4315 посетителей онлайн

Показали готовность быстро развернуть группировки войск и нарастить численность боевых подразделений, - Муженко об итогах военного положения

Показали готовность быстро развернуть группировки войск и нарастить численность боевых подразделений, - Муженко об итогах военного положения

Глава Генштаба ВСУ Виктор Муженко назвал 3 основных вывода по итогам введения военного положения в Украине.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на страницу Муженко в Фейсбук.

Первое - Генеральный штаб способен развернуть межвидовые группировки войск в случае угрозы прямого вторжения со стороны России.

Второе - ВСУ готовы, в короткий срок, существенно нарастить численный состав боевых подразделений за счет профессионального и мотивированного оперативного резерва. Более 30 тыс. резервистов возобновили свои навыки в ходе учебных сборов.

Третье - проведены комплексные учения бригад территориальной обороны и налажено практическое взаимодействие с органами государственной власти и другими составляющими Сил обороны страны.

"Детальный анализ проведенных действий всех составляющих сектора обороны государства в условиях военного положения позволит решить выявленные проблемы и усилит боевые возможности наших Вооруженных Сил", - отметил глава Генштаба.

Напомним, 26 ноября Верховная Рада проголосовала за введение военного положения сроком на 30 дней в таких областях, как Винницкая, Луганская, Донецкая, Запорожская, Николаевская, Одесская, Сумская, Харьковская, Черниговская, Херсонская, а также это касается внутренних вод Азово-Керченской акватории.

Решение о введении военного положения принято в связи с актом агрессии России против Украины в Керченском проливе.

26 декабря военное положение в ряде областей Украины завершилось.

Показали готовность быстро развернуть группировки войск и нарастить численность боевых подразделений, - Муженко об итогах военного положения 01

Топ комментарии
+18
- навіщо щось вигадувати і пояснювати ?
казали б вже коротко - завдяки пеціному ВС не напав пуцін - і фсьо ..))
показать весь комментарий
26.12.2018 22:06 Ответить
+17
а без ВП - развернуть, нарастить, наладить взаимодействие было невозможно?!? Уходите в отставку старперы совкового разлива или скажите правду что цель ВП была другой срыв выборов!!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:11 Ответить
+17
Потужно!
А шо делал муженка все предыдущие годы?
Склады "обороняв"?
показать весь комментарий
26.12.2018 22:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
хорошо если так
показать весь комментарий
26.12.2018 22:05 Ответить
Та це маячня, показали готовність швидко зібрати добровольців біля військомату, але у військоматах немає складів ПТРК та гармат МТ-12 зі снарядами, біля військоматів не стоять заправлені новенькі КРАЗИ, з військовими раціями, біля військоматів немає складів зброї РПГ, СПГ, ПЗРК, РСЗВ, тому швидкість збирання мобілізованих біля військоматів абсолютно нічого не вирішує! Армія не готова до швидкої мобілізації, не готова швидко доправляти мобілізованих в підрозділи, або організовувати підрозділи прямо на місці і видавати цим підрозділам зброю! Місяць воєнного стану показав повний провал мобілізаційних зусиль!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:48 Ответить
вывод один и он прост - добровольцам и прочим желательно иметь оружие и снаряжение у себя!!!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:53 Ответить
Військовозобов'язаним під час війни потрібно мати не тільки зброю вдома, але й військову техніку біля будинку! По сигналу тривоги територіальні підрозділи мають за лічені хвилини збиратись в батальйони та бригади, на штатних військових КРАЗах, зі штатною зброєю, РПГ, СПГ, ПТРК, ПЗРК, це все має лежати у бійця вдома в сейфі і протягом лічених годин територіальні підрозділи мають займати оборону у визначених районах! Отоді це буде оборона, а сьогодні це клоунада!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:58 Ответить
Цілком вірно.
показать весь комментарий
27.12.2018 00:23 Ответить
Совершенно верно. Читаем

http://gaz-21.su/index.php?s=&showtopic=15462&view=findpost&p=329259
показать весь комментарий
27.12.2018 00:19 Ответить
Фуйлу так і передамо.
показать весь комментарий
26.12.2018 23:09 Ответить
- навіщо щось вигадувати і пояснювати ?
казали б вже коротко - завдяки пеціному ВС не напав пуцін - і фсьо ..))
показать весь комментарий
26.12.2018 22:06 Ответить
Пэрэмога!!!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:06 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=FbkyRImEEfQ Шо , опять....?! .....
показать весь комментарий
26.12.2018 22:10 Ответить
Вова все-таки не решился напасть,а Пеца так надеялся,вскоре увидим план Б
показать весь комментарий
26.12.2018 22:07 Ответить
Добре, що Генеральний штаб готується до загрози широмасштабного вторгнення росії. Дійсно існує така загроза і поки протиставити їхній армії ми можемо не дуже багато.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:09 Ответить
кому показали ?

а Мінські домовленості ??
показать весь комментарий
26.12.2018 22:10 Ответить
а без ВП - развернуть, нарастить, наладить взаимодействие было невозможно?!? Уходите в отставку старперы совкового разлива или скажите правду что цель ВП была другой срыв выборов!!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:11 Ответить
Надо вовремя вводить военное положение,тогда и котлов не было бы.А теперь стан воспринимается как последний шанс избежать выборов и сохранить власть.Но поздно,летчик сбит,кактапульта не сработала.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:11 Ответить
А что делать вот с этим?-Юлія Тимошенко лідирує у президентському рейтингу по всій Україні, крім 3 областей: Донецької, Луганської та Харківської.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:12 Ответить
тут без варіантів - або вони домовляться з ЮВТ і тоді все буде , як завжди (і соріш за все так і буде) або буде чергове прикре ДТП ...або притруять ... або ще щось , але до виборів її точно не допустять !
показать весь комментарий
26.12.2018 22:16 Ответить
Тимошенко не умеет договариваться. Она умеет либо выполнять указания, либо шагать "по трупам" Недаром от нее открестился Ющенко, сбежали Турчинов и Яценюк.. А Ляшко правильно сказал. что Жулька - "московська зозудя"
Показали готовність швидко розгорнути угруповання військ і наростити чисельність бойових підрозділів, - Муженко про підсумки воєнного стану - Цензор.НЕТ 1323
показать весь комментарий
26.12.2018 22:28 Ответить
https://****.com/view/1ju2c1 https://****.com/view/1ju2c1
показать весь комментарий
26.12.2018 22:46 Ответить
Вот никогда не поверю! Она туда приезжала, но еЯ освистали. Как и в 2014-м.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:28 Ответить
Всё это как-то ... не серьезно. Не верю, по Станиславскому
показать весь комментарий
26.12.2018 22:12 Ответить
Потужно!
А шо делал муженка все предыдущие годы?
Склады "обороняв"?
показать весь комментарий
26.12.2018 22:13 Ответить
Да запас огромен, лично проверил судимых, звери.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:14 Ответить
Коболев сказал что денег в Нафтогазе нет .
показать весь комментарий
26.12.2018 22:15 Ответить
Если кацапы после массированного авиационно-ракетного удара сунут в Украину их ждут невосполнимые потери среди личного состава и ОВТ - и поставки "Стугн", "Корсаров" и т.д. служат подтверждением.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:16 Ответить
Показали готовность быстро развернуть группировки войск и нарастить численность боевых подразделений, - Муженко об итогах военного положения - Цензор.НЕТ 3900
показать весь комментарий
26.12.2018 22:19 Ответить
показать весь комментарий
26.12.2018 22:22 Ответить
Шатунишка конкретный и кансерва крымлёвская этот ваш Маннергейм.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:27 Ответить
Эт Вы его ишо не дооценили... Он ваще страшный человек был во всём.
показать весь комментарий
27.12.2018 00:44 Ответить
А как у этого обстоит с будками? На афтаритета тянет?
показать весь комментарий
27.12.2018 01:27 Ответить
Да как сказать... Он не то чтобы строитель, но жлоб конкретный был, будку не отдавал, неуступчивый и очень жадный. Так шо её без ущерба для своих "холопов" удержал, алигарх клятый. Для безальтырнатывной ылиты он канешна не афтаритет, а так, не по понятиям.
показать весь комментарий
27.12.2018 01:37 Ответить
https://censor.net/user/377092 - многие украинцы когда то поверили обещаниям московских коммунистов и променяли оборону на обещания сытого будущего....
Умерли многие от голода после....
Свобода и оборона первичны.... - свободный народ рано или поздно построит то государство, которого достоин...
Показали готовність швидко розгорнути угруповання військ і наростити чисельність бойових підрозділів, - Муженко про підсумки воєнного стану - Цензор.НЕТ 2987
показать весь комментарий
26.12.2018 22:30 Ответить
Де нам було взяти в 2014 тих Маннергеймів, якщо кожен другий український воєначальник мав російський паспорт у кишені і колись вчився на вялічії кацапських імперських перемог над сусідами?
показать весь комментарий
26.12.2018 22:44 Ответить
Глядя на Муженка, кажется шо его дома жена пистит....))) про то, как оно может защитить Страну - промолчу!))))
показать весь комментарий
26.12.2018 22:21 Ответить
да чувак перепуганый по жизни
*********** ему и женой сложно - не то что подразделениями!!!!
показать весь комментарий
26.12.2018 22:55 Ответить
а можно увидеть ваше ипало
показать весь комментарий
26.12.2018 23:03 Ответить
свае и..ло - смотри в зеркале)))
а моё лицо тебе ни к чему)))
показать весь комментарий
26.12.2018 23:08 Ответить
да твоё кацапское рыло вообще не кчему и чё ты вечьно как ***** смайлики тулиш
показать весь комментарий
27.12.2018 01:35 Ответить
Этот мудак ещё за Иловайск не ответил, а хвастается очередным "разворачиванием".
показать весь комментарий
26.12.2018 22:21 Ответить
что вы предлагаете?
показать весь комментарий
26.12.2018 22:25 Ответить
Выгнать урода на хер. На пенсию. Разжаловав сперва до рядового. Пусть 2000 гривен в месяц получает. Говорят, что пенсам этого достаточно- пусть мужеложенко и проживёт на них.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:27 Ответить
это понятно. А ЗСУ что должно делать
показать весь комментарий
26.12.2018 22:29 Ответить
Добить его штыками.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:33 Ответить
А далі?
показать весь комментарий
26.12.2018 22:46 Ответить
Пока нє далі. Але дадуть обов'язково.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:49 Ответить
А далі на що ви здатні, розкажіть людям
показать весь комментарий
26.12.2018 22:59 Ответить
Хіба не ти тут кацапські міфи розповсюджував?
Показали готовність швидко розгорнути угруповання військ і наростити чисельність бойових підрозділів, - Муженко про підсумки воєнного стану - Цензор.НЕТ 2014
показать весь комментарий
26.12.2018 23:16 Ответить
Не переконливо. Інколи варто читати "цитату" до останнього речення. Так що - "незалік"..😁😁😁
показать весь комментарий
26.12.2018 23:34 Ответить
Пояснюю нижче.
показать весь комментарий
26.12.2018 23:44 Ответить
До речі тут цитовано Михайла Васильовича Ломоносова. Якби йому в той суперечці вдалося перемогти німецьких академіків-істориків, цієї сукі катерині не вдалося б провести ревізію і переписати історію Русі / України за кінцевою версією Карамзіна, зробив з нас адинарот. В альтернативній версії історії Стрийковського/Татіщєва/Ломоносова ми були би дійсно різними народами з кацапами. Кацапи розпочалися від чуді, а українці, як до речі поляки і деякі балти - від сарматів. А початок Києва був би не 8 століття, а четверте, а то й раніше. Слов'яни, саме за часи той ревізії і були придумані імперією, як церковно-слов"янська язикова спільність, що заснована САМЕ РПЦ тоді як на думку Ломоносова, писемність вже була в Києві набагато раніше і це була не греко-болгарська церковно-слов'янська, а саме глаголиця, створена на основі старих руських рун і сарматської мови Методієм, коли він в восьмому віці був в Криму.
показать весь комментарий
26.12.2018 23:43 Ответить
До речі, коли Ломоносов помер, ще й за неясними обставинами, того ж дня Григорій Орлов вивіз всі його книжки і рукописи.
....В 1819 году Академия наук все же опубликовала одну тетрадь ранее неизвестных исторических трудов Ломоносова. "Рассуждения о сохранении и размножении русского народа". Издана она была с большими цензурными купюрами. Но они не помогли. Цензор, давший разрешение на публикацию был уволен со службы. А министр духовных дел и народного просвещения князь Голицын заявил, что эта работа содержит мысли предосудительные, несправедливые, противные православной церкви и оскорбляющие честь нашего духовенства. А потому печатать ее не следовало. Министр внутренних дел распорядился, чтобы распространение работы Ломоносова в публике было запрещено. И весь тираж изъяли....
показать весь комментарий
26.12.2018 23:48 Ответить
http://perevalnext.ru/lomonosov-propavshaya-istoriya-rossii/ Ломоносов. Пропавшая история России.

Ти дійсно не розумієш, інформацією з яких джерел годуєшся?
показать весь комментарий
26.12.2018 23:54 Ответить
Ворог міфології кацапської імперії Михайло Васильович - справжній друг України. До речі, Ломоносов насправді був Ломоносом і МихайлОм. Почитай "Русь домосковська" Татіщева може очі відкриєш на справжню історію України/Русі. Надобраніч
показать весь комментарий
27.12.2018 00:08 Ответить
Дякую вам. 😃
показать весь комментарий
26.12.2018 23:55 Ответить
Готовить мгновенный неприемлемый ущерб для параши в случае её нападения. Примерно так, или не совсем так, но с аналогичными (или ещё большими) последствиями для агрессора:
Показали готовність швидко розгорнути угруповання військ і наростити чисельність бойових підрозділів, - Муженко про підсумки воєнного стану - Цензор.НЕТ 8693
показать весь комментарий
26.12.2018 22:35 Ответить
Цікаво, а присутні тут "військові експерти" щось більше, крім гри в "Чапаєва" читали?.. 😁😁😁
показать весь комментарий
26.12.2018 22:31 Ответить
прокладали мости і тонелі разом з вами))
показать весь комментарий
26.12.2018 22:33 Ответить
Краще мемуари генерала Рембранда наніч почитайте. Там такі мости і тунелі понабудовані...😃
показать весь комментарий
26.12.2018 22:48 Ответить
вам видніше.. ви ж проффесіонал по тунелях..
показать весь комментарий
26.12.2018 22:52 Ответить
На мой дилетантский взгляд, ВП вводили правильно. И ***** нервы пощекотали, и у себя вскрыли проблемы, 20 с лихуем лет никем не решаемые. Взять небанальные БОМБОУБЕЖИЩА, в которых должны быть как вентиляция, так и запас воды, продовольствия и медикаментов, какая никакая мебель по количеству заполняемости. Есть ли объекты, в которых все перечисленное есть? Вряд ли. Надеюсь, теперь будет. А насчет неудобств населению, так это все понты, сказки жопаблока. Народ должен знать, что в стране и вдоль границы ВРАГ, с которым придется схлестнуться, может, и в ближнем бою. Надо быть начеку.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:33 Ответить
Дивлюся як за кілька років посивіли Порошенко, Муженко ... Може вони і не генііі військової справи, але очевидно переживають за нашу країну.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:39 Ответить
А Європа з США від підвищеної стурбованості взагалі на гівно спливли.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:49 Ответить
Можна собі лише уявити скільки це їм коштувало здоров'я, нервів, часу..... Це дійсно патріоти України і вони заслуговують лише на пошану.
показать весь комментарий
26.12.2018 22:52 Ответить
То есть для этого только и ждали военное положение, чтобы проверять боеспособность?
показать весь комментарий
26.12.2018 22:53 Ответить
тобто - за 4 роки "війни" так і не перевірили ...
показать весь комментарий
26.12.2018 22:56 Ответить
Коли чую слово "муженко", то з'являється бажання ухопитись за його кадик. Інша справа, що я поважаю вибір українців(зокрема львів'ян, що дали за шпигуна 72%)
показать весь комментарий
26.12.2018 23:05 Ответить
Показали готовність швидко розгорнути угруповання військ і наростити чисельність бойових підрозділів, - Муженко про підсумки воєнного стану - Цензор.НЕТ 3077
показать весь комментарий
26.12.2018 23:07 Ответить
Слава Львову! Слава хруням!
показать весь комментарий
26.12.2018 23:10 Ответить
Соберётся ВР на пленарное заседание 15.01, и начнут обсуждать, кто чего больше выпил, сожрал и оттрахал. Допа-младший порадует очередным подгоном кокса, и всё опять останется как было. С доверием к этой ВР в 1%. А ведь при продлении "военного положения" 26.12 без ВР не обошлось бы. А они по Куршавелям. Патриотичненько так...
показать весь комментарий
26.12.2018 23:15 Ответить
Порошенко не просто просрав Революцію, як це зробив Ющенко,
але ще й грабує Україну, як це робив Янукович.
"Українська Революція"
Коли скрестили жабу з гадюкою...
показать весь комментарий
26.12.2018 23:24 Ответить
Військові справи це штука в більшості секретна. Тому дивує висловлювання тут маси невігласів і підорасів з критикою наших військових і їхніх дій.
І начальник Генштабу і Міністр оборони і Головнокомандуючий не дадуть і сотої долі інформації цим підорасам, які уявляють себе спеціалістами і розвідниками *****. Тому нема чого тут розпускати воплі і соплі з приводу дій наших військових. Головне результат: збройні сили зміцнюються, а санкції на ворога посилюються і треба нашим військовим і дипломатам в цьому допомагати, а не обсирати тут їхні дії, як це робить ***** зі своїми *************** в Україні.
показать весь комментарий
26.12.2018 23:31 Ответить
А як пояснити вислів британця Глена Гранта, що обіцяє 100% поразку українцям у відкритому конфлікті з росіянами? Що "маленька совкова армія програє великій совковій армії? Наша армія залишається совковою, і це все завдяки Шпигуну.
показать весь комментарий
26.12.2018 23:42 Ответить
ЦАХАЛ успішно воює вже не один десяток років у терористичному оточенні і зі значно переважаючими силами противника, які існують на гроші кремля. А в Ізраїлі теж багато совкових спеціалістів. Головне це позбутися совку в своїй голові.
показать весь комментарий
27.12.2018 08:14 Ответить
Люди, що голосують за добре відомого з 2005го пройдисвіта і шахрая і потім п'ять років дивляться йому в рота, як він їм бреше, роблять з ним селфі, можуть бути не совками?
показать весь комментарий
27.12.2018 08:40 Ответить
Так не дивись нікому у рота і не голосуй за шахраїв. Людину треба оцінювати по її справах, а не по тому, яка брехня тече з їхнього рота, тому люди з мізками в голові голосують за Порошенка. А совки без мізків голосують за тих, хто більше їм збреше.
показать весь комментарий
27.12.2018 15:43 Ответить
Та ви особливо не дивуйтеся. Тут таких "експертів" хоч греблю гати. Латиняни в таких випадках казали - Nomina stultorum ubique sunt locorum...😃
показать весь комментарий
26.12.2018 23:52 Ответить
останні 20 років дебіли керують ЗСУ - нічого і не змінилося ...
показать весь комментарий
26.12.2018 23:37 Ответить
Ну последние 20 лет на нас как то не нападали. А читать тот бред, который пишут эти вояки уже нет сил.
показать весь комментарий
26.12.2018 23:41 Ответить
Чому Муженко не покараний за взірвані склади ***********???
показать весь комментарий
26.12.2018 23:47 Ответить
За вихід стрєлкова з Слов'янська і за Іловайськ муженкє - вишка. Але все залежить від львівських хрунів серливих
показать весь комментарий
26.12.2018 23:59 Ответить
Та видно, видно Ваня як над тобою "хруні" познущалися, що досі забути не можеш. Приклади "щось" то може там хоч біль пройде..😁😁😁
показать весь комментарий
27.12.2018 00:12 Ответить
Треба не триматись за свої помилки, а треба визнавати їх і потім виправляти їх. Не може бути правильним обранцем добре відомий(з 2005го) пройдисвіт і шахрай. Доречі він і до своїх працівників ставиться з презирством і легковажністю. Обдурити своїх підлеглих - легко.
показать весь комментарий
27.12.2018 01:01 Ответить
Это было ясно давно. Пете не нужна сильная армия. Пете нужна удобная армия...удобная для него и выполнения его личных целей. Захотел...в котёл...захотел в плен. События в проливе это очень хорошо показали.
показать весь комментарий
27.12.2018 00:12 Ответить
Что сделано такого, что нельзя было сделать без этого цирка с военным положением? Неужели, на месяц прекратили разворовывать армию и страну? Месячник без коррупции, смешно.
показать весь комментарий
27.12.2018 00:26 Ответить
"Генеральный штаб способен развернуть межвидовые группировки войск в случае угрозы прямого вторжения со стороны России".

Муденко, и кто бы об этом говорил...
показать весь комментарий
27.12.2018 00:47 Ответить
"Igor L
--Військовозобов'язаним під час війни потрібно мати не тільки зброю вдома, але й військову техніку біля будинку! По сигналу тривоги територіальні підрозділи мають за лічені хвилини збиратись в батальйони та бригади, на штатних військових КРАЗах, зі штатною зброєю, РПГ, СПГ, ПТРК, ПЗРК, це все має лежати у бійця вдома в сейфі і протягом лічених годин територіальні підрозділи мають займати оборону у визначених районах! Отоді це буде оборона, а сьогодні це клоунада!"------------------

Першим кроком до ефективності слід скасувати наявну керівну мережу Самооборони і перенести штаб керування у Спілку офіцерів України. У цьому разі кожен офіцер України буде долучений до організації Самооборони у якійсь мірі, бо буде там зареєстрований. Організовуйтесь у справжню Спілку офіцерів України, беріть собі у руки ту владу від якогось Санька, разом готуйте відповідний закон, збирайте масовку біля Ради, заручіться підтримкою діючих військових з'єднаннь, бригад, щоб їхні представники разом з вами лобіювали закон і мітингували під Радою на БЕТЕЕРАХ. Закон про зброю мусить бути прийнятий, який також має дозволяти зберігання приватної зброї і техніки вдома і у гаражі бійців, від пістолетів до гранатометів, мінометів.

Військова техніка має стояти не під будинком, а у власних гаражах тих спеціалістів ополчення, які її купили і використовують у приватних цілях. Це переважно авто, типу Хаммери, для миттєвої мобілізації взводу охорони зі стрілковою зброєю, чи сапогом, чи снайперською рушницею, чи кулеметом типу ДШК, чи РПГ-7, чи мінометом. Ця ударна зброя також має зберігатись у гаражі,недалеко від помешкання взводу, разом з Хаммером, чи аналогами.

Щодо БТРів, КРАЗів для перевезення роти солдатів, то ця техніка має стояти і регулярно обслуговуватись на територіях колишніх військоматів, на територіях районів, мікрорайонів, населених пунктів, які визначаються Радою Спілки офіцерів України, у якій ви переберете владу у свої руки. Знаходити місця дислокації бойової техніки і важкої зброї, побудувати там теплі надійні гаражі, приміщення для навчання, зброярні для зберігання важкої зброї, мінометів,бомб, амоналу, полігони для регулярного тренування, це великий і копіткий труд, заснований на доцільності кожного пункту дислокації зброї та техніки, кожного полігону.

Багато осередків самооборони обмежаться оснащенням у кожного командира взводу у гаражі всюдихода для взводу, типу Хаммерами і чимось зі списку: РПГ, СПГ, ПТРК, ПЗРК,мінометом, ДШК, гвинтівкою 12.7, автогранатометом.... Якщо приватний всюдихід на ремонті, застосовують один-два своїх автомобілі. Головне -- транспорт і зброя поруч зі взводом.

Самооборона--це осередок використання унікальних видів зброї,техніки, засобів, які можуть виробляти самі бійці. Цей процес має набути цілком упорядкований дозвільний характер. Хтось буде виробляти свої приватні види зброї, саме для місцевих умов. яку має сертифікувати місцева Рада офіцерів шляхом перевірки потреби на зброю, безпеки виробництва, безпеки зберігання і безпеки користування. Місцева рада має повідомляти центральну Спілку ради офіцерів про виробництво і застосування місцевих видів зброї.

До можливих місцевих видів зброї і оборони можуть бути віднесені:
--транспортні засоби, катери, керуємі на дистанції, з мінно-вибуховими пристроями, зарядами великої потужності, які виробляються у прикордонних районах Чернігівської, Сумської, Харківської, Донецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської, Одесської областей, у місцях можливих танкових проривів, морських десантів.
--розвідувальні і бойові дрони, дрони з бомбами великої потужності, також у прикордонних районах цих областей,
--електронні пристрої вузько керуємої дії, направлені на знищення електронних ворожих систем,
--унікальні, штукові види високоякісної стрілецької та іншої зброї, із застосуванням авторських винаходів, виробленої із застосуванням високоякісних матеріалів і оброблені на якісних станках,
--спеціальні, саморобні види бойового транспорту, випробувані на полігонах місцевою Радою офіцерів.
--команди військових хакерів, перехоплювачів електронних сигналів, на спеціальному обладнанні, створеному з метою оборони.
--партизанські законспіровані групи, підготовані до спротиву під час можливої окупації.
--групи контррозвідки з відповідними вміннями і оснащенням і повноваженнями.
показать весь комментарий
27.12.2018 01:44 Ответить
Все так, але не за цього Шпигуна. Наші досягнення - кількість штучних казанів для українців і така сама кількість власних підірваних складів. Все інше або не їде, або не пливе, або не стріляє, або вибухає у власних руках. І лише волонтери та добровольці продовжують тримати фронт.
показать весь комментарий
27.12.2018 08:48 Ответить
ще пара пiдiрванних складiв, i твоя готовнiсть не матиме значення, муженко. дбл, блд
показать весь комментарий
27.12.2018 07:43 Ответить
Орел птица гордая, пока не пнешь - не полетит!
Без военного положения этого делать не собирались?
показать весь комментарий
27.12.2018 08:54 Ответить
о чем ты шепчешь? Какие групировки войск? Кому ти це кажеш? Баби йулиним махеровим беретам дай ковбасу по 2.2, долар по 8 и по 2 кила гречки. Вот тогда для них бы был результат
показать весь комментарий
27.12.2018 09:31 Ответить
да все нормально будет...главное успеть нанести кацапам упреждающий встречный удар с охватом и сразу всех в котлы...ну и чтоб ресурса свежеоткапиталенных танков и соляры на это хватило, ее же нам сами кацапы продают...ну и чтоб кацапы воевали по-честному, не прибегая к подлому использованию авиацыи и прочей технологической дряни...
показать весь комментарий
27.12.2018 11:26 Ответить
А как лучше ОТРЕПЕТИРОВАТЬ военное положение, чем ввести его на месяц? Или вы уверены, что оно НИКОГДА не понадобится?
показать весь комментарий
27.12.2018 16:47 Ответить