6232 посетителя онлайн
8 509 61

Трое украинцев погибли в ДТП в Польше

Трое украинцев погибли в ДТП в Польше

В Польше трое граждан Украины погибли в результате наезда автомобиля на группу из пяти человек, которые шли по дороге.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Трагедия произошла в субботу вечером на дороге местного значения в населенном пункте Бжезник недалеко от города Болеславец Нижнесилезского воеводства (юго-запад Польши). В группу из пяти человек врезался легковой автомобиль BMW, в результате чего на месте погибли 18-летняя девушка и двое парней в возрасте 24 и 25 лет.

По предварительной информации полиции, пешеходы шли, нарушая правила дорожного движения. Они также не имели на себе светоотражающих элементов. Пешоходы, выжившие в результате наезда, были в нетрезвом состоянии. Водитель BMW был трезв.

Топ комментарии
+12
Обычно по дорогам ездят машины.Кто им доктор,что они дожив до своего возроста,так и не выучили правила дорожного движения.Хотя бы обязанности пешеходов...
показать весь комментарий
24.03.2019 20:08 Ответить
+8
Если бы сбил на тротуаре или в пешеходной зоне был бы виноват.А так сами идиоты.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:09 Ответить
+7
Важко водія обвинуватити..
показать весь комментарий
24.03.2019 20:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та хто б сумнівався що поляк невинен.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:06 Ответить
може.. ті - хто випихнув їх туди на заробітки?
показать весь комментарий
24.03.2019 20:26 Ответить
ну чого ж зразу горілка - добре італійське вино
показать весь комментарий
24.03.2019 20:30 Ответить
Там нема горілки, там тільки вудка в продажу.
показать весь комментарий
25.03.2019 00:07 Ответить
Адвокатик, шо знову Порошенко винуватий,заливав горілку неадекватним студентам ?
показать весь комментарий
24.03.2019 20:40 Ответить
ну чого зразу Порошенко? - ми йшли цим шляхом останні 20 років.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:45 Ответить
Адвокатик, яким таким шляхом. Заливали сливу до чортиків, чи відпраляли на навчання за кордон ? 😄Ти давай уточнюй
показать весь комментарий
24.03.2019 20:49 Ответить
щасс! розігнався
показать весь комментарий
24.03.2019 21:02 Ответить
Мама-папа. Неа? В школе не научили? Учителей в тюрьму?)))))
Дебилы(с)
показать весь комментарий
24.03.2019 20:39 Ответить
Если бы сбил на тротуаре или в пешеходной зоне был бы виноват.А так сами идиоты.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:09 Ответить
кацахол, голодранцям завжди винуватий Порошенко та поляки. Правда 😁?
показать весь комментарий
24.03.2019 20:51 Ответить
Звичайно! І лише Вона уся у білому і доїдає пів-хот-дога.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:10 Ответить
вона тобі насрала в рот? ***,як тільки ліва тема всюди ти ,******, вилазиш і сереш х-ню,що попало,ти імбецил?
показать весь комментарий
24.03.2019 22:08 Ответить
Синдром Туретта?
показать весь комментарий
24.03.2019 22:11 Ответить
Ні, лихоманка Тимошенко
показать весь комментарий
24.03.2019 23:00 Ответить
Обычно по дорогам ездят машины.Кто им доктор,что они дожив до своего возроста,так и не выучили правила дорожного движения.Хотя бы обязанности пешеходов...
показать весь комментарий
24.03.2019 20:08 Ответить
Важко водія обвинуватити..
показать весь комментарий
24.03.2019 20:11 Ответить
Поляки не вважають нас рівними собі. Так що я їм не довіряю.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:17 Ответить
Як тобі сказати.. Це в них не те, що масове..
Тобі потрібно розуміти і іншу сторону медалі - як поводять себе в Польщі наші громадяни.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:18 Ответить
Нє, поводять себе по різному. Але імперський шовінізм поляків всім відомий.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:20 Ответить
Даремно ти так. В мене є знайомі поляки, вони навіть українську мову вивчили.
Змусь якого кацапа це зробити.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:24 Ответить
Ну так не всі поляки однакові, як і не всі українці однакові.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:34 Ответить
я не однаковий.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:46 Ответить
Сколько раз ездил на авто в Польшу, постоянно попадаются какие-то мрази на польской стороне. Английский не понимают, украинский нет, русский тоже. Только польский и с такой ненавистью и агрессией выполняют свои обязанности. Так и хочется ***.. Дочка в Варшавском университете столкнулась с проблемой. Учитель в аудитории открыто заявляет, что Украины не нет и не было. Украинцы несуществующий народ... С плакатиками частенько стоят на улице Новый Свят о бандеровцах убийцах и прочей хн.. в адрес украинцев. Польский шовинизм достаточно сильный.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:24 Ответить
маю багато друзів,знайомих поляків повінстю адекватні і доброзичливі,звісно є лайно а серед наших то лайна з 80% там!!!
показать весь комментарий
24.03.2019 22:11 Ответить
Українці самі себе не поважають, судячи з рейтингів ЗЕ.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:19 Ответить
"По предварительной информации полиции.."

Любителі "облизувати лядські полумиски" повинні вважати, що по приїзді в Польщу, при будь-якому конфлікті вони автоматично будуть вважатися на підпитку, а поляки завжди тверезими.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:11 Ответить
Важко відповісти, бо ситуація не типова. Це як би Ви мене спитали, як поводити в гостях у домі, де тебе зневажають.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:30 Ответить
Ти таке саме бидло як вони і ніколи не був у Полщі! Інакше не ніс би подібної дурні!
показать весь комментарий
24.03.2019 20:19 Ответить
Цікаво, що в українській мові слово "бидло" традиційно не має негативної конотації. Так український селянин кликав свійських тварин, дуже часто з лагідними відтінками. В негативному значенні це слово застосовують лише московити, поляки та польські холуї. Така різниця обумовлена більш високим рівнем побутової культури українців у порівнянні зі східними та західними сусідами.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:40 Ответить
Богдан Т, бидло в перекладі із словацької та чешської мов - дослівно респектабельний мужчина😁. Це для теби аби знав
показать весь комментарий
24.03.2019 20:58 Ответить
не чув такого звернення, як бидло, в українських селян до своїх тварин.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:59 Ответить
Адвокатик, він переплутав слова. Худоба, худобинка
показать весь комментарий
24.03.2019 21:07 Ответить
я в курсі, я тут живу з діда-прадіда.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:38 Ответить
От прямо з діда-прадіда живеш? В паралельному всесвіті? І скікі тобі рочків? 150 вже є?
показать весь комментарий
25.03.2019 00:11 Ответить
Я чув в селі на Буковині. Чув також від філологів про правильність вживання цього слова. Та і воно є в тлумачних словниках.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:19 Ответить
філологи не випасають худобу на квітучих лужках.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:39 Ответить
Богдан Т, хер ти вгадав 😄
показать весь комментарий
24.03.2019 20:54 Ответить
Быдлота(если в новости правда), почему-то даже не странно.
Как и не странно было от новости что "наш" бухох задавил полячку там.
Благодаря этому быдлу, Украина имеет условный очередной минус к "карме"....
показать весь комментарий
24.03.2019 20:14 Ответить
Украинцы не пьют.А поляк однозначно был пьяным .
показать весь комментарий
24.03.2019 20:26 Ответить
Нє, народ. Поляки платять українцям більші гроші, ніж організувала для українців зрадобанда. Значить і поважають в Польщі українців більше, ніж в Україні. Не здивуюсь, що з такою повагою, Порошенко вже купив і Авакова, і всю комісію, і ставить спектакль по виборах самого себе.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:27 Ответить
Зрадюк, ти, напевно, більше не вартий. Як казав один із героїв твору Я. Гашека "Ціна йому - лайно", він, вочевидь, мав на увазі тебе.
показать весь комментарий
24.03.2019 21:35 Ответить
труси іди попери, сцикло
показать весь комментарий
24.03.2019 22:12 Ответить
Нещодавно ЇДУ по вулиці, не більше 40. Ліворуч стоїть авто під вивантаження товару, попереду на зустріч 2 автівки. По правій стороні проїжджої частини поперед мене іде молодяк. Ситуація і не в мою, і не в сторону зустрічного. Молодяк їде в навушниках і рівняється з вантажівкою. Зустрічний винен мене пропустити, а я не можу проїхати, бо дебіл в навушниках заважає. Призупиняюсь, що б тіло пройшло. А йти йому мертів 10-15 треба. Коли не витримує паничка в зустрічному авто і показує тому, мовляв зійди в сторону. Тіло з переляку аж відскочило. Я міг би посигналити, але видно, що тей зачарований іде і ХЗ що буде з тим. То як - ніколи не дудіть дітям та старикам.
А, і головне, поруч є добра пішохідна доріжка, тротуар. Ні, мля, треба по дорозі чимчикувати.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:29 Ответить
Я сигналю. Волоктися за подібним не маю ні бажання, ні часу.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:40 Ответить
а я зимой одного такого глухаря за капюшон из-под квакающей мусорки, сдающей тихо задом выдергнул...правда еще слегка подзатыльника выписал...ибо сам разнервничался...
а оно глазиками хлопает...и не может понять. .а музыка орет в наушниках...
показать весь комментарий
24.03.2019 20:42 Ответить
Газанфар Гаджиев празднует отбытие сына к гуриям.

https://dumskaya.net/news/stali-izvestny-imena-pogibshih-v-nochnoy-avarii-096905/
показать весь комментарий
24.03.2019 20:34 Ответить
Только хотела написать про эту аварию на проспекте Шевченко. Говорят, что этот гаджиев папа являетм криминальным авторитетом среди азеров
показать весь комментарий
24.03.2019 20:56 Ответить
Ще одне із свіжого. Вчора повертався автобусом Євроклубу з Будапешту в Україну. Десь за 50 км до кордону нас обганяє автобус іншої української компанії підрізаючи наш і ледве пішов від зіткнення через майстерність нашого водія та зниження швидкості легковушки угорського.

От і все що треба знати як наші громадяни дотримуються ПДР.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:38 Ответить
патцриотично как
показать весь комментарий
24.03.2019 21:02 Ответить
угорська поліція постійна чергує на кордоні, а також біля місць проживання наших заробітчан. Бо наші відзначаються частіше за місцевих, як накидаються. А водії в принципі дотримуються правил, а тут я не знаю підставити фактично під удар зустрічної легковушки угорської і підрізати інший автобус з пасажирами це дійсно "патріотично".
показать весь комментарий
24.03.2019 21:08 Ответить
виноват однозначно бляхер
показать весь комментарий
24.03.2019 20:57 Ответить
ведь многим в западло использовать сигнальный жилет или минимум световые сигнализаторы, а в результате всё, играет музыка но молодые люди её уже не слышит.
показать весь комментарий
24.03.2019 20:59 Ответить
Ну... . Це Порох-падлюка!
показать весь комментарий
24.03.2019 23:14 Ответить
"двое парней в возрасте 24 и 25 лет." - шли пешком в Украину в военкомат, призываться. Надоело прятаться в Польше