12303 посетителя онлайн
3 367 62

Петиция о признании геноцидом Голодомора в Украине на сайте Бундестага набрала необходимое количество голосов

Петиция о признании геноцидом Голодомора в Украине на сайте Бундестага набрала необходимое количество голосов

Онлайн-петицию, размещенную на сайте парламента Германии, о признании Голодомора в Украине 1932-1933 годов геноцидом украинского народа, подписало более 50 тыс. человек

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом сообщили в Бундестаге.

Вечером в воскресенье количество проголосовавших за петицию превысило необходимый минимум в 50 тыс. голосов.

Петиция на сайте немецкого Бундестага была размещена 14 декабря 2018 года. Документ предлагает немецким депутатам признать геноцидом Голодомор 1932-1933 годов. Теперь петиция должна быть рассмотрена парламентом и, возможно, Бундестаг поставит на рассмотрение вопрос о признании геноцида украинского народа.

Сбор подписей продлится также 27 мая.

Петицию имеют право также поддерживать граждане других стран, в том числе и Украины.

Напомним, 3 октября 2018 года Сенат США единогласным решением признал Голодомор геноцидом украинского народа.

12 декабря обе палаты Конгресса США признали геноцидом украинского народа Голодомор 1932-1933 годов.

Топ комментарии
+26
спасибо Украинцы!!!
показать весь комментарий
27.05.2019 08:07 Ответить
+16
Такий голодомор, що червону рибу по акції (450 гр/кг) в перший ж день ромітають в маркеті
показать весь комментарий
27.05.2019 08:12 Ответить
+13
В останній момент встигли..
Чомусь місяць тянули і не забазпечили достатньої інормаційної підтримки.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не признает этого Германия - они союзники расии.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:07 Ответить
Есть такие опасения, но не будем торопить события,. Время покажет.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:11 Ответить
а это и так понятно
точнее они тупо считают бабло
а пока с роисей для них выгодней торговать ,чем враждовать
Just business ,ничего личного
тем более сама Украина от войны "устала",голосует за клоунов
чего Германии нести потери ?
показать весь комментарий
27.05.2019 08:13 Ответить
А навіть якщо визнають - що з того?
Мені здається, що більш важливо, що б всі Українці це визнали.
Бо он мій дід, з Харьковщини. Комуніст був ще той. То він не втомлювався повторювати, що то все надумане. Сам же розповідав при цьому як із батьком коло Лозової по селах їздили і скрізь пусти хати були, ціли села вимерили були. Але при цьому казав - був невражай, була засуха, люди самі винуваті. Я йому казав - так було, але ж при цьому в них і те що вродило відібрали и про закон 3х колосків і про ніщевну політику. Але він упрямо доводив, що ні - це просто було природне лихо. І навіть моя мама в це більш вірить, ніж у геноцид...
Дуже їм пропаганда мізки промила і вбила це, як істину. ЩО нічого такого не було...
показать весь комментарий
27.05.2019 08:46 Ответить
Це не пропаганда. Це особисте не бажання руйнувати свою зону комфорту. Їх розум боїться визнати це жахіття, як штучне створенним. Бо це треба визнати свою беззахистність перед можливим повторенням. Та потребу на сьогодення не бути мовчазним бараном, а визнавати цей злочин, знати хто злочинці, бо саме така позиція робить імунітет суспільства від подібних явищ. А позиція вашої мами і діда, це позиція раба (вибачте за прямолінійность). А з рабами рахунків нема, там як кажуть наші вороги "можем пАвтарить".
показать весь комментарий
27.05.2019 12:25 Ответить
так, вони не раби, вони жертви системи які саму ж і збудували и підтримували. Ви думаєте хто саме голодомор устроїв на місцях. Сталін, чі сталипін. ні це були і українські "партійні" діячі і українці в загонах нквд, і українці на місцях. Діда з бабою вже немає в живих нажаль, а от батькі на цій пропаганді вирісли - піди доведи їм, що біле було насправді чорним. ЩО все що їм казали, чи неправда, чи спаплюжена напів правда. Нажаль покі те покоління не піде, а нове на новітній історії не підросте - ми ще довго матимимо це не визнання.
показать весь комментарий
27.05.2019 14:14 Ответить
ты поясни чем газ от хйла чз Северный поток хуже чем той же газ продутый чз Украину
показать весь комментарий
27.05.2019 09:27 Ответить
для Германии ничем
даже лучше (дешевле чем через Украину)
показать весь комментарий
27.05.2019 10:11 Ответить
да канцлера народ снимет если она продолжит платить миллиарді мафии правящей Украиной
показать весь комментарий
27.05.2019 10:25 Ответить
я, як і багато знайомих Украиїнців теж петицію підписали.
О чого б не признати? Німеччині то що с того? РФ як нащадок СРСР що якісь виплати понесе?
До того ж - ну це визнання скоріше радянського людожерського режиму.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:40 Ответить
Колбасники, это не наше теперешнее быдло у власти, которым смешно от пожеланий народа и они плюют в глаза своему избирателю. Там авторитет и репутация политика или партии, дороже денег, ибо утеря оного, превращает любого в политический труп. Вероятность очень высокая. Ибо, долги гнидлера перед Украиной никто не отменял. Её положили в руины дважды. Ну а к краснопузым кацапидусам у нас счёт особый и их мнение нам не интересно.
показать весь комментарий
27.05.2019 09:04 Ответить
так, але голодомор не хітлер вчинив, а чи не гірший - сталін.
А мій дід із бабушкою були впевнені, що сталін - це херой. Він в одних тапцях помер- так мені вони казали, в нього нічого не було! може і не було фізично багато чого. ях у ***** оно, але в нього була влада і він нею уповався, кровопивця! І НКВД повбивало прямо, чи потім згноїло у Гулагах чи по дорозі до них - чи не мільони люду. І голодомор буд перш за все вчинений за непокору українського народу проти колликтивізаціі, проти радянської влади.
Визнання голодомору - це визняння справжньої історії. А головне - що комуніст режим був чи не гірший за нациській. І як наслідок, Німеччина коли визнає це, то і сам режим визнає людожерським, а такох всю символіку заборонить, як заборонена вся нациська. А це автоматоично значить, що москалям, які тут у німмеччині якщо захочуть червоний стяг чи якіс атрибути на балконах вивісити - перепаде!
показать весь комментарий
27.05.2019 11:44 Ответить
спасибо Украинцы!!!
показать весь комментарий
27.05.2019 08:07 Ответить
а не планируется ли петиция о голодоморе в Украине в 2014-2019 годах в период правления парашенки...
показать весь комментарий
27.05.2019 08:10 Ответить
Такий голодомор, що червону рибу по акції (450 гр/кг) в перший ж день ромітають в маркеті
показать весь комментарий
27.05.2019 08:12 Ответить
А в засраше її на шару роздають, прямо зі сміттєвих баків за супермаркетами...
показать весь комментарий
27.05.2019 08:17 Ответить
А разве это не голодомор - такие цены на красную рыбу, ее ж не один бомж купить не сможет
показать весь комментарий
27.05.2019 08:18 Ответить
при Царе пирожки с семгой был перекус извозчиков
показать весь комментарий
27.05.2019 09:26 Ответить
Зараз таксисти теж на сьомгу можуть заробити, вони в Києві по 15-20 тис. зарплати мають))
показать весь комментарий
27.05.2019 09:37 Ответить
на смену вышел ?
завел пластинку про зубажиння,одиннарод и тд по методичке ?
ню ню....
показать весь комментарий
27.05.2019 08:14 Ответить
Я понимая что уже не поможет, но все же попытайся куда-то пристроить. А вдруг?
Петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні на сайті Бундестагу набрала необхідну кількість голосів - Цензор.НЕТ 1100
показать весь комментарий
27.05.2019 08:15 Ответить
если бы ты зналио что было сказано ющенко (когда тот был президентом) во время его встречи с президентом Израилля и обсуждения вопроса о признании Голодомора в Украине, то, я думаю, что ты даже нарисованный мозг попытаешься воткнуть себе в пустую черепушку... задрот стоеросовый...
показать весь комментарий
27.05.2019 09:08 Ответить
В останній момент встигли..
Чомусь місяць тянули і не забазпечили достатньої інормаційної підтримки.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:19 Ответить
Більше. З грудня.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:29 Ответить
пів року ????
показать весь комментарий
27.05.2019 08:41 Ответить
Так. Я коли на початку травня дізналась, зайшла підписати, і була дуже вражена, що досі нічого не чула.
показать весь комментарий
27.05.2019 17:33 Ответить
Привычка после украинских выборов?😀.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:29 Ответить
А что по-поводу голодомора думает новопредставленный президент зе???
показать весь комментарий
27.05.2019 08:28 Ответить
Окрема думка Президента https://www.youtube.com/watch?v=g5o1aBqZDdc https://www.youtube.com/watch?v=g5o1aBqZDdc
показать весь комментарий
27.05.2019 08:32 Ответить
показать весь комментарий
27.05.2019 17:34 Ответить
Думать...это не то что может делать чувак с ксивой презЕдента.... для того что бы думать там есть разумков с багданой....
показать весь комментарий
27.05.2019 09:26 Ответить
"Петиция о признании геноцидом Голодомора в Украине на сайте Бундестага набрала необходимое количество голосов" - https://www.segodnya.ua/ukraine/izrail-ne-budet-priznavat-golodomor-v-ukraine-genocidom-posol-1047765.html Израиль не будет признавать Голодомор в Украине геноцидом - https://zik.ua/news/2019/05/27/u_nimechchyni_rekomenduvaly_ievreyam_ne_nosyty_kipu_prezydent_izrailyu_1580301 У Німеччині рекомендували євреям не носити кіпу. Президент Ізраїлю шокований.
показать весь комментарий
27.05.2019 08:44 Ответить
Британские ученые выяснили что, в ближайшие десятилетие на рабсее за фразу "я всрутский" чмошника будут просто вешать на березе.
показать весь комментарий
27.05.2019 12:33 Ответить
Петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні на сайті Бундестагу набрала необхідну кількість голосів - Цензор.НЕТ 4953
показать весь комментарий
27.05.2019 08:46 Ответить
Ну і що з того, що це взагалі дає?!? НОРДСТРИМ 2 ПЕРЕСТАНУТЬ БУДУВАТИ ЧИ ЩО???
показать весь комментарий
27.05.2019 08:56 Ответить
В Україні був в прокаті фільм Child 44?

Світова прем'єра відбулася пару років тому. У цьому фільмі теж піднімається тема Голодомору і добре показана різниця в рабському російському менталітеті і вільному українському

Хоча основна сюжетна лінія -серійний маніяк, прототип Чикатило. Мої кінорецензії з акцентом на зовнішній схожості маніяка і діктататора запоребріка привернули увагу голландського бомонду
показать весь комментарий
27.05.2019 09:00 Ответить
http://bankomet.com.ua/2015/04/oon-ustanovila-chertu-bednosti-pokazateli-ukraincev-v-4-raza-menshe/ Украинцы находятся в состоянии скрытого голодания. Мы будем иметь проблемы со здоровьем подрастающего поколения в ближайшем времени".
http://bankomet.com.ua/2015/04/oon-ustanovila-chertu-bednosti-pokazateli-ukraincev-v-4-raza-menshe/ По мнению экспертов, 80% украинцев живут за чертой бедности, то есть имеют денежное обеспечение меньше норм, установленных ООН и международными стандартами.
Особенно много нищих среди пенсионеров.
http://rian.com.ua/view/20160922/1016683052.html Естественная убыль среди украинских пенсионеров составляет около 700 тысяч человек в год.
показать весь комментарий
27.05.2019 09:02 Ответить
нолик потерял - 7 миллионов год, а в последние года доходило до семнадцати.
показать весь комментарий
27.05.2019 09:19 Ответить
25%... Використовуйте перевірені джерела інформації!

Ось як Дзеркало тижня Мостової:

https://dt.ua/POLITICS/v-********-25-naselennya-za-mezheyu-bidnosti-svitoviy-bank-283300_.html
показать весь комментарий
27.05.2019 09:26 Ответить
та шо там мостовая, на ********** вообще по отчету мирового банка до 35% доходит, а Гужва вернется - так и до 45% дойдет.
Звіт Світового Банку: кількість бідних людей в Україні скоротилася з 8,6% до 2,4%
Про це свідчать https://data.worldbank.org/indicator/SI.POV.NAHC?locations=UA&fbclid=IwAR0Z8LtmmfgbgkYBj5LBpUIlk0qO8pe9YNZsEn9lidUgkJz65WrgTrD7GSw дані Світового Банку .

"Коефіцієнт бідності серед населення вимірюється на основі національних (тобто, специфічних для країни) рис бідності. Країна може мати унікальну національну межу бідності або окремі риси бідності для сільських і міських районів або для різних географічних районів, щоб відображати відмінності у вартості життя або відображати відмінності в раціонах харчування та споживчих кошиках", - йдеться в повідомленні.

У банку пояснили, що національні риси бідності є орієнтиром для оцінки показників бідності, які відповідають конкретним економічним і соціальним умовам країни.

Відзначається, що майже всі національні межі бідності прив'язані до вартості кошика харчових продуктів, а також враховують витрати на непродовольчі товари.
Петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні на сайті Бундестагу набрала необхідну кількість голосів - Цензор.НЕТ 6871
показать весь комментарий
27.05.2019 15:06 Ответить
UPD: Ми це зробили
Петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні на сайті Бундестагу набрала необхідну кількість голосів - Цензор.НЕТ 4634
показать весь комментарий
27.05.2019 09:16 Ответить
+100500
показать весь комментарий
27.05.2019 20:28 Ответить
какое украинцам дело шо там у хйла
показать весь комментарий
27.05.2019 09:29 Ответить
А чому ви за основу берете перепис 1939, а не 1937?

У 1926 населення України - 28,9 млн., в 1937 - 28,3 млн...

В Київській області населення скоротилося з 5,8 до 5 млн, в Харківській - з 5,7 до 5, у Вінницькій - з 4,3 до 3,9.
Позитивний приріст лише в Донецькій обл, але ж там індустріалізація...
показать весь комментарий
27.05.2019 09:32 Ответить
не можна проводити перепис без окупованих територій, інакше ми визнаємо їхню втрату.
показать весь комментарий
27.05.2019 10:31 Ответить
Вибори, на відміну від перепису населення, не є всеохоплюючими і загальнообов'язковими...
показать весь комментарий
27.05.2019 15:14 Ответить
1926 - в ссср нарахували 31,4 млн. українців (це з Кубанню, Курськом і тд), а за переписом 1937 - 26,4 млн...
показать весь комментарий
27.05.2019 09:39 Ответить
записувались, бо їх ЗМУШУВАЛИ
якщо ти записався рюцкім то і роботу кращу знайдеш і посаду і вивчитися легше, тому і писали в графі національність - рюзке і навіть прізвища змінювали, додаючи закінчення - ов.
показать весь комментарий
27.05.2019 10:33 Ответить
Ви не думали, що певна частина росіян (багато військових, наприклад) просто після 1991 вернулися в Росію? Плюс, чимало моряків, приписаних станом на 1989 в Криму, також побрали російські паспорти...

І так, різниця між переписами 1989 і 2001 по кількості росіян - все-таки менше 3 млн, а не 4.
1989 - 11,3 млн., 2001 - 8,5 млн.
показать весь комментарий
27.05.2019 15:19 Ответить
Это хорошо...значит я не зря подписал эту петицию...