10018 посетителей онлайн
4 678 79

В КС поступило представление 51 нардепа относительно конституционности закона о языке

В КС поступило представление 51 нардепа относительно конституционности закона о языке

В Конституционный суд Украины поступило конституционное представление 51 народного депутата относительно соответствия Основному закону (конституционности) закона "Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного".

Как сообщает Цензор.НЕТ, текст конституционного представления размещен на сайте КС в рубрике "На рассмотрении суда".

Как отмечается в тексте представления, уполномоченными авторов представления являются депутаты Рады от "Оппозиционного блока" Александр Долженков и сопредседатель фракции "Оппозиционный блок" в Раде Вадим Новинский.

Топ комментарии
+36
рыговские ублюдки
показать весь комментарий
21.06.2019 16:46 Ответить
+31
Що робить язик русскіх гнид в Україні?
показать весь комментарий
21.06.2019 16:47 Ответить
+21
Сейчас КС созванивается с Зеленским "нам находить что-то протеричивое или не надо?..."
показать весь комментарий
21.06.2019 16:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну если палубии и рошенки там что-то заложили противоречивое и КС отменит - виноват будет, конечно же, Зеленский.
показать весь комментарий
21.06.2019 16:45 Ответить
Що робить язик русскіх гнид в Україні?
показать весь комментарий
21.06.2019 16:47 Ответить
до тех пор, пока каждому русскоговорящему нне буду говорить: "я тебя не понимаю, позови переводчика" будет существовать русский язык в Украине.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:22 Ответить
Долженков Олександр Валерійович
18 січня 2018 року був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях».
показать весь комментарий
21.06.2019 19:01 Ответить
Сейчас КС созванивается с Зеленским "нам находить что-то протеричивое или не надо?..."
показать весь комментарий
21.06.2019 16:47 Ответить
Главное, что оппоблок ни в чем не виноват, правда?
А Зеленский - теперь власть, и его задача защищать Украину в том числе и от пятой колонны.
Не справится - будет виноват, никакие отмазки на "папередников" не помогут.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:00 Ответить
Га-га-га . Зазєлі ви про що ?
показать весь комментарий
21.06.2019 19:29 Ответить
Шо ти промекало,***********?Ай донт андестуд.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:07 Ответить
Навіть мама моя, якій вже 73, один раз такій "Данецкай" (не переселенці, ні, жительки м. Донецьк, яка приїхала лікуватись на підконтрольну територію!) у відповідь на її "Я Ваш язик не панимаю" сказала "Я Вашу мову не розумію"!
73 рокі мамі, живемо в Одесі!
показать весь комментарий
21.06.2019 19:47 Ответить
Здоров'я і довгих літ Вашій мамі.Вітання Одесі з Дніпра.
показать весь комментарий
21.06.2019 19:55 Ответить
Я їй сказав "Ну ти і "фошиздка"!
Дякую за побажання!
показать весь комментарий
21.06.2019 20:11 Ответить
рыговские ублюдки
показать весь комментарий
21.06.2019 16:46 Ответить
Балякання - не отдадим!
показать весь комментарий
21.06.2019 16:46 Ответить
До КС надійшло подання 51 нардепа щодо конституційності закону про мову - Цензор.НЕТ 2689
показать весь комментарий
21.06.2019 17:20 Ответить
Ну если жить надоело вперед! Можете вместе с коломойским судом(Киевский Окружной Суд) сыграть в русскую рулетка! Вперед!
показать весь комментарий
21.06.2019 16:47 Ответить
В КС поступило представление 51 нардепа относительно конституционности закона о языке
вот и твари со щелей полезли
ну,если КС выборы не отменил,то есть шанс ,что закон отменят(
показать весь комментарий
21.06.2019 16:48 Ответить
почти нету
показать весь комментарий
21.06.2019 17:06 Ответить
Сговор "донецких" и "зеленских". Приготовьте ваши кошельки !
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page.html

тут и про суд
показать весь комментарий
21.06.2019 16:49 Ответить
😀 Прикормленный зебобиками КС признает закон не конституционным...
показать весь комментарий
21.06.2019 16:49 Ответить
Витя свой залёт тоже с языка начал..
показать весь комментарий
21.06.2019 17:56 Ответить
С русского?
показать весь комментарий
21.06.2019 19:35 Ответить
ВаЗЕлин, президент конечно, знатный. Щас ещё подадут, что это за Украина такая...
показать весь комментарий
21.06.2019 16:52 Ответить
забыли вылупки запах жжёной резины...
показать весь комментарий
21.06.2019 16:54 Ответить
им резина за счастье будет,не дай Бог полыхнёт..
показать весь комментарий
21.06.2019 17:57 Ответить
та я не особо и против,хай полыхнёт...
рыгло бродит по столице не оглядываясь...
показать весь комментарий
21.06.2019 18:02 Ответить
Мені байдуже до шин, в мене зброя в руках...., можу і на 180 повернутись...
показать весь комментарий
21.06.2019 19:37 Ответить
та ухайдохать можно и с молотка и с подшипника с рогатки...зброя то такэ,як казав маркевич...
показать весь комментарий
21.06.2019 19:40 Ответить
Петя нам таке в ЗСУ не давав..., може Зе дасть...
показать весь комментарий
21.06.2019 20:13 Ответить
Надо отменять этот закон ,он совершенно глуп и опасен в реалиях двуязычной Украины !!
показать весь комментарий
21.06.2019 16:56 Ответить
В тебе особисто скільки язиків?
показать весь комментарий
21.06.2019 16:58 Ответить
В нього один, і то в задниці
показать весь комментарий
21.06.2019 17:05 Ответить
А скільки у худоби язиків?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:09 Ответить
А в нього один і той з матюками )
показать весь комментарий
21.06.2019 19:42 Ответить
свинья русская, пшла за перебрик, гнида!
показать весь комментарий
21.06.2019 17:07 Ответить
Совершенно глуп это ты и тебе подобные, а за 28 лет язык страны можно было и выучить, притесняют русскоязычных? вперед в лднр там рай для русскоговорящих
показать весь комментарий
21.06.2019 17:07 Ответить
Расскажи почему? Очень интересно)) В чем его опасность для меня, украинца владеющего и русским и украинским?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:08 Ответить
А він вже не може, йому вже заборонили казати "а то путин нападет". Не кашерно
показать весь комментарий
21.06.2019 19:25 Ответить
Пішло ти *****,***********.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:10 Ответить
алекс,короче - тебе столько ..ёв натолкали,что,наверное,всё же легче выучить украинский..
показать весь комментарий
21.06.2019 17:59 Ответить
А можна побачити увесь список із 51-ти одної гниди.
показать весь комментарий
21.06.2019 16:57 Ответить
Відмінять.
показать весь комментарий
21.06.2019 16:57 Ответить
вони безсмертні?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:07 Ответить
Они безгранично наглые, и их задача расшатать тут ситуацию. Вот и шатают.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:10 Ответить
Помнишь наглые глазки чечёткина? У этих такиежэ
показать весь комментарий
21.06.2019 17:11 Ответить
У них нацжони і шакали Авакова.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:13 Ответить
А что эти депутаты хотят, чтобы у нас функционировал такой закон о государственном языке, как в кацапии ?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:02 Ответить
У корови теж язик, тільки сказати нічого не може.

Що ці русскощелепові роблять у мене вдома в Україні? Треба за сраним віником сходити.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:05 Ответить
І головне, ні одно зебіла. Мовчать суки, позапихали свої язики в задниці. А чого ж так? Ви за ЦЕ голосували, чого ж мовчите, падли?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:07 Ответить
А судьи Конституционного суда уверены, что если они станут движущей силой пророссийского реванша, то их не повесят возмущенные граждане Украины?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:07 Ответить
Уверены походу и имеют для этого основания. Из тех кто мутил при Януковиче ведь никого не повесили.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:13 Ответить
ща через этих мудней из кс отменят все украинское в украине что порох и парламент 5 лет создавал. нужен бунт и разгром кс пока кс не разгромил украину
показать весь комментарий
21.06.2019 17:09 Ответить
решала уже с КС порешал, рыги куют железо пока горячо
показать весь комментарий
21.06.2019 17:10 Ответить
**** православна вчора бачила що робить народ Грузії коли керівництво держави заграє з Х...лом. Те саме буде і в нас!
показать весь комментарий
21.06.2019 17:11 Ответить
как жрать украинские продукты, так челюсть не мешает, а как за 28 лет выучить украинский язык, так челюсти не такие. Не нравиться язык государства в котором живете- по компасу на восток
показать весь комментарий
21.06.2019 17:15 Ответить
Президент Малороссии В.А.Зеленский поддерживает это представление лично и через свою администрацию свой офис.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:25 Ответить
Після позавчорашнього рішення КСУ я здогадуюсь про наступне.
Жуть. І не хочеться наврочити...
показать весь комментарий
21.06.2019 17:28 Ответить
Ці гниди риго-аналівськи ваще оборзелі, може зробити як у Тбілісі, та винести клятих уперед копитами!!!!
показать весь комментарий
21.06.2019 17:31 Ответить
Ще з самого початку зєлєбєня заявив що Закон про мову потрібно переглянути , шифер це підтвердив . Прецедент вже є з жуковим в Харкові , тоді зєля сказав що нехай кернес сам розбирається . Той розібрався . Прийшла черга мови ? Без бєні такі речі не рухаються , тому потрібні бали перед путєним . Отже гарантовано що КС прийме рішення що закон не відповідає Конституції . Це буде повний пи.дець Україні . Зазєлі ви цього хотіли ? Євреї не штовхайте Україну в прірву антисемітизму , адже вже був в Умані 1653 рік.
показать весь комментарий
21.06.2019 19:41 Ответить
Хотелось бы посмотреть полный список гнид - врагов Украины. Иначе их назвать нельзя.
В их любимой расеи ОДИН государственный язык. А из Украины они мечтают сделать воронью слободку?
А ЗЕЛЯ НИ ГУ-ГУ. Вы слышите 73%-ные?
Снова будете за этих уродов голосовать?
показать весь комментарий
21.06.2019 17:35 Ответить
будуть. Зебілізм - невиліковний.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:38 Ответить
Потрібен Закон про Дерусифікацію, або подолання наслідків російської окупації України. Поляки та фіни дерусифікацію провели миттєво. Чия мова - того влада і Росія це чудово розуміє. Якщо владу в Україні нарешті отримають українці, то існування Росії буде під великим питанням.
показать весь комментарий
21.06.2019 17:39 Ответить
МОВА , ЦЕ ТІ НИТКИ ЯКИМИ ЗШИВАЮТЬ ІМПЕРІЇ
показать весь комментарий
21.06.2019 19:43 Ответить
А можна їх "На подвал"... московький?
показать весь комментарий
21.06.2019 18:04 Ответить
Люди, які проти вільної України - назвали себе. Правда, як шило з мішка вилізла. Мова для любого народу - це безкровна зброя проти ворога: свій - чужий. Це древній генетично-культурний код народу, його сила. Тому рашка так ретельно знищує всі мови, куди дотягнеться. Гомо совєтікус вже наробила: маєм війну і вату. І агресор Пу... нагадує: наш інтєрес там, где наш язик. Та Україна й не таких бачила. Будьмо! Слава Україні!
показать весь комментарий
21.06.2019 18:36 Ответить
Чтобы дурню по ущемлению не писали выдержка из Конституции (русские - вы же, как славяне, славянсие языки понимаете и украинский в том числе):


Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.


И вот закон о языке:

7. Статус української мови як єдиної державної мови передбачає обов'язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом.
8. Українська мова як єдина державна мова виконує функції мови міжетнічного спілкування, є гарантією захисту прав людини для кожного українського громадянина незалежно від його етнічного походження, а також є фактором єдності і національної безпеки України.


Стаття 2. Сфера дії Закону
1. Цей Закон регулює функціонування і застосування української мови як державної у сферах суспільного життя, визначених цим Законом, на всій території України.
2. Дія цього Закону не поширюється на сферу приватного спілкування та здійснення релігійних обрядів.
3. Порядок застосування кримськотатарської мови та інших мов корінних народів, національних меншин України у відповідних сферах суспільного життя визначається законом щодо порядку реалізації прав корінних народів, національних меншин України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.


И что вам не нравится? Может быть есть такие страны, где чиновники могут государственного языка не знать и его игнорировать? А дома на каком хотите на том и говорите.
показать весь комментарий
21.06.2019 18:42 Ответить
Тут помилка т.з. русскіє в 95 % ніколи не були слов'янами . Не читайте Карамзіна і підручників з історії видані в кацапії , або за совка . Десь в 1895 році здається Соловйов розкопав 100 могильників в Тульській та в Московській губерніях і в жодному похованні не було слідів слов'ян .
показать весь комментарий
21.06.2019 19:54 Ответить
Я натякнув, що вони себе так вважають. Ну, мабуть їм соромно за своє походження. Немає на світі ні одного народу, кому б за це було соромно. А "русским" - так. Тому і залишили собі назву прикметник замість іменника.
показать весь комментарий
21.06.2019 20:49 Ответить
*********
* - Валерия Новодворская: "Русский язык - орудие ликвидации независимой Украины"

- К.Маркс :У державі державною мовою не розмовляють гості, наймити і окупанти.

- Ліна Костенко: Нації помирають не від інфаркту: спочатку їм віднімає мову…
показать весь комментарий
21.06.2019 18:49 Ответить
через місяць вибори, от гниди і почали на мову гавкати.
показать весь комментарий
21.06.2019 18:56 Ответить
Багато хто з наших людей не розуміють,що мова це над важливо.Особливо у протистоянні Московії.Саме Московія використовує свій язик,у війні проти України.
показать весь комментарий
21.06.2019 19:15 Ответить
Мова , це найголовніший інструмент експансії імперії .
показать весь комментарий
21.06.2019 19:45 Ответить
Коротше, шановні українці! Голосуйте за націоналістів, які об'єднані навколо "Свободи" і це буде головним запобіжником проти проросійського реваншу в Україні, а також проти українського олігархату! Звичайно націоналістів майже не буде на телеканалах і на них будуть страшенні нападки з боку олігархів, пророс. 5-ї колони в Україні, але тільки вони, на відміну від "нових-старих ліц" з таких самих партій є провіреними і загартованими бійцями-патріотами України!
показать весь комментарий
21.06.2019 21:41 Ответить
До КС надійшло подання 51 нардепа щодо конституційності закону про мову - Цензор.НЕТ 808
показать весь комментарий
21.06.2019 21:42 Ответить
Как говаривал дедушка Ленин : "Всякая революция лишь тогда чего-либо стоит, если она умеет защищаться".
показать весь комментарий
21.06.2019 21:43 Ответить
До КС надійшло подання 51 нардепа щодо конституційності закону про мову - Цензор.НЕТ 1708
показать весь комментарий
21.06.2019 21:43 Ответить
До КС надійшло подання 51 нардепа щодо конституційності закону про мову - Цензор.НЕТ 1050
показать весь комментарий
21.06.2019 22:28 Ответить
До КС надійшло подання 51 нардепа щодо конституційності закону про мову - Цензор.НЕТ 2906
показать весь комментарий
21.06.2019 22:39 Ответить
Ще одне "досягнення" 73%.

Не зупиняйтеся. Вам ще багато чого треба відміняти і переглядати ...
Ви ж "найнародніші" ... "нові пики" ... 73% вас для цього і привели до влади.
показать весь комментарий
22.06.2019 02:03 Ответить