9975 посетителей онлайн

Коалиция есть, она заберет все министерские кресла, - Герус

Коалиция есть, она заберет все министерские кресла, - Герус

Представитель президента в Кабинете министров Андрей Герус заявил, что коалиция в новом парламенте уже есть, и что она заберет все министерские кресла.

Об этом он сказал в интервью изданию "РБК.Украина", передает Цензор.НЕТ.

"Коалиция уже есть, монобольшинство", - отметил Герус.

"Коалиция заберет все министерские кресла, нет такого, чтобы оппозиция была в правительстве. В парламенте, думаю, некоторые комитеты отдадут оппозиции, чтобы ни у кого не было сомнений в демократичности новой власти, какие именно, пока не знаю", - добавил он.

На вопрос о возможной коалиции с "Голосом" он ответил: "Это же зависит и от "Голоса", от их позиции и политических пожеланий. Увидим".

Топ комментарии
+51
Коалиция есть, она заберет все министерские кресла, - Герус - Цензор.НЕТ 2465
показать весь комментарий
29.07.2019 10:38 Ответить
+25
Но продолжать валить все свои пробобобы на Петра всё равно будете. Так?
показать весь комментарий
29.07.2019 10:38 Ответить
+23
о, фотка Рады 8-го созыва. Представители коалиции без грима.
показать весь комментарий
29.07.2019 10:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Дурень, если бьі в Украине бьіл мудрьій народ, то Украина уже давно бьіла бьі развитьім государством.
показать весь комментарий
29.07.2019 18:48 Ответить
А євреїв достатньо в Україні,щоб зайняти всі посади, чи будете з Ізраїля вивисувати. Євреїв в Україні 0.2%,а чиновників більше.
показать весь комментарий
29.07.2019 15:56 Ответить
Коаліція є, вона забере всі міністерські крісла, - Герус - Цензор.НЕТ 8184
показать весь комментарий
29.07.2019 16:05 Ответить
Пацаны пришли сесть на потоки и перенаправить их на себя.
показать весь комментарий
29.07.2019 16:41 Ответить
С 1991 года в Украине при любой власти процветает геноцидный фашизм. А народ все терпит. Брать в руки оружие и вперёд уничтожать этих мразей.
показать весь комментарий
29.07.2019 16:42 Ответить
Українці скучили за геноцидом, репресіями і переслідуваннями , та і за вічною мерзлотою , тому і обрали більшовиків .
показать весь комментарий
29.07.2019 16:52 Ответить
Реальна коаліція ( по духу ) ,як і писалося в минулому скликані була така - бпп, нф і окупаційний блок , так воно по факту і було . Нинішня ж , це слуги і окупаційна платформа . Така нажаль реальність . В опозиції мають бути проєвропейські партії - батьківщина і голос. Хохли нажвль зробили величезну дурницю ,вірніше скоїли злочин , - самі проголосували проти своєї Держави.
показать весь комментарий
29.07.2019 17:12 Ответить
Дядя Петя, ты - дурак? (с)
показать весь комментарий
30.07.2019 00:48 Ответить
Ой-йо-йой волають порохоботи - гвалт, у зелених монополія;
а ще вони скомпонуються з жопоблоком (незрозуміло правда нафіга, якщо в них і так більшість, але то така пороховатна елітна логіка, що нам зебілам недосяжна);
ага, вони сядуть на наші потоки (оце поки що їх найбільше ковбасить);
ну і як завжди обзивалки і пророцтва-марення.

А пам"ятаєте порохоботи, вашим вчорашнім ще депутангам Зе пропонував проголосувати чисто пропорційну систему, хоч і з закритими списками? Так вони образились, і вирішили шо вони на мажоритарці своє візьмуть.
А там вийшов просто грандіозний пройоп і грановські з кононенками та ківаловими, а заодно і ляшками полетіли зі свистом на смітник, якого вони давно заслужили.
показать весь комментарий
29.07.2019 17:22 Ответить
А у вас, как у всех зебилов, с математикой проблема?))) По чисто пропорциональной системе не было бы большинства?)))
показать весь комментарий
29.07.2019 17:31 Ответить
Эм... не было бы. 43 процента это всего 194 депутата.
показать весь комментарий
29.07.2019 22:31 Ответить
Тоже из "этих"?))) Всех остальных, прошедших по спискам, сколько процентов?))) Вам элементарное нужно обьяснять?))) 13,05+8,18+8,10+5,82=35,15. Так сколько больше? 43%??? Или 35,15???))) Такие вы прикольные))) Вот эти 43,16% + 35,15=78,31% и берутся за 100% и делятся пропорционально)))
показать весь комментарий
29.07.2019 23:31 Ответить
В итоге получаем, что у слуги урода 55,11%... А это 248 депутатов...
показать весь комментарий
29.07.2019 23:47 Ответить
А логику включить? По пропорциональной системе проходят ТОЛЬКО от партии, а по мажоритарке - те, кто подкормит округ, независимо от партии. Так они думали.
показать весь комментарий
30.07.2019 09:32 Ответить
Капитан Очевидность?))) Еще раз прочтите пост Радикала, предпоследний абзац))) Вы ему противоречите, а не мне)
показать весь комментарий
30.07.2019 10:52 Ответить
Свободньій Кал, коалиції з жопоблоком у слуг не буде, а от ситуативне голосування по антиукраїнским законам буде (конституційною більшістю)
показать весь комментарий
29.07.2019 18:53 Ответить
Наприклад розстріляти барижних шлюх.....Так це саме УКРАЇНСЬКИЙ закон!!!
показать весь комментарий
29.07.2019 21:14 Ответить
откровенная сепарня и прокацапские шмаркли будут принимать "Так це саме УКРАЇНСЬКИЙ закон!!"
показать весь комментарий
30.07.2019 12:49 Ответить
Тебе підо..са не спитають,гнида мокшанська.
показать весь комментарий
30.07.2019 19:25 Ответить
Свободний срадикал! Мабуть ти вже в долі, але і ми не дурні. В планах у вас зробити з Конституціі фіглі-міглі та утворити якусь "русь". Але вона може бути і є тілки Украінскькою. І ідея об'єднання з Моквою у вас між строк вже вилазе. Так що, шлях на розігнання украінців у вас уже потайки накреслели...
показать весь комментарий
30.07.2019 05:06 Ответить
А коли гниди, які самі себе зрадили і продалися ворогам, українофобам, ще й пишуть українською -- це вже занадто...
показать весь комментарий
30.07.2019 07:20 Ответить
Другими словами - Герус говорит - спасибо вам дебилы, вы сделали это вместе
Теперь у карлика есть ручное монобольшинство, как в России - 75% парламентских мест у ЕДРа в Думе
Теперь попробуйте сковырнуть нас в будущем лохи
показать весь комментарий
29.07.2019 18:50 Ответить
Пусть сначала те,кого понабирали процентов 50 рыгов и барыг в Слугу народа,выдержат испытание баблом от ахметки,пинчука и др.олигархов и не перебегут в другие фракции или не создадут свои фракции,как в том созыве отрыжки рыгов,создали "Воля народа" и "Вiдродження",которые голосовали с БПП и Нарыфронтом,потом посмотрим,будет монокоалиция или другая,шото рано радуются,не спешите поперед батька!
показать весь комментарий
29.07.2019 18:57 Ответить
В парламенте, думаю, некоторые комитеты отдадут оппозиции, чтобы ни у кого не было сомнений в демократичности новой власти Источник: https://censor.net/n3140072
Опозиція може нічого і не брати, бо все одно не буде впливати на прийняття рішень в комітетах так як вони будуть сформовані від загальної кількості депутатів фракцій парламенту,відповідно у всіх комітетах ради більшість буде за "СН".
показать весь комментарий
29.07.2019 21:24 Ответить
Почитайте на ніч розумних людей:
https://nv.ua/ukr/opinion/gore-peremozhcyam-shcho-chekaye-zelenskogo-novini-ukrajini-50034345.html
https://tyzhden.ua/Columns/50/233107
показать весь комментарий
29.07.2019 21:27 Ответить
Конченый п#дар Герус. Вырвать этой падле язык.
показать весь комментарий
29.07.2019 21:54 Ответить
Всё-таки Дина Рубина права говоря: Заставь дурака богу молиться он и яйца себе отдавит. Стадион так стадион, монокоалиция так моно, ни каких гетеро не будет.
показать весь комментарий
29.07.2019 22:34 Ответить
Ті, що майже за тридцять років стали закостенілим істеблішментом України, мають почати пакувати валізи. Для когось закінчиться вахта з розграбування України, хто «нацарював» на любові до Неньки-України мільярдні статки. Хоча хтось сяде, або ж заплатить часткою своїх велетенських статків.Проте найбільших патріотів України, які обслуговували клептократичний режим- махрову радянщину,що продовжили «любити» вже не «совєтскую родіну», а самостійну Україну до глибини її державного бюджету та виливали відра гною на тих, хто зберігав рештки критичного мислення,чекає ринок праці. Вдумайтеся, працювати на ворога, брати від нього зарплатню, але думати, що в душі залишаєшся патріотом, то це про щось та й каже.Кланово-олігархічна система за допомогою своїх підгодованих трубадурів: публічних інтелектуалів, моральних авторитетів та полум'яних журналістів, зуміла замилити людям очі-жодних змін не провела. Одним з перших сигналів відсутності змін послужила назва комітету Верховної Ради, який відповідав за гуманітарну політику - комітет культури і духовності. Оця архаїчна «духовність»- радянська шароварщина понад усе,бо насправді патентований патріотизм - це гарантія нічого не робити, але справно отримувати оплату. Там немає осмисленої історії України. Про фрагментарну та національно-патріотичну історію для «скріплення сердець» взагалі не йдеться.Але,коли нова влада візьметься реформувати гуманітарну сферу, то над Україною зависнуть «вавилонський плач» та рев від обурення і протестів. І найбільше звинувачуватимуть молодих реформаторів в антиукраїнській діяльності й замаху на Україну, саме патентовані патріоти. Ті, хто нічого не робив, а тільки десятиліттями користав. Реформи дійсно стануть для них кінцем кар'єри. І добре, якщо їхня «Україна» якнайшвидше зникне.Тільки от, що робити з гуманітарною інтелігенцією? Тим паче, що майже вся вона на останніх двох виборах зробила свою рішучу ставку на президента Порошенка та його концепт України. На їх місця прийдуть молоді, прагматичні люди, які захочуть реалізуватися як успішні менеджери і які не плануватимуть, наприклад, будівництва гіперлупу. Просто цим молодим людям не треба буде прикриватися гучними історичними іменами, українські громадяни і без цих віртуальних танців довірили їм владу.Якось несподівано швидко виявилося, що стара перевірена гуманітарна обслуга новій українській владі непотрібна. А отже, настав час для раціонального, а не істерично-емоційного підбиття підсумків. Тільки куди подінеться ціла армія гуманітаріїв, які жили з псевдо любові до України і страхали суспільство, що без їхнього розуму воно здичавіє, втратить адекватність і Україну? Період гуртування їх у своєрідних установах соціального забезпечення, які чомусь називалися академічними інститутами, університетами, творчими спілками, минув. Час від часу із цього середовища ще чути пафосні голоси, що вони Україну не віддадуть, що будуть боротися і ніколи не здадуться. Що ж їм порадити? Нехай ідуть в підпілля і переходять на самоокупність, бо державного фінансування за таку любов до України більше не передбачається.
показать весь комментарий
30.07.2019 04:04 Ответить
Всі ці розмови про "клани, олігархів, корупцію, педров,петь,бариг,свинарчуків" ну і т.д - це все методика пропаганди на ворожих територіях. Мета- посіяти зневіру в керівництво краіни,хаос,анархію. Це в кремлі вдалося утворити в Украіні. Ще до цього, до 2014 року, Моква робила такі проби навіть в США. Згадайте про "вихід штатів" з обєднаноі держави, згодом рух "латинців", потім " претензіі краін за долорову експансію". Проектів було маса, але американський народ і Конституція такі, що вони самі ,глобально і розумово, тримають свою державу в рамках державності і готові за неі віддать навіть життя. У нас - все навпаки. Якщо хтось доведе зворотнє в тому, що ми з цією новообраною владою укріпемо державність та піднімемо економічний рівень-ставимо ящик коньяку!
показать весь комментарий
30.07.2019 05:23 Ответить
Кому-как, а по мне, главная интрига - сделают ли из чувачелла Авакова вонючку Авfuckова?
показать весь комментарий
01.08.2019 11:41 Ответить
Страница 3 из 3