9844 відвідувача онлайн

Коаліція є, вона забере всі міністерські крісла, - Герус

Коаліція є, вона забере всі міністерські крісла, - Герус

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що коаліція в новому парламенті вже є, і що вона забере всі міністерські крісла.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "РБК.Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Коаліція вже є, монобільшість", - зазначив Герус.

"Коаліція забере всі міністерські крісла, немає такого, щоб опозиція була в уряді. У парламенті, думаю, деякі комітети віддадуть опозиції, щоб ні в кого не було сумнівів у демократичності нової влади, які саме, поки не знаю", - додав він.

На запитання про можливу коаліцію з "Голосом" він відповів: "Це ж залежить і від "Голосу", від їхньої позиції і політичних побажань. Побачимо".

Топ коментарі
+51
Коалиция есть, она заберет все министерские кресла, - Герус - Цензор.НЕТ 2465
показати весь коментар
29.07.2019 10:38 Відповісти
+25
Но продолжать валить все свои пробобобы на Петра всё равно будете. Так?
показати весь коментар
29.07.2019 10:38 Відповісти
+23
о, фотка Рады 8-го созыва. Представители коалиции без грима.
показати весь коментар
29.07.2019 10:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Дурень, если бьі в Украине бьіл мудрьій народ, то Украина уже давно бьіла бьі развитьім государством.
показати весь коментар
29.07.2019 18:48 Відповісти
А євреїв достатньо в Україні,щоб зайняти всі посади, чи будете з Ізраїля вивисувати. Євреїв в Україні 0.2%,а чиновників більше.
показати весь коментар
29.07.2019 15:56 Відповісти
Коаліція є, вона забере всі міністерські крісла, - Герус - Цензор.НЕТ 8184
показати весь коментар
29.07.2019 16:05 Відповісти
Пацаны пришли сесть на потоки и перенаправить их на себя.
показати весь коментар
29.07.2019 16:41 Відповісти
С 1991 года в Украине при любой власти процветает геноцидный фашизм. А народ все терпит. Брать в руки оружие и вперёд уничтожать этих мразей.
показати весь коментар
29.07.2019 16:42 Відповісти
Українці скучили за геноцидом, репресіями і переслідуваннями , та і за вічною мерзлотою , тому і обрали більшовиків .
показати весь коментар
29.07.2019 16:52 Відповісти
Реальна коаліція ( по духу ) ,як і писалося в минулому скликані була така - бпп, нф і окупаційний блок , так воно по факту і було . Нинішня ж , це слуги і окупаційна платформа . Така нажаль реальність . В опозиції мають бути проєвропейські партії - батьківщина і голос. Хохли нажвль зробили величезну дурницю ,вірніше скоїли злочин , - самі проголосували проти своєї Держави.
показати весь коментар
29.07.2019 17:12 Відповісти
Дядя Петя, ты - дурак? (с)
показати весь коментар
30.07.2019 00:48 Відповісти
Ой-йо-йой волають порохоботи - гвалт, у зелених монополія;
а ще вони скомпонуються з жопоблоком (незрозуміло правда нафіга, якщо в них і так більшість, але то така пороховатна елітна логіка, що нам зебілам недосяжна);
ага, вони сядуть на наші потоки (оце поки що їх найбільше ковбасить);
ну і як завжди обзивалки і пророцтва-марення.

А пам"ятаєте порохоботи, вашим вчорашнім ще депутангам Зе пропонував проголосувати чисто пропорційну систему, хоч і з закритими списками? Так вони образились, і вирішили шо вони на мажоритарці своє візьмуть.
А там вийшов просто грандіозний пройоп і грановські з кононенками та ківаловими, а заодно і ляшками полетіли зі свистом на смітник, якого вони давно заслужили.
показати весь коментар
29.07.2019 17:22 Відповісти
А у вас, как у всех зебилов, с математикой проблема?))) По чисто пропорциональной системе не было бы большинства?)))
показати весь коментар
29.07.2019 17:31 Відповісти
Эм... не было бы. 43 процента это всего 194 депутата.
показати весь коментар
29.07.2019 22:31 Відповісти
Тоже из "этих"?))) Всех остальных, прошедших по спискам, сколько процентов?))) Вам элементарное нужно обьяснять?))) 13,05+8,18+8,10+5,82=35,15. Так сколько больше? 43%??? Или 35,15???))) Такие вы прикольные))) Вот эти 43,16% + 35,15=78,31% и берутся за 100% и делятся пропорционально)))
показати весь коментар
29.07.2019 23:31 Відповісти
В итоге получаем, что у слуги урода 55,11%... А это 248 депутатов...
показати весь коментар
29.07.2019 23:47 Відповісти
А логику включить? По пропорциональной системе проходят ТОЛЬКО от партии, а по мажоритарке - те, кто подкормит округ, независимо от партии. Так они думали.
показати весь коментар
30.07.2019 09:32 Відповісти
Капитан Очевидность?))) Еще раз прочтите пост Радикала, предпоследний абзац))) Вы ему противоречите, а не мне)
показати весь коментар
30.07.2019 10:52 Відповісти
Свободньій Кал, коалиції з жопоблоком у слуг не буде, а от ситуативне голосування по антиукраїнским законам буде (конституційною більшістю)
показати весь коментар
29.07.2019 18:53 Відповісти
Наприклад розстріляти барижних шлюх.....Так це саме УКРАЇНСЬКИЙ закон!!!
показати весь коментар
29.07.2019 21:14 Відповісти
откровенная сепарня и прокацапские шмаркли будут принимать "Так це саме УКРАЇНСЬКИЙ закон!!"
показати весь коментар
30.07.2019 12:49 Відповісти
Тебе підо..са не спитають,гнида мокшанська.
показати весь коментар
30.07.2019 19:25 Відповісти
Свободний срадикал! Мабуть ти вже в долі, але і ми не дурні. В планах у вас зробити з Конституціі фіглі-міглі та утворити якусь "русь". Але вона може бути і є тілки Украінскькою. І ідея об'єднання з Моквою у вас між строк вже вилазе. Так що, шлях на розігнання украінців у вас уже потайки накреслели...
показати весь коментар
30.07.2019 05:06 Відповісти
А коли гниди, які самі себе зрадили і продалися ворогам, українофобам, ще й пишуть українською -- це вже занадто...
показати весь коментар
30.07.2019 07:20 Відповісти
Другими словами - Герус говорит - спасибо вам дебилы, вы сделали это вместе
Теперь у карлика есть ручное монобольшинство, как в России - 75% парламентских мест у ЕДРа в Думе
Теперь попробуйте сковырнуть нас в будущем лохи
показати весь коментар
29.07.2019 18:50 Відповісти
Пусть сначала те,кого понабирали процентов 50 рыгов и барыг в Слугу народа,выдержат испытание баблом от ахметки,пинчука и др.олигархов и не перебегут в другие фракции или не создадут свои фракции,как в том созыве отрыжки рыгов,создали "Воля народа" и "Вiдродження",которые голосовали с БПП и Нарыфронтом,потом посмотрим,будет монокоалиция или другая,шото рано радуются,не спешите поперед батька!
показати весь коментар
29.07.2019 18:57 Відповісти
В парламенте, думаю, некоторые комитеты отдадут оппозиции, чтобы ни у кого не было сомнений в демократичности новой власти Источник: https://censor.net/n3140072
Опозиція може нічого і не брати, бо все одно не буде впливати на прийняття рішень в комітетах так як вони будуть сформовані від загальної кількості депутатів фракцій парламенту,відповідно у всіх комітетах ради більшість буде за "СН".
показати весь коментар
29.07.2019 21:24 Відповісти
Почитайте на ніч розумних людей:
https://nv.ua/ukr/opinion/gore-peremozhcyam-shcho-chekaye-zelenskogo-novini-ukrajini-50034345.html
https://tyzhden.ua/Columns/50/233107
показати весь коментар
29.07.2019 21:27 Відповісти
Конченый п#дар Герус. Вырвать этой падле язык.
показати весь коментар
29.07.2019 21:54 Відповісти
Всё-таки Дина Рубина права говоря: Заставь дурака богу молиться он и яйца себе отдавит. Стадион так стадион, монокоалиция так моно, ни каких гетеро не будет.
показати весь коментар
29.07.2019 22:34 Відповісти
Ті, що майже за тридцять років стали закостенілим істеблішментом України, мають почати пакувати валізи. Для когось закінчиться вахта з розграбування України, хто «нацарював» на любові до Неньки-України мільярдні статки. Хоча хтось сяде, або ж заплатить часткою своїх велетенських статків.Проте найбільших патріотів України, які обслуговували клептократичний режим- махрову радянщину,що продовжили «любити» вже не «совєтскую родіну», а самостійну Україну до глибини її державного бюджету та виливали відра гною на тих, хто зберігав рештки критичного мислення,чекає ринок праці. Вдумайтеся, працювати на ворога, брати від нього зарплатню, але думати, що в душі залишаєшся патріотом, то це про щось та й каже.Кланово-олігархічна система за допомогою своїх підгодованих трубадурів: публічних інтелектуалів, моральних авторитетів та полум'яних журналістів, зуміла замилити людям очі-жодних змін не провела. Одним з перших сигналів відсутності змін послужила назва комітету Верховної Ради, який відповідав за гуманітарну політику - комітет культури і духовності. Оця архаїчна «духовність»- радянська шароварщина понад усе,бо насправді патентований патріотизм - це гарантія нічого не робити, але справно отримувати оплату. Там немає осмисленої історії України. Про фрагментарну та національно-патріотичну історію для «скріплення сердець» взагалі не йдеться.Але,коли нова влада візьметься реформувати гуманітарну сферу, то над Україною зависнуть «вавилонський плач» та рев від обурення і протестів. І найбільше звинувачуватимуть молодих реформаторів в антиукраїнській діяльності й замаху на Україну, саме патентовані патріоти. Ті, хто нічого не робив, а тільки десятиліттями користав. Реформи дійсно стануть для них кінцем кар'єри. І добре, якщо їхня «Україна» якнайшвидше зникне.Тільки от, що робити з гуманітарною інтелігенцією? Тим паче, що майже вся вона на останніх двох виборах зробила свою рішучу ставку на президента Порошенка та його концепт України. На їх місця прийдуть молоді, прагматичні люди, які захочуть реалізуватися як успішні менеджери і які не плануватимуть, наприклад, будівництва гіперлупу. Просто цим молодим людям не треба буде прикриватися гучними історичними іменами, українські громадяни і без цих віртуальних танців довірили їм владу.Якось несподівано швидко виявилося, що стара перевірена гуманітарна обслуга новій українській владі непотрібна. А отже, настав час для раціонального, а не істерично-емоційного підбиття підсумків. Тільки куди подінеться ціла армія гуманітаріїв, які жили з псевдо любові до України і страхали суспільство, що без їхнього розуму воно здичавіє, втратить адекватність і Україну? Період гуртування їх у своєрідних установах соціального забезпечення, які чомусь називалися академічними інститутами, університетами, творчими спілками, минув. Час від часу із цього середовища ще чути пафосні голоси, що вони Україну не віддадуть, що будуть боротися і ніколи не здадуться. Що ж їм порадити? Нехай ідуть в підпілля і переходять на самоокупність, бо державного фінансування за таку любов до України більше не передбачається.
показати весь коментар
30.07.2019 04:04 Відповісти
Всі ці розмови про "клани, олігархів, корупцію, педров,петь,бариг,свинарчуків" ну і т.д - це все методика пропаганди на ворожих територіях. Мета- посіяти зневіру в керівництво краіни,хаос,анархію. Це в кремлі вдалося утворити в Украіні. Ще до цього, до 2014 року, Моква робила такі проби навіть в США. Згадайте про "вихід штатів" з обєднаноі держави, згодом рух "латинців", потім " претензіі краін за долорову експансію". Проектів було маса, але американський народ і Конституція такі, що вони самі ,глобально і розумово, тримають свою державу в рамках державності і готові за неі віддать навіть життя. У нас - все навпаки. Якщо хтось доведе зворотнє в тому, що ми з цією новообраною владою укріпемо державність та піднімемо економічний рівень-ставимо ящик коньяку!
показати весь коментар
30.07.2019 05:23 Відповісти
Кому-как, а по мне, главная интрига - сделают ли из чувачелла Авакова вонючку Авfuckова?
показати весь коментар
01.08.2019 11:41 Відповісти
Сторінка 3 з 3