11704 посетителя онлайн

Совместная пресс-конференция после саммита "нормандской четверки". ВИДЕО

После окончания переговоров саммита глав стран "нормандской четверки" должна начаться совместная пресс-конференция.

Как передает Цензор.НЕТ, трансляцию ведет "Радио Свобода". 

Топ комментарии
+42
Не хвилюйтесь, про зраду вони не скажуть. Ми про неї постфактум дізнаємось.
показать весь комментарий
09.12.2019 23:01 Ответить
+31
Во выбрали чудо. Сидят все и гадают, сдаст или не сдаст..... Переживают в основном порохоботы, зебилам поху@,серию СКОТОВ и норма.
показать весь комментарий
09.12.2019 23:03 Ответить
+29
Кто-то Скабееву в зале видит? Или она сейчас в параше подрабатывает?Спільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 9881
показать весь комментарий
09.12.2019 23:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
На саммите в Париже не удалось договориться о разведении сил на Донбассе !!! Ну, еще бы. Кто бы сомневался. На газовую иглу нас посадили, и убивать продолжат как и раньше...

Осталось придумать для Зе объяснения, почему это все называется - МИР.
показать весь комментарий
09.12.2019 23:21 Ответить
Які б не були результати перемовин тутешня ботівня їх вже собі записала, як перемогу.
показать весь комментарий
09.12.2019 23:21 Ответить
А Ху-л-о на каблуках нарисуется?
показать весь комментарий
09.12.2019 23:25 Ответить
Вроде по Донбассу не договорились . Шо то там решили лишь по транзиту .
показать весь комментарий
09.12.2019 23:26 Ответить
"«Нафтогаз» не намерен отказываться от предъявленных «Газпрому» требований по компенсации, несмотря на прошедшие переговоры с чухонской стороной" Хйло сходило по шерсть
показать весь комментарий
09.12.2019 23:30 Ответить
Переговоры прошли просто блестяще: "Моника и Хйло не договорились о границе и выборах на Донбассе"
показать весь комментарий
09.12.2019 23:29 Ответить
ВаЗЕлина было мало?
показать весь комментарий
09.12.2019 23:36 Ответить
Единственный огромный плюс от саммита - обмен пленными до 31 декабряСпільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 7569
показать весь комментарий
09.12.2019 23:34 Ответить
Всех на всех, говорите?

тільки військово-полонених по нашим даним 152, пропонувлось до обмніну "встановлені" 72, а зараз скоротили до "52. - усушка, утруска, бой...."
а скільки ще різномастих "терористів бандеро-татарських" і тих що попали "за просто так" ?
ці не в счет?



тобто "махнем не глядя" 52 наших на сотні всілякої мразі із включно "харківськими вбивцями" ?



не жалко кажете віддавати?
а у мене "жалко", таке жалко, як кілок із осики щоб кожному упирю сепарсько-бандитському в сердце встромити



по темі:
Близько двох тисяч українців наразі утримуються у в'язницях Російської Федерації.

Про це повідомила уповноважений ВР з прав людини у https://www.facebook.com/denisovaombudsman/posts/3238400466232680?__tn__=-R Facebook .
"Тільки у 2018 році було заарештовано 176 наших співгромадян, а засуджено 692 особи за незаконний обіг наркотичних речовин. Станом на 30 червня 2019 року у в'язницях РФ незаконно утримується 1989 громадян. За уточненою інформацією на сьогодні ця цифра становить близько 2000 громадян України", - написала вона.
Як зазначила омбудсмен, з 2015 року в Україні діє транснаціональне злочинне угруповання, "яке шляхом обману вербує громадян України та втягує їх у незаконну діяльність з розповсюдження наркотичних речовин на території Російської Федерації".
Денісова відмітила, що, за словами представників МЗС, наразі відсутня актуальна інформація про кількість громадян України, які утримуються у місцях несвободи в РФ через невиконання російською стороною Консульської конвенції між Україною та РФ, зокрема щодо невідкладного інформування про затримання та арешт на території РФ громадян України.
"У багатьох випадках жертви торгівлі людьми не мають належного зв'язку із зовнішнім світом. Адміністрації колоній в РФ майже повністю блокують листування з Україною.Така ситуація унеможливлює подання заяв про злочини та визнання потерпілими саме жертв торгівлі людьми", - зауважила вона.
Омбудсмен повідомила, що, згідно з інформацією Мінсоцполітики, ситуація ускладнюється тим, що статус жертви торгівлі людьми є вирішальним при помилуванні, умовно-достроковому звільненні, застосуванні амністії чи зменшенні покарання.
"Але одним з етапів його встановлення (статус жертви торгівлі людьми - прим.) є проведення співбесіди із заявниками, які знаходяться або в російській, або в українській виправній колонії. Порядок проведення співбесід в обох випадках наразі не встановлено. Вважаю, що підрозділ Мінсоцполітики має ініціювати внесення змін до порядку надання статусу жертв торгівлі людьми", - додала Денісова.
показать весь комментарий
10.12.2019 18:51 Ответить
Шо то никак прессуха не начнется.
Видно, Моника Зебильски играет перед Хозяином пипеткой на рояле.
Вот оно - счастье.
Дождался...
показать весь комментарий
09.12.2019 23:35 Ответить
Кто-то Скабееву в зале видит? Или она сейчас в параше подрабатывает?Спільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 9881
показать весь комментарий
09.12.2019 23:36 Ответить
Так, я уже устала бояться 🙀 !
Сколько можно? Выходите зрадныки и хоть что-нибудь скажите!
показать весь комментарий
09.12.2019 23:43 Ответить
Kак и ожидалось, ничего не решающий сходняк... чтобы решать такие пробелмы надо каждый день собираться, а не раз в пять лет..
показать весь комментарий
09.12.2019 23:44 Ответить
Это сходняк для того что бы оценить противника и намеренья ***** ясны, продолжение воины и шантажа Европы газом
показать весь комментарий
10.12.2019 08:53 Ответить
О чем договорились ? Может Зеленскому назад лететь не в Киев а сразу в Ростов ? Вы уж не тяните ЗЕкацапы .
показать весь комментарий
09.12.2019 23:45 Ответить
Палатки свернули, а крыши всё равно поехавшие, соевые зрадогоны?
показать весь комментарий
10.12.2019 04:13 Ответить
Судя по времени ожидания, зелю трамбуют в блинчик на асфальте, но тот боится, что выкинут в ростов и умоляет дать ему шанс!
показать весь комментарий
09.12.2019 23:47 Ответить
боже, дай мне разочароваться в ожиданиях
показать весь комментарий
09.12.2019 23:50 Ответить
та скоко млин можно ждать? Мне спать пойти что ли.
показать весь комментарий
09.12.2019 23:48 Ответить
иди в борисполь с веревкой в руках.
не ошибешься
показать весь комментарий
09.12.2019 23:51 Ответить
Какой нафиг Борисполь ? Я не с Киевской об. Сами повешайтесь., сатана Вам в помощь.
показать весь комментарий
10.12.2019 00:27 Ответить
Я не предлагал Вам вешаться, я предлагал совершенно противоположное!
показать весь комментарий
10.12.2019 00:33 Ответить
Спільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 4036
показать весь комментарий
09.12.2019 23:52 Ответить
Стефанчук и фракция "Слуги народа" ожидает концерта ЗЕ-пианиста?
показать весь комментарий
10.12.2019 00:00 Ответить
В декотрих навіть зе-лені штанці. А труси то точно в усіх зе-лені.
показать весь комментарий
10.12.2019 00:08 Ответить
порох и порохоботы!
показать весь комментарий
10.12.2019 19:47 Ответить
ШТАНГА!)
показать весь комментарий
11.12.2019 08:46 Ответить
Зелебобики в ожидании мира и процветания
показать весь комментарий
10.12.2019 00:02 Ответить
порося и поросяботы.
показать весь комментарий
10.12.2019 19:46 Ответить
...краще не скажеш!))
показать весь комментарий
11.12.2019 08:44 Ответить
Уж и полночь близится , а Зеленского все нет
показать весь комментарий
10.12.2019 00:00 Ответить
А шо то за фигня в красной курточки в первом ряду ?
показать весь комментарий
10.12.2019 00:10 Ответить
Слово берёт трищь Х.Ло
показать весь комментарий
10.12.2019 00:12 Ответить
Сколько можно жрать? Всю ночь фестивалить будете?
показать весь комментарий
10.12.2019 00:14 Ответить
Ну так не кожен день вечеря в Парижі! Я би вечеряв, поки Сонце не зійде!
показать весь комментарий
10.12.2019 00:17 Ответить
решают кто первый выйдет
показать весь комментарий
10.12.2019 00:25 Ответить
Кто первый раскроет хайло - тот будет ...
показать весь комментарий
10.12.2019 00:27 Ответить
я хочу то же что и употребляла переводчица. её же прет просто!!!
показать весь комментарий
10.12.2019 00:36 Ответить
Все ясно! Ни о чем *********. Начало слива.
Но зеля боролся... на коленях, как моника, боролся до КОНЦА (непонятно чьего)!
показать весь комментарий
10.12.2019 00:39 Ответить
А чё путин так нервничает ? Всё ножкой тупает .
показать весь комментарий
10.12.2019 00:39 Ответить
- ПРОСТАТИТ.
ПОСТОЯННО ПО МАЛЕНЬКОМУ ХОЧЕТ
показать весь комментарий
10.12.2019 00:53 Ответить
*****, столько времени, усилий, бабла и коту под хвост
показать весь комментарий
10.12.2019 00:41 Ответить
Де рідна мова ***, ти ***** від кого приїхав на виставку!
Млять забуло за 8 годин рвдну мову. Мабуть влшей набрався від куйла.
показать весь комментарий
10.12.2019 00:44 Ответить
Виправився, вибачаю
показать весь комментарий
10.12.2019 00:46 Ответить
Ну по крайней мере он веселей *****
показать весь комментарий
10.12.2019 00:50 Ответить
ОБСЄ матиме доступ і поза зоною ООС? Вова взагалі знає хто там в ОБСЄ?
показать весь комментарий
10.12.2019 00:45 Ответить
Блин, этот дебил с листочка прочитать не в состоянии. Как он на сцене выступал?
показать весь комментарий
10.12.2019 00:46 Ответить
Та блин. Такое ощущение что зеленскому, эти все часы , где они пропадали придумавали текст.
показать весь комментарий
10.12.2019 00:48 Ответить
Ппц, особливий статус, формула, амністія
показать весь комментарий
10.12.2019 00:49 Ответить
каждый остался при своём
показать весь комментарий
10.12.2019 00:50 Ответить
Кароче, не договорились. Путин сильно загнул.
показать весь комментарий
10.12.2019 00:50 Ответить
Велика подяка від куйла маКРону?
Ви все розумієте!
показать весь комментарий
10.12.2019 00:52 Ответить
Чудовий, лаконічний та змістовний виступ пана Президента Зеленського Володимира. У своєму виступі Президент зробив декілька важливих акцентів - Україна унітарна країна та вибори на окупованій частині Донецької та Луганської областей лище за законодавством України.
показать весь комментарий
10.12.2019 00:52 Ответить
Да пи*дят они все все правильно. Только делают противоположное
показать весь комментарий
10.12.2019 00:57 Ответить
Ні про що, куйло гне свою справу
показать весь комментарий
10.12.2019 01:01 Ответить
"господин путин имеет вплыв на людееййй.... сепаратистов с той стороны"
с*ка ты пианист, какие нафиг сепаратисты??????
показать весь комментарий
10.12.2019 01:04 Ответить
Почєму офіс Зєлі не перекладає Путлєра???
показать весь комментарий
10.12.2019 01:20 Ответить
а шо там перекладать - пиши птн пнх в субтитрах и хватит.
показать весь комментарий
10.12.2019 04:18 Ответить
Ні про що, куйло гне свою справу, але мене здивувала відповідь Зеленьського о 01.25
Це приємно
показать весь комментарий
10.12.2019 01:24 Ответить
какое же ничтожество Порошенко по сравнению с Зеленским ..... Дякую пан Президент Зеленський!
показать весь комментарий
10.12.2019 01:35 Ответить
За Мінську Зраду порошенка путін (как чєсний чєлавєк) зобов'язаний дати своєму агенту мядальку.
Не було б пуйлу на що посилатись без Мінської кабали.
показать весь комментарий
10.12.2019 01:38 Ответить
Спільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 4074
показать весь комментарий
10.12.2019 01:55 Ответить
Да так можна коротко охарактеризувати результати цього зібрання.
показать весь комментарий
10.12.2019 09:12 Ответить
А взагалі, то не дивуюча безрезультатівність. Лицемірство та брехня. Замість прінужденія до миру та виведення росією військ з території України, видно націленість сторін до приніжденія України до капітуляції та поглинання росією. Це і не дивно завжди в природі так поступають зі слабшим, навіть, якщо він правий. Володя (молодний) він же зелений дебітував на цій політичній сцені. Про успіх чи не успіх, як я говорив мова не йде, це був просто виступ нового молодого політика - актора. Вони всі актори. Володя ботоксний, самий досвідчений, лицемірний та агресивний у висловленні своїх цілей. А Україні та українцям залишається єдиний вихід з цієї ситуації, вірніше два. Перший абсолютно не вигідний та не припустимий - це чергова капітуляція та поглинання України росією. І другий - ставати сильнішими військово та економічно, згуртовуватися, зміцнюватися і боротися до перемоги над ворожою імперіалістичною державою. Є єдиний правильний шлях для держави Україна та всіх українців. А для успішної боротьби та захисту нам потрібно побороти головного внутрішнього ворога - корупцію та розкрадання держави. Тільки після перемоги над внутрішнім ворогом ми можемо здолати зовнішніх ворогів. Це потрібно, щоб зрозуміли всі! Корупція та воровство це зброя ворога проти нас самих. Ось такий короткий аналіз цього дійства.
показать весь комментарий
10.12.2019 09:31 Ответить
Не было никакого принуждения для Зеро идти на переговоры с пуйлом. Он сам добровольно вызвался сдавать Украину
показать весь комментарий
10.12.2019 11:51 Ответить
Зеленій шмарклі віри не має.
показать весь комментарий
10.12.2019 02:54 Ответить
веришь гебявой пуйлятине или соевой порошатине?
показать весь комментарий
10.12.2019 04:16 Ответить
Хамка .других слов в лексиконе нет ?
показать весь комментарий
10.12.2019 22:52 Ответить
Чого немаэ довiри до Зеленського? Тому що в нього немаэ переконань та вiдчуття украiнського нацiонального,те, що називаэться здорова украiнська ментальнiсть.Буваэ й нездорова Приблизно рокiв 8-м тому,я чув по украiнському радiо,що в украiнських судах розглядаэться один мiлiон справ про несплачу алiментiв.У Зеленського,на вiдмiну вiд iнших,в цьому питаннi повний порядок,цьому в ньго треба вчитись.Це в нього позитив,якого йьому не вiдмовиш.
показать весь комментарий
10.12.2019 07:05 Ответить
Резюме- шмаркля обіцяла і далі здавати українські інтереси, відступати в чисте поле, залишаючи українську землю та облаштовані позиції манкуртській та колаборантській сволоті і рашистським оркам за їх спинами, а через чотири місяці дурне знову поїде в турне, щоб вже домовлятися про вибори і легітимізацію ордло, не отримавши контролю над кордоном та без виведення їхтамнєтов...
При цьому пуйло не обіцяло нічого, єдине ніби домовились, що протягом місяця домовляться про обмін всіх на всіх...Сцарьок зрозумів, що Моніка НеЛох, 42 роки, зробить все, що потрібно буде обісРашці та ще й бігом, з придуркуватою посмішкою та завзяттям клінічного ідіота, а паРаші нічим поступатися не потрібно...

Участники саммита в "нормандском" формате договорились придерживаться формулы Штайнмайера, заявила, в свою очередь, канцлер ФРГ Ангела Меркель. "Это произошло благодаря мужеству Украины(идиотизму шмаркли, согласившейся провести выборы без решения вопроса о границе, выводе рашистской срани и при продолжающихся смертях украинских воинов, т.е. предавший интересы Украины, согласившейся легитимизировать коллаборантскую и манкуртскую сволочь на условиях паРаши) и потому что это формула Штайнмайера, это очень интересно... Речь идет о том, в какой последовательности мы реализуем разные меры", - сказала она.

Меркель добавила, что конкретно речь идет о "дополнении!!!(той предательской хрени, которую подписала шмаркля, а вовсе не Порошенко) к минским соглашении", в частности, о временном наделении Донбасса особым статусом на время проведения местных выборов, и после оценки этих выборов ОБСЕ будет возможно ввести особый статус на постоянной основе..
показать весь комментарий
10.12.2019 07:19 Ответить
Щось схоже на будапештський меморандум номер два

Радуйтесь ватники і фани Зе - Україна до здачі підготовлена Зе командою.
показать весь комментарий
10.12.2019 08:17 Ответить
Ну що Зе інтимну зустріч з Пукіним провів?

Сподобалось і хочеш ще ? ))

P.S. Цікаво чому 4 місяці, там що буде тест на вагітність і УЗІ
показать весь комментарий
10.12.2019 08:20 Ответить
Зеленский - молодец!
показать весь комментарий
10.12.2019 09:14 Ответить
Клоун .втомився--дуже хоче скоріше повернутись в свій "рідний Київ" . А як Порошенко проводив переговори 19 годин, а ти після 4-х здох і воду пив наче з будуана. А цей "вумненький" навіть не міг згадати яке йому ставила питання російська кореспондентка. і не міг прочитати табличку де йому сісти на переговорах. Навіть руки держав під столом ( при переговорах)--мабуть тремтіли від страху. Це зовні --ганьба для великої держави.що вибрали хлопчика. Ну а по суті--ні про що основне не домовились. В словах путіна і нашого хлопчика--різні оцінки--будем домовлятись. Все -такі акції народу зробили свою справу---Зе побоявся народу і нічого не підписав. А можливо ми і пізніше узнаємо і про таємні домовленості Як говорять--зчим приїхали . з тим і поїхали,але бубочка "подивився в очі путіну" Наївний ідіот, чи просто підстилка путіна .
показать весь комментарий
10.12.2019 09:28 Ответить
Возможно Путин решил вопрос из за которого он туда и приехал, это вопросы по газу и транзиту. А всё остальное бессмысленно и похоже на шум. Нашему же нелоху помешали те кто в Киеве на улице стоит. Пока как-то так. За Нафтогазом нужно следить. .
показать весь комментарий
10.12.2019 10:23 Ответить
Те, кто в Киеве вышли на улицы, удерживают Зеленского от проблем.
показать весь комментарий
10.12.2019 11:36 Ответить
Я бы сказал от глупостей. .
показать весь комментарий
11.12.2019 09:57 Ответить
Спільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 297

Примечательно, что Ангела Меркель приняла достаточно несвойственную позу для женщины - канцлер Германии отвечала на вопросы журналистов сидя с широко раздвинутыми ногами. Известно, что женщины чаще всего скрещивают или просто сдвигают ноги. Пользователи сети не оставили без внимания такой нюанс и прокомментировали странную позу Меркель, заявляя о том, что среди этой четверки только " фрау Меркель с яйцами".))))
показать весь комментарий
10.12.2019 12:52 Ответить
Спільна пресконференція після саміту "нормандської четвірки" - Цензор.НЕТ 476
показать весь комментарий
10.12.2019 14:22 Ответить
Два крайних гаденышей очень семенят ножками и явно врут.Посмотрите еще раз пресконференцию и убедитесь сами в физиологическом состоянии этих людей.
показать весь комментарий
10.12.2019 15:03 Ответить
" Владимир Владимирович, надо поговорить!"
поговорил?
показать весь комментарий
10.12.2019 19:49 Ответить
Хтось може перекласти що несе мовою окупантів той зелений дебіл? Шматки фраз скласти до купи. Мову фашистів розумію..про що воно там лепетало второпати не можу.
показать весь комментарий
10.12.2019 23:03 Ответить
https://nashemisto.dp.ua/2019/12/09/putin-s-rozhkami-socseti-vzorvalis-iz-za-kureznogo-foto-zelenskogo-i-putina-v-parizhe/ Зеля,ты зачемь ху"ло обидел?
показать весь комментарий
11.12.2019 07:32 Ответить
Страница 2 из 2