6690 посетителей онлайн
9 400 166

Патриарх Кирилл предложил включить упоминание о Боге в Конституцию РФ

Патриарх Кирилл предложил включить упоминание о Боге в Конституцию РФ

Глава РПЦ подчеркнул, что большинство россиян верят в Бога. И сказал, что имеет в виду не только православных, но и мусульман.

Такую идею патриарх Кирилл высказал на трапезе по случаю 11-й годовщины своей интронизации. Цензор.НЕТ сообщает об этом со ссылкой на российское информагентство "Интерфакс".

"Давайте молиться, трудиться, чтобы и в нашем Основном законе упоминался Бог. Потому что большинство российских граждан в Бога верит. Я не говорю только о православных — я говорю также о мусульманах и о многих, о многих других. Если в гимне может быть "Богом хранимая родная земля", почему об этом не может быть сказано в нашей Конституции?" — сказал Кирилл.

Читайте на Цензор.НЕТ: В Конституцию России предложено ввести должность "верховного правителя"

По его мнению, сегодня можно было бы начать дискуссию об этом.

"Пока еще этого нет, но я думаю, что общими усилиями и молитвами мы будем содействовать тому, чтобы такая возвышенная идея, каковой является вера в Бога, которая формирует нравственность и личную, и общественную, и политическую, чтобы она присутствовала в том числе и в нашей Конституции", — добавил глава РПЦ.

Топ комментарии
+28
яка гидота!
показать весь комментарий
01.02.2020 19:49 Ответить
+22
кацапи так ваша церква це церква разкольніков, і бог ваше *****.
показать весь комментарий
01.02.2020 19:50 Ответить
+22
Мракобесие.........🙁
показать весь комментарий
01.02.2020 19:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ано вааще киря, скрепномардовски, той що медовуху пье. Кирять - пить мед, медовуху.
показать весь комментарий
01.02.2020 21:13 Ответить
Весточка от всевышнего мокшанам. Патріарх Кирило запропонував внести згадку про Бога в Конституцію РФ - Цензор.НЕТ 8268
показать весь комментарий
01.02.2020 20:48 Ответить
"весточка" стосується ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ так званих "верующих".
показать весь комментарий
01.02.2020 20:57 Ответить
Патріарх Кирило запропонував внести згадку про Бога в Конституцію РФ - Цензор.НЕТ 1749
показать весь комментарий
01.02.2020 20:50 Ответить
еще один долбо№б, но не феерический , а пдрстический
показать весь комментарий
01.02.2020 20:50 Ответить
Рашка идёт к теократической диктатуре.
показать весь комментарий
01.02.2020 20:52 Ответить
Телократической.
показать весь комментарий
01.02.2020 21:14 Ответить
Москва... Патріарх Кирило запропонував внести згадку про Бога в Конституцію РФ - Цензор.НЕТ 1017
показать весь комментарий
01.02.2020 20:52 Ответить
Патріарх Кирило запропонував внести згадку про Бога в Конституцію РФ - Цензор.НЕТ 3993
показать весь комментарий
01.02.2020 20:53 Ответить
Будь яка релігія - ЗЛО.
У тому числі християнство, у всіх його проявах.
показать весь комментарий
01.02.2020 20:55 Ответить
Боже царя храни?
показать весь комментарий
01.02.2020 20:57 Ответить
***** царем ще не стало, але зміни до конституції кацапстану вже готує.
"верховный правитель" - його наступна посада.
Чому не бог?
показать весь комментарий
01.02.2020 21:00 Ответить
Скоро и наши похожее предложат и примут(!) даже... У нас же теперь - ПЦУ, которая по брови погрязла в политику. Мало. Надо будет её ещё больше пролоббировать на государственном уровне.
Наши дИбилы сами ничего полезного для народа придумать не хотят и не могут, а потому почти зеркально слизывают кацапские ***...тые законы. Так шо ждите нечто подобного. Сколько уже такого было...
показать весь комментарий
01.02.2020 21:15 Ответить
І чим вам, шановний, ПЦУ не подобається??? ЇЇ "погрязання в політиці" - це допомога нашій армії, молитви за Україну і духовний фронт..Вона з цим справляється..А РПЦвУ, яка 30 років була мнополістом на нашій землі і яку підтримувала і підтримує вся прокремлівська мразота - це не "погрязання" в політку???..В нас на відміну від кацапстану немає монополії однієї релігії..Крім ПЦУ є сильна УГКЦ, нормально почуває себе РКЦ, та інші конфесії...Так що ваше порівняння з ситуацю в парашкастані, мяко кажучи, не коректне
показать весь комментарий
01.02.2020 22:37 Ответить
Дорогие россияне, поздравляем вас с новым богом!) терпения вам в ваших начинаниях, удачи в каменном веке
показать весь комментарий
01.02.2020 21:24 Ответить
Чому кацапською?
Чи ви з кацап стану пишете?
показать весь комментарий
01.02.2020 22:16 Ответить
С новым богом(годом)(God-бог) уже Петр1 поздравил в 1700 г. А вобще то щас 7526 лето.
показать весь комментарий
02.02.2020 05:46 Ответить
А вобще то щас 7526 лето.

***********
Вопщє то, зіма.
показать весь комментарий
02.02.2020 11:16 Ответить
Гениально, Верховный правитель-Путин-Бог. Этим они решили подмять все религии и как бы всем миром должен править Путин. Но вот незадача для всего мира Путин-*****. Так что прокатит только в рашке
показать весь комментарий
01.02.2020 21:30 Ответить
НА УКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ РОЗМОВЛЯЙ УКРАЇНСЬКОЮ.
показать весь комментарий
01.02.2020 22:29 Ответить
Господин Гундяев, а может сразу заменить Конституцию на Божьи заповеди (в вашей интрпритации)? Два КГБешних недое-ка!
показать весь комментарий
01.02.2020 21:30 Ответить
Патріарх Кирило запропонував внести згадку про Бога в Конституцію РФ - Цензор.НЕТ 9615
показать весь комментарий
01.02.2020 21:35 Ответить
"Вино-водочно-табачный кутриарх Кирилл,
За долю малую отпущу грехи, хрестик продам, в попу дам"
Звонить к Володе, спросит Кирюху.
показать весь комментарий
01.02.2020 21:36 Ответить
Складається враження, що на українському форумі зустрічаються как-цапи-заробітчани з різних країн.
КАК-ЦАПИ!
НЕВЖЕ ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ ФОРУМІВ *****?
показать весь комментарий
01.02.2020 22:19 Ответить
Тут тобі розкажуть, хто ти, -
Українець? - Дзуськи! -
"В інтернєтє патріоти
Гаварят па рузкі!"
показать весь комментарий
02.02.2020 11:39 Ответить
показать весь комментарий
05.02.2020 19:53 Ответить
Сытно пожрамши! обильно попимши! отрыгнувши от всего изобилия стола -вспомнил о боге!
показать весь комментарий
01.02.2020 21:37 Ответить
Тебе яким чудом сюди занесло, как-цапо-мовний https://censor.net/user/437620?
Переплутав мову з язиком?
показать весь комментарий
01.02.2020 22:21 Ответить
Сегодня как раз процветают страны, избравшие протестантские духовные ценности: Америка, Южная Корея, Англия

а православная культура и идеология, наоборот, разрушает и приводит к неисчислимым бедствиям избравшие ее страны, все 20-е ст тому ярким примером ссср и восточной части Европы
"В історичному контексті православна церква як духовна наставниця всія Руси несе відповідальність за всю криваву історію минулого століття" (с)
показать весь комментарий
01.02.2020 21:40 Ответить
Замполит забыл сказать Гундяю, что бога нет?
показать весь комментарий
01.02.2020 21:45 Ответить
А тепер спробуй сказати українською, і я поставлю лайк.
показать весь комментарий
01.02.2020 22:24 Ответить
О каком из них? Их много! Вы бы сразу символ Веры в первую статью Конституции! " Я гражданин Кассапии, верую в Отца Единого, Творца Неба и Земли и т.д. по тексту. Правда как быть с муссумальманами? Или язычниками? А если человек сатанист или атеист? Упаси Боже еще и буддист или агностик? Всех в печь, или куда, на костер или лагеря? Так они родились такими или выбрали свой путь к Богу! Остановите планету, я хочу сойти на следующей остановке!
показать весь комментарий
01.02.2020 21:59 Ответить
ПРИЙМАЧЕНКО.

Чому ти на УКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ спілкуєшся как-цапською мовою?
Що з вами, українці?
показать весь комментарий
01.02.2020 22:27 Ответить
Нужно упомянуть всех богов!
Включая греческих и славянских. А так же всё, во что верят атеисты.
показать весь комментарий
01.02.2020 22:11 Ответить
Кhttps://censor.net/user/93833,

атеїсти не вірять в богів.
показать весь комментарий
01.02.2020 22:14 Ответить
У атеистов свои боги.
Зачем вы пытаетесь доказать, что украиноязычные глупцы?
Ликбез: Русы, росияне и московиты - три большие разницы. Как-цапы, это московиты, потому что заселялись татарами и их наследниками. А у них бороды, как у козла (цапа).
показать весь комментарий
02.02.2020 08:53 Ответить
1. Атеїсти ВИВЧАЮТЬ богів, так само, як вивчають людей, тварин, рослин і т. д.

2. Руські - це РАБИ (русь) швецько-данських завойовників (умовно - вікінгів).
Вікінгам вдалося очолити частину слов'ян, яка погодилася служити в період правління вікінгів Київською Руссю. (Щось схоже відбувається зараз).
Мета була проста, як можна більше РАБІВ виловити і продати в рабство Константинополю.

3. Росіяни - це не національність, а ознака приналежності до громадянства ********* ********** (так званої россії). А значить, все що завгодно за національністю, за мовою, за вірою, за генетикою і т.д., тільки не руські, хоча б тому, що по території співпадають лише на 5 % з територіями, які можна віднести до так званої Русі.
З так званих "росіян", до РУСЬКИХ 95% не мають ЖОДНОГО відношення, тому що предки ******** росіян у той час перебували десь далеко в Азії.

4. Московити - частина рабів одного з нащадків Чингісхана, якому дістався свій улус у спадок від своїх монгольських предків.

5. Останнім оплотом вікінгів, які назвали своїх рабів руссю, були князі Галицько-Волинського князівства під назвою Руське королівство.

6. Всі інші раби Київської Русі, після нашестя Чингісхана, стали рабами його нащадків, і залишаються ними до нині.

Как-цапо-мовний Патріарх Кирило запропонував внести згадку про Бога в Конституцію РФ - Цензор.НЕТ 8217 https://censor.net/user/93833, вчіть історію, перш ніж роззявляти рота.
показать весь комментарий
05.02.2020 20:33 Ответить
Когда учишь историю - включай мозги. А нам, немцам, глубоко пох***й ваши польско-кацапские терки.
Рабо-мовний https://censor.net/user/424672, не надо плеваться дерьмом.
показать весь комментарий
06.02.2020 21:46 Ответить
Зі мною вчився в університеті один СПРАВЖНІЙ німець на прізвище Енс. З родини ще тих німців, яких кацапські царі запрошували на роботу 200 років тому.
Звичайно, він не такий "породистий", як ти "німець" Соломонович.
Закінчивши український університет він, першим ділом оформив пмж, і переїхав жити до Німеччини. Там і перебуває, у трущобі, яку йому надали німці. Ніде не працює. Роками живе не дотаціях. Дозволяє собі навіть пиво, чим хизується в середовищі своїх однокурсників по скайпу. І вважає всіх, хто не живе на халяву - невдахами.
А всі його однокурсники сміються з нього, і жаліють його.
Звичайно, з точки зору бомжа, це успіх.
Він же на халяву отримав 40 м2 "житла", і йому додому приносять зимовий одяг, і виділяють харчі, і навіть трохи готівки дають!
Але, з точки зору ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ, такі люди - ідіоти, бо втратили свою справжню Батьківщину, і не отримали нової.

Щодо таких як ти "німців", НЕ ШАНОВНИЙ https://censor.net/user/93833, то, на відміну від свого однокурсника, котрий СПРАВЖНІЙ НІМЕЦЬ, тебе мені АБСОЛЮТНО не жаль.

Здогадайся, чому?
показать весь комментарий
08.02.2020 19:28 Ответить
Вони думають як що бога запишуть в конституцію, він до них повернеться.
показать весь комментарий
01.02.2020 22:32 Ответить
А включите в свою конституцию еще и Гитлера, Мао Цзедуна и Ким Чен Ына.... и все будет чики пики!!!!
показать весь комментарий
01.02.2020 22:35 Ответить
Невже так важко написати те саме, але українською?
показать весь комментарий
01.02.2020 22:47 Ответить
шо тобі не подобається? хай кацапи російською читають та радіють!
показать весь комментарий
01.02.2020 22:56 Ответить
ВМІЄШ !
Партизан?
показать весь комментарий
01.02.2020 22:58 Ответить
Рано ще партизанити.
Не біжи поперед батька в пекло.
Київ ще наш.
показать весь комментарий
01.02.2020 23:01 Ответить
псіхвійну ще ніхто не відміняв. тем более что мы все в НАТО идем. are you anderstand?
показать весь комментарий
01.02.2020 23:19 Ответить
На мій погляд, було б більше користі у цій "псіхвійні", якби українці ігнорували как-цапів СУТТЄВОЮ ЗБРОЄЮ - МОВОЮ.
Нехай вони вивчають мову.
Для чого ти підлаштовуєшся під окупанта?
показать весь комментарий
01.02.2020 23:23 Ответить
але ж вони мовою читати не будуть. нажаль це реалії сьогодення. я про таких цапів, яки б вивчили мову для того що б читати тебе й мене у Цензорі, вибач, не чув. а ти шо таких знаєшь?
показать весь комментарий
01.02.2020 23:34 Ответить
Чому тебе хвилює думка как-цапів? Ти їх не зміниш, навіть якщо станеш раком. Как-цапів можна переконати лише одним шляхом - перемогти їх економічно. Для цього треба мати відповідну команду, яка б написала відповідну програму, і відповідних керівників, які би допомогли українцям втілити цю програму у життя.
показать весь комментарий
02.02.2020 00:39 Ответить
І чим вам, шановний, ПЦУ не подобається??? ЇЇ "погрязання в політиці" - це допомога нашій армії, молитви за Україну і духовний фронт..Вона з цим справляється..А РПЦвУ, яка 30 років була мнополістом на нашій землі і яку підтримувала і підтримує вся прокремлівська мразота - це не "погрязання" в політку???..В нас на відміну від кацапстану немає монополії однієї релігії..Крім ПЦУ є сильна УГКЦ, нормально почуває себе РКЦ, та інші конфесії...Так що ваше порівняння з ситуацю в парашкастані, мяко кажучи, не коректне
показать весь комментарий
01.02.2020 22:38 Ответить
Лучше упоминание об РФ включить в Библию
показать весь комментарий
01.02.2020 23:53 Ответить
Упоминание о солнцеликом Пу включите к конституцию
показать весь комментарий
01.02.2020 23:58 Ответить
Ну, якщо вже відверто, то на даний час Бог згадується в нашій, а не в російській Конституції:

усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями... Можливо це не так вже й погано.
показать весь комментарий
02.02.2020 00:09 Ответить
Ребенка спросили: что ты будешь делать, если тебя будет ругать Бог за твоё поведение? Ребенок ответил: я спрячусь за Иисуса! В этом всё христианство! Но это не место для таких примеров, не тот форум , конечно!
показать весь комментарий
02.02.2020 00:12 Ответить
Оберпоп Гундяй - молодца, самый проворный из всех хитрожопых Ботвинников. Наших уделал, так уделал. Наши-то рядовыми монахами усердною молитвою и строгим постом свершали духовное подвижничество: Епифаний - целых 16 дней, Филарет - аж 14 дней. А Гундяй не волынил и в долгий ящик не откладывал - залудил за 4 дня и аминь!
Знай наших!
показать весь комментарий
02.02.2020 06:30 Ответить
Админы, добавьте пожалуйста смайлик ''дикий ржачь''.
показать весь комментарий
02.02.2020 11:55 Ответить
А оберпопу Гундяю хорошо бы включать «чресла» в его «светлый лик» по трираза на дню.
показать весь комментарий
02.02.2020 12:17 Ответить
Отлично, чем больше мракобесия в засрашке тем меньше науки и технологий, так что вместо ядерных бомб будут ковровые проклятия.
показать весь комментарий
02.02.2020 12:36 Ответить
Включить, обов'язково! А замість лікарень треба будувати ще більше храмів, нехай кацапське бидло замість лікування від коронавіру ще більше його розповсюджує та лікується святою водопровідною водицею. Так вони швидше всі повиздихають та звільнять землю від себе.
показать весь комментарий
02.02.2020 12:45 Ответить
"А замість лікарень треба будувати ще більше храмів, нехай кацапське бидло замість лікування від коронавіру ще більше його розповсюджує та лікується святою водопровідною водицею."
Надзвичайно оригінальний метод боротьби з вірусом і одночасно з "кацапським бидлом".
ЧАРІВНО!
Ви дійсно вважаєте, що християнські храми в Україні відвідують лише кацапи?
показать весь комментарий
09.02.2020 12:26 Ответить
Не розумію я , навіщо цього виродка називати патріархом . За те що відлучив всю русню від світового християнства ?
показать весь комментарий
02.02.2020 23:07 Ответить
Страница 2 из 2