4673 посетителя онлайн

"Источник антисанитарии": в Киеве из-за коронавируса закроют мусоропроводы

"Источник антисанитарии": в Киеве из-за коронавируса закроют мусоропроводы

КГГА приняла решение в условиях пандемии коронавируса закрыть мусоропроводы в многоэтажках, так как они являются источниками антисанитарии.

Об это сообщил в Фейсбуке заместитель председателя КГГА Петр Пантелеев, информирует Цензор.НЕТ.

"Мусоропроводы в условиях распространения коронавирусной инфекции должны быть закрыты. Это ненужный рудимент, являющийся источником антисанитарии и несущий угрозу для каждого жителя многоэтажки", – написал Пантелеев.

По его словам, комиссия техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций КГГА приняла решение о закрытии мусоропроводов.

"Думаю, лучше сделать несколько шагов и донести мусор до контейнеров, чем рисковать своим здоровьем!", — добавил Пантелеев.

Смотрите также: Страшная давка в киевском транспорте во время эпидемии. ФОТОрепортаж

Источник антисанитарии: в Киеве из-за коронавируса закроют мусоропроводы 01

Топ комментарии
+16
винахід совка..
розплідник для щурів та тарканів.
сморід на весь дім.
показать весь комментарий
18.03.2020 17:14 Ответить
+9
Хоч один позитивний момент буде...
показать весь комментарий
18.03.2020 17:14 Ответить
+7
давно пора эти хостелы крыс ликвидировать ,живут и не платят паразиты
показать весь комментарий
18.03.2020 17:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
І джерело білка у важчі карантинні часи.
показать весь комментарий
19.03.2020 01:34 Ответить
Мусоропровод в цивилизованной стране (США)
"Джерело антисанітарії": у Києві через коронавірус закриють сміттєпроводи - Цензор.НЕТ 8622

У нас такое невозможно...
показать весь комментарий
18.03.2020 19:37 Ответить
яка культура такий і смітник,там дератизацію+дезінфекцію реальну проводять і в строк .а у нас тільки на папері, тому і заводяться таргани та щури.
показать весь комментарий
18.03.2020 20:14 Ответить
зіткнення шанувальників та противників сміттєпроводів

А як же роздільне сміттєвидалення ?
Хоча би - ПЕТ -окремо , скло -окремо , папір - окремо ... Решта можна в купу - харчові відходи вже давно нікуди не їдуть (
А забув - техніку та батарейки - окремо !
Ну десь без живності та воні ...і пофарбовано ...., а сортувати внизу хто все "гімно" буде ?
показать весь комментарий
18.03.2020 20:04 Ответить
Тогда и туалеты надо заварить. Вот где распространитель заболевания.
показать весь комментарий
18.03.2020 20:21 Ответить
Вообще во всех городах надо закрыть такую заразу, причём Постановлением. И какому придурку только пришло в голову делать такую вирусную бомбу в каждом доме.
показать весь комментарий
18.03.2020 20:37 Ответить
Це зроблено щоб не мати вірусну бомбу біля дверей, в ліфті та під вікнами. Совкам зрозуміти це не дано.
показать весь комментарий
18.03.2020 21:29 Ответить
Нічого із вищенаведеного вами не відповідає дійсності) В під'їзді чисто і охайно і більше не смердить! Пацюки зникли (!), робимо за свій рахунок (!) капітальний ремонт у під'їзді!
показать весь комментарий
18.03.2020 22:18 Ответить
ааааааааааааа не шокируйте разве такое где то есть еще и киев у нас в запорожьеих заварили еще лет 20 назад шоооооооооооооооооооооооооок "Джерело антисанітарії": у Києві через коронавірус закриють сміттєпроводи - Цензор.НЕТ 6417
показать весь комментарий
18.03.2020 22:12 Ответить
Сміттєпроводи совки заварюють щоб зекономити на роботі двірників. Бо простіше заварити, ніж прибирати сміття і тримати у чистоті та герметичності сміттєпровід. А те що замість одного двірника сотні людей будуть змушені самостийно поштучно носити сміття ліфтом щодня - на це їм начхати. Де більше антисанітарії: коли одна людина виносить сміття чи коли сотня з рваними кульками виносить сміття через ліфт? А що з маломобільними людьми? За них Кличко буде виносити сміття? А якщо ліфт не працює або його нема?
Після закриття сміттєпроводу сміття буде усюди - біля дверей, у ліфтах, під вікнами. А це вже не джерело антисанітарії. Але Дебіля цього не розуміє.

Те саме з сортуванням сміття - чому я повинен безкоштовно працювати на сміттєпереробному заводі? Бо знову хтось хоче зекономити на чиїйсь праці?
показать весь комментарий
18.03.2020 21:27 Ответить
Вистачить бути жлобами, весь світ сортує сміття задля збереження екології! Якщо хочете змінити життя на краще - починайте з себе! А якщо ні - живіть зі своїм смітником, як і раніше....
показать весь комментарий
18.03.2020 22:21 Ответить
До речі, жодного пакету зі сміттям ні в ліфті, ні біля дверей, ні на сходинках не зафіксовано) Це все демагогія! Совкова)))
показать весь комментарий
18.03.2020 22:26 Ответить
То може сміттєві пакети у вас з титану роблять і вони не рвуться? І сміття з них не витікає? Жодного разу? Розкажіть про це пенсіонеру-інваліду, що змушений носити сміття з 16 го поверху коли ліфт періодично не працює. Щось тут завоняло совковими пропагандиськими байками.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:41 Ответить
живіть у бруді, хай щастить)
показать весь комментарий
18.03.2020 22:54 Ответить
Я якраз живу без бруду - пройшов 10 м, викинув у сміттєпровід і забув. Чисто і ніяких запахів.
А ви - спочатку набираєте купу сміттєвих пакетів, тащите до ліфта, заносите. Ой порвався один, сміття залило половину підлоги, ну й і фіг з ним, ніхто не бачив - значить не було. Виносите з ліфта, виносите на двір. Розірвався інший - нічого - пару рухів ногою і під авто ніхто й не помітить. Ой, баки забиті, та нічого страшного - поставлю поруч або наверх - хай вітер рознесе сміття на пів кварталу. Ну не нести ж це усе лайно назад через ліфт - там ще попереднє сміття не висохло.
показать весь комментарий
18.03.2020 23:41 Ответить
у вас хвора уява) і не тільки)
показать весь комментарий
18.03.2020 23:48 Ответить
Аргументів у відповідь нема - значить злив зараховано.
показать весь комментарий
19.03.2020 00:16 Ответить
Те що якесь бидло у світі страждає фігнею - це не аргумент.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:35 Ответить
бидло як раз НЕ СОРТУЄ)))
показать весь комментарий
18.03.2020 22:37 Ответить
Бидло якраз страждає фігнею, а сортують працівники сміттєпереробних заводів.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:42 Ответить
шкода вас
показать весь комментарий
18.03.2020 22:51 Ответить
Шкода бидло, що страждає фігнею і переходить на особистості коли аргументи закінчуються.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:54 Ответить
ааааааааааааа не шокируйте разве такое где то есть еще и киев у нас в запорожьеих заварили еще лет 20 назад шоооооооооооооооооооооооооок
показать весь комментарий
18.03.2020 22:11 Ответить
В нас заварили пів роки тому за власний кошт, люди не витримали навали крис і жахливої антисанітарії, смітники були постійно забиті....
показать весь комментарий
18.03.2020 22:23 Ответить
А совкам хіба було не відомо що сміття з сміттєпроводу на першому поверсі треба прибирати і сміттєпровід періодично чистити? Тепер усі мешканці перетворилися у двірників. Перемога!
показать весь комментарий
18.03.2020 22:31 Ответить
Дурість повна, ви не виліковні
показать весь комментарий
18.03.2020 22:39 Ответить
Що вже жодних аргументів не залишилось? Правда очі ріже?
показать весь комментарий
18.03.2020 22:43 Ответить
Правда лише в тому, що в нашому під'їзді ЧИСТО, а в вашому бігать криси и смердить смітником) Мені більше нема про що розмовляти з вами)
показать весь комментарий
18.03.2020 22:50 Ответить
Злив зараховано. Брехня. В мене якраз не смердить смітником, нема щурів і працює сміттєпровід. Але совкам це не зрозуміти, що як повинен працювати сміттєпровід.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:52 Ответить
До Києва цей совок ще не добрався. Кияни - не двірники, вони наймають двірника який робить роботу замість сотень мешканців.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:32 Ответить
Кияни не наймають двірника, а збирають всім під'їздом гроші, щоб цей гадюшник заварити і жити в чистоті
показать весь комментарий
18.03.2020 22:41 Ответить
Совки не вміють доглядати сміттєпроводи тому їх псують.
А каналізацію вже заварили? Вікна, ліфт, сходи вже заварили? Це також гадюшник тепер.
показать весь комментарий
18.03.2020 22:50 Ответить
останнім часом хворих у країні побільшало))
показать весь комментарий
18.03.2020 23:58 Ответить
Як самокритично! І де ви лікуєтеся? Ніде?
показать весь комментарий
19.03.2020 00:12 Ответить
Какую еще х*йню вы придумаете для создания видимости деятельности?
показать весь комментарий
18.03.2020 23:54 Ответить
Незабаром каналізацію виріжуть: срати під деревом - це думати про природу)))
показать весь комментарий
19.03.2020 00:14 Ответить
Ви самі себе лайкаєте))))
показать весь комментарий
19.03.2020 00:18 Ответить
Цю діч треба забороняти назавжди.
показать весь комментарий
19.03.2020 00:49 Ответить
Страница 2 из 2