7074 посетителя онлайн

Парламент изменил порядок капитализации и реструктуризации банков

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинские новости, за соответствующий законопроект №1564 в целом проголосовали 273 депутата при минимально необходимых 226.

Законопроект устанавливает обязанность банков, которые по результатам стресс-тестирования нуждаются в дополнительной капитализации, обеспечить капитализацию/реструктуризацию в определенном Национальным банком размере.

Согласно документу, капитализация частных банков может быть проведена за счет: покупки акций в обмен на ОВГЗ или выдачу государством субдолга в виде ОВГЗ.

При этом государство при докапитализации (независимо от объема выделяемых средств) в собственность получит 75%+1 акцию банка, но перед этим его капитал должен быть уменьшен на максимальную сумму ожидаемых убытков по итогам диагностики.

В том случае, когда государство входит в капитал банка: все средства владельцев не менее 5% акций банка, так и менеджмента, набсовета и ревкомиссии, которые находятся в банке, в обязательном порядке переводятся в капитал банка.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Рада увеличила ставку акцизного налога на бензин, биодизтопливо и сжиженный газ

При этом вводится мораторий на распределение чистой прибыли банка и выкуп банком размещенных им акций.

Документом предоставляется право Фонду гарантирования вкладов физических лиц устанавливать для банков-правопреемников, которые в результате реорганизации полностью или частично принимают имущество, права и обязанности реорганизуемого банка, дифференцированный размер годовой ставки регулярного сбора.

Также законопроектом предлагается уточнить полномочия Фонда гарантирования вкладов в части передачи переходному банку активов и обязательств нескольких неплатежеспособных банков.

Правительство предусмотрело 36,5 млрд гривен на рекапитализацию банков в 2015 году, а также 20 млрд гривен - на поддержание Фонда гарантированы вкладов для обеспечения выплат вкладчикам банков с временными администрациями.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Рада установила 5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Топ комментарии
+12
https://twitter.com/UKROPSTEEL УКРОПSTEEL ‏@UKROPSTEEL https://twitter.com/UKROPSTEEL/status/549345641194082304 3 мин.3 минуты назад
Украина не Россия!
В 02:20 ночи (московское) россияне смотрят заседание ВС Украины, который обсуждает и принимает Бюджет.
Рада не Дума!
показать весь комментарий
29.12.2014 01:29 Ответить
+5
http://repka.club/blogs/svirid-opanasovich-na-strazhi-mirovogo-poryadku/item/1643-advori-sviata-nedilia-nezabarom-novyi-2015-rik
.........
Недалеко від ***** втекла і дєйствующа київська хунта, в дєвічестве "реєстрова опозиція". Дід сразу прогнозує хунті дуже трудний 2015 год. Преждє за все тому, що вони майже так само, як і *****, не відчувають ходу Історії і думають, що країною можна керувати, як колись Ющенко, тільки, возможно, не повторюючи нєкоторі його ошибки. Тобто, тіпа можна продовжувати робити те, що і всігда, лише іногда імітуючи увагу до строгих поглядів небайдужих громадян. Ну-ну, побачим.
Сама трудна ситуація буде нєсомнєнно в нашого общого любімца Сєні. Хотя сам він наверняка впевнений, шо в нього всьо харашо, как нікагда. Но діло в том, шо у Сєні є дуже серйозний і сильний враг. Звати того врага - Арсеній Петрович Яценюк. Да, наш Сєня - самий главний свій враг і іменно тому, що він неймовірно себе любить, цінує та поважає. Можна сказать, шо Сєня вообще нікого так не любить, не цінує й не поважає, як сам себе. Самозакохані люди завжди оточені тучею врагов і нєдоброжелатєлєй. Ну не подобається людям, коли хтось слішком себе несе. Тому наступного року Сєня скоріше за все стане удобною мішенню для серії ударов потрясающей сили. Бити будуть по Сені як по покровителю разнообразних корупціонних схем, яких звичайно вистачає. І даже Порох буде ні при чом, но і спасать Сєню м'яко кажучи не спішитиме. Таким образом, дід нічуть не здивується, єслі Сеня впаде жертвой мощних корупціонних скандалов. Які рікошетом вдярять по множеству політіков разной величини. А даже єслі і не впаде - репутація його буде страшно підмочена. І єсть за шо. А казалось би шо проще - ліквідуй корупціонні схеми, чесно і порядно работай і буде тобі повага від небайдужих громадян. Но Сєня і на Майдані мнєнія небайдужих громадян в упор не чув. І січас тим паче не чує.
Єслі уважаємий Пйотр Алєксєєвич раптом думає, шо проблєми Сєні його не коснуться, то це тоже велика ошибка. Дідові, як і подавляющому большинству небайдужих громадян, откровенно начхать на отношенія між Порохом, Сєньою і рештою облєчонних властью дєятєлєй. Діло в тому, шо народ в упор не бачить, щоб хтось із них всерйоз боровся з корупцією. А значить, логічно предположить, шо власть корупцію покриває. Ну шо ж, народу нашому викидать всяких дєятєлєй на смітник Історії нє впервой. І якщо й наступного року Порох, Сєня, та решта реєстрових старшин не зуміють продємонстрірувать впечатляющі результати боротьби з корупцією, то дід за їхнє політичне долгожітєльство не поручиться. Був кагда то очінь здоровий і красівий такий дєятєль. Звали його, кажеться, Павлом Івановичем Лазаренко. Но хто зараз помнить Павла Івановича?
В обшем, наша власть тоже, к сожалєнію, упорно не бачить мелькающі перед носом станції, думаючи, шо поїзд Історії стоіть на місці. І не чують настійливих призивів: "Обережно, двері зачиняються. Наступна станція...".
Ну і єслі хтось думає, шо в случаї, єслі теперішні політіки полетять у смітники Історїї, то від цього настане гаплик всій Україні, то це ще більша ошибка. З Україною все буде харашо. От іменно зараз дід за Украіну спокійний, як ніколи.
А Пороху, Сєні і решті граждан при власті, дід би рекомендував все таки поближе буть до людей. Відчути настрої, бажання і очікування. А также не стісняйтеся детально докладувать людям, шо ви намерені робити сьогодні, завтра і післязавтра. Прислухайтеся до критики і враховуйте толкові побажання, сучі ви діти. Унічтожте в наступному році корупцію, це не так сложно. І все у вас тоже буде харашо. І возможно колись про вас в підручнику історії напишуть хароші слова. А не те, шо писатимуть про Ющенка і тим паче про Януковича.
Ну а ми зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаєм кулаки за Надю, допомагаємо Армії і читаєм repka.club.
Та слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січа
показать весь комментарий
29.12.2014 01:32 Ответить
+2
Кончно, ведь вопрос банков это ведь самое важное на повестке дня, больше нечем занятся, всё же хорошо у народа и реформ!?? А банки то свои!
показать весь комментарий
29.12.2014 01:28 Ответить

Загрузка...