11184 посетителя онлайн
3 741 22

Подозреваемую в лжесвидетельстве супругу экс-министра Кожары Козерод отпустили под личное обязательство, - адвокат Серафимов

Подозреваемую в лжесвидетельстве супругу экс-министра Кожары Козерод отпустили под личное обязательство, - адвокат Серафимов

Супругу экс-главы МИД Леонида Кожары Марину Козерод, подозреваемую в даче ложных показаний об обстоятельствах смерти бывшего руководителя телеканала "Интер" Сергея Старицкого, отпустили под личное обязательство.

Решение принял Шевченковский райсуд Киева, сообщил hromadske адвокат Козерод Илья Серафимов, передает Цензор.НЕТ.

Он отметил, что его клиентка обязалась не покидать Киевскую область, информировать правоохранителей об изменении места жительства и являться на их вызовы.

Напомним, полиция Киевcкой области сообщила, что 21 февраля в селе Чайки Киево-Святошинского района в доме покончил жизнь самоубийством мужчина, который приехал в гости из столицы.

По информации СМИ, от огнестрельного ранения в Киевской области умер предприниматель Сергей Старицкий. Факт гибели мужчины подтвердили в Atlantic Group, где он работал гендиректором.

Позже смерть Старицкого подтвердили в холдинге Atlantic Group.

А брат пошибшего Юрий Воловик сообщил, что экспертиза установила, что Старицкого застрелили с трех метров.

25 марта экс-министр иностранных дел Леонид Кожара, в доме которого месяц назад был убит бизнесмен Сергей Старицкий, задержан правоохранителями.

Шевченковский районный суд Киева 27 марта избрал меру пресечения в виде содержания под стражей с альтернативой залога в сумме 14 млн 83 тыс. 400 грн бывшему министру иностранных дел Украины Леониду Кожаре, задержанному по подозрению в умышленном убийстве предпринимателя Сергея Старицкого.

10 апреля супруге экс-главы МИД Кожары сообщено о подозрении за ложные показания в качестве свидетеля.

Топ комментарии
+7
А от цікаво - як би вона була не дружиною екс-міністра , а дружиною простого робітника - її також би випустили під особисте зобов'язання ..?!
показать весь комментарий
15.04.2020 21:03 Ответить
+4
завтра из Мацква она будет орать про Киевскую Хунту ....
показать весь комментарий
15.04.2020 21:03 Ответить
+4
введення слідства в оману , та ще й в справі про вбивство - це , таки , серйозний злочин !
показать весь комментарий
15.04.2020 21:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А от цікаво - як би вона була не дружиною екс-міністра , а дружиною простого робітника - її також би випустили під особисте зобов'язання ..?!
показать весь комментарий
15.04.2020 21:03 Ответить
так! бо це злочин невеличкої тяжкості.
показать весь комментарий
15.04.2020 21:06 Ответить
введення слідства в оману , та ще й в справі про вбивство - це , таки , серйозний злочин !
показать весь комментарий
15.04.2020 21:08 Ответить
зовсім невеличкої тяжкості.

Стаття 384. Введення в оману суду або іншого уповноваженого органу
1. Завідомо неправдиве показання свідка, потерпілого, завідомо неправдивий висновок експерта, складені для надання або надані органу, що здійснює досудове розслідування, виконавче провадження, суду, Вищій раді правосуддя, тимчасовій слідчій чи спеціальній тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради України, подання завідомо недостовірних або підроблених доказів, завідомо неправдивий звіт оцінювача про оцінку майна, а також завідомо неправильний переклад, зроблений перекладачем у таких самих випадках, -
караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
показать весь комментарий
15.04.2020 21:10 Ответить
тут же не про вирок , тут про обрання запобіжних заходів - просто цю пані "з еліти" суддя , в КПЗ , вирішив не тримати ... класова солідарність , нічого дивного .
показать весь комментарий
15.04.2020 21:13 Ответить
я вам більше - скажу - її взагалі виправдають, якщо справа дійде до суду.
Але скоріше всього, кримінальне провадження припинить прокуратор.
показать весь комментарий
15.04.2020 21:16 Ответить
Если вменили Стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину то сами зарегистрировали факт как преступление. И до решения суда о наличии преступления и виновности регистрировать заведомую неправдивость - это "заподіяння фізичного чи морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення або інших насильницьких дій з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі,"
показать весь комментарий
15.04.2020 23:34 Ответить
Заведомая ложность на основании следственного эксперимента?
Может решения суда требуется.
показать весь комментарий
15.04.2020 23:36 Ответить
я не бачу тут протиріччя. Якщо йти по вашій логіці, то не можна виконати ст КПК
Стаття 214. Початок досудового розслідування
1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


показать весь комментарий
15.04.2020 23:43 Ответить
да..самоубийство в доме товарища..это ерунда..
показать весь комментарий
15.04.2020 21:08 Ответить
ви чим робите?
показать весь комментарий
15.04.2020 21:10 Ответить
я роблю Кожарою
показать весь комментарий
15.04.2020 21:12 Ответить
это ерунда..пройдьо-от
показать весь комментарий
15.04.2020 21:13 Ответить
не вдячна , зараз , ця робота - Кожарою працювати ... нарами пахне !
показать весь комментарий
15.04.2020 21:14 Ответить
хто ж кріпака відпустить..? пани, то зовсім інше..благородні, чесні, безкорисні..а які усі патріоти..! навіть важко уявити..
показать весь комментарий
15.04.2020 21:07 Ответить
100% ... і ще раз можна подивитися на патужні результати "судової реформи" соєвої влади !
показать весь комментарий
15.04.2020 21:10 Ответить
хотілося б зрівняти тоді їх з над потужними рехформами зєбільнячої влади.
показать весь комментарий
15.04.2020 21:14 Ответить
завтра из Мацква она будет орать про Киевскую Хунту ....
показать весь комментарий
15.04.2020 21:03 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=PRVBY3Bgcg4 Вот, что крест животворящий делает!
показать весь комментарий
15.04.2020 21:06 Ответить
"Ищите ветра в поле! цём-цем, Ваша Марина." тчк.
показать весь комментарий
15.04.2020 21:06 Ответить
Зеленский женшин Украины любит,особенно Марусю,Зверобой,Татьяну Черновил,Федину и даже ..Козерод и Юлю Тимошенко
показать весь комментарий
15.04.2020 21:21 Ответить
Кожару ще не включили в списки на обмін, чи він вже є залежалим товаром.
показать весь комментарий
16.04.2020 06:50 Ответить