9711 посетитель онлайн

Очередная партия вакцины Comirnaty от Pfizer-BioNTech доставлена в Украину, - Минздрав

Очередная партия вакцины Comirnaty от Pfizer-BioNTech доставлена в Украину, - Минздрав

В Украину прибыли еще 66 690 доз вакцины Comirnaty от COVID-19 производства Pfizer-BioNTech, которую закупают за государственные средства через международное агентство Crown Agents. Вакцину из этой партии используют для прививки людей с 1-3 этапов вакцинации.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Минздрава.

Отмечается, что прививки будут делать мобильные бригады организованно. За каждым человеком, который получил прививку первой дозой Comirnaty / Pfizer, будет зарезервирована вторая доза из той же партии.

Топ комментарии
+4
Щиро поздоровлюю депутатів , кабмін й офіс резидент !
показать весь комментарий
09.06.2021 15:31 Ответить
+3
Послухайте , йще яких ось 150 років тому від пологів помирало 20% жінок . Але кого таке запиняло ?! Саме тоді середня родина мала по 5-7 дітей ... й це не в країнах ісламу (де 15 була середня цифра) , це в розвинутій Європі так було . Остання Стюарт - королева Ганна (про яку був навіть фільм "Стакан води") . Так ось ця елітна особа була вадітною 18 разів . Чолвік хворів й помер від оспи , вона хворіла , більшість дітей померли раніше 7 років від оспи . Так нащадків й не залишила . Це було в часи Івана Мазепи ...

А ми не маємо почуття гумору , що б жалітися , що ручка трохи боліла після вакцинування .

Прочитайте як шльондра Катька Ангальт-Цербська вакцинувалась від тієї ж оспи . Бо *******-******** , але інтелектом ця німка була як увесь її двір разом узятий . Але взяли якогось холопа -- ввели йому оспу ... дочекались , як холоп реально заразиться й прямо від його взяли "матеріал" й ввели в кров мораншої особи , а холопу дарували дворянський тітул .

Ось я й питаю , наскільки ца шльондра вірила в досягнення науки , наскільки презирлово відносилась до волання усяких попів, ксьонзів й пресвіторів (мовляв вакцинація від діабло) ...
що й досі більше 50% українців (не кажучи про мокселів) й через 250 років не дотягує до того рівня інтелекту й кругозору .
показать весь комментарий
09.06.2021 16:55 Ответить
+2
Нажаль, в нас нема вибору.
показать весь комментарий
09.06.2021 15:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Коловся БіонТехом - Пфайзером, раджу всім , що після першого разу що після першого разу що після другого жодних побочних проблем
показать весь комментарий
09.06.2021 15:24 Ответить
Нажаль, в нас нема вибору.
показать весь комментарий
09.06.2021 15:29 Ответить
Вибору нема майже ніде . Й в Дойче - теж . Різниця тільки в тому, що "ковід-диседентів" в Дойче 1% й то самі тупі й неосвітчені ...
А в Україні таких більше 50% .

Й саме комедне , що в моєму досвіті найбільш агресивним "диседентом" виявилась людина яка пів пачки лайна в день спалює , увесь робочий день їси фаст-фуд , але ось "елексир" який вже врятував мілійони життів для цього пана "отруя" ... Й йще кидається , коли його називають дикуном й папуасом !
показать весь комментарий
09.06.2021 15:39 Ответить
Але чому немає вибору?? В мене було два варіянта - Астра чи Пфайзер -я вибрав друге
показать весь комментарий
09.06.2021 16:11 Ответить
Дойч це виключення . В Дойчі нема куди гроші витрачати . Якщо німці цілу Грецію годують з лошки й списують їй борги в 100 млд. євро . В Дойчі навіть висша освіта й досі бескоштовна (розумово тільки перша) .
Й до недавнього часу велфер був пожиттєвий й була купа молоді здорової , яка принципово ніколи не працювала й майбутнє своє не планувало як трудове .
показать весь комментарий
09.06.2021 17:01 Ответить
Все точно розкладено )
показать весь комментарий
09.06.2021 17:36 Ответить
вибір є навіть у узькомозглих - тут хтось писав, що літають на рашу на спутіком.
показать весь комментарий
09.06.2021 16:22 Ответить
Я також провакцинувався пфайзер перший раз, одне- трішки боліла рука коли вкололи, але на слідуючий день перестала.
показать весь комментарий
09.06.2021 15:55 Ответить
а так буває - одна коле, усе добре, інша коле - синяки.
показать весь комментарий
09.06.2021 16:24 Ответить
показать весь комментарий
09.06.2021 16:55 Ответить
Я не скаржусь, просто зрівнюю наслідки вакцинації пфайзера та ковішільда, мої знайомі два дні приходили до тями після вакцинації, та, що всім рекомендую пфайзер.
показать весь комментарий
09.06.2021 17:50 Ответить
В мене не було жодного вибору крім Файзеру , тому я й мовчу й не жаліюся й розумію , що в Україні мені крім доньки й тещі (частково) ніхто не повірить, що я й від Ковішила ніколи б не відмовився ... що до Спутника - відпвім словами професора Преображенського -- хто зна , що краснодупі туди напихали й я взагалом ту рідину називают Новічком-Ві ... бо ті розробник один самий .

На рахунок "приходили в себе" - не вірю . Не віру про причино-наслідковий зв"язок . Хоча вірю в можливості аутотренінга , коли людина внушає собі , що ось-ось він вже помре від уколу , то шансі таки померти збільшуються на 2 порядки . Людина висший примат й в цього примата нервова система найголовніша й найвпливовійша .
Саме тому я й рахую , що кожну мислячу людину повинно принижувати будь яка спроба виравдовувати Протасевича , бо ідіоту не доведешь , а інші лише фіксують черговий злочин вурдалака . Хто вірить , що ось він би витримав тортури , він не далеко по інтелекту відійшов до вурдалака йго гомункулів ...
Ось й для тих , хто вірить в казки з Біблії дійсно ковішильд теж частково тортури . Хоча головні тортури , це коли кисеня не вистачає в лікарні тим кому пропонували тест зробити за 14 днів .

Я особисто не знаю жодної людини , по якої довели шкоду від Ковішильду , а ось кому вже третій рік рятує життя індійский дженерик , в якого ціна від німецького розробника в 10 тисяч баксів це не остання для мене людина .

До речі , в Індії фармакалогію й вакцинологію заснував Володимир Хавкін (й в Мобаї інститут носить його ім"я) . Учень Мечникова й саме Мечников порекомендував Хавкіна Луї Пастеру .
Але Британці більш повірили в розробки Хавкіна й він там в Індії врятував десь 2 млн. від холери й чуми . Так що , там в Індії майже 120 років існує розробка вакцин . Й саме тому зараз тільки 60% ринку вакцин в світі індуси займають . А прогназують 80% . Й саме тому Канада Ковішилд закупила .
показать весь комментарий
09.06.2021 19:45 Ответить
температура, слабкість. ось ознаки були вакцинації ковішільдом в моїх друзів. після пфайзера - все добре. а вірити я вас не заставляю.
показать весь комментарий
09.06.2021 19:58 Ответить
Щиро поздоровлюю депутатів , кабмін й офіс резидент !
показать весь комментарий
09.06.2021 15:31 Ответить
то все сіроткам і їхнім родичах. а звичайним таки да та перепаде з барського столу. маю таких знайомих яким пощастило
показать весь комментарий
09.06.2021 15:34 Ответить
Уже полгода в очереди на вакцины, в больнице уже больше месяца нет никаких вакцин.
показать весь комментарий
09.06.2021 16:00 Ответить
Все три дозы будут храниться полтора года при температуре -80С вместе с пациентом
показать весь комментарий
09.06.2021 16:07 Ответить
дві, поки не колять три. коча пфайзер би хотів три.
показать весь комментарий
09.06.2021 16:25 Ответить
НАН Украины установила, что при -80°С, в целях экономии места, достаточно хранить только головы. Или же одни рога желающих, ведь мозгов в тех головах всё равно нет
показать весь комментарий
09.06.2021 17:29 Ответить
твои рога можно хранить и при плюсе
показать весь комментарий
09.06.2021 19:48 Ответить
Даун, у меня нет рогов. Но если очень нужно чтоб были, я могу твои обломать и забрать в качестве трофея
показать весь комментарий
09.06.2021 21:39 Ответить
бодаешься ?
показать весь комментарий
09.06.2021 22:27 Ответить
60 тыс доз в 35 млн стране - выглядит как издевательство над гражданами Украины!
показать весь комментарий
09.06.2021 16:32 Ответить
Чем меньше - тем лучше. Осенью поймёте почему.
показать весь комментарий
09.06.2021 17:06 Ответить
Ну, Вам-то лично Билл Гейтс по секрету поведал, как он с рептилоидами возьмет под контроль все вакцинированное вакциной Пфайзер человечество...
показать весь комментарий
09.06.2021 17:19 Ответить
Илон Маск тоже так про Гейтса шутил. Но в каждой шутке........
Он, кстати, на нашей стороне)
показать весь комментарий
09.06.2021 17:35 Ответить
Вы снова врете
https://forbes.kz/news/2021/04/08/newsid_247414 Миллиардер Илон Маск заявил, что поддерживает вакцинацию от коронавируса, хотя ранее говорил, что сам прививаться не будет. В сентябре прошлого года Маск рассказал в подкасте Sway газеты New York Times, что он и его семья не собираются вакцинироваться от коронавируса, когда вакцина станет доступна. Он добавил, что COVID не угрожает ему и его детям. В прошлом году Маск говорил, что переболел коронавирусом. "Хочу уточнить, я поддерживаю вакцины в целом и вакцины против COVID в частности. Наука однозначна. Только в редких случаях появляется аллергическая реакция, но это легко решается с помощью (инъекции - ред.) EpiPen", - написал Маск в Twitter.
показать весь комментарий
09.06.2021 17:41 Ответить
...и боже вас сохрани, не читайте до обеда казахских газет
показать весь комментарий
09.06.2021 19:43 Ответить
1. Я атеист.
2. Я не пользуюсь советами антиваксеров.
3. Казахским газетам я доверяю больше, чем российским.
показать весь комментарий
09.06.2021 21:22 Ответить
п.1.- юношеско-максималистическое самоутверждение. "В падающем самолёте не бывает атеистов" (с). Поверьте, я знаю, о чём говорю...
п.2. приведена модифицированная цитата профессора Преображенского из "Собачьего сердца"
п.3. Не доверяйте вообще никаким газетам. Просто включайте собственніе мозги. Хоть - изредка...
показать весь комментарий
09.06.2021 22:17 Ответить
1. Я уже более чем 20 лет не могу быть отнесен к юношам даже с охеренной натяжкой. То, что Вы говорите, если перефразировать, равносильно утверждению "Я прожил долго, и в минуты опасностей уповал на бога." Я тоже прожил немало и в минуты опасностей на бога не уповал. Так что Ваш аргумент не очень убедителен.
2. Могли бы не утруждать себя объяснениями. Я в курсе.
3. Какие новости генерирует Ваш мозг об Илоне Маске вряд ли кого заинтересует.
4. Не нравятся казахские газеты - почитайте здесь. https://www.news18.com/news/buzz/elon-musk-says-he-supports-covid-19-vaccine-because-science-is-unequivocal-3618761.html Elon Musk Says He 'Supports' Covid-19 Vaccine because Science is Unequivocal
показать весь комментарий
09.06.2021 22:51 Ответить
О газетах... Вы всё ещё верите в "свободную прессу", которой можно слепо (тупо) верить? Любое издание принадлежащее кому-то, излагает факты, удобные (полезные) для кого-то (чего-то)... Пример: Похороны Аллы Пугачевой пройдут на Кузьминском кладбище. Журналистов не пускают к могиле Аллы Пугачёвой. и т. п. - Вовсе не значат, что примадонна умерла или будет похоронена там-то и тогда-то. Эта информация вообще не стоит ровным счётом, ничего...
Вы правы в том, что для меня оценка реальных событий, происходит именно в собственном мозгу, а не мозгу кем-то нанятого редактора или какого-то топ-менеджера масс-медиа, ТВ-канала, печатного издания и пр... Инфу (факты) я привык анализировать самостоятельно...
показать весь комментарий
09.06.2021 23:58 Ответить
Ну, вы изрядно утрируете. У Вас получается "не верить всем газетам, полагаться исключительно на разум." Сам разум не генерирукт новости. Все равно будут одни СМИ, кторым доверяешь больше, а есть те, которым меньше. Это складывается из опыта и анализа с течением времени, а не расчитывается разумом априори.
показать весь комментарий
10.06.2021 07:49 Ответить
От пфайзера может быть шторм и капец.
показать весь комментарий
10.06.2021 02:11 Ответить