10377 посетителей онлайн

Евросоюз ослабил некоторые санкции против России без объяснений, - ОП

санкції

Совет Европейского Союза никак не объяснил факт удаления из санкционного списка блокировки облачных сервисов для России.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом советник руководителя Офиса Президента Украины Михаил Подоляк написал в твиттере.

"Сначала Совет ЕС объявляет о блокировке для России облачных сервисов Европейским Союзом в 6-м пакете санкций. Затем Совет ЕС редактирует сообщение, удаляя оттуда упоминания об облачных технологиях. Никаких уточнений или объяснений от официальных лиц", - написал Подоляк.

Он заявил, что "мы должны усиливать санкционное давление. Не ослаблять".

Топ комментарии
+49
Вазеленська влада відкликала міжнародний позов проти парашки за окупацію криму? Хтось чув пояснення, чому вона це зробила?
показать весь комментарий
07.06.2022 20:35 Ответить
+19
Главное зброї побільше - будем самі рускі хмари розганять.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:31 Ответить
+8
В цьому і вся причина, що вам не пояснюють.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Главное зброї побільше - будем самі рускі хмари розганять.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:31 Ответить
В цьому і вся причина, що вам не пояснюють.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:33 Ответить
не пояснила факт видалення з санкційного списку блокування хмарних сервісів для росії.
=================
то все херня...Головне що ЗСУ постійно і без затримок кацапів у хмарне сховище відправляють.Хмарний сервіс від ЗСУ
показать весь комментарий
07.06.2022 22:01 Ответить
Вазеленська влада відкликала міжнародний позов проти парашки за окупацію криму? Хтось чув пояснення, чому вона це зробила?
показать весь комментарий
07.06.2022 20:35 Ответить
щоб заглянути в очі пуйлу
показать весь комментарий
07.06.2022 23:10 Ответить
Дуже може бути.
Бо для першого заглядання, вони відкликали міжнародні позови проти "грязьпрому", на 20 млрд доларів.
Дякую за вірогідну версію.
показать весь комментарий
08.06.2022 10:24 Ответить
Хіба ви не чули?
#НеНаЧасі
показать весь комментарий
07.06.2022 23:50 Ответить
у хмарах гейросоюзу уся порнуха діда бункерного зберігається, інакше як тоді гімнастку задовільняти
показать весь комментарий
07.06.2022 20:36 Ответить
Носом ,як завжди😃
показать весь комментарий
07.06.2022 20:53 Ответить
apjatj bykuet ? skoro s etimi ze-pridurkami voobshe nikto spilkuvatsa nebude.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:37 Ответить
это отрицательное усиление.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:38 Ответить
та их фиг на те облака!!!, нефть, газ, свифт..... винду еще блокануть можно и софт всякий....
показать весь комментарий
07.06.2022 20:39 Ответить
oblako - eta kucha vsjakoi informacii - na moju dumku oni pravilno sdelali shto ostavili eti servisi dlja parashi.....eto ochen polezna v pervuju ochered dlja zapada.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:42 Ответить
Трохи наївно виглядає позиція держави,котра хоче виграти війну але без санкцій ну ніяк(
показать весь комментарий
07.06.2022 20:45 Ответить
Не за тим подоляк сльози ллє.
показать весь комментарий
07.06.2022 20:46 Ответить
ДА це знову якась хуня починається-рішення майже два місяці приймали а відміняють за 1-сек. Євроопа *** !1!
показать весь комментарий
07.06.2022 20:52 Ответить
Щури! Ви і помрєте як щури!
показать весь комментарий
07.06.2022 20:55 Ответить
Треба негайно дати ноту фе гейропейцям. І вимагати пояснень
показать весь комментарий
07.06.2022 20:56 Ответить
ну так чего ты ждешь вы же кацапы - так и жалуйтесь в лигу сексуальных меньшинств это по вашей части
показать весь комментарий
08.06.2022 04:41 Ответить
десь так до кінця цього року про введення нових недосанкцій вже і мови не буде і українські землі будуть залишатись окупованими, бо найвеличніший нелох сказав, що треба трильйон людей, щоб вигнати кацапів.

і десь так років через 8-10 москалі знову нападуть і вже окупують всю Україну! це практично гарантовано.... тому готуйтесь вже сьогодні!
показать весь комментарий
07.06.2022 21:03 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2022 21:11 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2022 23:13 Ответить
Це можливість контролювати потоки інформації які належать російським власникам. Кому вони мають шо пояснювати? Дебілам з офісу президента?
показать весь комментарий
07.06.2022 21:29 Ответить
Це уже пекельні санкції, чи ще ні?
показать весь комментарий
07.06.2022 21:31 Ответить
а ты уже перестал газ переправлять через Украину? ну тогда свободен
показать весь комментарий
08.06.2022 04:43 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2022 21:52 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
07.06.2022 22:02 Ответить
Теперь надо , чтобы иЕС повыгонял всех деток хремлевских убийц
показать весь комментарий
07.06.2022 22:00 Ответить
красота вот это облом - на всю жизнь
давай денег нет - но ты держись
показать весь комментарий
08.06.2022 04:45 Ответить
перший пішов...
показать весь комментарий
07.06.2022 21:56 Ответить
Єврорада навчилася в ОПи - зроблять якусь херню, а потім дивляться на реакцію спільноти - прокотить чи ні, після цього відігрують взад або вмикають дурня чи тупо мовчать, як було з блокуванням патріотичних телеканалів.
показать весь комментарий
07.06.2022 22:09 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2022 22:48 Ответить
Давно вже бачу місце де варто провести тести отриманої зброй.
Скільки ж там цілей...
показать весь комментарий
08.06.2022 00:23 Ответить
Европейці, ви не в ту сторону воюєте!
показать весь комментарий
08.06.2022 17:43 Ответить