11172 посетителя онлайн
39 328 127

7-летнюю девочку достали из-под завалов в Шевченковском районе Киева. ФОТО дня + ВИДЕО

Спасатели вытащили из-под завалов в Шевченковском районе Киева 7-летнего ребенка.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

В соцсетях сообщают, что из-под завалов извлекли также тело ее отца.

7-летнюю девочку достали из-под завалов в Шевченковском районе Киева 01

Топ комментарии
+69
Підараси кацапсячі та і бульопідори теж причетні. Горіть вам всім в пеклі!
показать весь комментарий
26.06.2022 09:09 Ответить
+34
сдохни *****.
разом з чортами,яких помилково називають армією.
показать весь комментарий
26.06.2022 09:10 Ответить
+20
Ну да. Типичная "нацистка". Кацапня @баная. Сдохните,твари.
показать весь комментарий
26.06.2022 09:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А в росіян все добре.

Росіяни ні в чому не винні. Росіяни кайфують від високих цін на енергоресурси які для них зробили "партнери".

І в владу в росії ніхто міняти не хоче. Саме це говорять партнери.

І навіть війна має бути закінчена переговорами, а не стратою путіна, членів єдиної росії та вс рф. Це ж кажуть "партнери"?

Ну що є ще хтось проти атомної зброї??!
показать весь комментарий
26.06.2022 09:41 Ответить
А що каже Зеленський?
показать весь комментарий
26.06.2022 09:51 Ответить
не перекручуй. високі ціни зробив сам кацапстан. розв'язавши війну.
показать весь комментарий
26.06.2022 10:16 Ответить
Йде залякування й далі українців.Не дивлюся москальські новини,але чи показали вони цей репортаж об успєхах спєцапєрациі?А якщо показали то як коментували?Шкода дітей ,людей..всіх,але виходу іншого нема як дотиснути рашистів.
показать весь комментарий
26.06.2022 09:43 Ответить
Кремлевские террористы, как всегда выбирают мирные цели с гражданским населением и желательно детьми. Потому как по военным целям особого резонанса и возмущений не вызывают ни в Украине ни в мире. А вот что ***** знает точно что если с гражданскими воевать сразу все кричат что нужно переговоры. Вот к чему приводят переговоры с террористами.
показать весь комментарий
26.06.2022 09:44 Ответить
Та що тут коментувати? Путін не повинен померти своєю смертю. А орків треба якомога менше в полон брати...
показать весь комментарий
26.06.2022 09:44 Ответить
не коментуй. тебе ніхто не змушує.
тільки пам'ятай, що наших там у полоні близько 5000, із них 1000 ще "довоєнних" і 2500 з Азова.
показать весь комментарий
26.06.2022 10:18 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=WvWVDBzUDN0&ab_channel=AntonGerashchenko
показать весь комментарий
26.06.2022 09:46 Ответить
Кацапські паскуди
показать весь комментарий
26.06.2022 09:48 Ответить
Поки не буде взривів в Москві і Пітері, така херня і буде продовжуватись.
показать весь комментарий
26.06.2022 09:52 Ответить
якби ти вказав, що бавовною потрібно обкутати адмінспоруди (ну, там, на луб'янці, огарьова, літейному, тощо) - я би погодився.
показать весь комментарий
26.06.2022 09:56 Ответить
Виктор Ле, 1 взрив в Москві + 1 взрив в Пітері = додатково декілька мільйонів мобілізованих, при чому самі добровільно з'являться в воєнкоматах. Ти не знаєш роSSію...
показать весь комментарий
26.06.2022 10:00 Ответить
Згоден, і це при тому, що зараз ми не можемо повністю зупинити їхнє 200-тисячне угрупування.
показать весь комментарий
26.06.2022 10:07 Ответить
Ви маєте рацію!!Ураховуючи нашу "перевагу" в живій силі та зброї..
показать весь комментарий
26.06.2022 10:58 Ответить
Эти ******* КЛОУНЫ с передвижного ШАПИТО за 3 месяца так ничего и не сделали, чтобы развернуть производство уже разработанных ракет в Украине.
Ведь есть же подземные заводы в том же Днепре.
А все дело в том, что ГЛАВНЫМ АРТИСТОМ по прежнему хароводит ФСБешная консерва ДЕРМАК.
показать весь комментарий
26.06.2022 10:00 Ответить
Усьо, 3,14зда тим підземним заводам у Дніпрі - спалив з потрохами
показать весь комментарий
26.06.2022 10:05 Ответить
Как их "палить" если их во время СОВКА в Мацкве проектировали.
показать весь комментарий
26.06.2022 11:21 Ответить
А що ти зробив? Шольца назвав тридварасом? Ні? так не 3,14зли. воно в теробороні Дрездена добре воювати.
показать весь комментарий
26.06.2022 15:29 Ответить
Кацапські потвори, вас мало вбити, вас потрібно різати по шматочках і дивлячись на це виникає бажання вже сьогодні починати "виховувати" цей непотріб, який гадить тут Україні і щось варнякає, що ми когось спровокували. Коли закриється осередок пропаганди в Україні на користь потвори московії - УПЦ? Коли московські попи підуть у свої болота?
показать весь комментарий
26.06.2022 10:21 Ответить
Кацапию уже признали вторым ИГИЛом или надо немного ещё подождать...
показать весь комментарий
26.06.2022 10:56 Ответить
каци підари кончені
показать весь комментарий
26.06.2022 11:02 Ответить
Одна ракета от сумасшедшего и у ребенка жизнь сломана: ни родителей, ни жилья, возможен детдом, если нет бабушек и дедушек
показать весь комментарий
26.06.2022 11:10 Ответить
Если не будет ответа они будут это делать постоянно. Западные ссыкуны даже нормальное ПРО боятся Украине предоставить. А турки вообще помогают агрессору грабить страну.
показать весь комментарий
26.06.2022 11:29 Ответить
Бояться, бо не довіряють колаборантам в українській владі
показать весь комментарий
26.06.2022 22:53 Ответить
кацапам не далжно быть пощады
показать весь комментарий
26.06.2022 11:33 Ответить
А чому тоді раніше більшість населення східно-південної частини України голосувало на виборах за проросійські партії?
показать весь комментарий
26.06.2022 21:24 Ответить
Страница 2 из 2