8446 посетителей онлайн

Внутренним переселенцам станет проще зарегистрироваться и получить выплаты, - Верещук

верещук

Правительство приняло постановление, упрощающее и ускоряющее постановку ВПЛ на учет и получение социальных выплат.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в телеграм-канале сообщила вице-премьер-министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Ирина Верещук.

Кроме того, сегодня же Верховная Рада приняла закон №7310, направленный на упрощение и ускорение выдачи ВПЛ свидетельств о рождении и смерти.

"Эти и многие другие законодательные изменения были бы невозможны без наших общественных организаций. Я знаю их вклад, а они знают, как я им благодарна", - подчеркнула министр.

По ее словам, в основе многих шагов государства по ВПЛ лежат экспертные знания и практический опыт именно общественных организаций.

"Но их главный вклад – это неравнодушие и преданность делу", - написала Верещук.

Топ комментарии
+11
***** по чонгарська гільза вєщаєть….
показать весь комментарий
01.07.2022 23:29 Ответить
+10
Та піздець як просто. В мене родичи з півночі Харківської вже два місяці живуть. Ледве з Циркунів під обстрілами вискочили. Зареєструвалися всюди, де треба.
Ніхера ще не копійки не отримали!
Верещучка! Іди *****!!!
показать весь комментарий
01.07.2022 23:50 Ответить
+9
Їхні реєстрації плутані і незрозумілі як і сама зелена влада.
показать весь комментарий
01.07.2022 23:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
***** по чонгарська гільза вєщаєть….
показать весь комментарий
01.07.2022 23:29 Ответить
Їхні реєстрації плутані і незрозумілі як і сама зелена влада.
показать весь комментарий
01.07.2022 23:30 Ответить
шо там з шатлами на Чонгар ?
показать весь комментарий
01.07.2022 23:42 Ответить
Зправились раніше дедлайна ?
показать весь комментарий
01.07.2022 23:43 Ответить
Брехня , брехньою поганяє ...
показать весь комментарий
01.07.2022 23:45 Ответить
Идиотка ЗЕленая
показать весь комментарий
01.07.2022 23:46 Ответить
Та піздець як просто. В мене родичи з півночі Харківської вже два місяці живуть. Ледве з Циркунів під обстрілами вискочили. Зареєструвалися всюди, де треба.
Ніхера ще не копійки не отримали!
Верещучка! Іди *****!!!
показать весь комментарий
01.07.2022 23:50 Ответить
Про що воно меле, вимушених переселенців на західній Україні позбавили соціальних виплат, за виключенням тих, у кого зруйноване або пошкоджене житло. Тобто влада просить мешканців переїжджати в області, де не має бойових дій, щоб відразу скасувати виплати. У нас при зелених покидьках будується ще та "соціальна держава". Дивлячись на роз'їжджені владні пики від Зеленського до місцевих чиновників, відразу видно, що навіть в умовах війни це кодло фінансово дуже добре почувається та й гуманітарка для цих "жертв війни" регулярно приходить.

В Україні з травня 2022 скасовують деякі https://www.unian.ua/economics/finance/chomu-zatrimuyut-socialni-viplati-2022-u-minsocpolitiki-prokomentuvali-zatrimki-dopomogi-pereselencyam-novini-ukrajina-11839824.html виплати внутрішньо переміщеним особам .

Як заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі Всеукраїнського телемарафону, грошову допомогу отримуватимуть тільки ті переселенці, які проживають в зоні проведення бойових дій і вони не можуть повернутися додому.
З травня виплати будуть отримувати проживають в зоні бойових дій, які не можуть повернутися додому. Або ті, у кого пошкоджено майно. Дуже багато людей, які два місяці перебували в наших безпечних регіонах, повертаються додому, до роботи, за що ми їх дякуємо. Так от, таким людям виплати будуть припинятися вже з травня", - повідомила міністр.
https://www.unian.ua/economics/finance/v-ukrajini-skasuyut-viplati-dlya-deyakih-pereselenciv-u-minsocpolitiki-nazvali-prichinu-novini-ukrajina-11846136.html?fbclid=IwAR3qkY9ZqgaZBacnMvpup8sWKZe4uTj0iw4o5Nw6x1GbHO752Ge25SYcvSQ
показать весь комментарий
02.07.2022 00:35 Ответить
Довбойоби відкривайте кордони бо не робіт,ні соц ніху. нема,людям треба якось виживати!
показать весь комментарий
02.07.2022 02:00 Ответить
Дивлюсь на оце і внутрішній голос верещить,що тут не буденічого доброго для порядної людини.
показать весь комментарий
02.07.2022 04:26 Ответить
"Ці та багато інших законодавчих змін були б неможливі без наших громадських організацій".

Значит, общественные организации видят "совершенство" принимаемых за 1 минуту без всякого обсуждения законов, а Верещук со всем министерством нет?
Людям боком вылазят турборежимы зеленой (прости, Господи) власти.
показать весь комментарий
02.07.2022 06:37 Ответить
промосковські перевертні виживають виключно шляхом вилізування дупи вождя.
Відсутність авторитету, відразливе ставлення (навіть ненависть) громадян до них не створює ні якої загрози. Навпаки, це лайно ставиться до людей зверхньо, не вважає за потрібне пояснювати свої злочинні дії та бездіяльність, насолоджується безкарністю та використовує владні повноваження виключно у власних потребах.
показать весь комментарий
02.07.2022 08:29 Ответить
Из за этой дуры столько людей погибло...
Безуглая номер два
показать весь комментарий
02.07.2022 08:32 Ответить
Лично столкнулся в марте. Не стану детально. Просто капец, пи,,,дец, идиотизм с оформлением. Смотреть и терпеть нельзя было. Абсолютно как всегда были не готовы госслужбы. И это в Днепре. Да. Деньги уже пошли, с конца мая. Но ведь многим нужны были сразу. Ведь беженцы это, а не ВПО в реале. И 2 тыс гр курам на смех.
показать весь комментарий
02.07.2022 08:49 Ответить
Это Пи...ц!!! Подстилка козака-меРтвечука через которую малоПИД...роский бенин Торчек с Елдаком слил юг Украины "занимаеться" оккупированными территориями и переселенцами....