8270 посетителей онлайн
15 693 59

САП открыла дело после журналистского расследования о руководителе Днепропетровской ОГА Резниченко

резніченко

Прокуроры САП зарегистрировали производство после расследования "УП" о близкой подруге руководителя Днепропетровской ОГА Валентина Резниченко, чьей компании выделили 1,5 млрд гривен на дороги в области.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщила пресс-служба САП в ответ на запрос "Украинской правды".

"Прокурорами Специализированной антикоррупционной прокуратуры по результатам обработки информации, обнародованной в журналистском расследовании "Фитнес-тренер на миллиард. Как компания близкой подруги руководителя Днепропетровской ОГА стала самой богатой во время войны", в Единый реестр досудебных расследований 02.11.2022 внесены сведения о совершении уголовных преступлений, предусмотренных:

  • ч.2 ст.364 (злоупотребление властью или служебным положением, повлекшее тяжкие последствия. - Ред.)
  • ч.2 ст.209 (легализация (отмывание) доходов, полученных преступным путем, совершенная повторно или по предварительному сговору группой лиц, или в крупном размере. - Ред.) УК Украины", - говорится в сообщении.

Досудебное расследование было поручено детективам НАБУ.

Кроме того, в ведомстве сообщили, что сейчас Резниченко не является подозреваемым или обвиняемым по уголовным производствам, где процессуальное руководство осуществляет САП.

По состоянию на 17:10 сам Резниченко на расследование публично никак не отреагировал.

Топ комментарии
+50
показать весь комментарий
02.11.2022 18:21 Ответить
+47
Может журналистов назначим в САП, а прокуроров в журналисты и на фронт?
показать весь комментарий
02.11.2022 18:12 Ответить
+42
*** позоріще, заборонить врешті решт одягати війскову форму всякому непотрібу окрім воених і почніть з ОП огидно дивитись
показать весь комментарий
02.11.2022 18:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Может журналистов назначим в САП, а прокуроров в журналисты и на фронт?
показать весь комментарий
02.11.2022 18:12 Ответить
Рацпредложение дня, лукас. Отдельный прокуроро-судейский батальон и под Бахмут, выздоравливать
показать весь комментарий
02.11.2022 18:18 Ответить
Що поганого зробив Бахмут,ці потвори здадуть його ? Краще цей батальон на форсування Дніпра в найширшому і найглибшому місці ,щоб уже гарантовано...
показать весь комментарий
02.11.2022 19:16 Ответить
Та ні, наші судді "порішають" так , що кацапи і з-під Бахмута втечуть і ще Курськ з Белгородом залишаться винні за судові витрати
показать весь комментарий
02.11.2022 21:32 Ответить
і був вже такий журналіст-розслідувач,антикорупціонер і де він зараз?
показать весь комментарий
02.11.2022 19:45 Ответить
Можно все. Вопрос -нужно? Уже были "розслідувачі корупції". Один присосался к оборонпрому другой заделался залізничником, пожинают плоды из ранней молодости. Потом Бигуса нашли, то же парень за деньги "готов разоблачать". Думаецца, наличие професии в анамнезе, не гарантирует ничего.
показать весь комментарий
02.11.2022 20:44 Ответить
САП і НАБУ це єдиний державний орган ( окрім ЗСУ), які роблять свою роботу на благо України
показать весь комментарий
02.11.2022 21:30 Ответить
В общем это был сарказм. Но если кого задело, я прошу прощения.
показать весь комментарий
03.11.2022 07:46 Ответить
Ого, прямо очєвідноє-нєвєроятноє
показать весь комментарий
02.11.2022 18:13 Ответить
тобто він поки як свідок? чи завсім... як би ні до чого ))
показать весь комментарий
02.11.2022 18:14 Ответить
Замаскований агент.
показать весь комментарий
02.11.2022 18:16 Ответить
канєшна, зелений куєсос рєзнічєнко нє прі дєлах.
показать весь комментарий
02.11.2022 18:15 Ответить
Копия злодея из Марвела....похож .Тот что собрал все камни бесконечности!!!!!Классный фильм!!!А этот мародёр с коханкою.....крадущий деньги мне не интересен...выпустят в Израиль,потм дело заведут как всегда.СЮР........
показать весь комментарий
02.11.2022 18:19 Ответить
показать весь комментарий
02.11.2022 18:21 Ответить
Там оччєнь нЄпрАстая справа. Там єшчьо расслєдАвАть і расслЄдАвать...
показать весь комментарий
02.11.2022 18:27 Ответить
показать весь комментарий
02.11.2022 21:08 Ответить
там гіперскладна ситуація, бо винен Порошенко, а як не верти- усі дороги ведуть в ЗелеОПу.
показать весь комментарий
02.11.2022 21:42 Ответить
показать весь комментарий
03.11.2022 08:56 Ответить
справа сосна, корабельна?
показать весь комментарий
02.11.2022 18:27 Ответить
*** позоріще, заборонить врешті решт одягати війскову форму всякому непотрібу окрім воених і почніть з ОП огидно дивитись
показать весь комментарий
02.11.2022 18:32 Ответить
вона 100% присіла , щоб не применшувати велич воєначальника всесвітнього маштабу
показать весь комментарий
02.11.2022 18:47 Ответить
Наші Чегевари!
показать весь комментарий
02.11.2022 19:20 Ответить
Ужас ! В Запорожье , какой-то ГАДЮШНИК ИЗ МАРАДЕРОВ и все ставленники ермачины! Неужели нельзя обезвредить спрут -Татаров Портнов д'ерьмак Каламойский…………
показать весь комментарий
02.11.2022 19:05 Ответить
Шо у неї з пикою?
показать весь комментарий
02.11.2022 19:08 Ответить
Ого, скільки філерів та силікону закачано в груди і губи!
Рот до ушей, хоть завязочкі пришей!
показать весь комментарий
02.11.2022 19:11 Ответить
Щоо, знову гроші в асфальт?!
показать весь комментарий
02.11.2022 18:26 Ответить
ОПять!
показать весь комментарий
02.11.2022 20:45 Ответить
Що знову журналісти? А що роблять сотні тисяч правоохоронців, які мають супер забезпечення і супер закони? Чому так? Чому не діє закон і правоохоронці?
показать весь комментарий
02.11.2022 18:28 Ответить
Они Баканова ,Богуслаева , Суркисов,Портнова, Наумова ОХРАНЯЮТ ,Крышуют РЕЙДРОВ И ИЗБИВАЮТ ЖУРНАЛИСТОВ Сегодня напали на журналистов "Прямого
показать весь комментарий
02.11.2022 19:08 Ответить
Бо в наших правопохоронних органах суцільно такі як Ківа...
показать весь комментарий
02.11.2022 19:10 Ответить
Може и доведуть до суду -- а судді хто .
показать весь комментарий
02.11.2022 18:30 Ответить
"Доведуть до суду". А чому почали доводити тільки після розголосу журналістів? Чому самі правоохоронці не бачать мільярних оборуток сьогоднішньої влади?
показать весь комментарий
02.11.2022 18:33 Ответить
А хто іх зна -- наче ж поміняли міліцію на поліцію .
показать весь комментарий
02.11.2022 18:37 Ответить
Аваков все зробив по-своєму, за державні гроші разом з антоніною геращенко набрали в поліцію сепарів, знищив в цьому органі державну мову і любов до України. Пам'ятаєте "опера" в Києві, який затримував майданівців і кричав " лягай Бандера"?
показать весь комментарий
02.11.2022 18:44 Ответить
Ну да різних людеи по духу на верх виносит -- а помните як він з італіиськоі тюрми нацгвардіиця визволяв .
показать весь комментарий
02.11.2022 18:51 Ответить
я вже починаю підозрювати, що він організував і його посадку...
показать весь комментарий
02.11.2022 23:06 Ответить
Собака не кусає руку годувальника...
показать весь комментарий
02.11.2022 19:21 Ответить
А що, так можна?!
показать весь комментарий
02.11.2022 18:30 Ответить
Коси коса!
показать весь комментарий
02.11.2022 18:36 Ответить
Так гарненько прилаштувався, корабельна сосна поруч, бабло, під патронатом Стефанчука-Зеленського, стільки часу крисячив, а тут на тобі, НАРУШЕНІЄ …..
А потіхомувлєс і нічого не буде!! Як з Насраловим чи Насриловим!!
Або терміново в коляску, як Тимошенко чи, як Микола екс-міністр з Мінтрансу, що дівах за рахунок України катав на літаку до Парижу!!!
Головне, щоб хірурги з Феофанії та одіяло у КЛЄТКУ зельоноє було!!
Лохи з судів вірять, аж на УРА, і одразу відпускають!!
А там, через кордон і в батальйон до генерала Хорошковського, як БЗДІЖенець!!!
‼️🇺🇦❤️⚔️👏👍✌️🤣😠😡🇪🇪🇺🇸🇨🇦🇸🇪🇬🇧🇦🇿🇳🇴🇪🇺🇩🇪🇹🇷🇨🇿🇮🇩🇫🇮🇱🇹🇯🇵⚔️❤️🇺🇦‼️
показать весь комментарий
02.11.2022 18:38 Ответить
А справу чому цим вибл.дкам виділили з госбюджета грошей як п'яти областям разом взятих і в котрих дійсно багато руйнувань? Які крітеріі ? Кто з ОП руководящих нарадами за великими столами за це відповість? Явно відслідковуется договорняк по відкату ОП. І опрять мількая хитра рожа хмиря Тимошенко коли вже ж його виженуть ? І САП вже давно пора розібратися з цим кварталівскім будівником свого і своїх родичів благосостоянія
показать весь комментарий
02.11.2022 18:44 Ответить
Зелена нікчема своїх не здає. Запитайте у Трухіна.
показать весь комментарий
02.11.2022 18:56 Ответить
Жирують на життях і крові воїнів і народу і це під час жорстокої війни, слів нема пристойних.
показать весь комментарий
02.11.2022 19:01 Ответить
Нарешті САП запрацювала. Нажаль ВР не виділяє кошти на зп новим прокурорам, Чи незадоволені що скубуть велике крадівництво
показать весь комментарий
02.11.2022 19:06 Ответить
Бідніші прокурори зговірливіші...
показать весь комментарий
02.11.2022 19:23 Ответить
А мабуть прийшов час розігнати всі правозахисні органи + суди і хай цим займаються журналісти, яка буде економія в державі і корупція зникне.
показать весь комментарий
02.11.2022 19:07 Ответить
Почему журналисты работают лучше чем СБУ?
показать весь комментарий
02.11.2022 19:20 Ответить
Там всеми откатными потоками занимался луганский советник Ю.Голик - его первым за жабры, расскажет всё!
А Резниченко весь в работе: до обеда в спортзале, два часа на работе, вечером в кабаке, а сутра опять на фитнес поправлять здоровье....
Редкая сволочь !!!
показать весь комментарий
02.11.2022 19:26 Ответить
Не у Дніпрі а у Києві копаємо панове.
показать весь комментарий
02.11.2022 20:15 Ответить
ОП дозволяє.
показать весь комментарий
02.11.2022 20:25 Ответить
близька подруга - це евфемізм для чого?
показать весь комментарий
02.11.2022 20:51 Ответить
Досконале журнлістське розслідування з цього приводу тут https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-velyke-budivnytstvo-dnipropetrovshchyna/32111136.html Але злишились суттєві запитаання
-Чомусправа не проти Резниченка,котрий спрямовував кашти своїй подружці, а тільки проти
-Хто саме виділяв шалені кошти більші ніж на Київську, Харківську, Сумську,Одеську разом,саме Резніченку на Дніпопетровську?
- Чому на нарадах у Єрмака і Шмігля зрозподілу коштів і пріоритетів зрозбудови поряд з іноземними інвесторами сидить офіційно ніхто- такий собі пан Голик, подільник ( неофіційниий заступник-він себе так називає).
- Хтось в Украаїні слідкує за особами, що в розшуку ФБР США. Такі собі брати Дубінські( врозшуку ФБР) власники половини фірмочки, яка відмивала ці гроші разом зі спортсменкою-подружкою Резниченка.
- Чи вся ця гоп-компаанія чиновників-бандюків-"спортсменів" вже перетнула кордон? Чи оголосили їх всіх в розшук. Скоріше-ні, бо видадуть головного- хто виділяв кошти саме їм.
показать весь комментарий
02.11.2022 21:00 Ответить
Дідусь вирішив віддячити молодусі за увагу, усього-то півтори мільярди.
показать весь комментарий
02.11.2022 21:18 Ответить
По ходу на этом сайте сидят комментаторы сверху пояса типа в вышиванках, а снизу пояса с копытами, в чекистском галифе и с маузером. Точно что Украине не так сложно было выбрать нового президента, как прогнать старого. То дороги им не нравятся, то ремонт больниц и школ, всё плять не так. Петро 5-й, уберите вы уже своих БЕСполезных идиотов, всё равно вас никогда уже не выберут в президенты, потому что вы говно. Потратьте лучше деньги на полезное. Жму руку, обнимаю.
показать весь комментарий
02.11.2022 21:51 Ответить
Ось вам ще.
показать весь комментарий
02.11.2022 22:09 Ответить
«Падружка моя, как тєбє нє стидно?
Мілліарди раскрадаєшь, думаєшь нє відно?»
показать весь комментарий
02.11.2022 22:20 Ответить
«Жизнь надо прожить так чтобы никто никогда не узнал с кем ты **.шься и где ты берёшь деньги…(Рудковский) Надеюсь ещё помните такого деятеля.
показать весь комментарий
02.11.2022 23:52 Ответить
дві зелені мавпи. Фу