8789 посетителей онлайн

Создан реестр госпредателей: Граждане могут сообщить о потенциальных коллаборантах

херсон

Движение ЧЕСНО создало Реестр госпредателей для того, чтобы политики, медийщики, судьи и правоохранители, угрожающие государственному суверенитету, территориальной целостности и информационной безопасности Украины, были привлечены к ответственности.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Гражданам, которым известно о потенциальных предателях, предлагают заполнить соответствующую форму.

Топ комментарии
+27
Я одного знаю. Звати Володимир Зеленський. За домовленостями з Патрушевим в Омані розвалював українську армію, дав наказ розмінувати Чонгар, особисто проводив інспекції готовності оборони на півночі України і через пару місяців там кацапи проїхали парадним маршем до Ірпєня (а найбільш спритні - до Оболоні). Має нерухомість в Криму, яку придбав після окупації полуострова. Продовжує робити бізнес з кацапами і сплачивати там податки (прокат "Сватов").
показать весь комментарий
11.11.2022 15:48 Ответить
+16
ермак
подоляк
всі слуги урода
показать весь комментарий
11.11.2022 15:45 Ответить
+15
Вся УПЦМП. БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!!!
показать весь комментарий
11.11.2022 15:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ХЕРСОН НАШ !!!!!!
показать весь комментарий
11.11.2022 15:41 Ответить
Чекайте офіційного повідомлення ГШ ЗСУ.
показать весь комментарий
11.11.2022 15:44 Ответить
Чекай сам. Я вже бухаю...
показать весь комментарий
11.11.2022 15:54 Ответить
Оце - правильний підхід. Так можна було ще тиждень тому починати
показать весь комментарий
11.11.2022 16:02 Ответить
Ха! Ще б пак змій сказав "ні" )))
показать весь комментарий
11.11.2022 16:21 Ответить
Та я теж конь'ячку собі вже за 200 гр. налив.
Але треба повідомлення ГШ ЗСУ дочекатись. Офіційного. Шоб ще пляшку закарпатьського відкоруквати.
показать весь комментарий
11.11.2022 16:05 Ответить
Ще, поки, тримаюсь.....

показать весь комментарий
11.11.2022 16:16 Ответить
А дарма.
показать весь комментарий
11.11.2022 22:21 Ответить
Був такий хороший коньяк "Таврія" "Kraft collection". В тому році його брав, да і на початку цього він в Сільпо ще був.
Але ж пограбували суки кацапські цей завод. Повбивати їх треба...
показать весь комментарий
11.11.2022 16:16 Ответить
Ключеве тут "БУВ".
показать весь комментарий
11.11.2022 16:32 Ответить
Ключеве тут "БУВ". Коньяк кацапа смолою у глотку.
показать весь комментарий
11.11.2022 16:33 Ответить
Дуже добре. В мене э з п'ять гнид. Шо на Херсоншині шо у Кріму та з п'яток на ДАУНбасеі
показать весь комментарий
11.11.2022 15:43 Ответить
ермак
подоляк
всі слуги урода
показать весь комментарий
11.11.2022 15:45 Ответить
Та це тількі маленькій початок переліку.
показать весь комментарий
11.11.2022 16:07 Ответить
Я одного знаю. Звати Володимир Зеленський. За домовленостями з Патрушевим в Омані розвалював українську армію, дав наказ розмінувати Чонгар, особисто проводив інспекції готовності оборони на півночі України і через пару місяців там кацапи проїхали парадним маршем до Ірпєня (а найбільш спритні - до Оболоні). Має нерухомість в Криму, яку придбав після окупації полуострова. Продовжує робити бізнес з кацапами і сплачивати там податки (прокат "Сватов").
показать весь комментарий
11.11.2022 15:48 Ответить
А, ще зальот з вагнерівцями... як це вилетіло з голови?
показать весь комментарий
11.11.2022 16:00 Ответить
Цікаво. Ви й свічку тримали? Чи це вже ділите шкіру невбитого ведмедя? Чи, навпаки, хочете, щоб цей ведмідь взяв гору над Україною, й тому робите спробу посіяти недовіру і тим самим зруйнувати нашу згуртованість, яка складає основу міцності та сили наших ЗСУ і всього народу
показать весь комментарий
11.11.2022 16:20 Ответить
ОМГ, вас забанили в інтернеті? Ви не можете знайти новини, де Зєля катається в Оман, перевіряє оборону на півночі від Київа, признається шо це він наказав злити операцію з вагнерівцями та те, що в нього нерухомість в Криму? Я вже не кажу про розвал армії.... Ох ці зєлєбобікі і тупі! "какіє ваші доказательства" (С)...
показать весь комментарий
11.11.2022 16:25 Ответить
во первых победителей не судят, во вторых победителей пока нет, ну и в третьих еще можно успеть все хоть что-то исправить при желании (там, посадить друзей, подсчитать экономику, энергонезависимость там, образование, не заниматься разной херней за ********* и далее по канону, чего конечно не будет, но хотелось бы)
показать весь комментарий
11.11.2022 16:39 Ответить
Україна переможе. Я в цьому впевнений. Мотивація, вміння, жага до перемоги та підтримка всього світу - оце вирішальні фактори. Час, коли перемагала кількість, давно пройшов. А окрім кількості кацапи не можуть виставити нічого. На додачу, з кількістю також починаються проблеми. Від мобілізації втекло в два рази більше, ніж змогли мобілізувати і цього не вистачило не те, щоб зробити перелом, але й щоб призупинити розпад. З кожним наступним разом бажаючих буде менше і якість їх буде гірша.
Так що можна готуватись до того, що Зєля буде президентом-переможцем, хоча ніякого відношення до перемоги він не має від слова взагалі.
показать весь комментарий
11.11.2022 16:53 Ответить
Вся УПЦМП. БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!!!
показать весь комментарий
11.11.2022 15:49 Ответить
Ще якісь суки 24 лютого не підірвали Антонівській міст. Це - першорядні державні зрадники!
Де СБУ, де арешти?
показать весь комментарий
11.11.2022 15:55 Ответить
Реєстр має гриф "Прошу пана до гіляки!"
показать весь комментарий
11.11.2022 15:58 Ответить
реєстр має гриф "випустити пар в свисток".
показать весь комментарий
11.11.2022 16:01 Ответить
Татаров, Ермак, Шуфрич, Бойко - вся ОПЗЖ і московські попи. Список іде на десятки тисяч людей
показать весь комментарий
11.11.2022 16:00 Ответить
Сообщаю:
1. Андрей Ермак
2. Иван Бакланов
3. Андрей Смирнов
4. Павел Вовк
5. Богдан Львов
6. Дмитрий Холодов
показать весь комментарий
11.11.2022 16:12 Ответить
а дрібного холуя - зе забули.
показать весь комментарий
11.11.2022 17:00 Ответить
Беню ще чомусь не назвали - мародерив з поплічниками Україну під час війни у особливо великих розмірах.
показать весь комментарий
11.11.2022 16:17 Ответить
сбу мвд гру гбр набу "миротворец" "киберполиция" (че-то их как-то реально дохрена если так написать 0_о - и это еще не все) чем занимаются
показать весь комментарий
11.11.2022 16:45 Ответить
Беня
Зеленский,
Ермак,
Подоляк,
Арахамия,
партия слуга народа посписочно... (шестёрок на зарплате типа аристовича не считаем) ...
партия Лэхаим (ОПЗЖ) посписочно...
показать весь комментарий
11.11.2022 16:46 Ответить
и тот кто их привел на выборах к власти
показать весь комментарий
11.11.2022 16:53 Ответить
73-м безкоштовне житло, харчування та нагляд...
в зоопарку, відділення тупих приматів!
показать весь комментарий
11.11.2022 17:03 Ответить