3945 посетителей онлайн
13 143 49

Песков: Публичных переговоров, как хочет Зеленский, не бывает

песков

Россия откинула предложенный президентом Украины Владимиром Зеленским формат публичных переговоров.

Позицию Кремля озвучил его спикер Дмитрий Песков, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

Он заявил, что публичные переговоры невозможны.

"Трудно себе представить вообще публичные переговоры – публичных переговоров не бывает", – сказал Песков.

Он в очередной раз обвинил Украину в нежелании садиться за стол переговоров.

"Однозначно одно – украинская сторона не хочет никаких переговоров. Специальная военная операция продолжается, и ее цели должны быть достигнуты", - добавил спикер Путина.

На уточняющий вопрос, повлияет ли на планы оккупантов зима, пресс-секретарь президента РФ ответил: "Специальная военная операция продолжается, и ее продление не зависит от климатических, погодных условий".

Напомним, 16 ноября Зеленский рассказал журналистам, что получал сигналы о желании Путина провести переговоры.

"Я получил сигналы, что Путин хочет прямых переговоров. Я такие сигналы получал. Я предложил публичную форму, потому что Россия ведет публичную войну", – сказал президент.

Топ комментарии
+34
Буває, капітуляція зветься.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:47 Ответить
+27
Нах пішов,піськов.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:43 Ответить
+27
"Переговори з окупантами на твоїй землі
можуть тривати не довше автоматної черги
."

Василь Кук
показать весь комментарий
17.11.2022 14:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нах пішов,піськов.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:43 Ответить
А что, как крыса твоя ботоксная в бункере шептаться?
показать весь комментарий
17.11.2022 14:43 Ответить
У Нюрнбергу були, та й в Гаазі вважаю вам дадуть переговорити.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:43 Ответить
и даже сигарету дадут. Золкин даст
показать весь комментарий
17.11.2022 14:47 Ответить
та зателефонувати кабаніхє 😂
показать весь комментарий
17.11.2022 14:55 Ответить
Переговори мають бути на руїнах москви
показать весь комментарий
17.11.2022 14:43 Ответить
Пєсков, щоб ти здoх
показать весь комментарий
17.11.2022 14:45 Ответить
Питания вже не "щоб", а питання "як".
показать весь комментарий
17.11.2022 14:49 Ответить
Ну то йдітє слєдам за сваім карабльом...
показать весь комментарий
17.11.2022 14:45 Ответить
показать весь комментарий
17.11.2022 14:46 Ответить
Буває, капітуляція зветься.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:47 Ответить
Це довбойобів, таких як ви не буває!!!!!
показать весь комментарий
17.11.2022 14:47 Ответить
"Цілі МАЮТЬ бути досягнуті" .Щось вже і вуса не так "по бойовому" стирчать,як спочатку.Ну,почекаємо ще трішки.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:47 Ответить
Тобто Росія хоче переговори з Україною один на один. І це небезпечно бо США і ЕС сприймуть за те що Україна домовилася із Росією.
Тому цей договір не має бути завірений тільки Росією яка нічого не виконує але в присутності представників США та ЕС.
Чому Росія цього не хоче ? А ВСЕ ТОМУ ЩО ВОНА НЕ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ НІЧОГО ВИКОНУВАТИ ЩО ПІДПИШЕ ЇЙ ТІЛЬКИ ПОТРІБЕН ТИМЧАСОВИЙ ВІДПОЧИНОК ЩОБ З НОВИМИ СИЛАМИ ВДАРИТИ,
А те що каже ПЕЄСКОВ що (спеціальна операція буде досягнута) А що йому казати коли він слуга ПУТЛЕРА? В Херсоні також були досягнути цілі -але рашистів звідти вигнали .
показать весь комментарий
17.11.2022 14:49 Ответить
"Переговори з окупантами на твоїй землі
можуть тривати не довше автоматної черги
."

Василь Кук
показать весь комментарий
17.11.2022 14:50 Ответить
добре прилаштувався.ні за що не відповідає і несе пургу
показать весь комментарий
17.11.2022 14:50 Ответить
ех, піськов, а хочеться, правда ж, прокинутись - а за вікном 23-тє лютого? і бігом в спальню до х.йла - "вова!! нінадааааа!! атміні фсьо!!!!"
показать весь комментарий
17.11.2022 14:50 Ответить
Ему ж не воевать. И отпрыска своего в окоп не пошлет. А быдлота пусть достигает цели операции, пусть хоть вся передохнет.
показать весь комментарий
17.11.2022 14:51 Ответить
Публічних переговорів не буде ? Добже !!! Тоді буде - публічна страта параші ...
показать весь комментарий
17.11.2022 14:54 Ответить
***** плешиве
показать весь комментарий
17.11.2022 14:57 Ответить
"Духовнасть" ховається від світла чомусь...
показать весь комментарий
17.11.2022 14:57 Ответить
показать весь комментарий
17.11.2022 14:58 Ответить
Які переговори? Зеленський забув, що сам, своїм указом заборонив будь-які переговори з пуйлом?


Жовтень 2022 року.

"Зеленський підписав указ про "неможливість проведення переговорів" з путіним."


Про це повідомляє прсслужба президента.

"Ураховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів Ради національної безпеки і оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила констатувати неможливість проведення переговорів з президентом Російської Федерації В.Путіним", - йдеться в повідомленні.

https://espreso.tv/zelenskiy-********-ukaz-pro-nemozhlivist-provedennya-peregovoriv-z-putinim
показать весь комментарий
17.11.2022 14:59 Ответить
Переговорів немає, тож поки все законно.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:01 Ответить
Навіщо взагалі пропонувати щось незаконне?
показать весь комментарий
17.11.2022 15:11 Ответить
Дурепа! Это ж песков мутит.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:04 Ответить
Само ти дурепа.

16.11.2022

"Зеленський запропонував західним партнерам «публічний» формат переговорів з Путіним"

https://zn.ua/ukr/POLITICS/zelenskij-zaproponuvav-zakhidnim-partneram-publichnij-format-perehovoriv-z-putinim.html
показать весь комментарий
17.11.2022 15:10 Ответить
Дурепа, ты не заголовки читай, а всю статью и желательно внимательно.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:18 Ответить
Нікіта, не будь бидлом. Тут існують правила, згідно яких ти можеш вилетіти звідси за хамство.
Обмежуйся обговоренням теми.

Зеленський видав указ про заборону переговорів з ху@лом, а тепер пропонує переговори з ним.
Ти розумієш українську мову? Якщо ні, прочитай статтю із перекладачем:

https://zn.ua/ukr/POLITICS/zelenskij-zaproponuvav-zakhidnim-partneram-publichnij-format-perehovoriv-z-putinim.html https://zn.ua/ukr/POLITICS/zelenskij-zaproponuvav-zakhidnim-partneram-publichnij-format-perehovoriv-z-putinim.html



показать весь комментарий
17.11.2022 15:23 Ответить
Это не хамство, это констатация факта. Тебе же бесполезно что либо доказывать.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:33 Ответить
Ти ще і не починав щось доводити. Від тебе тільки гавкіт.

Я показала дві протилежні одна одній дії презедента, зроблені в короткому проміжку часу.
Пояснюй навіщо він порушує свій власний указ.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:40 Ответить
"Такого не было никогда и вот опять".
показать весь комментарий
17.11.2022 15:08 Ответить
В Оманi треба було публiчнi перемовини вести...
показать весь комментарий
17.11.2022 20:09 Ответить
Генералу Залужному переговоры не нужны.Крапка
показать весь комментарий
17.11.2022 15:10 Ответить
Вже цілі "спецоперації" мають бути досягнутими, а не будуть досягнуті. Чекаємо на "мали б бути досягнутими", а потім на промови у Гаазі...
показать весь комментарий
17.11.2022 15:13 Ответить
сьогодні в Гаазі по справі МН-17 вже винесли висновок, що Бук стріляв і збив літак.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:23 Ответить
О#уєзний висновок, для якого знадобилось аж цілих вісім з половиною років. І
показать весь комментарий
17.11.2022 15:47 Ответить
Я не про МН17. В Гаазі Піськов і Ко мають відповісти за злочини режиму.
показать весь комментарий
17.11.2022 18:06 Ответить
показать весь комментарий
17.11.2022 15:25 Ответить
Все колись стається уперше!
показать весь комментарий
17.11.2022 15:35 Ответить
Тоді ніяких переговорів.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:44 Ответить
Усьо договорнячкі, усьо па панятіям. Ну, вже знаємо, вже проходили - бандюки ви кегебешні, суки рашистські
показать весь комментарий
17.11.2022 15:45 Ответить
Тебе впору задумываться, где будешь прятаться в скором времени, а ты как попка всё талдычишь - "спесьоперация продолжается..."
показать весь комментарий
17.11.2022 16:14 Ответить
Довбодятел тупий...
показать весь комментарий
17.11.2022 16:36 Ответить
Переговорів з військовими злочинцями, терористами, як хоче Путін, теж не буває
показать весь комментарий
17.11.2022 16:57 Ответить
Гаварящая піська, пнх!
показать весь комментарий
17.11.2022 18:13 Ответить
бывают переговоры за закрытыми дверями, а бывают открытые переговоры, т.е. публичные... Песков как обычно несёт пургу