9872 посетителя онлайн
12 753 87

Украина должна готовиться к дальнейшим обстрелам энергетической инфраструктуры, - Столтенберг

столтенберг

Украина и ее союзники должны быть готовы к дальнейшим попыткам России разрушить украинскую критическую инфраструктуру.

Об этом на пресс-конференции в Бухаресте заявил генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Президент Путин пытается разрушить энергетическую и газовую инфраструктуры и остановить предоставление базовых услуг украинцам. Поступая так в начале зимы, он демонстрирует, что хочет использовать зиму как оружие против Украины. Это ужасно, и мы должны быть готовы к дальнейшим атакам", – сказал Столтенберг.

По его словам, именно поэтому страны НАТО усилили поддержку Украины.

"Союзники предоставляют современные системы противовоздушной обороны и другие системы, которые могут реагировать на угрозы, представляющие различные типы дронов, управляемых и баллистических ракет. Нам нужно помочь Украине защититься от такого ужасного типа войны", – подчеркнул генсек НАТО.

Топ комментарии
+36
показать весь комментарий
28.11.2022 23:46 Ответить
+32
І НІЯКИХ НОВИХ САНКЦІЙ, всі просто прикрили рота, тикають один на одного пальцями й ждуть чим все закінчиться.
показать весь комментарий
28.11.2022 23:41 Ответить
+29
показать весь комментарий
28.11.2022 23:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
28.11.2022 23:40 Ответить
Маленька украiночка дала пораду https://t.me/uaobozrevatel/57659
показать весь комментарий
29.11.2022 13:53 Ответить
І НІЯКИХ НОВИХ САНКЦІЙ, всі просто прикрили рота, тикають один на одного пальцями й ждуть чим все закінчиться.
показать весь комментарий
28.11.2022 23:41 Ответить
Ось на що вони розраховують )
показать весь комментарий
28.11.2022 23:46 Ответить
похоже нашим союзникам подобається гра в одну сторону рф вистрілює свої ракети по Україні для западу чим більш нам тим менше буде їм якийсь договорняк.
показать весь комментарий
29.11.2022 11:52 Ответить
"й ми повинні бути готовими до подальших атак"??? это все?
гнида
показать весь комментарий
28.11.2022 23:44 Ответить
Гніда Столтенберг? Піпець, що з людьми пропаганда робить
показать весь комментарий
28.11.2022 23:50 Ответить
ти що не бачиш як йому тяжко з окопу стоячи по коліна в багнюці на нулі під дощем з снігом набирати текст, та ще й опівночі? ****** евгенія😁
показать весь комментарий
29.11.2022 00:16 Ответить
то де ракети 300+?
показать весь комментарий
29.11.2022 00:24 Ответить
В асфальт заритi... Затримка за малим - треба iх вiдкопати+правильно проголосувати на виборах.
показать весь комментарий
29.11.2022 03:20 Ответить
та причім твої окопи......зараз війна не окопів....і не піхоти....ти хоч 10млн туди постав -толку не буде....зараз війна ракет.артилеріїї.безпілотників......і зараз необов язково заходити на територію .щоб її знищити!
показать весь комментарий
29.11.2022 10:25 Ответить
Взагалі то зміст слів перекручений і п. Столтенберг такого не говорив. Уважніше прочитайте зміст тексту і порівняйте із заголовком. Він мав на увазі, що союзникам в Бухаресті потрібно бути готовими до майбутніх обстрілів України через посилення підтримки України додатковою зброєю та засобами ППО.
показать весь комментарий
29.11.2022 07:20 Ответить
Ви хотите сказать что ветер из за того, что деревья качаются? Если население страны не сопротивляется, то приходит или Гитлер или Путин.
показать весь комментарий
29.11.2022 08:56 Ответить
це так жахливо, тому ми дивемося.

А потом скажем что это был геноцид. Как будто от этого легче
показать весь комментарий
28.11.2022 23:44 Ответить
показать весь комментарий
28.11.2022 23:46 Ответить
показать весь комментарий
28.11.2022 23:47 Ответить
Знову чомусь ця мавпа активізувалась.
показать весь комментарий
28.11.2022 23:50 Ответить
какое же это мерзкое животное. и ведь по этому ссуществу точно не прилетит ниче. вон, его любимые красножёпые уже на рашку гонят помощь, обезьяна заросшая.
(кстати, сюда это говно притащил ..... По-по-по - ктоооо??))
показать весь комментарий
29.11.2022 08:43 Ответить
Нет дорогуша, это Европа должна готовится.
показать весь комментарий
28.11.2022 23:49 Ответить
Тобто не зелена влада повинна готуватись а Европа. Чомусь замість генераторів та трансформаторів гроші на телемарафон ********, но інтернет-шлюхи та корисні ідіоти на Европу плюють
показать весь комментарий
29.11.2022 00:00 Ответить
Для дебила повторю. Европа должна готовится к ударам по своей инфраструктуре. Они будут.
показать весь комментарий
29.11.2022 02:07 Ответить
думаю явных не будет. Будут какие скрытые подрывы потоков, кабелей, какие-то гадости из-подтишка. Европа будет традиционно имитировать слабоумие и 10 лет все это расследовать
показать весь комментарий
29.11.2022 02:33 Ответить
Відповім і Вам. Зміст слів п. Столтенберга повністю перекручений. Прочитайте комент вище.
показать весь комментарий
29.11.2022 07:23 Ответить
.
показать весь комментарий
28.11.2022 23:53 Ответить
Для віруючих є спеціально відведені місця для молитви. Тут люди різні та релігій чомусь дуже багато
показать весь комментарий
29.11.2022 00:03 Ответить
Бывают зайцы белые, бывают зайцы серые... А вы какого цвета, товарищ без билета (тобто , обнуленный таавариСЧ)
показать весь комментарий
29.11.2022 03:23 Ответить
Та й молитва на публіку це вже щось інше
показать весь комментарий
29.11.2022 07:26 Ответить
Кожен мае право висловити свою думку...Чим може заважати религiйна людина? Краще б відсилали на спец. сайти тих, хто тут матюча гиле, та рiзну гидоту! До речi, я проти побажань "бумерангiв"-Господь Сам знае кого та за що карати i просити за це грiх.
показать весь комментарий
29.11.2022 14:05 Ответить
Зевс, хрясни по башке таких крикунов всех и скажи им что Аллаха нет и могут не вопить как недорезанные!
Камень!(или как там бубнить? Металл?)
показать весь комментарий
29.11.2022 08:41 Ответить
Віруни кажуть,що бог один...Я кажу такому одному,а в твоєї жінки ти один був за все життя,чи як?)
показать весь комментарий
29.11.2022 08:44 Ответить
може монашка вона а він піп, то може й один.
а то шо віруни кажуть, то в психлікарні теж кажуть багато. хоча прикольно - виходить божок і пітекантропів винищив, древніх греків мочив, і мойсеїстів і тепер віруни кричать шоб той же самий красавєц покарав всіх злих. Ага, розігнався. віруни кажуть шо вони "вірять", тоді як прямо написано про віру як гірч. зерно і гору, на що віропітеки роблять так:
показать весь комментарий
29.11.2022 12:09 Ответить
Готуватись? Цікаво як?
показать весь комментарий
28.11.2022 23:54 Ответить
Їжа тривалого зберігання, теплий тепмоізолюючий одяг, запас води та ліків, генератори, акумулятори тощо, не чикайте що щось з тієї допомоги дадуть особисто вам, зараз кожен має подбати хоча б про себе й своїх близьких.
показать весь комментарий
29.11.2022 00:05 Ответить
Ідіотська порада. Подивись ціни на "генератори та акумулятори", та, навіть, на термоодяг, та порахуй, скільки їх вийде на пенсію, яку отримують 90% пенсіонерів.
показать весь комментарий
29.11.2022 01:32 Ответить


Порада маленькоi украиночкi...😊
https://t.me/uaobozrevatel/57659
показать весь комментарий
29.11.2022 14:08 Ответить
Добра порада. Але реальність дещо інша, бо життя і світогляд дитини, в якої за все подбають молоді і здорові тато з мамою і літньої хворої людини, яка самостійно вже навіть не в змозі сходити до бювета за водою, якщо не працює водогін в будинку - зовсім різні речі...
показать весь комментарий
29.11.2022 15:05 Ответить
Купити генератори та трансформатори. В нас свій шлях-гроші на телемарафон
показать весь комментарий
29.11.2022 00:07 Ответить
И покупать их надо больше и быстрее чем парашка строит ракеты. Европа вам ничего не должна. Европа должна покупать российский газ со скидкой "за дружбу", накачивать расейку инвестициями и военными технологиями и чесать языком про ужасную украинскую коррупцию.
показать весь комментарий
29.11.2022 02:04 Ответить
Дошло!!!
показать весь комментарий
29.11.2022 05:56 Ответить
но коррупция у нас и правда кошмарная...
показать весь комментарий
29.11.2022 07:34 Ответить
готуєтесь прийняти усіх українських жінок і дітей?
Ви не тільки спонсори терористів, панове...(
показать весь комментарий
29.11.2022 00:01 Ответить
В черговий раз пересвідчуємось що європейська практика призначати на посади непрофесіоналів помилкова США не призначає міністрами оборони не військових а цей замість воювати перетворює НАТО в гуманітарну місію
показать весь комментарий
29.11.2022 00:03 Ответить
Ваяся с водокачки решил оценить европейских чиновников! Вася ты пустое место и твои оценки важны только для привлечения внимания к туалетной бумаге
показать весь комментарий
29.11.2022 00:09 Ответить
Ну, так в последнее время НАТО себя и рекламировало, как гуманитарный , а не военный блок - вот и последствия на морду. Единственный ответ , на который оно способно - это решительная и до отчаяния смелая озабоченность.
показать весь комментарий
29.11.2022 00:12 Ответить
Такие как Вася вместо того чтобы страну и оборону укреплять, выбрали дегенератов, а теперь НАТО нам не то да не туда. На свою ужравшуюся харю посмотри-кто тебе должен?
показать весь комментарий
29.11.2022 00:14 Ответить
Крм того, п. Вася, перечитайте уважніше заголовок і зміст статті. Тоді мабуть здивуєтесь вашим поспішним висновкам із одного лише заголовку.
показать весь комментарий
29.11.2022 07:30 Ответить
я представляю как ржет путин глядя на этого обеспокоенного кота леопольда
показать весь комментарий
29.11.2022 00:12 Ответить
Ну у нас ржать начали в 2019
показать весь комментарий
29.11.2022 00:15 Ответить
начали...Когда я писал тут в 19, как вы клоуна в президенты выбираете, меня тупо банили, бо порох плохой был. Теперь правда Бутусов переобулся, но то такое, бывает...
А Столтенберг пусть за себя отвечает. Ген.секретарь военного блока...
какой позор....уж лучше бы молчал
показать весь комментарий
29.11.2022 00:20 Ответить
Отлично! Проверка намвшивость! Чей Крым и почему ******** Херсон, Мариуполь, Киев, Чернигов и пр.?
показать весь комментарий
29.11.2022 00:38 Ответить
Не брешіть Ніколи Бутусов нє пєржобувался. Просто колись була ганебна практика дозволяти писати альтернативні зрадофільські речі на наше рятівне Сонечко. Зараз з нею покінчено
показать весь комментарий
29.11.2022 03:35 Ответить
показать весь комментарий
29.11.2022 00:14 Ответить
Та ти шо?!!!
показать весь комментарий
29.11.2022 00:29 Ответить
Найкраща підготовка до таких обстрілів це стріляти у відповідь по таким же об'єктам на території мордора. Захід, дайте нам такі можливості.
показать весь комментарий
29.11.2022 00:34 Ответить
Схоже, наші західні та америкеанські друзі зовсім не проти того, щоб ми сиділи в темряві...
показать весь комментарий
29.11.2022 08:13 Ответить
шкода шо кацапи не повинні, світ міг спокійно дати нормально далекобійну зброю Україні шо б стерти кацапів з лиця землі, але натомість продовжують її спонсорувати
показать весь комментарий
29.11.2022 01:05 Ответить
Эти твари,вместо предупреждать ,лучше бы дальнобойное оружие дали,чтобы уничтожить места базирования ракет
показать весь комментарий
29.11.2022 01:06 Ответить
Вы шо-та недоперечитал. Иначе бы сообщил нам , шо готовится мегаответка по месту запусков. И ваапше, на шо намек, вы не лицемерили потребляя нараис энергоносители? Чи у вас совесть чиста, бо вы не потребляли газ в своих епенях, бо вы нарабсиянин и газ к вам еще не провели?
показать весь комментарий
29.11.2022 03:33 Ответить
А чому офіційна влада не каже що у вівторок є величезний ризик масової атаки. Якого біса, вийдіть та скажіть правду, та шо робити українцям.
показать весь комментарий
29.11.2022 03:25 Ответить
Чмо
показать весь комментарий
29.11.2022 05:42 Ответить
Иногда лучше делать, чем говорить.
показать весь комментарий
29.11.2022 05:54 Ответить
НАТО создавалось, чтобы противостоять агрессору.
А не смотреть на него.
Столтенберг - это Меркель-2.
показать весь комментарий
29.11.2022 05:56 Ответить
Був такій перець - Талейран /наукові діпломати знають/ :высший пілотаж язіка, щік, очей та носу. Оттель пійшло - "озабоченность, мучительные санкции и прочие фишки теминоэквилибристики, ах, да и ещё радужный флаг ЛГБТ"
показать весь комментарий
29.11.2022 06:18 Ответить
Столтенбаума пора менять.
Столтенфельд работает на кремль.
показать весь комментарий
29.11.2022 06:22 Ответить
И чтобы мы без этого натовского ********* делали бы ?? Ну просто какой то кэп-очевидность....
показать весь комментарий
29.11.2022 06:50 Ответить
хто такий столтенберг? що таке нато?
показать весь комментарий
29.11.2022 07:00 Ответить
https://youtu.be/3w288ofvdo0 ...

Уникальный документальный фильм о тайном плане Сралина...
показать весь комментарий
29.11.2022 07:12 Ответить
Зеля казав войны не будет,моя разведка круче всяких Пентагона и Байдена..готовим шашлыки на 9 мая... Я никому ничего не должен,и мне никто ничего не должен...
показать весь комментарий
29.11.2022 07:16 Ответить
ЗЫ, обобщаю: вы забыли напомнить , шо главзеб, и кто тока его за изыг тянул, сказал, типо, шо он - "не лох".
показать весь комментарий
29.11.2022 08:00 Ответить
Цікаво те, що як мінімум в лютому Буданов на засіданні РНБО описав хід подій 24 лютого практично повністю (УП видала велику статтю про це пару місяців назад). Але йому тоді ніхто не повірив.
показать весь комментарий
29.11.2022 09:28 Ответить
Для дебила Рабиновича, отмечу - Европа это НАТО, свинособаки туда не полезут - получат ответку по Москве , точнее, по Кремлю.
показать весь комментарий
29.11.2022 08:04 Ответить
Звичайно не полізуть, НАТО дасть по зубам. Саме тому Польща і закуповує озброєння на мільярди доларів в екстреному режимі. Певно 5 стаття їм все сильніше нагадує меморандум.
показать весь комментарий
29.11.2022 09:30 Ответить
Ага да, бачили, як вже двічі дали по зубах - за збитий орками румунський літак і за два трупи в Польщі? Двічі дали - один раз повним ігнором, другий раз - тупим затиранням фактів. Якщо ви реально думаєте, що нато справді впряжеться за когось, то мені здається, ви або безумний, або ваш айсік'ю має один знак.
показать весь комментарий
29.11.2022 09:47 Ответить
Агенте Стєклов,нагадати тобі,до чого має підмиватися,пардон,готуватися твоя жінка?)
показать весь комментарий
29.11.2022 08:18 Ответить
Дипломатический язык штука хорошая,типа пурга или понты...,поддержим,дадим один доллар,или один пулемет с одной гранатой,только не убивайте моцкалей...
показать весь комментарий
29.11.2022 09:14 Ответить
Йенс ты чего сказать-то хотел? Готовиться к обстрелам, это что ли новость?
показать весь комментарий
29.11.2022 10:11 Ответить
що? а може НАТО повинно вже приготуватися знищити терориста свинособачого?
показать весь комментарий
29.11.2022 10:12 Ответить
НАТО выбилось из сил, сыпет взволнованности и озабоченности дни на пролёт.
показать весь комментарий
29.11.2022 10:15 Ответить
Той Столтенберг як лише поміняє памперси, то так і брякне чергову дурницю. То ми самі не знаємо, що буде робити фашистська рашка і до чого нам готуватися!! Ви, НАТО, всцикаєтесь при одному рухові пальця путіна а тому радійте, що з ордою бореться Україна. Якби плешивий маразматик напав спочатку на вас, то ти, Столтенберг, вже був би в США а руцький іван пив би баварське пиво та їв би твоє любиме шведське повидло.
показать весь комментарий
29.11.2022 10:19 Ответить
дякуємо за пораду, блд...

якби в якомусь страшному сні українці об'єднались з рашистами, то ******* Європу підкорили б таки за пару місяців...
показать весь комментарий
29.11.2022 11:26 Ответить
Та таки так!
І москалі на це розраховували ...
Але не вдалося !
А поки що мобілізуть все що можна і не можна - з вже окупованих земель...
показать весь комментарий
29.11.2022 13:45 Ответить
Цікаво, пане Столтенберг, як я маю готуватися до атак? Одягнути хустку, чи взяти парасольку??
показать весь комментарий
29.11.2022 11:32 Ответить