11710 посетителей онлайн
11 512 32

С 1 декабря в Украине выросла минимальная пенсия

пенсія

С 1 декабря 2022 г. в Украине повышается прожиточный минимум для лиц, потерявших трудоспособность (минимальная пенсия). Это второе повышение за этот год, и оно касается только неработающих пенсионеров.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на закон о государственном бюджете Украины на 2022 год.

Согласно закону, минимальная пенсия вырастет на 66 гривен, с 2027 до 2093 гривен. Всего же минимальная пенсия вырастет в 2022 году на 8,2% – с 1934 до 2093 гривен. В то же время в правительстве ожидают, что инфляция будет составлять 29,3%.

Повышение является основанием для перерасчета размеров минимальной пенсии по возрасту и доплаты за сверхурочный стаж (неработающим пенсионерам), надбавок и повышений, минимальных пенсионных выплат, максимальной пенсии, зависящих от прожиточного минимума.

Размер повышения у каждого пенсионера определяется индивидуально и зависит от того, есть ли в пенсионной выплате составляющие, размер которых базируется на прожиточном минимуме.

Как правило, такой перерасчет касается большинства пенсионеров, однако средний размер повышения недостаточно велик.

К примеру, с 1 июля минимальная пенсия выросла на 93 гривны с 1934 до 2027 гривен. В результате повышения получили 4,8 млн пенсионеров, средний размер – 45,40 гривен.

Топ комментарии
+19
як там депутатська мінімалка?
показать весь комментарий
01.12.2022 08:42 Ответить
+10
Мало того, що зараз невігласи у будь чому нами керують, тай ще рахують гарно у свій карман, лишень відсоток інфляції чого вартує, підрахуї
показать весь комментарий
01.12.2022 08:45 Ответить
+10
а наскільки підвищиться максимальна пенсія непрацюючим суддям та прокурорам-пенсіонерам?
показать весь комментарий
01.12.2022 08:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Круто.Можна купити аж 300 яєць.
показать весь комментарий
01.12.2022 08:31 Ответить
Ну тепер українці точно уже жирувати будуть. Кінець епохи бідності.
показать весь комментарий
01.12.2022 09:01 Ответить
я молчу про оплату за отопление
показать весь комментарий
01.12.2022 09:06 Ответить
в мене наймінімальніша пенсія👌
показать весь комментарий
01.12.2022 08:35 Ответить
Виживаєм .
показать весь комментарий
01.12.2022 08:36 Ответить
не жалуйтесь, война.
показать весь комментарий
01.12.2022 08:37 Ответить
Гімна тобі на лопату
показать весь комментарий
01.12.2022 08:46 Ответить
А до війни мінімальна пенсія більшою була ?
Підлижи ще цій владі і погугли скільки вкрав Коломойьский та інші....
показать весь комментарий
01.12.2022 09:02 Ответить
як там депутатська мінімалка?
показать весь комментарий
01.12.2022 08:42 Ответить
Мало того, що зараз невігласи у будь чому нами керують, тай ще рахують гарно у свій карман, лишень відсоток інфляції чого вартує, підрахуї
показать весь комментарий
01.12.2022 08:45 Ответить
Агрохамія у Відні коли с *********** договарювався за откат по аміаку так 1000евро заплатив за ніч а пенсіонерам по 40грн шось тут сильна несправедливість виходить
показать весь комментарий
01.12.2022 08:48 Ответить
а наскільки підвищиться максимальна пенсія непрацюючим суддям та прокурорам-пенсіонерам?
показать весь комментарий
01.12.2022 08:50 Ответить
Чому лише мінімалка?
показать весь комментарий
01.12.2022 08:50 Ответить
скажіть будь ласка , хто в основному розбудовував країну ? оці зелені покидьки чи ті люди хто зараз на пенсії. І як зараз виживають ці люди
показать весь комментарий
01.12.2022 08:53 Ответить
Як розбудували так і отримують. Світ справедливий...
показать весь комментарий
01.12.2022 09:00 Ответить
До пенсіі я з бригадою побудував більше 110 домів одно і двох етажних -- пенсія 2000 грн .--- в судді 70 тис. ---порівняите КПД .
показать весь комментарий
01.12.2022 09:07 Ответить
Державу будувати це Вам не цеглу класти... Як голосували так і живемо... і тоді і зараз...
показать весь комментарий
01.12.2022 10:13 Ответить
Ну да ми набивали мозолі на долонях а вони кишені .
показать весь комментарий
01.12.2022 11:19 Ответить
як голосували так і виживають
показать весь комментарий
01.12.2022 10:19 Ответить
За 45 гривень мона буде купити тільки пачку контрабасних сигарет і запальничку. Дякую, дуже дякую.
показать весь комментарий
01.12.2022 08:55 Ответить
... для тих хто в СІЗО це скарб...
показать весь комментарий
01.12.2022 09:03 Ответить
За 45 грн и сигарет нормальных не купишь)) в два раза дороже стоят
показать весь комментарий
27.01.2023 11:52 Ответить
Мені безпрецедентно додали плату за понаднормовий стаж 10 р 7 міс на 5 грн 95 коп
показать весь комментарий
01.12.2022 09:06 Ответить
Розмір пенсій в ЛУГАНДОНІ на другому та третьому місті в Україні.ПРИПИНІТЬ фінансувати покидьків з лугандона,які СЬОГОДНІ,в лавах рашистський військ,ВБИВАЮТЬ НАШИХ ГРОМАДЯН,рушать наші міста та селища.Україна витрачає на фінансування зрадників,в рік, приблизно 50млрд.гривень.Вони нас вбивають а УРЯД УКРАЇНИ,здається, ім за це ще й платить.Підтримайте СВОЇХ а не зрадників,які в ці дні ночами стоять в чергах у відділень т.з. рєспубліканськіх банків,щоб отримати 10 тис.рублів від путлєра.ДОСИТЬ годувати колаборантів! Їх і так фінансують рашисти,за відданість та зраду України.
показать весь комментарий
01.12.2022 09:14 Ответить
Давно про це кричу. Сепрюги ще й хизуються, що Україна їм платить також зарплати в деяких державних установах, наприклад тим, хто числиться в Укрзалізниці, але не працює, бо залізниця там не працює. Вони за цю доброту тільки ще більше ненавидять і зневажають Україну.
показать весь комментарий
01.12.2022 09:44 Ответить
Це не доброта, а продажність дерслужбовців України.
показать весь комментарий
01.12.2022 20:51 Ответить
Содержание пленного стоит 3000грн.Но коммуналку он не платит.
показать весь комментарий
01.12.2022 09:17 Ответить
дорослі люди повинні розуміти, що за своє треба боротися, як приклад країни ЄС, при несправедливій реформі пенсіонери не скиглять, а виходять на мітинги
показать весь комментарий
01.12.2022 10:39 Ответить
наголосували за дешевий газ, хай сидять ждут 3 платежку за газ
показать весь комментарий
01.12.2022 10:42 Ответить
Підвищення аж 66 гривен...це хвате на скумбрию по 8 гривен,аж на 8 кг...🤣😛
показать весь комментарий
01.12.2022 11:06 Ответить
бубочка заботится ….чиновник из ОП тем временем арендует дом за 230.000 в месяц…в месяц КАРЛ!!
показать весь комментарий
01.12.2022 22:54 Ответить