3987 посетителей онлайн

Лидер немецкой оппозиции Мерц призвал правительство ФРГ передать Украине танки

мерц

Лидер немецкой оппозиции Фридрих Мерц требует, чтобы федеральное правительство поставило в Украину боевые танки и бронетранспортеры.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

"Чем больше мы поможем, тем быстрее закончится эта война", - сказал он в ответ на заявление канцлера Олафа Шольца в Бундестаге.

Мерц заявил, что правительство прикрывается партнерами по НАТО, но это ошибка.

"В основном это зависит от вас", - сказал Мерц канцлеру, добавив, что правительство могло бы легко предоставить тяжелую технику.

Топ комментарии
+3
З такими політиками Німеччіна буде сильною країною
А ось як могло скоітись так, що корупціонери були у влади і дружили с новим фюрером ?
показать весь комментарий
14.12.2022 13:24 Ответить
+2
Уряд Німеччини побоюється чогось там. Шо не ясно?
показать весь комментарий
14.12.2022 13:18 Ответить
+1
Опозиційники завжди щось промовляють. У США вони (не всі звичайно) верещать - Ні копіки на Україну! А в Германії - мало даєте!! То таке, працювати нам потрібно з діючими, які приймають рішення Зараз!
показать весь комментарий
14.12.2022 13:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Уряд Німеччини побоюється чогось там. Шо не ясно?
показать весь комментарий
14.12.2022 13:18 Ответить
У бундесверу нема зайвих танків. Тим більше сотень танків.
Але вони є в США.
показать весь комментарий
14.12.2022 13:22 Ответить
Зайвої зброї взагалі ні в кого немає. І у США навіть якщо щось стоїть на зберіганні то це не означає що воно зайве. Крім того на тому що стоїть на зберіганні не можна одразу сісти та поїхати воювати. Тут хочеш не хочеш якщо є бажання підтримати Україну потрібно віддавати техніку з числа збройних сил. Її і ремонтувати не потрібно і одразу можна навчання проводити. Паралельно потрібно підписувати контракти на постачання нової техніки до складу своїх збройних сил взамін переданої. Простий приклад це Польща, яка віддала всі свої Краби і Т-72 (та їх модифікації) з числа збройних сил Україні, і навіть ті Краби що знаходяться у виробництві і повинні були потрапити до армії Польщі будуть передаватися Україні. Натомість Польща підписала контракт з Південною Кореєю на постачання САУ і танків, і техніка вже почала поступати у польське військо. А коли мета не допомогти, а зробити вигляд то починаються відмазки усілякі. Тих же Леопардів можна було майже за рік вже декілька десятків нових зробити і вже новенькі передавати Україні, або передати з числа збройних сил, а новенькі собі забрати. Просто немає бажання.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:17 Ответить
основне питання в логістиці. Одна бойова машина важить 55 тонн. Сотні леопардів перегнати практично з сусідноюї Німеччини - це значно швидше і дешевше, ніж сотню абрамсів тягнути через атлантичний океан. Вантажити, перевантажувати...
показать весь комментарий
14.12.2022 14:46 Ответить
Опозиційники завжди щось промовляють. У США вони (не всі звичайно) верещать - Ні копіки на Україну! А в Германії - мало даєте!! То таке, працювати нам потрібно з діючими, які приймають рішення Зараз!
показать весь комментарий
14.12.2022 13:21 Ответить
З такими політиками Німеччіна буде сильною країною
А ось як могло скоітись так, що корупціонери були у влади і дружили с новим фюрером ?
показать весь комментарий
14.12.2022 13:24 Ответить
https://youtu.be/LGBQnt3A2JU ...

Новогодние подарки придут...💪👍
показать весь комментарий
14.12.2022 13:35 Ответить
Там как умный чел то он почему то в оппозиции, а как комсомольцы дак всегда у власти.
показать весь комментарий
14.12.2022 13:36 Ответить
"нет!!! сначала я должен посоветоваться с шефом, ангелой доротеевной!"
показать весь комментарий
14.12.2022 13:55 Ответить
Опозиція завжди сміливіша за владу