6642 посетителя онлайн
15 068 97

Праздничное перемирие не стоит в повестке дня, - Песков

пєсков

Кремль заявляет, что не получал от Киева никаких предложений по прекращению боевых действий в Украине на время предстоящих праздников, и прекращение огня не стоит в повестке Москвы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Радио Свобода.

"Нет, никаких предложений ни от кого не поступало, и ни одна тема такого рода не стоит в повестке дня", – сказал спикер российского диктатора Дмитрий Песков, отвечая на вопрос, остановит ли Россия военные действия на Новый год или Рождество.

Песков также сказал, что "первоочередная задача – защитить людей в "ЛНР" и "ДНР".

Топ комментарии
+25
Це добре ! а то дозволь Бубочці Богу молитися, то віні лоба розб'є.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:45 Ответить
+16
Путіних тобі тачку а не переміріє.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:45 Ответить
+16
Отвечу Вам по-еврейски -- вопросом на вопрос: а что он такого хорошего в стране сделал, что его не следует смешивать с г....ом?
показать весь комментарий
14.12.2022 15:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А у вас?
показать весь комментарий
14.12.2022 14:54 Ответить
Краще українською,дуже важко зрозуміти.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:02 Ответить
"У них с 1 по 8е. "

В них з 1 по 14.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:56 Ответить
Буде "Нявка без подарка"
показать весь комментарий
14.12.2022 16:02 Ответить
Смокчи шляпу чорт іпаний!!!
показать весь комментарий
14.12.2022 18:28 Ответить
То что у Писькова «не стоит»

это его личная проблема….
показать весь комментарий
14.12.2022 19:48 Ответить
Це добре ! а то дозволь Бубочці Богу молитися, то віні лоба розб'є.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:45 Ответить
От поясніть,з якого боку тут наш Президент,що його треба обов'язково принизити і образити?
Його взагалі визнали найвпливовішою людиною року,а принижувати його можуть тільки кацапи,які ненавидять його!І внутрішні вороги!
Пуйла весь світ ненавидить,а рашіяни його трохи в очко не цілують!
Кацапня монітироть наші соціальні мережі і на їх основі складає рейтинг нашого президента і відношення до нього українців.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:41 Ответить
**** ти жопомордого захищаєш? Обсирати зєлю - це святе. На інше він не заслуговує.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:49 Ответить
Отак тикать на незнайому людину і перти матюки тільки кацапи можуть недороблені.
показать весь комментарий
14.12.2022 16:53 Ответить
це він по свому рідному, старотатарському...... Хромосоми, понімаїш.
показать весь комментарий
15.12.2022 01:53 Ответить
А святе діло не президента принижувати,а Батьківщину захищати.Я,наприклад,на ЗСУ і грошенят підкинув,і половину врожаю з городу віддав.Взяв би і зброю в руки,але не дали,69 років маю
показать весь комментарий
14.12.2022 16:57 Ответить
краще б ти дебільного ворюгу не обирав, і повномасштабної війни б не було, і не гинули б наші люди на фронті
показать весь комментарий
14.12.2022 19:28 Ответить
Отвечу Вам по-еврейски -- вопросом на вопрос: а что он такого хорошего в стране сделал, что его не следует смешивать с г....ом?
показать весь комментарий
14.12.2022 15:55 Ответить
невтiк. это вам ЧТО... мало
показать весь комментарий
14.12.2022 18:15 Ответить
показать весь комментарий
15.12.2022 13:30 Ответить
Гітлера визнали "людиною року"(здається) у 1938 Чим закінчив? Так і "Блазень"!
показать весь комментарий
14.12.2022 19:39 Ответить
а ще сталін 1939, 1942, путя 2007 - он яке в нашого блазня омана найвеличнішого компанія..
показать весь комментарий
14.12.2022 20:24 Ответить
Якщо безвідповідальна, малоосвічена, без будь яких морально-ділових якостей істота погоджується для віслюків зіграти за гроші роль президента, навряд вона достойна поваги.
показать весь комментарий
14.12.2022 20:17 Ответить
Путіних тобі тачку а не переміріє.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:45 Ответить
"..не стоит в повестке дня.." А огласите весь список пожалуйста, что там стоит "в повестке дня"? )
показать весь комментарий
14.12.2022 14:57 Ответить
Тільки святковий песець оркам.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:06 Ответить
безнадьога всьо ето...
показать весь комментарий
14.12.2022 14:47 Ответить
говорили же ***** "если не стоИт, не стоит" ))
показать весь комментарий
14.12.2022 14:47 Ответить
От вже недолуге одеробло. Мало того що ним унітази чистять, та й тупещо їхній валянок.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:49 Ответить
"Святкове перемир'я не стоїть на порядку денному, - Пєсков" ,звичайно. А що у вас від бога ? НІЧОГО !!! У вас все від сатани.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:50 Ответить
Ну по логіці що слова піськова треба розуміти завжди наоборот....
показать весь комментарий
14.12.2022 14:53 Ответить
Цікаво, історія знову повториться як і в Різдво 1914?
показать весь комментарий
14.12.2022 14:54 Ответить
Ні, це неможливо. Кацапи жодної колядки не знають і не вміють. Чи Ви хочете разом з ними заспівати гімно ссср чи "боже царя храни"?
показать весь комментарий
14.12.2022 15:59 Ответить
гімно = гімна
показать весь комментарий
14.12.2022 16:00 Ответить
Взагалі-то в них є колядки.
показать весь комментарий
14.12.2022 18:12 Ответить
Вам кацапским сатанистам что Рождество что Пасха чужды. Вы признаете только ордынскую тактику сжечь убить ограбить изнасиловать.
показать весь комментарий
14.12.2022 14:57 Ответить
Не потрібно принижувати ординців - то дійсно була найсильніша армія світу - а не юрба дебілів та алканавтів
показать весь комментарий
14.12.2022 15:30 Ответить
...и шо. они кумысом не бухали?
показать весь комментарий
14.12.2022 15:58 Ответить
Крепкий натуральный кумыс (только из кобыльего молока) может содержать до 4,5 % спирта.
показать весь комментарий
14.12.2022 16:04 Ответить
Типо, литра три - на грудь и можно варнякать, тобто, кацапа включать.
показать весь комментарий
14.12.2022 16:05 Ответить
"На похмілля" - шикарна штука!
показать весь комментарий
14.12.2022 19:41 Ответить
На телах поверженных врагов - после побед
показать весь комментарий
14.12.2022 16:18 Ответить
Они шо, На могилах врагов тризну справляли...
показать весь комментарий
14.12.2022 16:34 Ответить
Ні - клали ще живих на землю - зверху дошки - і сиділи бухали зверху
показать весь комментарий
14.12.2022 16:47 Ответить
... и в дюндель схлопотать.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:59 Ответить
Це цілком християнська практика теж.
показать весь комментарий
14.12.2022 18:14 Ответить
як це "нєпалучал"? а "пішли нах до кордонів 1991 року" хіба не отримала, падаль кремлівська?
показать весь комментарий
14.12.2022 14:58 Ответить
Гарна фотка - йорщик якусь чергову ахінею верзе, а в того, що за спиною, поза і вираз обличчя як в Нємцова, мовляв, ну ви розумієте

показать весь комментарий
14.12.2022 14:59 Ответить
До 100 000 на Свято ...Раз уж так уж
показать весь комментарий
14.12.2022 15:02 Ответить
Немає вже в вас,цапе,ніяких свят.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:03 Ответить
Значит ******** ждите в ********* Деда Бавовнятко !!!!
показать весь комментарий
14.12.2022 15:05 Ответить
Жалюгідна вусата потвора.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:06 Ответить
От і добре!
показать весь комментарий
14.12.2022 15:09 Ответить
что в дебила в голове - сквозняк...
показать весь комментарий
14.12.2022 15:09 Ответить
3 2014 року було всякої куйні , під соусом "перемир'я" було більше.як в базарного пса блох.Ні одне воно не виконувалося від слова"зовсім".Рашизм і перемир'я це несумісні речі .Все це є доказано історією існування рабсєї
показать весь комментарий
14.12.2022 15:09 Ответить
Вбити кацапа на Різдво-богоугодна справа.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:10 Ответить
Зеленский наивно предложил, Песков застенчиво отвечал - мол, Зеленский не попросил же официально, так мы и не слышим, будем дальше ракеты запускать по Украине.

Ну, спасибо Вове Зеленскому за твердую позицию, отрыгнул мыслишки и пошел чаек пить, молодец пися-мальчик!

Как этот бред вообще нужно воспринимать??????????

Еще и во время войны.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:13 Ответить
Зеленський пропонував на Різдво вивести всі їхні війська з території України а не перемир'я
показать весь комментарий
14.12.2022 15:30 Ответить
Він не пропонував перемир'я. Він пропонував повне виведення військ.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:54 Ответить
Ага. Хорошая попытка твари. Размечтались в таком соусе перемирие подсунуть. У нас праздники будут когда последний рашист уползет по крымскому мосту в свои московские *****.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:14 Ответить
************ щурячий. А ти у воїнів ЗСУ запитав, чи хочуть вони твого крисінного перемир'я, долбо...**. Перемир'я не буде, навіть тоді коли твої чмошники рвшистські верещатимуть та просити його. Вас будуть пи...здити на українській землі, поки ви не перелізите раком на свою немиту мокшандію через український кордон.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:14 Ответить
різдво 7 січня - комунокацапська диверсія під християнство.піст до 6 січня вечора,а 31 дєкабря бухать новий год.істинний фактор незламності,но...как провєдьош новий год,так і пражівьош.скукотіща.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:17 Ответить
Що за маразм?
показать весь комментарий
14.12.2022 15:53 Ответить
Шо-да-шо... кацапа выпрашивает праздничных звездюлей.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:56 Ответить
та ви готові своїх чмобіків утилізувати і у свята і у будні.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:21 Ответить
Пєсков також сказав, що "першочергове завдання - захистити людей в "ЛНР" і "ДНР". Погоджуюсь з цим, ще в 2014-му від вас потрібно було захищати їх.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:23 Ответить
А яке свято? Ювілей 100 000 вбитих свинособак? 😆
показать весь комментарий
14.12.2022 15:25 Ответить
Бубочка решил повторить ошибки своего полит врага Петечки? Сколько людей потеряла Украина в эти "перемирия" за 8 лет?
показать весь комментарий
14.12.2022 15:27 Ответить
Вони разом голосують у парламенті за антиєвропейські закони. Які ж це вороги?
показать весь комментарий
14.12.2022 17:14 Ответить
Суицидники не берут выходных.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:29 Ответить
******....
показать весь комментарий
14.12.2022 15:35 Ответить
ИНТЕРЕСНО , О ЧЕМ И О КОМ ОН БУДЕТ ГОВОРИТЬ В ГААГЕ. СЛАВА УКРАИНЕ !
показать весь комментарий
14.12.2022 15:39 Ответить
это потому что по вашим городам не стреляют
показать весь комментарий
14.12.2022 15:43 Ответить
Пєсков також сказав, що "першочергове завдання - захистити людей в "ЛНР" і "ДНР"

І получаєтся ето у вас просто огуенно!

показать весь комментарий
14.12.2022 15:44 Ответить
ALF forever! 👍
показать весь комментарий
14.12.2022 17:05 Ответить
вафля она и есть вафля.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:50 Ответить
Во ДЛБ... Пис.ькову довподоби огрести праздничных люлей.
показать весь комментарий
14.12.2022 15:54 Ответить
И носит же такую падаль земля! Где в ЛНР и ДНР люди остались после вашей защиты ? Больше горя и смерти , чем рашистские мрази, для Донбасса не принесла даже ВОВ.
показать весь комментарий
14.12.2022 16:01 Ответить
Картина Репина - приплыли: в канун нового года пыня склеит ласты, а мы по коцап-торжеству , в новогоднюю ночь, - химерами, а мы - химерами... АМИНЬ !!!
показать весь комментарий
14.12.2022 16:02 Ответить
Таємні мріі піськова про перемир'я вилазять майже за Фрейдом!
показать весь комментарий
14.12.2022 16:03 Ответить
Кремляди сдохните в муках!
показать весь комментарий
14.12.2022 16:06 Ответить
Ага. И ежегодная прес-коференция НЕ СТОИТ, и ежегодное послание учредит.собранию НЕ СТОИТ. Не стоит уже у ***** НИ-ЧЕ-ГО.
показать весь комментарий
14.12.2022 16:07 Ответить
Да, прекращение огня будет, когда ВСУ выпотрошит ваш сброд подчистую. Демилитаризует, так сказать
показать весь комментарий
14.12.2022 16:07 Ответить
а нужно это "перемирие"... за это время надо еще у*башить по белгороду, курску, москве, ***********, смоленску, туле... чтобы праздники для кацапов стали адом и они резко начали бежать на мацкву и сибирь... кацапы-свирнопасы - с наступающим зверьком писеса...
показать весь комментарий
14.12.2022 16:08 Ответить
Пропозиція ОДНА - ЩОБ ЗДОХЛА І БУЛА ЗНИЩЕНА ВСЯ кацапія.
СЛАВА ЗСУ І ВСЬОМУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ !
показать весь комментарий
14.12.2022 16:23 Ответить
йоржик унітазний, не раз писав що: "Договор, подписанный с Россией, не стоит бумаги на которой написан". -- Отто фон Бисмарк! А ти з моржовою звіздою, не раз це доводив! Так що готуйте жигулі на Новий рок, від казкового довбой'оба!
показать весь комментарий
14.12.2022 16:28 Ответить
Пєсков також сказав, що "першочергове завдання - захистити людей в "ЛНР" і "ДНР". Джерело: ---а де собрались =захищати? в ХЕРСОНІ ЧИ В ЗАПОРІЖЖІ????----ДЕБІЛИ БЛІН!
показать весь комментарий
14.12.2022 16:56 Ответить
Підор,***
показать весь комментарий
14.12.2022 17:16 Ответить
Тобто це треба сприймати як черговий акт ескалації Москвою та її не бажання йти на мир виводячи свої війська з України.

За цей акт ескалації Москву та росіян треба карати.
показать весь комментарий
14.12.2022 17:21 Ответить
А що ще не стоїть у вас, москалики?
показать весь комментарий
14.12.2022 18:18 Ответить
показать весь комментарий
14.12.2022 18:24 Ответить
на мокшандії мабудь, ще попи розповідають, що хто помре у церковне свято двічі до Раю попаде...

ніі..котли на концерті кабздона..
показать весь комментарий
14.12.2022 20:33 Ответить
Коли вже цих кацапських педофилив и ********** а вся власть на кремли алкоголики.педофилы и *********.их жиночок агентив фсб пидкладок почнуть вбивати? .можи тоди ци ********* завыють про мир?от наприклад у армяшкы симонян цилый выводок, трое.чому б одного з них не вбити барожирующим дроном.десь по дорози у школу.воно би писля нило з рик. а не про вийну, з собачим оскалом мичало.у мракобеса соловьева.кстати такого же *********,як и його вождь пупин.який любит баньку.и мальчикив -баньщикив з "великими" веничками.
показать весь комментарий
15.12.2022 01:40 Ответить
Занятно. Песков говорить, що не стоїть, У нього, чи у Кремля. У Кремля, бо там одні кірпічі. Правда, Кабаева з Навкою мовчать.
показать весь комментарий
15.12.2022 01:57 Ответить