6094 посетителя онлайн
1 701 38

Зеленский просит ЕС ускорить оценку выполнения Украиной критериев кандидатства

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский призвал ЕС ускорить оценку выполнения Украиной рекомендаций, полученных в процессе обретения статуса кандидата на вступление в ЕС.

Об этом Зеленский сказал в обращении к саммиту лидеров ЕС в четверг, сообщает Цензор.НЕТ.

"Я хочу еще раз поблагодарить всех вас за поддержку Украины в получении кандидатства. Сейчас приходит время сделать еще один шаг.

Несмотря на войну, мы не останавливаем институциональную трансформацию нашего государства. На одной только этой неделе Верховной Радой Украины одобрены три евроинтеграционных закона: закон о национальных сообществах, закон о модернизации принципов работы Конституционного Суда Украины, о сфере медиа.

И это лишь одна иллюстрация многих вещей, которые мы сделали, чтобы подготовить следующий этап сближения Украины и ЕС. А именно – оценку выполнения рекомендаций Еврокомиссии, которую мы ожидаем от вас в ближайшее время. И очень вас просим это сделать и ускорить этот процесс, чтобы дальше уже перейти к старту переговоров по членству Украины в ЕС.

Я верю, что все акцентируемое мною сегодня будет реализовано. Потому что для Украины и Европы, когда мы вместе, нет ничего невозможного. Любой террор мы победим, любые наши общие задачи мы реализуем", – заявил Зеленский.

Топ комментарии
+24
На тлі розгулу корупції, порушень Конституції, "кротів" в ОПі воно ще й оцінки вимагає! Зараз отримає "на горіхи", і заведе свою "волинку" -нас туди не беруть, треба щось інше створювати..
показать весь комментарий
15.12.2022 16:26 Ответить
+17
Маразм міцнішає...
показать весь комментарий
15.12.2022 16:27 Ответить
+14
Не має слів
показать весь комментарий
15.12.2022 16:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не має слів
показать весь комментарий
15.12.2022 16:22 Ответить
А каментіровать треба
показать весь комментарий
15.12.2022 16:29 Ответить
Яке марення !
показать весь комментарий
15.12.2022 16:23 Ответить
п1 посадити Єрмака та Татарова
показать весь комментарий
15.12.2022 16:24 Ответить
Не забувайте про Бєню, якого вже давно жде справа у суді
показать весь комментарий
15.12.2022 16:54 Ответить
про списання наступних 3 млрд боргів? Так він списав та в депозити вже наклав собі "списання"... чи страви про повернення "привату" і знову продати лохам бюджетним? Якщо так то **** одні емоції...
показать весь комментарий
15.12.2022 18:09 Ответить
Цього просто видати Штатам. Громадянства України його позбавили - тобто перешкод ЖОДНИХ
показать весь комментарий
15.12.2022 18:37 Ответить
Згадайте що відбувалось з Саакашвілі.
Цього достатньо щоб зрозуміти що олігархам розцвівша економіка України не потрібна. Тільки бюрократія, тільки побори, тільки відключення світла. Про конституцію, надра, згадувати зовсім не "модно" ....
показать весь комментарий
15.12.2022 18:52 Ответить
На тлі розгулу корупції, порушень Конституції, "кротів" в ОПі воно ще й оцінки вимагає! Зараз отримає "на горіхи", і заведе свою "волинку" -нас туди не беруть, треба щось інше створювати..
показать весь комментарий
15.12.2022 16:26 Ответить
Не виходить зламати українців ззовні, то візьмуться за старе - роздмухувати срач зсередини
показать весь комментарий
15.12.2022 16:43 Ответить
Хіба не виглядає, що це свідок #неначасі? Вони без єрмаків жити не можуть.
показать весь комментарий
15.12.2022 22:36 Ответить
Кажуть, що через ізольованість морем, Крим може бути легшою військовою здобиччю для ЗСУ, аніж Донбас, який має великий кордон на суходолі. Якби тільки не було неконвенційних загроз. Та з огляду на втрати, які несе Україна, звільнення всіх окупованих територій може потребувати 100-200 тисяч втрат. Чи ми готові на ці жертви? А яка буде лояльність населення відвойованих територій? Питань значно більше, ніж будь хто може дати відповідей.
показать весь комментарий
15.12.2022 23:19 Ответить
Ваші питання не мають завершеної форми, тому на них можна відповідати лише домислюючи, що ви мали на увазі і не дописали. Але зараз вже запізно вгадувати ці важливі деталі вашої думки. Існує прірва між художніми антиутопіями і псевдо-документалістикою теорії змов. Обидві з різних причин можуть заслуговувати на увагу, але на мій погляд, це поганий смак поставити дві такі роботи поряд. Якщо ви розумієте, про що я.
показать весь комментарий
15.12.2022 23:52 Ответить
Свобода слова це не концепція, а одне з ключових прав людини. А з суспільної точки зору ще й спосіб пізнання істини. Та щодо того, що він там сказав, то ви, як на мене, вигадуєте, і нічого такого там нема. Але маєте свободу висловлювати свою думку.
показать весь комментарий
15.12.2022 23:09 Ответить
Маразм міцнішає...
показать весь комментарий
15.12.2022 16:27 Ответить
Законом о СМИ и тотальном контроле за интернетом ЗеКодломойские увеличили количество телемарафона до 10..купив у Ахметова телеканал Украина..поднажмите чуваки.. надо 50 и весь Ютьюб купить..🤣
показать весь комментарий
15.12.2022 16:34 Ответить
В Европе не знают что такое Турборежим ЗеКодломойских из академии в Трускавце...🤣🤣🤣
показать весь комментарий
15.12.2022 16:41 Ответить
Хай це дерьмакам кірюшам татаровим скаже
показать весь комментарий
15.12.2022 16:52 Ответить
Журнал Forbes опубликовал список миллиардеров за 2022 год...Илан Маск проиграл первое место Бернару Арно ...Бедная Америка...🤣среди украинцев первое место у Рината Ахметова всего 4 ярда долларов ..осталось из 17....,есть ещё 2 миллиардера украинца,но они стали гражданами Канады...
показать весь комментарий
15.12.2022 16:55 Ответить
наслідки економічного геноциду, всіх нормальних підприємців або порейдерили або на коліна поставили або вбили.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:11 Ответить
Якщо коротко:
Відмітка... НЕЗАДОВІЛЬНО!
На передачу, пишіть нові закони.
показать весь комментарий
15.12.2022 17:02 Ответить
А може б ЗЄ прискорив притягнення до суду Бєню, Баканова,Татарова, Єрмака за справу по вагнерівцям.
І ще багато прізвищ можна назвати

Як все це взагалі витримують західні союзники?
Вони думають, що без цих ... щось у воєнних діях зупинилося б?
Вони дуже помиляються.
На захист цих в Україні ніхто б не вийшов, хіба що Квартал з піаніною
показать весь комментарий
15.12.2022 17:02 Ответить
"Чому ми не в ЄС?" Боневтік. Серія друга.
А я думала, що обізвати два диктаторських і один корупційний зЕкони ЄВРОПЕЙСЬКИМИ, це "розвод" містечкових лохів.
Ні, вони вирішили європейців облохати.
показать весь комментарий
15.12.2022 17:02 Ответить
Вимкнення АЕС пам'ятаєте - синхронно з "блекаутом" - стрибки та падіння по всьому ЕС було... схоже на торг... гутериш істерив добре так
показать весь комментарий
15.12.2022 18:58 Ответить
яке ж воно кінчене
страна воров, кукловодов и марионеток
в калашный ряд
показать весь комментарий
15.12.2022 17:07 Ответить
https://youtu.be/BK546TJMUDc ...

Почему молчит путлер,и что с этим делать, каже Наш Роман Цимбалюк..🤣
показать весь комментарий
15.12.2022 17:13 Ответить
Воно тварина все по факту робить, щоб загальмувати цей процес, а на словах ніби так рветься в ЄС, аж спати спокійно не може. І це хаває його зебільний лохторат.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:31 Ответить
Це ЗеЧмоня висрався ротом для марафону незламного #іздєжу ? На кого це розраховано ?
показать весь комментарий
15.12.2022 18:41 Ответить
читайте "1984" - там відповідь є. Або Фрейда.
Скоріше - перше, змістовніше - друге.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:53 Ответить
Зелепук - маріонетка, шо написали те прочитає смикнуть за ниточку скорчить фейса може навіть ніжкою тупне користі від цього нуль без палочки а роздратування у світової спільноти тупістю керівництва України зростає з кожним днем. тільки ось запитання - чи справжня то тупість? Дії Зеленського до уваги не беруться він в країні відповідає лише за відео кльопи, а от для чого такі заяви друкуються в Опі це питання.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:47 Ответить
Істина але короткувата)
Але хто розуміє чиї ниточками рухи робляться немає питання хто його туда закинув. Друге питання - що очікувати надалі... Ось це задалеко від нашого села... Мирові еліти - не добрі за своєю суттю до слов'ян... Далі буде більше...
показать весь комментарий
15.12.2022 18:55 Ответить
Вссанич щось прийняв не те...
показать весь комментарий
15.12.2022 18:52 Ответить
12-14 декабря Елена Зеленская потратила на рождественский шопинг в Париже 40 000 евро.
показать весь комментарий
15.12.2022 20:58 Ответить
Когда такое слышишьТо сразу появляются мысли что я чего то не понимаю