4365 відвідувачів онлайн
1 701 38

Зеленський просить ЄС прискорити оцінку виконання Україною критеріїв кандидатства

зеленський

Президент України Володимир Зеленський закликав ЄС прискорити оцінку виконання Україною рекомендацій, отриманих у процесі набуття статусу кандидата на вступ до ЄС.

Про це Зеленський сказав у зверненні до саміту лідерів ЄС у четвер, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я хочу ще раз подякувати всім вам за підтримку України у здобутті кандидатства. Зараз настає час зробити ще один крок.

Попри війну ми не зупиняємо інституційну трансформацію нашої держави. На одному лише цьому тижні Верховною Радою України схвалено три євроінтеграційні закони: закон про національні спільноти, закон про модернізацію принципів роботи Конституційного Суду України, про сферу медіа.

І це лише одна ілюстрація багатьох речей, які ми зробили для того, щоб підготувати наступний етап зближення України та ЄС. А саме – оцінку виконання рекомендацій Єврокомісії, якої ми очікуємо від вас найближчим часом. І дуже вас просимо це зробити, й прискорити цей процес, щоб далі вже перейти до старту переговорів щодо членства України в ЄС.

Я вірю, що все акцентоване мною сьогодні буде реалізоване. Бо для України й для Європи, коли ми разом, немає нічого неможливого. Будь-який терор ми переможемо, будь-які наші спільні завдання ми реалізуємо", - заявив Зеленський.

Топ коментарі
+24
На тлі розгулу корупції, порушень Конституції, "кротів" в ОПі воно ще й оцінки вимагає! Зараз отримає "на горіхи", і заведе свою "волинку" -нас туди не беруть, треба щось інше створювати..
показати весь коментар
15.12.2022 16:26 Відповісти
+17
Маразм міцнішає...
показати весь коментар
15.12.2022 16:27 Відповісти
+14
Не має слів
показати весь коментар
15.12.2022 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не має слів
показати весь коментар
15.12.2022 16:22 Відповісти
А каментіровать треба
показати весь коментар
15.12.2022 16:29 Відповісти
Яке марення !
показати весь коментар
15.12.2022 16:23 Відповісти
п1 посадити Єрмака та Татарова
показати весь коментар
15.12.2022 16:24 Відповісти
Не забувайте про Бєню, якого вже давно жде справа у суді
показати весь коментар
15.12.2022 16:54 Відповісти
про списання наступних 3 млрд боргів? Так він списав та в депозити вже наклав собі "списання"... чи страви про повернення "привату" і знову продати лохам бюджетним? Якщо так то **** одні емоції...
показати весь коментар
15.12.2022 18:09 Відповісти
Цього просто видати Штатам. Громадянства України його позбавили - тобто перешкод ЖОДНИХ
показати весь коментар
15.12.2022 18:37 Відповісти
Згадайте що відбувалось з Саакашвілі.
Цього достатньо щоб зрозуміти що олігархам розцвівша економіка України не потрібна. Тільки бюрократія, тільки побори, тільки відключення світла. Про конституцію, надра, згадувати зовсім не "модно" ....
показати весь коментар
15.12.2022 18:52 Відповісти
На тлі розгулу корупції, порушень Конституції, "кротів" в ОПі воно ще й оцінки вимагає! Зараз отримає "на горіхи", і заведе свою "волинку" -нас туди не беруть, треба щось інше створювати..
показати весь коментар
15.12.2022 16:26 Відповісти
Не виходить зламати українців ззовні, то візьмуться за старе - роздмухувати срач зсередини
показати весь коментар
15.12.2022 16:43 Відповісти
Хіба не виглядає, що це свідок #неначасі? Вони без єрмаків жити не можуть.
показати весь коментар
15.12.2022 22:36 Відповісти
Кажуть, що через ізольованість морем, Крим може бути легшою військовою здобиччю для ЗСУ, аніж Донбас, який має великий кордон на суходолі. Якби тільки не було неконвенційних загроз. Та з огляду на втрати, які несе Україна, звільнення всіх окупованих територій може потребувати 100-200 тисяч втрат. Чи ми готові на ці жертви? А яка буде лояльність населення відвойованих територій? Питань значно більше, ніж будь хто може дати відповідей.
показати весь коментар
15.12.2022 23:19 Відповісти
Ваші питання не мають завершеної форми, тому на них можна відповідати лише домислюючи, що ви мали на увазі і не дописали. Але зараз вже запізно вгадувати ці важливі деталі вашої думки. Існує прірва між художніми антиутопіями і псевдо-документалістикою теорії змов. Обидві з різних причин можуть заслуговувати на увагу, але на мій погляд, це поганий смак поставити дві такі роботи поряд. Якщо ви розумієте, про що я.
показати весь коментар
15.12.2022 23:52 Відповісти
Свобода слова це не концепція, а одне з ключових прав людини. А з суспільної точки зору ще й спосіб пізнання істини. Та щодо того, що він там сказав, то ви, як на мене, вигадуєте, і нічого такого там нема. Але маєте свободу висловлювати свою думку.
показати весь коментар
15.12.2022 23:09 Відповісти
Маразм міцнішає...
показати весь коментар
15.12.2022 16:27 Відповісти
Законом о СМИ и тотальном контроле за интернетом ЗеКодломойские увеличили количество телемарафона до 10..купив у Ахметова телеканал Украина..поднажмите чуваки.. надо 50 и весь Ютьюб купить..🤣
показати весь коментар
15.12.2022 16:34 Відповісти
В Европе не знают что такое Турборежим ЗеКодломойских из академии в Трускавце...🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.12.2022 16:41 Відповісти
Хай це дерьмакам кірюшам татаровим скаже
показати весь коментар
15.12.2022 16:52 Відповісти
Журнал Forbes опубликовал список миллиардеров за 2022 год...Илан Маск проиграл первое место Бернару Арно ...Бедная Америка...🤣среди украинцев первое место у Рината Ахметова всего 4 ярда долларов ..осталось из 17....,есть ещё 2 миллиардера украинца,но они стали гражданами Канады...
показати весь коментар
15.12.2022 16:55 Відповісти
наслідки економічного геноциду, всіх нормальних підприємців або порейдерили або на коліна поставили або вбили.
показати весь коментар
15.12.2022 18:11 Відповісти
Якщо коротко:
Відмітка... НЕЗАДОВІЛЬНО!
На передачу, пишіть нові закони.
показати весь коментар
15.12.2022 17:02 Відповісти
А може б ЗЄ прискорив притягнення до суду Бєню, Баканова,Татарова, Єрмака за справу по вагнерівцям.
І ще багато прізвищ можна назвати

Як все це взагалі витримують західні союзники?
Вони думають, що без цих ... щось у воєнних діях зупинилося б?
Вони дуже помиляються.
На захист цих в Україні ніхто б не вийшов, хіба що Квартал з піаніною
показати весь коментар
15.12.2022 17:02 Відповісти
"Чому ми не в ЄС?" Боневтік. Серія друга.
А я думала, що обізвати два диктаторських і один корупційний зЕкони ЄВРОПЕЙСЬКИМИ, це "розвод" містечкових лохів.
Ні, вони вирішили європейців облохати.
показати весь коментар
15.12.2022 17:02 Відповісти
Вимкнення АЕС пам'ятаєте - синхронно з "блекаутом" - стрибки та падіння по всьому ЕС було... схоже на торг... гутериш істерив добре так
показати весь коментар
15.12.2022 18:58 Відповісти
яке ж воно кінчене
страна воров, кукловодов и марионеток
в калашный ряд
показати весь коментар
15.12.2022 17:07 Відповісти
https://youtu.be/BK546TJMUDc ...

Почему молчит путлер,и что с этим делать, каже Наш Роман Цимбалюк..🤣
показати весь коментар
15.12.2022 17:13 Відповісти
Воно тварина все по факту робить, щоб загальмувати цей процес, а на словах ніби так рветься в ЄС, аж спати спокійно не може. І це хаває його зебільний лохторат.
показати весь коментар
15.12.2022 18:31 Відповісти
Це ЗеЧмоня висрався ротом для марафону незламного #іздєжу ? На кого це розраховано ?
показати весь коментар
15.12.2022 18:41 Відповісти
читайте "1984" - там відповідь є. Або Фрейда.
Скоріше - перше, змістовніше - друге.
показати весь коментар
15.12.2022 18:53 Відповісти
Зелепук - маріонетка, шо написали те прочитає смикнуть за ниточку скорчить фейса може навіть ніжкою тупне користі від цього нуль без палочки а роздратування у світової спільноти тупістю керівництва України зростає з кожним днем. тільки ось запитання - чи справжня то тупість? Дії Зеленського до уваги не беруться він в країні відповідає лише за відео кльопи, а от для чого такі заяви друкуються в Опі це питання.
показати весь коментар
15.12.2022 18:47 Відповісти
Істина але короткувата)
Але хто розуміє чиї ниточками рухи робляться немає питання хто його туда закинув. Друге питання - що очікувати надалі... Ось це задалеко від нашого села... Мирові еліти - не добрі за своєю суттю до слов'ян... Далі буде більше...
показати весь коментар
15.12.2022 18:55 Відповісти
Вссанич щось прийняв не те...
показати весь коментар
15.12.2022 18:52 Відповісти
12-14 декабря Елена Зеленская потратила на рождественский шопинг в Париже 40 000 евро.
показати весь коментар
15.12.2022 20:58 Відповісти
Когда такое слышишьТо сразу появляются мысли что я чего то не понимаю