7620 посетителей онлайн
17 826 60

Залужный о Суровикине: Обычный полководец времен Петра I и "держиморда"

залужний

Командующий войсками РФ в Украине Сергей Суровикин является типичным полководцем времен Петра I, гоголевским "держимордой", но быть командиром и лидером – это не одно и то же.

Об этом главнокомандующий Вооруженными силами Украины Валерий Залужный сказал в интервью изданию The Economist, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Советская армия приветствовала и навязывала одно понятие: командир. Но быть командиром и лидером – это не одно и то же. При всем соответствующем уважении к господину Суровикину, если посмотреть на него, то это обычный полководец времен Петра I, скажем так, "держиморда" (персонаж из произведения Гоголя "Ревизор". – Ред.). Смотришь на него и понимаешь, что либо ты выполнишь задание, либо тебе конец", – сказал Залужный.

По его словам, в украинской армии уже совсем другие подходы.

"Мы давно поняли, что это не работает. И особенно мы это осознали в 2014 году, когда командовать 21-летними лейтенантами пришли люди за 50-60 лет. Конечно, у нас были свои "держиморды", которые кулаками и бицепсами пытались наводить порядок", но в украинской армии это не выходит на 100%... Быть нормальным всегда можно", – сказал Залужный.

Топ комментарии
+21
Не скрепно, нужно было из говна
показать весь комментарий
15.12.2022 18:37 Ответить
+15
Які віиська -- такии і полководець .
показать весь комментарий
15.12.2022 18:12 Ответить
+14
Це повний абсурд. Хороший полководець зовсім не значить хороший президент і навпаки. Кожен має займатись своєю справою.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
15.12.2022 18:12 Ответить
Не скрепно, нужно было из говна
показать весь комментарий
15.12.2022 18:37 Ответить
из говна тож они на новый год готовят ой лепят. все еще впереди. сам жду
показать весь комментарий
15.12.2022 18:46 Ответить
Гавно під снігом, то броня, а сніг, то "защіта" від містера Джавеліна.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:51 Ответить
Кацапский "Chobham armour"
показать весь комментарий
16.12.2022 15:38 Ответить
Є і з гівна.
показать весь комментарий
15.12.2022 19:24 Ответить
Із говна той, який йому його держава видала.
показать весь комментарий
15.12.2022 19:50 Ответить
показать весь комментарий
15.12.2022 20:22 Ответить
Які віиська -- такии і полководець .
показать весь комментарий
15.12.2022 18:12 Ответить
Ні-воно тільки держиморда...
показать весь комментарий
15.12.2022 18:12 Ответить
...хоча воно ще вбивця мирних людей...
показать весь комментарий
15.12.2022 18:14 Ответить
Тянь Ань Мынь?..было дело! подавил москвичей немного, паренька приметили..
показать весь комментарий
15.12.2022 20:50 Ответить
Навіщо це? Навіщо вказувати ворогу на його помилки і давати поради?
показать весь комментарий
15.12.2022 18:12 Ответить
Суровікін сидить і вчиться, ага.
Ти якись тупенький.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:17 Ответить
Тупенькі це якразь ті хто вважає тупенькими всіх крім себе.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:23 Ответить
Не всіх, а тих хто вилізе зненацька і меле шось тупеньке.
показать весь комментарий
15.12.2022 20:22 Ответить
Хотів би побачити Залужного Президентом. То таки було б файно.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:16 Ответить
підтримую...
показать весь комментарий
15.12.2022 18:18 Ответить
абсолютно логічний післявоєнний крок відомий з історії
показать весь комментарий
15.12.2022 18:25 Ответить
Це повний абсурд. Хороший полководець зовсім не значить хороший президент і навпаки. Кожен має займатись своєю справою.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:24 Ответить
Це стосується тільки військових чи ще й спеціалістів харчової промисловості?
показать весь комментарий
15.12.2022 18:29 Ответить
..це стосується акторів комедійного жанру..... І в першу чергу!
показать весь комментарий
15.12.2022 18:53 Ответить
Вийшла стаття і ви на її підтримку сьогодні відкрили нік? Не дивно чи?
показать весь комментарий
15.12.2022 18:36 Ответить
и через две минуты после входа на Цензор настрочил постик...!
показать весь комментарий
15.12.2022 18:48 Ответить
Пані Валентино ! Ну шо Ви хочете - шоб шавка не гавкнула ? Ну-у...
показать весь комментарий
15.12.2022 19:18 Ответить
А в чому Олександр Якимов не правий? Ви ж до ветеринара не ходите лікувати зуби, хоча тойдійсно знає свою справу і дуже чудово лікує тварин?
В будь-якій сфері необхідні професіонали, які знаю предметну область, а не просто "хАроший парень", бо вже "хоть паржем" зараз уся країна відхаркує кров'ю. Доречі, пан Залужний в цьому інтерв'ю сказав про помилку останніх 3х років (яке співпадіння), де Захід у тому числі намагався якось примирити, а ПТН навпаки готувався до широкомасштабної війни.
показать весь комментарий
15.12.2022 19:51 Ответить
Ти часом не з 73ьох процентів?
показать весь комментарий
15.12.2022 20:11 Ответить
А ти часом не навчився читати правильно що написано? Раджу перечитати, якщо з першого разу не дійшло.
показать весь комментарий
15.12.2022 20:48 Ответить
Та читав уважно, не злись. Просто мені цікаво, а скільки відсотків від 73% тепер так іже почали мислити, як ти виклав....
Ну й спитав про всяк випадок
показать весь комментарий
15.12.2022 22:17 Ответить
Проїхали)). Не вважаю що багато хто відразу став критично мислити та зважувати наслідки своїх рішень, бо навіть серед знайомих/родичів однаково вважать що зробили правильний вибір. Звісно це не рашен-зомбі, проте з острахом дивлюся в майбутнє яких ще "Єрмаків" вони можуть наголосувати.
показать весь комментарий
15.12.2022 22:23 Ответить
А гарний (з натяжкою) комік тім паче не президент. Вот взагалі не сіло ні впало. Треш
показать весь комментарий
15.12.2022 19:17 Ответить
Але ж х#ровий піаніст теж не робить з людини президента від слова зовсім!
показать весь комментарий
15.12.2022 20:08 Ответить
Дуже гарно висловився генерал Залужний про русоФашиста Суровікіна 👍🏼👍🏼👍🏼‼️
показать весь комментарий
15.12.2022 18:20 Ответить
Я підписана на Залужного, те як він говорить,щось не співпадає. У нього час на вагу золота і відволікатися на суровкіних.....Залужний говорить чітко і коротко.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:24 Ответить
Там найбільш варті уваги слова що, -
Найголовніший його досвід це те що росіян треба вбивати.
І сьогодні скабеева повіситься на мікрофоні....
показать весь комментарий
15.12.2022 18:36 Ответить
Значить статтю ви так прочитали? Знищувати ворога це робота ЗСУ, але також про своїх солдат не потрібно забувати. Зброї достатньо і це є тут на Цензорі, кожну хвилину надходить допомога,усіляка. Я не вірю,що Залужний сказав так,як напечатано. Це так хоче дерьмак
показать весь комментарий
15.12.2022 18:56 Ответить
Не знаю. Стаття виглядає так що хочеться замотатися в саван і повзти на кладовище. Писав її Залужний особисто чи підписав вже готову я не буду стверджувать....
показать весь комментарий
15.12.2022 19:04 Ответить
Залужний мені відповів. Написав Дякую. Це за віру в нього і ЗСУ і недовіру до слів з ресурсів.
показать весь комментарий
15.12.2022 19:08 Ответить
Как бы военные не могут позволить себе жить в фантазиях марафона.
показать весь комментарий
15.12.2022 19:14 Ответить
Следующий президент, должен быть Залужный . Я об этом давно говорю
показать весь комментарий
15.12.2022 18:24 Ответить
Це повний абсурд. Хороший полководець зовсім не значить хороший президент і навпаки. Кожен має займатись своєю справою. Так давай якогось лікаря поставимо, вони працюють не гірше Залужного.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:27 Ответить
Так комик уже є а чим лікар може бути гірший цього? Лікар хоч знає ціну життя людей
показать весь комментарий
15.12.2022 18:34 Ответить
Логика у тебя интересная. А что им должен быть такой долбо@б, как Суровикин? А может Ермак с Арахамией лучше? По твоей логике у них уже есть "богатый опыт" управления страной. А может опять Петро Мальдивского? 5 лет нехватило? Или опять шоумена тоже 5 лет мало?))))))
показать весь комментарий
15.12.2022 19:53 Ответить
Так ! Це було в Економісті. Бо багато було перебрехано на Корись Зелі !

https://www.economist.com/zaluzhny-profile
показать весь комментарий
15.12.2022 18:27 Ответить
І як то прочитати? Вони грошей хочуть.
показать весь комментарий
16.12.2022 00:24 Ответить
Не забуватимемо, що Суровікін крім того, що головнокомандувач усіма російськими силами в Україні, ще й командувач військово-космічними силами. І якщо за його методи в Україні поки що мовчать, чекають кінцевого результату, то за його командування авіацією його вже топчуть усі поспіль. А після серії авіакатастроф і особливо бомбардировки Енгельського аеродрому стратегічної авіації, вже лунають голоси, що піхотинця Суровікіна з авіації треба забирати, поки в Росії залишилася хоч якась авіація
показать весь комментарий
15.12.2022 18:29 Ответить
Підсумовуючи: Залужний про суровікіна-"Це повне лайно".
показать весь комментарий
15.12.2022 18:36 Ответить
Підсумовуючи: Залужний про суровікіна і раZZію -"Це повне лайно".
показать весь комментарий
15.12.2022 18:46 Ответить
Круто эта зараза закрутила сюжет. Это я про богиню войны. Пока вы поклоняетесь всяким проходимцам, настоящие боги крутят вами как хотят.
показать весь комментарий
15.12.2022 18:55 Ответить
Яка може бути повага до маньяка суровікіна? Це звичайний військовий злочинець.
показать весь комментарий
15.12.2022 19:01 Ответить
"відповідна"
показать весь комментарий
15.12.2022 19:49 Ответить
Заслужений красава. Чудовий полководець. Так, та кацапська синьоспита фашистська свиня - звичайна держиморда
показать весь комментарий
15.12.2022 19:32 Ответить
Невірний переклад на Цензорі: "коли командувати 21-річними лейтенантами прийшли люди за 50-60 років" -
в оригиналі навпаки: "коли 21-річні лейтенанти прийшли командувати 50- та 60-річними людьми"
("21-year-old lieutenants came to command men who were in their 50s and 60s" - https://www.economist.com/zaluzhny-profile )
показать весь комментарий
15.12.2022 19:57 Ответить
несоответствие должности