10419 посетителей онлайн

Армия Беларуси обучает у себя мобилизованных россиян, - разведка Великобритании

окупанти

Об этом сообщает Минобороны Великобритании со ссылкой на данные разведки, передает Цензор.НЕТ.

"Вооруженные силы Беларуси, вероятно, недавно взяли на себя значительную, но более сдержанную роль в обучении тысяч мобилизованных российских резервистов", - говорится в сообщении.

Отмечается, что возможное использование белорусских инструкторов является попыткой частично исправить отсутствие российских военных инструкторов, многие из которых либо воюют в Украине, либо уже отвоевали.

В разведке добавили, что хотя у РФ и Беларуси есть большой опыт военного сотрудничества, обучение мобилизованных россиян белорусами – "смена ролей".

"Белорусские силы традиционно считались Россией ниже российских сил, и их использование в качестве инструкторов является признаком перенапряжения российской военной системы", - подытожили в британской разведке.

Топ комментарии
+7
А чому армія білокацапії може когось навчити?
Викопувати бульбу?
В них є, чому вчитись?
показать весь комментарий
22.12.2022 10:19 Ответить
+5
Білорусі як незалежної держави вже не існує мінімум рік
показать весь комментарий
22.12.2022 10:36 Ответить
+4
Цікаво, куди поділися усі білоруси з Цензора? Їх тут було багато, з різними поглядами, але відчувалось, що більшість з них - це кагебешники на цілодобовому чергуванні.

Як вважаєте, вони самі пішли з сайту на початку війни, чи їм заборонили відвідувати Цензор? Мені реально цікаво, тому що білорусів тут було багато і вони впливали на наші думки своїми дописами.
показать весь комментарий
22.12.2022 10:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А чому армія білокацапії може когось навчити?
Викопувати бульбу?
В них є, чому вчитись?
показать весь комментарий
22.12.2022 10:19 Ответить
Німий вчить глухого.
показать весь комментарий
22.12.2022 10:27 Ответить
велика помилка недооцінювати ворога...
показать весь комментарий
22.12.2022 10:31 Ответить
А цікаво- коли мобіків призивають , їм говорять на какой термін ? Чи на 25 років, якщо доживуть ?
показать весь комментарий
22.12.2022 10:22 Ответить
Цікаво, куди поділися усі білоруси з Цензора? Їх тут було багато, з різними поглядами, але відчувалось, що більшість з них - це кагебешники на цілодобовому чергуванні.

Як вважаєте, вони самі пішли з сайту на початку війни, чи їм заборонили відвідувати Цензор? Мені реально цікаво, тому що білорусів тут було багато і вони впливали на наші думки своїми дописами.
показать весь комментарий
22.12.2022 10:24 Ответить
Ага! Один одного "облизують" - "на периферії" І нам "кістки перемивають" Якби Ви посилання не виклали - я-б і не знав що вони про мене ще пам"ятають!
показать весь комментарий
22.12.2022 11:08 Ответить
Це все - противники українського націонализму, вони дивились кацап тв і важають , що українці - таки собі селюки, третій сорт.
на жаль і увладі усі роки Незалежности були такиж погляди - тому і маемо таку криваву війну
показать весь комментарий
22.12.2022 11:13 Ответить
А їх просто "засміяли" Коли їм писалося: "Піднімайте "Майдан"! Якщо не скинете Луку - завтра Лука поламає вам хребти і зробить наймитами кацапів!", вони "рвали жопу" стосовно того, що у них "асобий путь" Коли їм, все-таки, Лука "поламав хребти" - почали "віддзявкуваться" Ну, а коли на Київ та Чернігів полетіли ракети і бомби з Білорусі - їм тут відкрито почали "в морду плювать"!
показать весь комментарий
22.12.2022 11:01 Ответить
Бидлорус собаці брат....!
показать весь комментарий
22.12.2022 10:24 Ответить
Білорусі як незалежної держави вже не існує мінімум рік
показать весь комментарий
22.12.2022 10:36 Ответить
І чому вони їх навчать? Їсти драники? Киздячити співвітчизників? Казати "живе Бєларусь"?
показать весь комментарий
22.12.2022 10:58 Ответить
Білоруси володіють головною тайною: як добре маршувати "пруським кроком" та підхід до начальника і відхід від нього. А всі енерали на чолі з бульбенфюрером мають на головних уборах майданчики для взльоту палубної авіації