10669 посетителей онлайн

Россия перебросила в Беларусь 10,2 тыс. военных, - Госпогранслужба

білорусь

В настоящее время Россия собрала в Беларуси группировку войск в количестве 10 200 человек. Этого количества для наступления на Украину недостаточно.

Об этом заявил глава Государственной пограничной службы Сергей Дейнеко, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на УП.

"Та группировка, которая есть у Вооруженных сил Российской Федерации (в Беларуси. - Ред.), это около 10 200 военнослужащих, она не может выполнить задачу по повторному наступлению на территорию нашего государства", - подчеркнул он.

По его словам, ежедневно и разведка, и ГПСУ, и оперативно-розыскные подразделения мониторят обстановку на территории Беларуси, им также помогают "негласные помощники". Все они сообщают, что "реальных возможностей" для наступления у врага нет.

Топ комментарии
+12
Извините......как Вы уже з.....ли с этими бульбашами.То идут то не идут....то готовиться то не готовиться.Разведка нет ....погранцы вроде да.....Каждый день рапортуют всё под контролем.....Ну мало ли а вдруг.Вы ведь так народ добиваете.....Нервы...мне лично плевать,я марафон и тд. не смотрю,но реально вижу людей которые сдали на глазах смотря эти марафоны......То же самое по кораблям,то вышли то не вышли........Вы поймите,нам кацапня нах не надо,мы украинцы это доказали....делом)))Перестаньте такими новостями держать людей в тонусе,мы и так в тонусе,но многие перегорают.......
показать весь комментарий
28.12.2022 21:07 Ответить
+9
Через місяць їх буде 20 тис цього теж не достатньо але достаньо для напруги на фланзі в разі атаки.
Як казали деякі наші хлопці скоріше б бульбаши напали ми їх роз@***** і зайнялися основою.Бо багато військ витянули під них.Бульбаши тільки відволікають нас
показать весь комментарий
28.12.2022 21:14 Ответить
+8
Для полномасштабного наступления мало. Зато для отвлекающего удара уже вполне достаточно.
показать весь комментарий
28.12.2022 20:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Для полномасштабного наступления мало. Зато для отвлекающего удара уже вполне достаточно.
показать весь комментарий
28.12.2022 20:28 Ответить
Вікіпедія пише: "As for 1994, equipment included 3,108 main battle tanks (seventy-nine T-54, 639 T-55, 291 T-62, 299 T-64, eight T-80, and 1,800 T-72)."

Цікаво, скільки з цих танків у бульбашів ще є? Все таки, 30 років минуло.
показать весь комментарий
28.12.2022 21:01 Ответить
1300 танків у )(уйлобульби
показать весь комментарий
28.12.2022 21:11 Ответить
Т-54-62, в 90е были переданы африканским странам.

Т-64-80 - проходят модернизацию.

До Т-80БВ, Т-72Б3 (2016), Т-64БВ.

Т-64 кстати много в Украинской Армии было. Т-64БМ "Булат"
показать весь комментарий
29.12.2022 07:39 Ответить
Це мвжори,як у нас в Хмельницькому Тро,так для корочки
показать весь комментарий
28.12.2022 22:16 Ответить
Кацапи не маскуються, бо переправа такої кількості нацистів потребує коштів і то вже не понти, а точно звідти будуть нападати.
показать весь комментарий
28.12.2022 20:39 Ответить
"Наразі Росія зібрала в Білорусі угруповання військ кількістю 10 200 людей."
Останнє слово у цьому реченні зайве.
показать весь комментарий
28.12.2022 20:41 Ответить
это достаточно чтобы убрать лукашенко от власти и посадить на его место более послушного холуя. потом добавят к 10тыс кацапов 40 тысяч местного войска и будут опять пытаться взять Киев.
показать весь комментарий
28.12.2022 20:46 Ответить
Так це мобілки, а у білорусів реально є тисяч 30 військових, для перевороту замало. Узагалі повторний наступ на Київ це програшна стратегія утилізації російського воєнного потенціалу, але якщо підуть у наступ, то пожаліють.
показать весь комментарий
28.12.2022 21:08 Ответить
Я верю Залужному. Свинособак ждут. Поэтому это обычный собачий хоровод.
показать весь комментарий
28.12.2022 20:47 Ответить
А що говорить наш головний розвідник??? Не прикордонник.....
показать весь комментарий
28.12.2022 20:54 Ответить
те,що він говорив і 23.02.: даних про підготовку Рашкою нападу на Україну немає....
показать весь комментарий
28.12.2022 21:00 Ответить
.....спати можна Не спокійно...?
показать весь комментарий
28.12.2022 21:07 Ответить
я йому повірив, а вранці проснувся на окупованій території....((((((((
показать весь комментарий
28.12.2022 21:15 Ответить
20 days on average for ZSU work.
показать весь комментарий
28.12.2022 21:02 Ответить
faster, the first 5000 will mow down, the others will run away
показать весь комментарий
29.12.2022 12:06 Ответить
мені просто цікаво, чи враховується можливість висадки десанту (як на Гостомель)? Вертольотів в "батька" є теж достатньо.....
показать весь комментарий
28.12.2022 21:04 Ответить
Скажімо так якщо в небо зараз підняти 150-200 вертольотів і направити в нашу сторону 90% тут і залишаться.Це буде мега полювання 30% і 15 хвилин в нашому небі не витримають будуть лежати.
показать весь комментарий
28.12.2022 21:19 Ответить
в нас є "поле" на висоті 15-30 метрів????
показать весь комментарий
28.12.2022 21:47 Ответить
Вперші дні переносні системи просто пачками валили вертушки.В нас не було особливо ні ППО ні стінгеріві всього іншого в повному обсязі.І ми валили їх пачками.Через 10 місяців ні вертушки русні ні авіація навіть не наближеться до наших позицій 90% все що летить до нас все сбивається.
Зараз оборонаі вистачає і ручних цяцьок щоб їх пачками валить що інших.
показать весь комментарий
29.12.2022 00:42 Ответить
Извините......как Вы уже з.....ли с этими бульбашами.То идут то не идут....то готовиться то не готовиться.Разведка нет ....погранцы вроде да.....Каждый день рапортуют всё под контролем.....Ну мало ли а вдруг.Вы ведь так народ добиваете.....Нервы...мне лично плевать,я марафон и тд. не смотрю,но реально вижу людей которые сдали на глазах смотря эти марафоны......То же самое по кораблям,то вышли то не вышли........Вы поймите,нам кацапня нах не надо,мы украинцы это доказали....делом)))Перестаньте такими новостями держать людей в тонусе,мы и так в тонусе,но многие перегорают.......
показать весь комментарий
28.12.2022 21:07 Ответить
В десятку!!!! Значит не мне одному так показалось!)
показать весь комментарий
28.12.2022 21:11 Ответить
з...ли!!!!!!!!!
показать весь комментарий
28.12.2022 21:12 Ответить
Саме цікаво що нікуди білоруси й не йдуть , бо самі ж наші і пишуть , мовляв - за даними розвідки підготовки до наступу не видно . Ну шастають лише біля наших кордонів , туди - сюди , але й досі не сформовано - ударного кулака із сотень танків та ін техніки , як перед 24 лютого . Підготовка ж до наступу , силами - 10 тис чмобіків це - курям на сміх .. Кацапи пишуть в тг про те що їхні чмобіки проходять лише підготовку на полігонах в білорашці .
То і дійсно , - навіщо будоражити людей цими фантазіями , то йдуть , то - не йдуть .?
показать весь комментарий
28.12.2022 22:06 Ответить
Хорошо бы усруский свиней зажарить прямо в бяларуском лесу!
показать весь комментарий
28.12.2022 21:14 Ответить
Через місяць їх буде 20 тис цього теж не достатньо але достаньо для напруги на фланзі в разі атаки.
Як казали деякі наші хлопці скоріше б бульбаши напали ми їх роз@***** і зайнялися основою.Бо багато військ витянули під них.Бульбаши тільки відволікають нас
показать весь комментарий
28.12.2022 21:14 Ответить
а цього вже достатньо щоб перерізати логістичні шляхи днів на 10-20 з Заходу(((( І синхронно вдарити зі Сходу...
показать весь комментарий
28.12.2022 21:18 Ответить
Цього не достатньо навіть щоб завадити нашим ЗСУ пообідати.Вся місцевість удару болота плюс погада внесла свої коррективи.Ми в лютомму армаду стримали коли не були готові.Зараз я поторюсь це буде неймовірне полювання.
показать весь комментарий
28.12.2022 21:21 Ответить
бульбаші можуть застосовувати авіацію не так "тупо" як рашисти....
показать весь комментарий
28.12.2022 22:03 Ответить
А як? 😁 розкажи.
показать весь комментарий
29.12.2022 00:26 Ответить
Вони ще тупіше лайно чим орки, Бо взагалі не мають бойових та й роз ум після всього що вони трупи.Але навіть орки розуміють що авіація будь яка в будь якому складі буде вся зюита.Більше того відповідь прилетить куда швидше на таку невеличку країну яка в нас як на долоні.
показать весь комментарий
29.12.2022 00:40 Ответить
Мало немало. А для ДРГ досить. І ракетами ще "шмаляти" можуть. Так що нічого розслаблятися!
показать весь комментарий
28.12.2022 21:17 Ответить
путин - опарыш
показать весь комментарий
28.12.2022 21:26 Ответить
В Петербурзі при собчаку у нього було погоняло від криміналу "Глист", дуже йому підходить.
показать весь комментарий
29.12.2022 07:56 Ответить
тоді він був худий, зара він жирний опариш
показать весь комментарий
29.12.2022 10:41 Ответить
Чем так убиваться, постоянно, можно после очередного прорыва на югах, подготовить удар по этим гадам, на севере. Все равно, лукашенко, воюет, предоставляет все виды услуг путлеру. Это же постоянная угроза Киеву. Таким образом, организовать в белоруссии партизанскую войну, связав лукашенко. С фейковым приднестровьем тоже пора разобраться. Договориться с Молдовой. С этим анклавом проблем никаких, пригрозив им артиллерией. Этих угроз можно лишиться, короткими ударами.
показать весь комментарий
29.12.2022 06:28 Ответить