8500 посетителей онлайн

Сравнивать стоимость дронов и ракет, которыми их уничтожают, некорректно, - Воздушные силы

юрій,ігнат

В Воздушных силах ВСУ считают некорректным сравнивать стоимость иранских дронов, с помощью которых Россия атакует украинцев, со стоимостью ракет, которыми их уничтожают.

Об этом пресс-секретарь Воздушных Сил Юрий Игнат заявил в эфире телемарафона, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Ліга.нет.

По словам Игната, если есть угроза для жизни, то люди будут использовать все, чтобы ее сохранить.

"Тут некорректно сравнивать, я видел этот материал в западной прессе. Мне иногда кажется, что в некоторых газетах США и Европы есть колонки для российских пропагандистов, где публикуют противоречивые вещи", — сказал спикер ВС.

Он отметил, что ракеты, которые использует Украина — дорогие, но ВСУ продолжат их использовать и поднимать авиацию, чтобы защищаться.

"А как делает Израиль, когда сбивает дешевые ракеты? Их ПВО и авиация в разы дороже нашей. Тут речь идет о жизни и критической инфраструктуре. Если Shahed попадает в объект критической инфраструктуры, гибнут люди, то будут большие убытки. Сравнивать абсолютно некорректно", — резюмировал Игнат.

Напомним, ранее New York Times написала, что украинские воины использовали зенитные установки и стрелковое оружие для уничтожения иранских дронов-камикадзе Shahed-136, однако из-за ночных атак ВСУ начали использовать авиацию и ракеты систем противовоздушной обороны.

Топ комментарии
+21
Порівнювати, може й не коректно, але є купа ідіотів, які до цих дронів ставляться легковажно!
Захисникам нашого неба і іншим підрозділам ЗСУ подяка і слава!
показать весь комментарий
04.01.2023 15:07 Ответить
+16
апсолютно вірно !!! до вартості цього шахеда ще треба додати вартість обʼєкту на якій він націлений - ТР, газові, водонасосні станції, цеху якось підприємства з обладнанням, житлового будинку + вартість життя уукраїнців, яку взагалі не можна виміряти грошима - життя людини безцінне.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:08 Ответить
+9
Ракети НАСАМС коштують нуль гривень, їх десятки тисяч накоплено одиниць, це ракети серії - AIM-120 - А,B,C5, вироблені ще в 90-і роки, вони давно зняті з озброєння і чекають утилізації. Це безкінечна зброя. Тим не менше ці ракети новіші за наші радянскькі С-300, Буки...
Сьогодні США використовують ракети серії C7,D.
Журналісти, в тому числі NYT, не розбираються. Це все таки не віськовий журнал.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
04.01.2023 15:15 Ответить
Саме веселе те, що утілізація коштує чималих грошей. Набагато дешевше просто подарувати Україні
показать весь комментарий
04.01.2023 15:21 Ответить
щоб бити ними кацапів ...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:24 Ответить
подвійна економія виходить
показать весь комментарий
04.01.2023 15:27 Ответить
головне, шоб до дронів не ставилися легковажно у ЗСУ взагалі на ППО зокрема. А так і є, бо збивається 100% дронів.
То шо вам не так?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:34 Ответить
апсолютно вірно !!! до вартості цього шахеда ще треба додати вартість обʼєкту на якій він націлений - ТР, газові, водонасосні станції, цеху якось підприємства з обладнанням, житлового будинку + вартість життя уукраїнців, яку взагалі не можна виміряти грошима - життя людини безцінне.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:08 Ответить
Треба бомбити рашку.Їхні заводи і нафтосховища.Та й банки можна.Тільки їхнє пво якось обминути.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:11 Ответить
Сравнение вполне корректное и правильное. Военным нужно не обижаться, а серьёзно задуматься о дальнейших способах противодействия дронам.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:11 Ответить
если сравнивать по голой цене одного вида оружия и другого...
а если по материальным потерям от восстановления разрушенного объекта куда попали (если это те же энерго/объекты, или ТЭЦ, ТЕС,) а если это жилой дом или несколько...как оценить? с чем сравнить??
показать весь комментарий
04.01.2023 15:34 Ответить
Ну так почитайте статью . Там с Вами согласны.

Проте, за словами аналітика, витрати на збивання безпілотників ракетами необхідно розглядати в тому контексті, що збити дрон коштує набагато дешевше, ніж відремонтувати пошкоджену або зруйновану електростанцію. Також варто пам'ятати, що такий метод рятує людські життя. Джерело:

Но математики это не меняет. Война это тяжёлая работа и выигрывает её тот, кто работает лучше. От разработки вариантов более дешёвого противодействия дронам военных их возвышенные бла-бла-бла не освобождают.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:49 Ответить
військовим треба нас захищати. Шо вони і роблять, ефективно збиваючи 100% дронів.Нагадаю, шо після влучання усього 4 дронів по Києву не було електрики кілька днів, три дні - опалення, два дні - води. в 3,5-мільйонному місті.
задля того шоб це попередити не може бути занадто високої ціни.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:36 Ответить
Не зовсім згоден. У кого швидше закінчаться гроші, у пускача дешевих мопедів, або збивача дешевих мопедів дорогими ракетами? Цими "пердунами" росія грає на виснаження не тільки нас, а і Заходу. Який буде змушений замість закупівлі артилерії і танків для нас купувати ЗКРи.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:12 Ответить
то давайте зекономимо, і будемо взагалі воювати не зброєю, а саперними лопатами і живою силою. А чого, ж так дешевше за всебаби ще нарожають.
так, дурнику?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:37 Ответить
Де ви побачили такий заклик?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:38 Ответить
"Тут некоректно порівнювати, я бачив цей матеріал у західній пресі. Мені іноді здається, що в деяких газетах США та Європи є колонки для російських пропагандистів, де публікують суперечливі речі", - сказав речник ПС. Джерело:
Так і є .! Так розганяється тема - допомагати Україні це занадто дорого , страждає наша ( західних країн ) - оборона , бюджет , наші люди ,, треба мовляв - зменшувати Україні допомогу і змусити її сісти за стіл переговорів .
Старий , давно відомий трюк ..
показать весь комментарий
04.01.2023 15:12 Ответить
Слушне зауваження. Порівнювати треба ціну ракети і ціну обʼєкта, куди ця ракета може попасти. Проблема тільки в тому, шо ХЗ куди та ракета чи дрон летить...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:13 Ответить
Мова про те, що дороги ракети не можливо постачати в неосяжних обсягах і дуже скоро настане час, коли ми будемо не прикриті взагалі. Ігнат це розуміє?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:14 Ответить
він багато що не тільки розуміє, але й знає краще за вас.
До нас доходить дуууже мало інфи, шо саиме і скільки нам дають союзники. Наприклад, випадково дізналася,що тілько до франзуцьких Цезарів нам ВЖЕдали 1 тис ракет.
а шо не сказали - порахувати неможливо.
тож приберіть соплі, ППО знає шо робить.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:39 Ответить
Цезар це гаубиця, він стріляє снарядами, а не ракетами, це не ППО)
показать весь комментарий
04.01.2023 17:04 Ответить
Звичайно некорректно, бо раптом може виявитися, що симетрична відповідь буде вигіднішою і економічно і стратегічно!
показать весь комментарий
04.01.2023 15:18 Ответить
коли є небезпека з неба то її необхідно усунути, і пересічному громадянину троха байдуже, що дорожче, шахід, який не вдарив чи ракета, якою його збили, основне - мінімізація збитків.
зрештою,вартість шахіду або крилатої ракети, націлених на нас вимірюється у сумі шкоди, яку вони здатні заподіяти. тут і життя людей і інфраструктура і взагалі любі збитки, сумарно.
а вибирати, чим приземлити конкретного шахіда -справа ППО.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:18 Ответить
Правильно він говорить. Поки у нас немає ефективних і недорогих засобів знищення цього мотлозу, треба використовувати те, що є. Так, воно дороге, але хіба краще спостерігати за тим, як добивають нашу енергетичну інфрастуктуру? Чи сидіти без світла цілодобово?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:19 Ответить
Враховуючи скільки лиха могли б принести дрони то дійсно, не коректно оцінювати ракети.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:21 Ответить
Ракети середньої дальності в українців легко б перевернули цю економіку.Та все що в цьому плані спромоглися це печатати закони про смердів-кріпаків,все що зуміло для майбутньої перемоги зробити це шапіто самостійно
показать весь комментарий
04.01.2023 15:22 Ответить
Некоректно вартість "Великого будівництва " і власного ППО порівнювати , а вартість шахедів і ракет дуже коректно. Бо дуже багато дурників наслухались Арестовичей, Жданових і Данілових, і дійсно думають, що вони самі розумні, а Путін ідіот.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:25 Ответить
100% сравнение не корректно !
А кроме того, когда мы дешёвой "Иглой" сбиваем крылатую ракету, вертолёт или самолёт - эти суммы компенсируются !
показать весь комментарий
04.01.2023 15:26 Ответить
100%, помню как менты патрульные в Киеве возле вокзала сбили мопеда вообще с АК-74 .
показать весь комментарий
04.01.2023 17:04 Ответить
Жизни украинцев бесценны а ликвидация рузких пидаров это святое дело воинов Украины!
показать весь комментарий
04.01.2023 15:27 Ответить
Умничка
показать весь комментарий
04.01.2023 15:30 Ответить
некорректно это подсчитывать в мягком кресле в освещенном кабинете в мирной стране...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:36 Ответить
це ви про себе, чи з окопа свої висєри строчите?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:40 Ответить
ні, про Вас, таку чемну і виховану...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:57 Ответить
Якщо відомо маршрут нападу дронів (по р.Дніпро) то можливо слід пригадати застосування повтряних куль з сіткою по їх маршруту хоча не мені підсказувати я не фахівець це можливо дешевше ніж ракети.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:40 Ответить
Повітряні кулі з сіткою не пригадую, були аеростати на системах стальних тросів у часи у WWII.
Їх ставили прямо біля об'єктів захисту, щоб бомбардувальник не міг бомбити з прицільної висоти (+/- 1,5 км).
Теоретично можна шось схоже придумати і реалізувати на можливому маршруті, але як на мене - дешевше, швидше і ефективнише збільшити кількість мобільних груп ППО, ті шо пікап, і в ньому два бійця з прожектором і кулеметом.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:33 Ответить
так можно порівняти вартість кулі та броніка, шо її зупинив.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:40 Ответить
Все не однозначно.
Головне щоб не потратити всі ракети на дрони, які несуть 40 кг вибухівки, а потім коли буде летіти ракета в якої бойова частина 500 кг і більше не мати чим її приземлити...
тут також треба якось диференціювати цілі, при недостачі ППО краще збивати більш небезпечні цілі...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:45 Ответить
Щоб знищити підстанцію і світла не було в цілій області достатньо і 50 кг вибухівки.
показать весь комментарий
04.01.2023 17:02 Ответить
Вобщем то речь была о том что можно раньше приготовить средства защиты от тихоходных "мопедов", которые так же хорошо с ними справляется, но стоит в десять-сто раз дешевле. И распространить повсюду. Чтобы уже не понадобилось пустить за ними сверхдорогие ракеты ПВО.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:47 Ответить
Мопеды, как правили, летят ночью, по русле рек и поэтому обычными средствами их не сбить !
показать весь комментарий
04.01.2023 15:51 Ответить
Я так понимаю что те русла всем давно известны. Тепловизоры, прожектора и пулемёты тоже кончились?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:54 Ответить
Есть три причины, по которым пикап с мобильной группой ПВО не стоит на каждом перекрестке.

Первая - у нас есть некий дефицит КК пулеметов (который, слава богу, закрывают потихоньку буржуи), и у нас очень серьезный дефицит зенитных станков и зенитных прицелов (которых у буржуев практически нет, бо они нахрен никому были не надо со времен Второй Мировой, и которые мы сейчас клепаем сами как только можем).

Вторая причина - зенитные прожекторы, там та же ситуация шо и с пулеметами, делать сами мы их не можем.

И третяя причина - даже опытного пулеметчика нужно переучивать для стрельбы по воздушным целям в ночное время. А опытных пулеметчиков с фронта сдернуть никто не даст, поетому их, как правило, надо с нуля обучать, что тоже занимает немало времени.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:49 Ответить
Добре, що зєрмаки не можуть зняти людей, на зразок Ігната, з посад.
Не вистачало ще "послиць" серед військових
показать весь комментарий
04.01.2023 16:00 Ответить
такі ви#бони може дозволити собі лише країна, яка самотужки себе забезпечує зброєю (навіть покупною)

а коли ти майже рік колядуєш зброю по світу, то тре мати відповідь на питання "а якщо припинять надавати зброю нам?"

і тоді всі згадують, що війна - це в першу чергу економіка... не витягнеш - програв

тому гатити дорогим озброєнням по копійчаним дронам вічно неможливо
показать весь комментарий
04.01.2023 16:07 Ответить
глядачам реаліті-шоу пох@й що відбувається насправді....(