8045 посетителей онлайн

Мы должны быть готовы к возобновлению аварийных отключений, - Шмыгаль

енергетика,електроенергія

Теплая погода и праздничные дни привели к снижению потребления электроэнергии, что позволило нам в течение новогодних праздников не применять отключения.

Об этом сообщил сегодня во время заседания правительства премьер-министр Украины Денис Шмыгаль, передает Цензор.НЕТ.

Однако, по его словам, уже вчера, 5 января, потребление выросло, потому в центральном и восточном регионах, а также в Одессе, Львове, Днепре были введены графики плановых отключений.

"С сегодняшнего дня ожидается существенное похолодание. Соответственно, возрастет потребление и дефицит в энергосистеме увеличится. Кроме этого, враг готов нанести очередной ракетный удар по гражданской и энергетической инфраструктуре. Поэтому мы все должны быть готовы к возобновлению аварийных отключений", - отметил Шмыгаль.

Топ комментарии
+9
да іди накуй лиса мафіозна макака!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:08 Ответить
+6
Знов мівіну розмочену будуть жерти
показать весь комментарий
06.01.2023 14:09 Ответить
+5
Таке складається враження що для цих зелених основне свято "новий год" а не православне Різдво ГНІХ нехай і за старим календарем ... Нажаль ...
показать весь комментарий
06.01.2023 14:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
да іди накуй лиса мафіозна макака!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:08 Ответить
А ти "Teo Fran" яка макака, кремлядьсько-мокшанская, мородьоро-насильницька?!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:37 Ответить
а ти що його захищаєш ? подобається вермішель на вухах?
показать весь комментарий
06.01.2023 14:48 Ответить
Знов мівіну розмочену будуть жерти
показать весь комментарий
06.01.2023 14:09 Ответить
І хто такий йолоп що це робив?! Це ти "Viktor Orenich" переслухався рашпропагандонів з їх фантазіями про "какулі в пакетиках" і іншу хрінь. Не дочекаєтесь, скоріш Москва та Пітер зануряться у свої болота в яких по суті вже уся рАссєя!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:36 Ответить
Таке складається враження що для цих зелених основне свято "новий год" а не православне Різдво ГНІХ нехай і за старим календарем ... Нажаль ...
показать весь комментарий
06.01.2023 14:13 Ответить
Читати вмієш "okcana Datsko"?! Тоді читай що написано, а не неси )(уйню! Ти така ж "віруча" як я французський льотчик!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:33 Ответить
Чого ви такі збудженні прошу пана ? Заспокійтемя, не репетуйте ...
показать весь комментарий
06.01.2023 14:48 Ответить
Після чого?! Після 30-31 грудня, чи після 1-2 січня! Ти Z-тнік звізді, та не **********, рожа кремлядьська!!!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:25 Ответить
*****, шосту годину немає світла. Києво-Святошинський район.
показать весь комментарий
06.01.2023 14:18 Ответить
Странно, там з нашого центрального офісу є працівники, що дистанційно працюють, і щойно туди дзвонив - проблем не має!?
показать весь комментарий
06.01.2023 14:23 Ответить
Це смердючий, кацапський бот, який пише коментарі лише до новин про відключення е/е. Регулярно вилазить та ниє разом з колегою по станку на ім'я "Іріна Со".
показать весь комментарий
06.01.2023 14:41 Ответить
Ніколи не думав, що може існувати трійця Львів - Одеса - Дніпро, ніби зовсім різні міста, але те що надійно пов'язує їх, а саме Україна, звело їх докупи і разом страждають від рашистів, і разом радіють перемогам ЗСУ над руССкім нацизмом. А те, що є уроди серед їх мешканців, то в якій родині таких не має?!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:20 Ответить
Фишка в том,что любой финансовый документ без подписи Шмыгаля не действителен... включая любые кредиты от МВФ, Всемирного банка,и банка ****,а также любых поставок вооружений и продовольствия от союзников блока НАТО...,а посему Шмыгаль знает все юридические
показать весь комментарий
06.01.2023 14:22 Ответить
Тонкости и хитрости в финансовых делах...
показать весь комментарий
06.01.2023 14:23 Ответить
Пробач хлопче, але ти верзеш повну хрінь!!! Бо головне в кредиті не підпис отримувача, а кредитора. До того ж у фінансових документах з отримання грошей на державні рахунки головне, щоб був підпис керівника НБУ, а не прем'єр міністру!!! Цей може домовлятись про отримання, а отримує НЕ ВІН!!!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:29 Ответить
Та пішли ви вже усі...
показать весь комментарий
06.01.2023 14:32 Ответить
І ти не забарись "Irina So", бо багато хто вже тебе зачекався!
показать весь комментарий
06.01.2023 14:39 Ответить
Тількт після Вас,
показать весь комментарий
06.01.2023 14:44 Ответить
В неї тут два захисники є, один з них "корєнной кієвлянін, которого на районє білі за украінській язик".
показать весь комментарий
06.01.2023 14:45 Ответить
"... святкові дні сприяли зниженню споживання електроенергії ..."

хренею вместе с цензором....
показать весь комментарий
06.01.2023 15:02 Ответить
То з ким бориться київський режим? З вітряками та народом? Не дивно, що нова порція договорухи почнеться в лютому.
показать весь комментарий
06.01.2023 18:52 Ответить