6900 відвідувачів онлайн
3 493 24

Маємо бути готові до поновлення аварійних відключень, - Шмигаль

енергетика,електроенергія

Тепла погода та святкові дні сприяли зниженню споживання електроенергії, що дозволило нам протягом новорічних свят не застосовувати відключення.

 Про це повідомив сьогодні під час засідання уряду прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

Проте, за його словами, вже вчора, 5 січня, споживання зросло, тому в центральному та східному регіонах, а також в Одесі, Львові, Дніпрі були запроваджені графіки планових відключень.

"Відсьогодні очікується суттєве похолодання. Відповідно, зросте споживання та дефіцит в енергосистемі збільшиться. Крім цього, ворог готовий завдати чергового ракетного удару по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Тому ми всі маємо бути готові до поновлення аварійних відключень", - зазначив Шмигаль.

Топ коментарі
+9
да іди накуй лиса мафіозна макака!
показати весь коментар
06.01.2023 14:08 Відповісти
+6
Знов мівіну розмочену будуть жерти
показати весь коментар
06.01.2023 14:09 Відповісти
+5
Таке складається враження що для цих зелених основне свято "новий год" а не православне Різдво ГНІХ нехай і за старим календарем ... Нажаль ...
показати весь коментар
06.01.2023 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
да іди накуй лиса мафіозна макака!
показати весь коментар
06.01.2023 14:08 Відповісти
А ти "Teo Fran" яка макака, кремлядьсько-мокшанская, мородьоро-насильницька?!
показати весь коментар
06.01.2023 14:37 Відповісти
а ти що його захищаєш ? подобається вермішель на вухах?
показати весь коментар
06.01.2023 14:48 Відповісти
Знов мівіну розмочену будуть жерти
показати весь коментар
06.01.2023 14:09 Відповісти
І хто такий йолоп що це робив?! Це ти "Viktor Orenich" переслухався рашпропагандонів з їх фантазіями про "какулі в пакетиках" і іншу хрінь. Не дочекаєтесь, скоріш Москва та Пітер зануряться у свої болота в яких по суті вже уся рАссєя!
показати весь коментар
06.01.2023 14:36 Відповісти
Таке складається враження що для цих зелених основне свято "новий год" а не православне Різдво ГНІХ нехай і за старим календарем ... Нажаль ...
показати весь коментар
06.01.2023 14:13 Відповісти
Читати вмієш "okcana Datsko"?! Тоді читай що написано, а не неси )(уйню! Ти така ж "віруча" як я французський льотчик!
показати весь коментар
06.01.2023 14:33 Відповісти
Чого ви такі збудженні прошу пана ? Заспокійтемя, не репетуйте ...
показати весь коментар
06.01.2023 14:48 Відповісти
Після чого?! Після 30-31 грудня, чи після 1-2 січня! Ти Z-тнік звізді, та не **********, рожа кремлядьська!!!
показати весь коментар
06.01.2023 14:25 Відповісти
*****, шосту годину немає світла. Києво-Святошинський район.
показати весь коментар
06.01.2023 14:18 Відповісти
Странно, там з нашого центрального офісу є працівники, що дистанційно працюють, і щойно туди дзвонив - проблем не має!?
показати весь коментар
06.01.2023 14:23 Відповісти
Це смердючий, кацапський бот, який пише коментарі лише до новин про відключення е/е. Регулярно вилазить та ниє разом з колегою по станку на ім'я "Іріна Со".
показати весь коментар
06.01.2023 14:41 Відповісти
Ніколи не думав, що може існувати трійця Львів - Одеса - Дніпро, ніби зовсім різні міста, але те що надійно пов'язує їх, а саме Україна, звело їх докупи і разом страждають від рашистів, і разом радіють перемогам ЗСУ над руССкім нацизмом. А те, що є уроди серед їх мешканців, то в якій родині таких не має?!
показати весь коментар
06.01.2023 14:20 Відповісти
Фишка в том,что любой финансовый документ без подписи Шмыгаля не действителен... включая любые кредиты от МВФ, Всемирного банка,и банка ****,а также любых поставок вооружений и продовольствия от союзников блока НАТО...,а посему Шмыгаль знает все юридические
показати весь коментар
06.01.2023 14:22 Відповісти
Тонкости и хитрости в финансовых делах...
показати весь коментар
06.01.2023 14:23 Відповісти
Пробач хлопче, але ти верзеш повну хрінь!!! Бо головне в кредиті не підпис отримувача, а кредитора. До того ж у фінансових документах з отримання грошей на державні рахунки головне, щоб був підпис керівника НБУ, а не прем'єр міністру!!! Цей може домовлятись про отримання, а отримує НЕ ВІН!!!
показати весь коментар
06.01.2023 14:29 Відповісти
Та пішли ви вже усі...
показати весь коментар
06.01.2023 14:32 Відповісти
І ти не забарись "Irina So", бо багато хто вже тебе зачекався!
показати весь коментар
06.01.2023 14:39 Відповісти
Тількт після Вас,
показати весь коментар
06.01.2023 14:44 Відповісти
В неї тут два захисники є, один з них "корєнной кієвлянін, которого на районє білі за украінській язик".
показати весь коментар
06.01.2023 14:45 Відповісти
"... святкові дні сприяли зниженню споживання електроенергії ..."

хренею вместе с цензором....
показати весь коментар
06.01.2023 15:02 Відповісти
То з ким бориться київський режим? З вітряками та народом? Не дивно, що нова порція договорухи почнеться в лютому.
показати весь коментар
06.01.2023 18:52 Відповісти