8226 посетителей онлайн
16 478 100

"Сейчас очень тяжело в Соледаре", - Минобороны

зсу

Об этом сообщила заместитель министра обороны Анна Маляр, передает Цензор.НЕТ.

"На Востоке ситуация сложная. На некоторых участках донецкой области мы понемногу шаг за шагом продвигаемся вперед. А на некоторых – наступает враг. Наступает не только регулярная армия, но и частные. Сконцентрировали они там немалые усилия для того, чтобы выйти на границы Донецкой области или, по крайней мере, с пропагандистской целью захватить хоть какой-нибудь населенный пункт. Сейчас очень тяжело в Соледаре", - подчеркнула она.

По словам Маляр, сейчас большая часть украинской армии – это мобилизованные, то есть непрофессиональные военные.

"И мы, как морально взрослое общество, должны понимать, что до недавнего времени гражданские люди проходят чрезвычайно сложное как моральное, так и физическое испытание военными реалиями войны. Все люди разные, потому и испытания проходят по-разному. Но все это ради нашей общей высокой цели - сохранить государство Украины и победить", - подытожила она.

Топ комментарии
+35
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показать весь комментарий
08.01.2023 12:57 Ответить
+27
Старшина Запаса


Прес секретар Південного регіонального управління Держприкордонслужби. На Новий Рік в Париж.
ЗеКо модно брати в держслужбовці тіпа сексологинь, які раніше були соснами корабельними.
Але кожна така ТП палиться на тому, що не може втриматися, щоб не викласти свої фото в соцмережі.


показать весь комментарий
08.01.2023 12:55 Ответить
+22
К чему ты это ,трололо? Ни одного кометария в поддержку Порошенко не вижу,зато московским гнида надо в рот гавна побольше да плюнуть подальше.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Перекладаючи соплі Маляр,кацапня вже напевно в Соледарі.
показать весь комментарий
08.01.2023 12:54 Ответить
Ти мабуть самий "несопливий"? Ти не знаєш скільки солдатів пішло, захищаючи той Соледар? "Соплі"...
показать весь комментарий
08.01.2023 13:14 Ответить
Ну чого ти ниєш? Я пишу те,що можливо сталося. Ну і що тепер робити? Волати про "диванних експертів" які ні чорта не розуміють? Як це змінить реальність?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:25 Ответить
Там запеклі вуличні бої на дистанції 10 метрів. На ФБ сторінці Бутусова є про це відео з одним учасників.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:16 Ответить
Ну..то кацапня в Соледарі чи ні?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:27 Ответить
А ти в окопі чи на дивані?
показать весь комментарий
08.01.2023 15:07 Ответить
У своєї мами спитай.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:08 Ответить
Заберіть свої липкі рученята від Соледар. Надоїло уже,сидять і аналізують. А не щоб там бути і воювати. Соледар це Україна і є під захистом ЗСУ.
показать весь комментарий
08.01.2023 17:09 Ответить
Старшина Запаса




показать весь комментарий
08.01.2023 12:55 Ответить
просто сейчас их время, и они его используют с максимальной для себя пользой. Когда избиратели решат, что наступило время менять свою жизнь, то только тогда начнутся тяжелые, а потому медленные трансформации жизни остальных граждан. А если не решат - значит не начнутся. Но зато можно будет продолжать любоваться фотками прессекретутки на фоне Эйфелевой башни под убаюкивающий телемарафон.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:36 Ответить
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показать весь комментарий
08.01.2023 12:57 Ответить
Бога Иегова надо просить и молиться ЕМУ , а не женщине, которая родила Иисуса Христа !
показать весь комментарий
08.01.2023 13:13 Ответить
Розкажи ще ти кому і як молитися. Може тобі також щось розкажуть.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:15 Ответить
В Библии нет ни слова , ни предложения, чтобы там было написано молиться какой-то Марии Богородице . Читайте Библию ВНИМАТЕЛЬНО !
показать весь комментарий
08.01.2023 13:23 Ответить
Ну то молись, хто тобі заважає, хлопче? Не заважай і ти.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:27 Ответить
а ти все виконуєш що в Біблії написано?
показать весь комментарий
08.01.2023 13:54 Ответить
Не "Шпомеру" Библию цитировать.Тем более который перепутал "Матушку" и "Марию".
показать весь комментарий
08.01.2023 14:36 Ответить
Ещё один умник нашёлся знаток Библии !
показать весь комментарий
08.01.2023 17:19 Ответить
троль, а ти знаєш якої статі Бог ?

священики кажуть Бог Отець

але всі кого ми знаємо в земному житті народилися від жінок

може й в небесному так, по образу і подобію
показать весь комментарий
08.01.2023 16:16 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
08.01.2023 17:58 Ответить
Для тебя реально важно кому и как нужно молиться в такое тяжкое время? Если человек будет молиться хоть камню и считать и верить что это бог, и верить что он ему дает силы то так и будет, неважно как ты называешь это иегова,матерь божья, Аллах, Будда,Кришна и так далее, главное не религия,а вера
показать весь комментарий
08.01.2023 13:27 Ответить
Судя по твоей логике ,нужно молиться всяким богам индийским или японским богам , которых там их не менее пол-тыщи ! Может Богине Кали помолиться или принести в жертву богам , племени Майя, Кукулькан и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BD Хуракан?
показать весь комментарий
08.01.2023 13:40 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2023 13:41 Ответить
с вами всё ясно !
показать весь комментарий
08.01.2023 13:51 Ответить
З вами також.
показать весь комментарий
08.01.2023 16:11 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2023 12:57 Ответить
А з якою метою ви кидаєте непрофесійних та ненавчених солдат на найважчу ділянку фронту?
показать весь комментарий
08.01.2023 12:58 Ответить
бо московити тиснуть такими ж а професійну підготовлену тримають в резерві для развітія успєха..
показать весь комментарий
08.01.2023 13:00 Ответить
Хіба Україна тепер на кшталт московітів також "закидує мясом", відправляючи своїх співвітчизників на убій?
показать весь комментарий
08.01.2023 13:11 Ответить
А де взяти стільки професійних військових, щоб їх вистачило на всі найважчі напрямки (Бахмут, Соледар, Сватове, Кремінна, Кінбурнська коса, ...)?
показать весь комментарий
08.01.2023 13:15 Ответить
А стільки то скільки? Хіба в України немає контрактної армії чи західні союзники уже не навчили як мінімум 12тис. військовослужбовців?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:10 Ответить
Ти смієшся? Під одним тільки Соледаром воюють більше 12 тисяч.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:19 Ответить
Вмовив. І це зітру.)
показать весь комментарий
08.01.2023 15:02 Ответить
Взагалі п. Бутусов розповідав, що безпосередньо на передовій у бойових діях беруть участь 20-30тис. військовослужбовців. Інші перебувають в тилу чи резерві
показать весь комментарий
08.01.2023 14:31 Ответить
Ок. І?
Як розподілити 12 тисяч на всі важливі напрямки?
Довжина лінії фронту більше трьох тисяч км.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:44 Ответить
Дивне запитання, яке мало б бути адресоване до залучених у керівництві фронтом військових.
Наскільки повідомляють змі, гарячі точки лише Соледар, Бахмут Кремінна, на інших напрямках затишшя, жодних наступальних дій не проводиться.
В будь-якому разі є багато можливостей щоб не посилати своїх непрофесійних і непідготовлених людей на убій
показать весь комментарий
08.01.2023 15:02 Ответить
Це у мене дивне запитання?
Це ж ви стверджуєте, що дванадцятьми тисячами можна закрити всі проблеми. Мабуть, краще розбираєтеся, ніж військове керівництво.

І чому ви вважаєте, що там, де сьогодні не ведеться активних бойових дій, не потрібні професійні військові?
На Кінбурнській косі, мабуть, одні непрофесійні потрібні, так? А на Потьомкінському острові теж лише непрофесійні потрібні? І на кількатисячному кордоні також не потрібні професіонали? І в ППО (яке в основному в тилу) також непотрібні професіонали?
А по заводу в Донецьку, ПТУ в Макіївці, гуртожитку в Рубіжному також непрофесіонали влучили? Це ж Хаймарс, вони за 50 км від лінії фронту, там повинні лише непрофесіонали бути, я правильно вас зрозумів?

І дуже цікаво про "багато можливостей". Можете написати хоча б 5 таких можливостей?
показать весь комментарий
08.01.2023 15:13 Ответить
Я такого не стверджував, лише назвав одну з можливостей не посилати на передок у найзапекліші бої непідготовлених людей, що давно мало б бути визнано злочином, а натомість, зелені колаборанти посилюють кримінальну відповідальність для таких рядових непідготовлених людей чи навіть пропонують дозволити їх розстрілювати.
У якій країні ви живете, в авторитарній деспотії, де життя людей не становить жодної цінності чи у правовій демократії?

Ви маніпулюєте, професійні військові скрізь на фронті потрібні, а непрофесійні не потрібні ніде для участі у бойових діях, однак їх безкарно залучають на найважчих напрямках. Ви краще б сказали скільки професійних і підготовлених перебуває в тилу чи скільком таким мотивованим військовим відмовили у військоматах.

Деякі з цих можливостей, я уже вам назвав. Чому б не організувати в тилу професійні навчання на кшталт як це проводили у полку Азов з мотивованих новобранців із залученням звільнених з полону Азовців, досвідчених АТОвців, яким відмовили у військоматах, інших високопрофесійних військових ветеранів, комбатів. За 10 місяців, при бажанні, уже можна було б підготувати десятки тисяч, якщо не більше, високопрофесійного кадрового складу. Ще одна можливість, ставити на чолі військових з'єднань не по тел. праву, панібратству, непотизму чи іншим подібним чином, а дозволити військовим самим обирати та звільняти своїх командирів, керівників з найбільш достойних людей які опиралися б на довіру більшості особового складу? І робити це не з числа новобранців, а з високопрофесійних військових, які, до прикладу, набирали собі команду та їх підготували.
показать весь комментарий
08.01.2023 16:54 Ответить
У мене кілька знайомих служать. Усіх перед бойовими діями спочатку навчали.

Щодо "дозволити військовим самим обирати та звільняти своїх командирів", це в яких арміях таке є?
показать весь комментарий
08.01.2023 17:22 Ответить
Пощастило вашим знайомим.
А хіба важливо в яких арміях таке є чи потенційна вигода і воєнний результат такої реформи? У Запорізькій Січі, яка вважалася найбільш ефективною і боєздатною армією середньовічної Європи, це було.
показать весь комментарий
08.01.2023 17:43 Ответить
Ясно. На все добре.
показать весь комментарий
08.01.2023 18:07 Ответить
Та кажуть, що на Соледар кацапи кинули десантуру, тобто - професійну армію...
показать весь комментарий
08.01.2023 14:28 Ответить
Та кацапській десантурі тільки по фонтанам пірнати. Підготовка рівня КМБ плюс один стрибок з парашутом. Якщо пощастить.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:33 Ответить
Не принижуйте подвиг наших захисників. У кацапів, нажаль, є добре підготовані війська.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:22 Ответить
Чекають на тебе, поки ти з дівану злізеш і усе там "порішаєш".
показать весь комментарий
08.01.2023 13:16 Ответить
Тому що у нас не вистачає зброї і фінансування для формування резерву завчасно, резерв формується по мірі поступлення озброєння із заходу... По друге треба усилювати інші напрямки де раша концентрує сили...
І враховуйте втрати у професійних і добре навчених, ротації, люди вже від початку війни без отпусків... Ще одна проблема що воєнкомати понабирали обузи, хворих, пенсів яких командири усунули з передової, тому що заважають, але вони числяться по штату .... волонтери говорять що їх в деякиї частинах до 20%
показать весь комментарий
08.01.2023 13:22 Ответить
Тільки беріть до уваги, що то запитання написав російский троль.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:28 Ответить
Після таких повідомлень звичайно настає "ми відступили на більш вигодні рубежі".
показать весь комментарий
08.01.2023 12:59 Ответить
А если нет портянки схаваеш?За 5 месяцев впервые на 2 км продвинулись под Соледаром а визгу в инетебудто уже в Киев зашли...умиляют эти забеги оркоботов на цензор,
показать весь комментарий
08.01.2023 13:50 Ответить
А если да, портянкой себя по морде отхлестаешь?
показать весь комментарий
08.01.2023 13:56 Ответить
попереджали...не виходить в них в бахмуті - переметнуться на соледар...
показать весь комментарий
08.01.2023 12:59 Ответить
Вони рвуться до червоної гори,впаде червона гора-дні бахмуту будуть рахуватися на пальцях однієї руки.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:49 Ответить
Експерт програми "Битва екстрасенсів" непрофесійний заступник міністра оборони Маляр заявила... Дальше по тексту..
показать весь комментарий
08.01.2023 13:02 Ответить
Зате гетьман Кловун нас тепер веде вперед!
показать весь комментарий
08.01.2023 13:14 Ответить
К чему ты это ,трололо? Ни одного кометария в поддержку Порошенко не вижу,зато московским гнида надо в рот гавна побольше да плюнуть подальше.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:15 Ответить
Щось не подобається мені, як це звучить.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:10 Ответить
І знову стогони в коментарях) Вам морально важко? То не стогніть, а скиньте тягар з душі, зробіть щось конструктивне. Задонатьте на ЗСУ наприклад
показать весь комментарий
08.01.2023 13:10 Ответить
Соледар: 22-річний «Бронік», продавець з Василькова - командир відділення 46 ОДШБр
22 річний «Бронік» - сконцентрований, жорсткий, безкомпромісний, сміливий, який заряджає усіх своєю енергією та впевненістю, він, здається, зійшов з рекламного плаката «Яким має бути молодий воїн ДШВ». Одне з найбільших вражень у Соледарі, де зараз йдуть запеклі бої на дистанціях до 10 метрів - це командир відділення 46-і десантно-штурмової бригади «Бронік». 22-річний сержант, який відповідає за життя 14 бійців, 24 лютого був простим продавцем у супермаркеті у Василькові. Але в той день він став бійцем ТРО рідного міста, а через пару тижнів вступив до лав нової бригади, і пройшов бої під Киевом, Херсоном, а зараз захищає український Донбас. Обстановка у Соледарі дуже важка, і саме 46 бригада тримає фронт у цій одній з найгарячіших ділянок.
https://youtu.be/***********
показать весь комментарий
08.01.2023 13:13 Ответить
Сконцентрували вони там чималі зусилля для того, щоб вийти на кордони Донецької області Джерело:
Про які кордони Донеччини вони мріють , ідіоти .? Кацапи зовсім вже з глузду з'їхали , не розуміють куди пруть .!! Вони хоч карту дивляться ?
Ну візьмуть Бахмут і Соледар , а далі що ?? А далі - Слов'янськ і Краматорськ , Дружківка і Констянтинівка , це ж теж Донеччина ,, так то справжні фортеці , які укріплені в рази краще за Бахмут , який вони штурмують - вісім місяців !
показать весь комментарий
08.01.2023 13:14 Ответить
Якщо підійдуть до Краматорська і Слов'янська, то почнуть артилерією стирати ці міста з лиця землі. От оце найстрашніше.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:34 Ответить
А в Бахмуті вони хіба не таке ж роблять . ?
показать весь комментарий
08.01.2023 13:43 Ответить
Таке. Але це ще +2 міста, кожне більше за Бахмут.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:30 Ответить
«І ми, як морально доросле суспільство повинні розуміти, що донедавна цивільні люди проходять надзвичайно складне як моральне, так і фізичне випробовування військовими реаліями війни.»

І саме тому ми посилюємо покарання для військових. Закусювати треба, Ганно. Бо, судячи зі стану обличчя у такому віці, до дімона, котрий колишній президент якихось там «мєдвєдєв», залишилося недовго.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:18 Ответить
Ви мало знаєте про неуставні відносини, "прикази" і "такий" спосіб доходженні інформації до верхів. Один віддає наказ керуючись невідомо яким *уєм інший не хоче виконувати такий наказ.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:23 Ответить
Це був сарказм.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:50 Ответить
То киньте резерви, задовбали вже, їй Богу. Бо буде те шо з Маріуполем.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:35 Ответить
А тобі з Польщі видніше, де є резерви? Ну так розкажи, всі чекають.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:42 Ответить
Цікаво, а хто це ще недавно говорив, що Україна могла б збільшти армію, але тоді ми не зможемо будувати дороги? Думаю, що усі ті прораби, які накралися і ділилися цим аж до верху, є зараз найбільш підготовленими воїнами
показать весь комментарий
08.01.2023 13:52 Ответить
Давно предлагал с лета ещё прекратить Зотову свою хрень мамам звонить чтоб приехали забирать и правду посмотреть, а также переговоры по сот тел с мамами и женами рехнутыми. А причина тут одна. А в Бахмуте, Соледаре и рядом что же за хлопцы такие с той стороны против нас воюют? Не звонят, в плен не попадают, автоматы не ржавые, уголовников тогда не было, и сегодня врядли итд и тп. Перед нами сильный враг, большая страна и мотивации там воевать все больше. Что не видно? Потенциал военный против нашего огромный. И есть убеждение, что многое только начинается, уже запели певцы что весь 23 год уйдет и иди знай ещё! Пора переводить весь восток страны на тотальную оборону, власть в городах военных, исполкомы с мэрами служить стране в оборонке, трибуналы срочно ввести, формировать добровольную гражданскую оборону, оружие расдать стрелковое и связью обеспечить группы местных таковых между собой. Та и в других областях пора так. Война будет затяжная. А знатокам онкологических болезней пора в такие диспансеры волонтерами пойти и поработать посмотреть на больных там. Чтоб не вякали кто чем болен и сколько осталось! Утырки те ещё. Хватит уже в 14-15 г сроку давали три месяца коротышке! Я бы и парламент распустил, Госкомитет обороны на его месте бы сформировал. В смысле в здании. А у шоблы мандаты забрать и служить стране где укажут. Загранпаспорта забрать. Кстати и диппаспорта давно пора контролировать жестко. И как можно больше привлекать тех к контролю и исполнению подобного вернувшихся с фронта, кто прошел лечение и получил инвалидность, но может работать служить в запасе в гос-органах. Так вычистим шваль там. Ношение оружия разрешить и продажу тоже и срочно, вкл все стрелковое и конечно короткоствол. А то дышать кое где нечем и было и стало и осталось! Так победим!
показать весь комментарий
08.01.2023 14:10 Ответить
І варто там класти життя наших хлопців?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:17 Ответить
Може, відразу напишете весь список міст, які, по-вашому, слід віддати кацапам вже зараз?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:24 Ответить
А чого ви собі такий тон дозволяєте?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:40 Ответить
Тому ще не треба закликати до здачі наших міст.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:48 Ответить
Ніхто і не закликає.
Просто можна подовжити купу бійців і здати місто
показать весь комментарий
08.01.2023 15:24 Ответить
Положити купу бійців можна під кожним містом, яке обороняється. То що, відразу всі міста віддати?
показать весь комментарий
08.01.2023 15:34 Ответить
У вас примітивна логіка.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:35 Ответить
Попросіться керівником над Залужним. Бачу, ваші амбіції на менше не підходять.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:37 Ответить
А де буде вже варто?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:31 Ответить
Там де безпечніше вести оборонні дії.
Якщо там просто їх вбивають, то яка користь в цілому?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:41 Ответить
А де сказано, що їх просто вбивають?
показать весь комментарий
08.01.2023 14:49 Ответить
А що не так хіба?
Цікаво скільки померло захищаючи Бахмут.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:25 Ответить
Я зрозумів. Ви за те, щоб здати кацапам Соледар і Бахмут.
Отже, моє початкове запитання залишається в силі: у вас є список всіх міст, які, по-вашому, потрібно віддати кацапам?
Ви пропонуєте воювати лише лише за Київ та за Львів? Поясніть, будь-ласка, але без вотебаутізма, цього улюбленого інструмента ботів. Дякую.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:32 Ответить
Це ви мене ботом називаєте???
Ви сам хто?
Бачу нічим зайнятись. Ідіть в ЗСУ, поможете Соледар відстояти
показать весь комментарий
08.01.2023 15:33 Ответить
Це вам нічим зайнятися. Цілодобово агресивно розганяєте зраду на цензорі.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:35 Ответить
А ви всі коменти мої перечитали в перескладали. нотуйте далі якщо робити нічого
показать весь комментарий
08.01.2023 15:53 Ответить
слава Богу, припинили friendly fire
показать весь комментарий
08.01.2023 16:29 Ответить
Ніде безпечно не буде. Відступити від Соледару - кацапи будуть штурмувати наші позиції за Соледаром. Оборонятися у міській забудові все ж краще, ніж в чистому полі.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:12 Ответить
Це вже як подивитись.
З роками виявилось, що і донецький аеропорт тримати не треба було, Пісків вистачило з головою.
показать весь комментарий
08.01.2023 15:32 Ответить
Мазяр пише що на донецькому напрямку є наше просування на схід. А на англійській карті є тільки просування орків на захід. Може Мазяр сконцентрується на телешоу і не буде казки розповідати на тему війни?
показать весь комментарий
08.01.2023 15:36 Ответить
От тільки серед тих мобілізованих катма місцевих жителів.вони в основному сидять в західних областях,і хто їх там призве.?,,потрусити" лише нашу вінницькі область,цілу джип-армію можна сформувати.особливо їх багато ,,никається" по старовірським селам,та й влюбому іншому місці чути характерний ,,базар".жінки з дітьми допомогу отримують,а ці ,,нелохи' водочку кушают.
показать весь комментарий
08.01.2023 19:20 Ответить