8816 посетителей онлайн
8 988 42

Повестки через "Дію" не будут присылать, - Минцифры

дія

Новый порядок взятия на военный учет не предполагает, что повестки будут поступать через "Дію".

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Village, об этом заявил руководитель по развитию электронных услуг Минцифры Мстислав Баник.

"Ни это постановление, ни какое-либо другое не предусматривает поступление повесток через "Дію". В нашем плане работы пока нет таких задач", - пояснил он.

Согласно постановлению Кабмина, в "Дії" должен появиться новый сервис - электронный военный билет. Как его будут внедрять и как будет работать сервис, пока не рассказывают.

"Еще много моментов нужно доработать вместе с Министерством обороны Украины", – отмечают в Минцифре.

"Большинство государственных сервисов и услуг почти всегда предполагают возможность их внедрения онлайн в "Дії". Война показала, что доступность цифровых сервисов для граждан – одно из приоритетных решений", - добавил Баник.

Топ комментарии
+16
І чим новиє літса відрізняються від москолоти де повістки приносять новонародженим? Анічим.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:01 Ответить
+15
програма не розбирає, ще почнуть "свої" отримувати
показать весь комментарий
09.01.2023 12:38 Ответить
+13
Вчора Ігор Лапін розповідав, що на Волині комісаріат видає повістки вже загиблим на війні, або їхнім родичам. Уявіть приходять додому до вдови і вручають повістку загиблому чоловікові. І Лапіну повістку видали, хоча він давно на війні. Ще і пригрозили кримінальною справою, якщо не з'явиться в військомат. Певно не знали.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
програма не розбирає, ще почнуть "свої" отримувати
показать весь комментарий
09.01.2023 12:38 Ответить
Розсилка за номером телефону.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:40 Ответить
повістка, скоріш за все, спочатку формується по пашпортним,податковим, медичним даним, а розсилається за номером дії, привязка йде не до номеру тф, а до інших даних, в яких ви вказуєте додатково і номер телефону, він програмі не важливий
показать весь комментарий
09.01.2023 12:45 Ответить
Не знаю, але Дія у мене не встановлена. І без неї пам"ять телефону вже забита на 95%.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:58 Ответить
Навіщо тоді Дія якщо повістки в суд і в армію через неї не розсилаються?
показать весь комментарий
09.01.2023 17:07 Ответить
Фууххх. Аж льохше стало.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:39 Ответить
Вчора Ігор Лапін розповідав, що на Волині комісаріат видає повістки вже загиблим на війні, або їхнім родичам. Уявіть приходять додому до вдови і вручають повістку загиблому чоловікові. І Лапіну повістку видали, хоча він давно на війні. Ще і пригрозили кримінальною справою, якщо не з'явиться в військомат. Певно не знали.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:40 Ответить
І чим новиє літса відрізняються від москолоти де повістки приносять новонародженим? Анічим.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:01 Ответить
Якщо ви перейменуйте бордель...
показать весь комментарий
09.01.2023 14:44 Ответить
https://youtu.be/F6dUWioh_KA ...

Slava UKRAINE 🥇🥇🥇✊💪👍💯🔱❤️🖤💙💛🔱
показать весь комментарий
09.01.2023 12:42 Ответить
Як я розумію, більшість повірила владі, але дію видалила.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:43 Ответить
Навіть якщо і надсилатимуть,як це буде відрізнятися від того, що повістка буде наприклад стирчати в дверях?
показать весь комментарий
09.01.2023 12:44 Ответить
Дякуємо, дуже дякуємо
показать весь комментарий
09.01.2023 12:45 Ответить
Астролог Влад Росс каже що навесні Україна розіб'є мавзолєйних Шизоїдів 👹💀🦍 що Черчіль брата Мавзолєя Гітлєра... союзнички довбані ✊💪👺👺
показать весь комментарий
09.01.2023 12:46 Ответить
А ще він розповідав, що у листопаді-грудні 2022 року буде з ймовірністю 99% ядерний удар по Україні та закликав людей їхати з великих міст.
показать весь комментарий
09.01.2023 12:53 Ответить
А Арестович казав: - Два, три тижні й проблем нема...
показать весь комментарий
09.01.2023 13:51 Ответить
Він казав - Зараз пайдьот "зєльонка" і партізани всєх оркав з-за куща пастрєляют!
показать весь комментарий
09.01.2023 14:41 Ответить
ще б телефона купили ,щоб отримати ...
показать весь комментарий
09.01.2023 12:50 Ответить
Буба нахвалявся всім подарувати телефони, та так все і заглохло. Зате піару було повні штани.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:04 Ответить
показать весь комментарий
09.01.2023 12:51 Ответить
Надягніть на нього гальмівну сорочку ради Христа🤦
показать весь комментарий
09.01.2023 12:52 Ответить
гамівну)))
показать весь комментарий
09.01.2023 13:08 Ответить
Та на цього підара треба обидві одягти і рукава у обох позв'язувати.На шиї.Та потугіше.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:34 Ответить
Хтось воює, а хтось дерибанить країну.

показать весь комментарий
09.01.2023 15:35 Ответить
Коли змінять закон про вибори і добавлять в дію механізм відкликання виборчого голосу... ? проведення референдумів опитувань?
Хтось ще це памятє, за що люди голосували за ЗЕ?
ПРЕДВЫБОРНАЯ ПРОГРАММА ВЛАДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГО
1."Сразу хочу заверить - иду на один срок, чтобы изменить систему ради будущего. Буду честным и преданным Украине и передам ее в руки нового поколения политиков"
2. Первым законопроектом будет "О народовластии" "В нем мы вместе закрепим механизм, по которому только народ Украины будет формировать основные задачи для власти через референдумы и другие формы прямой демократии"
3. Изменения начнутся с поста президента. "Мои законопроекты в этом направлении: "О снятии неприкосновенности с президента Украины, народных депутатов и судей", "Об импичменте президента Украины", "Об отзыве народного депутата Украины"
4.Выборы в парламент и местные советы будут проводиться исключительно по открытым спискам, а за "кнопкодавство" и "депутатские прогулы" депутатов будут наказывать лишением депутатского мандата.
5.Будет проведена судебная реформа. "Для простых споров - мировые судьи, избираемые народом. Для уголовных преступлений - эффективный суд присяжных, состоящий из народа"
показать весь комментарий
09.01.2023 12:52 Ответить
Розвісив спагетті лохам на вуха і вони побігли перечіпаючись голосити за ахх какова чувака на лісапеті.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:08 Ответить
Ці спагетті розвішуються в усіх країнах світу по одній і тій же методиці з невеликими варіаціями ,згідно того,що піпл хоче почути.
показать весь комментарий
09.01.2023 14:25 Ответить
1.Буду преданным дерьмаку и передам Украину ему в руки.
2.Попилю на асфальте.
3.Фсё.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:12 Ответить
Зазвичай реформи в Україні проводяться не після виборів, а перед виборами. Тут, для оцінки якості та ефективності таких змін, важливо не забувати, що служить стимулом таких реформ - бажання знову дорватися до влади з метою нової наживи чи кнут із пенделем для тих, хто втратив владу. На жаль, поки що іншого не дано.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:20 Ответить
Треба розвалити РабZeю 22 квітня..на день народження сраного чЛєніна та його довбаного пролетаріату..ото буде цирк...🦍🦍🦍для с КАЛєн вставатєлєй..🤣 мавзолєйних 🤣
показать весь комментарий
09.01.2023 12:52 Ответить
Зе ,Пу и Лу побудувли Хунту...по образу и подобію...,що буде далі побачимо...
показать весь комментарий
09.01.2023 13:03 Ответить
Покажіть мені батальон, зформований з синків прокурорів, депутатів, судей та інших чиновників.
В нашій країні перед законом усі рівні????
показать весь комментарий
09.01.2023 13:25 Ответить
Цей батальон було сформовано ще до 23.02.2022.
Але є нюанс, а саме - його локація
показать весь комментарий
09.01.2023 14:46 Ответить
Не будуть. Ще рано вскривати цю консерву, вона на вибори заточена )
показать весь комментарий
09.01.2023 13:44 Ответить
удаляем по быстрому эту шляпу...
показать весь комментарий
09.01.2023 13:50 Ответить
Возможно я что то упустил, но повестка считалась врученной под личную подпись.
показать весь комментарий
09.01.2023 13:53 Ответить
А вообще! Разберитесь со всякими "шалманами" которые "надели" на себя форму ЗСУ и ходят с важным видом с одно задачей_ обеспечить свое пропитание в 400 км от фронта! И этим они успешно заниматься почти год!
показать весь комментарий
09.01.2023 13:58 Ответить
показать весь комментарий
09.01.2023 14:21 Ответить
Це брєд. Яка в сраку дія? Є ккріівні документи , повістки бувають для виклику на ВЛК та бойові і обидві вручаються особисто під підпис. Повістка складається з трьох частин - першу забирають представники РТЦК та СП, другу залишають військовозобовязаному, а третю віддають на роботу, якщо він працює.
показать весь комментарий
09.01.2023 14:30 Ответить
Вангую, зелені шльондри скоро голосувати через дію впровадять, а потім намалюють результат, який їм треба