8500 посетителей онлайн
11 978 67

С Банковой просили за Портнова, потому что он якобы помог убрать Корбана из "Укропа", - экс-руководитель управления спецрасследований Горбатюк

горбатюк

Администрация президента через генеральных прокуроров пыталась влиять на управление спецрасследований по определенным делам.

Об этом в интервью рассказал Цензор.НЕТ бывший руководитель управления по спецрасследованиям и делам Майдана, военный, кандидат на директора НАБУ Сергей Горбатюк.

"Я сделал вывод, что основу управления государством и сейчас, и раньше делают на том, чтобы иметь ручное влияние на правоохранительные органы – кого-то привлечь, по кому-то закрыть. И, в частности, с помощью этого управлять страной", - отметил Горбатюк.

По его словам, такие указания были "по подозрению Портнова, по "Межигорью", вышкам Бойко, по делу Клименко".

На уточнение, просили ли за Портнова во времена президента Порошенко, Горбатюк ответил: "Да. Была формулировка, что он помог Администрации тем, что помог убрать Корбана с "Укропа". Я не знаю, правда ли это, но формулировка была такая, что благодаря Портнову Корбан был смещен с руководства партией "Укроп".

Как известно, 23 января Геннадий Корбан действительно был снят с руководства партией "Укроп", а его место занял Денис Борисенко, приближенный к Святославу Олейнику, который в свою очередь дружил с Портновым.

На уточнение, поступали ли эти просьбы непосредственно с Банковой, Горбатюк ответил:

"Нет, с Банковой напрямую не влияли. Зачем это делать, если есть генпрокурор, поставленный Банковой? Это делалось все через генпрокурора".

Более подробно читайте в интервью военнослужащего, кандидата на должность главы НАБУ Сергея Горбатюка: "Законопроектом 8271 Совет грубо нарушает Конституцию, чтобы более жестко наказывать только определенную категорию людей - военнослужащих".

Топ комментарии
+36
На рошен? Ви бачили це портновське лайно в Україні під час правління Порошенка?
19 травня 2019
Колишній перший заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що повернувся в Україну.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:42 Ответить
+33
Портнов прискакав в Україну коли Буратіна заліз на трон.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:48 Ответить
+26
ЗЕздець.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
09.01.2023 21:32 Ответить
В тихоокеанской островной стране Ниуэ выпустили памятную серебряную монету, посвященную защитникам Мариуполя

Новая монета имеет номинал в $5 и называется "Воин Азовстали".
показать весь комментарий
09.01.2023 21:33 Ответить
ЗЕздець.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:36 Ответить
показать весь комментарий
09.01.2023 21:38 Ответить
На рошен? Ви бачили це портновське лайно в Україні під час правління Порошенка?
19 травня 2019
Колишній перший заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що повернувся в Україну.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:42 Ответить
это же кацап, не утруждайся дискуссировать с ним.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:45 Ответить
І не просто кацап. Це подляково- пригожинське, свіженько зареєстроване.


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:09.01.2023
показать весь комментарий
09.01.2023 21:47 Ответить
Портнов прискакав в Україну коли Буратіна заліз на трон.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:48 Ответить
И вероятно ускачет, когда буратино перестанет быть презедентом.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:59 Ответить
Він вже ускакав про всяк випадок. А Буратіна йому допоміг виїхати.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:01 Ответить
Проти портнова санкції США.
показать весь комментарий
10.01.2023 00:39 Ответить
Цей Горбатюк тільки белькотів, а не розслідував розстріли на Майдані і тепер знову якісь "сенсації" ретранслює..., якийсь неприємний суб'єкт.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:38 Ответить
а наскільки глибоко Ви обізнані в справі Майдану? Чи взагалі щось знаєте? Знаєте що з приводу Горбатюка кажуть родичі загиблих?
показать весь комментарий
09.01.2023 22:49 Ответить
Скоріш за все порішав з зєрмаком якесь призначення і зараз заробдяє бали. Десь бовкне брехню десь щось правдиве-але напрямок його посилів зрозумілий: оббріхувати потрохи ЄС і Пороха. Бабло не пахне-так? правдивий ти наш.
показать весь комментарий
09.01.2023 23:22 Ответить
Більшовицькі методи у цивілізованому світі неприйнятні.
показать весь комментарий
10.01.2023 00:41 Ответить
Є різні форми правління. На московії, наприклад, диктатура, а в США - обмежена демократія, КНДР - феодалізм. Україна знов попереду всієї планети: завдяки дєрьмаку утворюється "псевдодемократична автократія" (чи "диктатура з соціальним орієнтуванням")... Не можу визначитись...

Цікаво: що вся ця дєрьмаковська шобла буде робити після виходу наших військ на кордони 1991 року? Адже додому повернуться військовики з загостреним відчуттям справедливості та ПТС... Вони (зелень) вже сухарів насушили? Чи вони сподіваються, що їм ляже фарт, як шапкокраду та бімбовічу?
показать весь комментарий
09.01.2023 21:40 Ответить
Пане Женя,хіба стаття про форми правління в різних державах?Горбатюк прямо сказав,що при всіх президентах,в усі часи України і пезидент,і його адміністрації-прибирали від влади тих,хто мішав президенту тим,чи іншим.І це робилося,в тому числі,при допомозі "ручних" генеральних прокурорів.Чи я не так зрозумів Горбатюка?Ви також повелися на асоціацію-Банкова,значить Зеленський і Єрмак?А тут нежданчики....
показать весь комментарий
09.01.2023 21:51 Ответить
Форма правління держави безпосередньо впливає на регулювання відносин (від економічних до правових) в середині держави. І якщо, при прозорій демократії та законодавчо затвердженому механізму противаг, це (порушення законів за ради власних потреб) дуже складно, то при постсовковому правлінню, з менталітетом "телефонного права" (як ви й зазначили - на протязі 30 років) це, на жаль, повсякденність. Зміна відповідальних за законодавство призвела до зміни вектору з "Армія, Мова, Віра" на "Какая разніца, хоть паржом".
Я не плекаю надію, що при Пороху в Україні б встановилася нормальна система противаг (не на стільки я "віруючий"), але я точно впевнений, що при дєрьмаку (чи ЗЕ, чи Подоляку, чи ще комусь з тієї ж обойми) такого не відбудеться. Таке моє ІМХО.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:21 Ответить
Так, пане Василю, кандидат в НАБУ сказав, що просили з адміністрації Президента і на питання чи сам Президент, відповів що ні. То чому Ви звингувачуєте Президеннта, коли він до цього немає відношення? Хто завгодно і що завгодно може сказати, особливо брат єлдака продавав посади від імені Президента, але Ви про це не пишите? А помічники Президента сьогоднішнього єрмак, татаров, смірнов, демченко, подоляк та інші чисті і прозорі, як вода? Не вони служили януковичу?
показать весь комментарий
09.01.2023 22:59 Ответить
Ви неуважно прочитали.
"Ні, з Банкової напряму не впливали. Навіщо це робити, якщо є генпрокурор, поставлений Банковою? Це робилось все через генпрокурора". Джерело:
показать весь комментарий
10.01.2023 01:06 Ответить
Чому ж я неуважно прочитав, навіть дуже уважно. Така посадова особа, як цей кандидат мали б не говорити сьогодні такі речі, а якщо бачили злочин, то мали порушувати справу і доводити свою, тобись державну правоту. А цими діями кандидат в НАБУ підтвердив, що буде виконувати незаконні вказівки, або про них мовчати.
показать весь комментарий
10.01.2023 05:24 Ответить
Він мені також не подобається, бо був частиною тієї злочинної системи. Однак мова йшла про свавільний контроль над системою правосуддя Банковою, тобто президентом, справу проти якого не так легко порушити, а одному слідчому просто не можливо.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:36 Ответить
Оманские чуваки это не Обман,дЕрмак зна шо робе...
показать весь комментарий
09.01.2023 21:44 Ответить
для начала лучше вспомнить где был портнов при Порошенко..... а сидел он тихо под плинтусом на паРаше.......
показать весь комментарий
09.01.2023 21:48 Ответить
Если бы не Порошенко и Даля Грибаускайте летом 2014 года... Украины давно бы уже не было..
Была бы Малороссия с Белороссией...кремлевского Вермахта
показать весь комментарий
09.01.2023 21:48 Ответить
Гонтарєву іщо забув
показать весь комментарий
09.01.2023 21:52 Ответить
Гонтарева спасла финансовую систему Украины,когда на счету Казначейства было ноль целых ни фига десятых..а помогал ей Лешек Бальцерович.. спасший Польшу от того же дерьма...
показать весь комментарий
09.01.2023 21:56 Ответить
Так і я про це. А ще Вовк. Він спас таріфную сістєму
показать весь комментарий
09.01.2023 21:59 Ответить
Вовк сидів тихо тоді. Вперше гучну справу Шеремета з текстом про "велич арійської раси" він наважився відкрити саме як Клоун прийшов до влади.
Але дебілам це не аргумент.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:28 Ответить
дуже постраждав у часи узурпації влади рошеном, включно із примусовим жуванням "шаленої бджілки" на котру має алергію... Три роки у психіатричному диспансері не дали результату і тільки форум Цензора, хоч якось вгамовує біль.
показать весь комментарий
10.01.2023 11:30 Ответить
На уточнення, чи просили за Портнова в часи президента Порошенка, Горбатюк відповів: "Так"
показать весь комментарий
09.01.2023 21:49 Ответить
То обмовка. Насправді він сказав "Ні. Да ви шо?!"
показать весь комментарий
09.01.2023 21:53 Ответить
А когда руснявая мразота портнов вернулся в Украину?
показать весь комментарий
09.01.2023 21:55 Ответить
Павло, приберіть картинку, бо внизу сру ріже очі (з написаним згідний).
показать весь комментарий
09.01.2023 22:27 Ответить
Путлер готовился к 100 летию образования СССР 30 декабря 2022 года..но фишка в том что СССР был создан в июне 1923 года...когда была принята Конституция дохлого дерьма...
показать весь комментарий
09.01.2023 21:53 Ответить
Горбатюк лепит горбатого.
показать весь комментарий
09.01.2023 21:57 Ответить
показать весь комментарий
09.01.2023 21:59 Ответить
Понеслось лайно по трубах...
показать весь комментарий
09.01.2023 21:59 Ответить
Нічого, що при Пороху Портнов сидів в Рашці і носа не показував звідти?
Якого він міг Корбана в "Укропі" замінити?

Якась відверта лажа.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:00 Ответить
На жаль 73% і не таке схавають... На це і розраховано.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:06 Ответить
А разве не тупые и не придуравошные, если из 100% пришли голосовать всего 35%?
показать весь комментарий
09.01.2023 22:16 Ответить
Хоче оюдина бути призначеним в НАБУ і знає кому лизьнути. Цікаво де він був до цього?
показать весь комментарий
09.01.2023 22:18 Ответить
так почитай за ссиллю оригінал в'ю!
Сидів кадровиком в штабі однієї з тилових бригад.
показать весь комментарий
10.01.2023 02:18 Ответить
Портнова и прочих крыс путлера вернул в Украину Леонид Данилович 15 мая 2019 года..была дана отмашка..типа Зеля уже президент..., значит Данилыч знал ещё до выборов результаты...
показать весь комментарий
09.01.2023 22:09 Ответить
Ольга ********* вам же ещё летом 2017 года сказала

Все кто угодно .лишь бы не Порошенко,второго срока РабZeя не выдержит...🤣🤣 правильно сказала Курица🐔🐔🐔
показать весь комментарий
09.01.2023 22:14 Ответить
Чувак, який саботував 5 років слідство по Майдану, вирішив росказати, як танцору яйця заважали.

Інсайд, що заслуговує довіри. Ага.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:17 Ответить
Виталий Портников говорил правильные вещи. .. Украина будет в НАТО и ЕС..лет через 20...30..
Надобраніч👋
показать весь комментарий
09.01.2023 22:22 Ответить
Щось сектанти затужили...
показать весь комментарий
09.01.2023 22:29 Ответить
Це він хоче сказати, що Луценко передавав йому "прохання з Банкової" по Портнову? А по якій справі? Наскільки я пригадую, Горбатюк розслідував справи, по якій Портнов не проходив. Портнову навіть підозра не оголошувалась
показать весь комментарий
09.01.2023 22:37 Ответить
"Я так для себе зробив висновок, що основу управління державою і зараз, і раніше роблять на тому, щоб мати ручний вплив на правоохоронні органи - когось притягти, по комусь закрити. І, зокрема, за допомогою цього управляти країною", - зазначив Горбатюк. ... і зазначив сам про себе.
показать весь комментарий
09.01.2023 22:38 Ответить
Не бачу майбутнього України. Все як завжди. Тепер ще й Боневтік херой.
показать весь комментарий
09.01.2023 23:04 Ответить
Маланці *********, а з українців пір"я летить!
показать весь комментарий
09.01.2023 23:32 Ответить
из нового токо то,шо олийнык влажно дружил с портновым...
показать весь комментарий
10.01.2023 01:16 Ответить
Маніпулятор Горбатюк класний! Достойний буде директор НАБУ. Ворог Порошенко Портнов, що ховася у каденцію Порошенко від покарання закордоном і якого у валізі привіз Колрмойський, виконує вказівки Порошенко по заміщенню Корбана у власній Корбана партії! Дві діаметральні протилежності запроста вживаються у одній голові Горбатюка.
показать весь комментарий
10.01.2023 01:46 Ответить
Борьба с коррупцией не ради борьбы с коррупцией а просто для борьбы
показать весь комментарий
10.01.2023 10:13 Ответить
трішки не в тему, але скажіть хто ще звернув увагу, що на форумі є "дописувачі", котрі лайкають все підряд, включно із діаметрально протилежними думками??? Як приклад саме тут ...

Васильку, обминай мої репліки, бо сраколизи мене бісять.
показать весь комментарий
10.01.2023 11:38 Ответить
Портнов при Пороху сидів, як миша під віником десь на мАсковських болотах та боявся навіть дихати у бік України.
показать весь комментарий
10.01.2023 11:46 Ответить