8008 посетителей онлайн
8 793 71

Кабмин зарегистрировал в Раде законопроект о запрете Московского патриархата

онуфрій,антоній

Кабинет министров зарегистрировал в Верховной Раде законопроект, запрещающий деятельность в Украине пророссийских религиозных организаций.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщил представитель Кабмина в Раде Тарас Мельничук.

Речь идет о законопроекте "О внесении изменений в некоторые законы Украины о деятельности в Украине религиозных организаций" №8371.

Мельничук отмечает, что законопроект направлен на обеспечение духовной независимости, недопущение раскола в обществе по религиозному признаку, содействие консолидации украинского общества и защите национальных интересов.

Проектом Закона предусмотрено внесение изменений в ЗУ "О свободе совести и религиозных организациях", "О государственной регистрации юридических лиц, физических лиц – предпринимателей и общественных формирований", которые делают невозможным деятельность в Украине религиозных организаций, руководящий центр (управление) которых находится за пределами Украины в государстве, совершающем вооруженную агрессию против Украины.

Напомним, правительству поручили разработать этот законопроект на специальном заседании СНБО 1 декабря, посвященном деструктивным действиям Московского патриархата. Тогда были приняты санкции против церковников-предателей, а СБУ активизировала проверки объектов УПЦ МП.
Напомним, 2 декабря президент Владимир Зеленский ввел персональные санкции в отношении некоторых представителей религиозных организаций, аффилированных с центрами влияния в РФ.

Топ комментарии
+26
Геть кагебешний кацапархат з України!

показать весь комментарий
19.01.2023 20:07 Ответить
+19
Геть гебню з України
показать весь комментарий
19.01.2023 20:10 Ответить
+17
Уявіть ступінь ідіотизму:


"за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання томосу і створення Православної церкви України".

Справа досі не закрита.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
я б казав, що 1
показать весь комментарий
19.01.2023 20:34 Ответить
Це ще далеко не новина а лише піар та балачки.
Хай спочатку по вже діючім законам тітушню вгамують, що не дає можливості громадянам за бажанням переходити до ПЦУ.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:44 Ответить
Поживемо- побачимо !!!
показать весь комментарий
19.01.2023 20:07 Ответить
Плюсую!!! Відразу в голову лізе питання: а куди ж з України щезнуть сектанти масковського сатанату з указом сталіна-берії?
показать весь комментарий
19.01.2023 20:46 Ответить
Геть кагебешний кацапархат з України!

показать весь комментарий
19.01.2023 20:07 Ответить
баньдюки с 90-х, только с бородами....
показать весь комментарий
19.01.2023 20:25 Ответить
ZZ-поп?
показать весь комментарий
19.01.2023 20:25 Ответить
показать весь комментарий
19.01.2023 21:09 Ответить
содоміткомпанія, чому без паші-мерседеса, чи він в цей час совокупляється в якомусь вівтарі.?
показать весь комментарий
19.01.2023 21:11 Ответить
Так вони ж вже не з РПЦ, а закінчиться збройна агресія, і знову будуть з РПЦ. "Как котят" (с)
показать весь комментарий
19.01.2023 20:09 Ответить
та невже??? а як вам таке?
показать весь комментарий
19.01.2023 20:09 Ответить
Ех! Спєрмоусов не дожив, - могли б і його призначити.
Тут, тіпа, він каже, - "у ***** отакусінький, - сам бачив..."

показать весь комментарий
19.01.2023 20:17 Ответить
Геть гебню з України
показать весь комментарий
19.01.2023 20:10 Ответить
Після останніх заяв онуфріївців буде складно юридично довести, що "".
Тим більше, з-за наявності д'Єрмака і Кірюхи,, їх прихожанинів, в головному охвісті управління державою...
показать весь комментарий
19.01.2023 20:12 Ответить
А чого така спєшка? Ні фіга швидкість?
показать весь комментарий
19.01.2023 20:14 Ответить
Попи розбредуться,
перейменуються в якусь іншу церкву, ось як ОПЗЖ , а сама "віра" останеться тією ж.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:16 Ответить
А карну справу проти Порошенка за Томос припинено?
показать весь комментарий
19.01.2023 20:16 Ответить
Уявіть ступінь ідіотизму:


"за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання томосу і створення Православної церкви України".

Справа досі не закрита.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:18 Ответить
Для Зєлупоні вороги не какцапи та Муйло, а Порошенко... І це сумно (((
показать весь комментарий
19.01.2023 20:27 Ответить
От зараз розпочнеться "вой на болотах Мокшандії"
показать весь комментарий
19.01.2023 20:21 Ответить
Це лише "законопроект".За нього ще проголосувати треба! І за голосуванням побачимо хто є " ХУ''
показать весь комментарий
19.01.2023 20:22 Ответить
ОК, а як ця ідея стикується із справою проти Порошенка щодо Томосу? Понаобирали, блін, зі своїм богом розібратись не можуть... Слава Перуну! Геть бородатих дармоїдів! (це вже більше з відчаю, хоч і не вірую в Ісуса, але поважаю і Шептицького, і Шевчука, і Гузара (особливо - мудра людина), і Єпіфанія і багатьох інших - не поділяю світогляд, але щиро поважаю). Якщо є попит - то хай буде НАША пропозиція!
показать весь комментарий
19.01.2023 20:26 Ответить
показать весь комментарий
19.01.2023 20:49 Ответить
Що це за провокація? Коли це Перуна славили зігою?
показать весь комментарий
19.01.2023 20:53 Ответить
Не знаю. Це з сайту "Інтелект нації", - https://intelektnacii.top/ridnavira/slava-perunu-slava-peremozi/ https://intelektnacii.top/ridnavira/slava-perunu-slava-peremozi/
показать весь комментарий
19.01.2023 20:59 Ответить
якась маячня з придуманої "велесової" книги... якийсь перун... ще зевса призвіть... а бо богів майя... - ідолопоклонники.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:06 Ответить
Яка різниця? Хто у що хоче - нехай у те й вірить - у нас свобода віросповідання. Лише не потрібно цих провокацій.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:09 Ответить
Слава Богу! Боженьку надоум українців, щоб вони не ходили у ворожу церкву і вврешті розібралися, що то ворог, що там немає Бога, там сатана і терор. Надоум депутатів, щоб винесли це рішення і заборонили на території Україні московських саитаністів, пропагандистів, які постійно мутять тут воду і стикають лобами українців з українцями. Це ці громади під керуванням московських попів допомагали кацапам дурити козаків своїм "православ'єм", які переходили на бік кацапів і вбивали тих, хто захищав Україну. Сьогодні українці несуть туди мільярди і допомагають ворожій армії, їх видавництвам, пропаганді і т.п.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:28 Ответить
Хай спочатку по вже діючим законам тітушню вгамують, що не дає можливості громадянам за бажанням переходити до ПЦУ.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:41 Ответить
Коли московська церква буде заборонена - всі перейдуть до ПЦУ.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:54 Ответить
Заборонена вона буде як і все у зелених. Лише формально.
показать весь комментарий
20.01.2023 05:44 Ответить
Побачимо. Медведчука пресанули не зовсім формально.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:07 Ответить
Бо відмовився хвалити найвеличнішого як Шуфрич та і доказів було більше ніж достатньо.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:29 Ответить
З подібною "логікою" - РПЦ теж його "відмовилися хвалити", тому все має бути ок.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:56 Ответить
Глава ОПЖЗ Херсонской области Егор Устинов, сотрудничавший с россиянами в Херсоне, возглавил «Киевгаз»
https://skelet.info/glava-opzhz-xersonskoj-oblasti-egor-ustinov-kievgaz/
показать весь комментарий
20.01.2023 16:07 Ответить
Гніди...коли у нас вже буде хоч раз українська влада...
показать весь комментарий
21.01.2023 02:10 Ответить
Ви її просрали на минулих виборах.
показать весь комментарий
21.01.2023 09:11 Ответить
Та ні. Там теж саме було і такі самі кадрові рішення з призначенням ригів куди завгодно.
Навіть головою адміністрації президента риг був. А його активні соратники Гончаренко та Герасімов - це взагалі треш.
Ви просто обрали собі месію і відмовляєтесь бачити його недоліки.
показать весь комментарий
21.01.2023 11:57 Ответить
Недоліки є у всіх. Тут головне масштаб якого ви вперто не помічаєте бо треба якось виправдовувати свій ганебний вибір.
показать весь комментарий
21.01.2023 15:59 Ответить
Який "мій вибір"? Я ніколи не обирав ані Порошенка, ані Зеленського. І так, у кожного з них є свої недоліки і свої успіхи. Жоден з них скорійше за все не є прямим зрадником, до кожного з них є питання щодо зради. До Зеленського ви самі знаєте по Південному і, можливо, північному напрямку, до Порошенка - по Дебальцево (Логвіново), по свідомій здачі стратегічної ініциативи під час наступу у червні 2014, по ДАП, по Іловайському коридору.
показать весь комментарий
21.01.2023 16:24 Ответить
Як завжди фантазуємо. За Порошенка було звільнено 2/3 Донбасу.
Бачив вже я донбасітів, що раптом прихильниками "свободи" стали....
показать весь комментарий
21.01.2023 16:31 Ответить
Я всікда знав, шо гасло "Армія! Мова! Віра!" Порошенко вкрав у Найвеличнішого!
показать весь комментарий
19.01.2023 20:55 Ответить
показать весь комментарий
22.01.2023 01:26 Ответить
Висловлю свою думку, яка може не сподобатись більшості з тих, зто тут коментує новини. Прямою забороною цвлої релігійної секти державним органом ми порушуємо принцип відокремлення держави від церкви, порушуємо Конституцію в розділі свободи совісті, і найгірше - дажмо кацапській секті ореол мучеництва, як свого часу такий ореол дали аомуно-чекісти УГКЦ, загнавши її у підпілля на десятки років, але так і не знищивши. Та збаламучена кацапськими сектантами частина прихожан не піде в українську Церкву, а пвде за тими самими пипами по підпільних молитовнях, ставши абсолютно не лояльною до Українськоїдержави, навіть ворожою структурою. Державі потрібно воювати не з церквою, яка насправді є сектою, а зі злочинцями в рясах, яких потрібно не лише затримувати, а й судити сае за зраду, як рядових громадян, а не служителів культу. Їх потрібно десакралізувати, опустивши з рівня служителя культу до звичайного колаборанта. Те, що пропонується - заборонити секту, але залишити на волі попів, які або вклиняться жі своїми поглядами у ПЦУ, де продовжуватимуть свою деструктивну роботу, але вже таємно, або просто пішовши в підпілля по хатах - не ефективно. Значно ефективніше не забороняючи саму структуру, припиняти з нею договори оренди, позбавляти пільг, ухваливши закон про іноагентів і особливо ув'язнюючи верховодів з фсбешними погонами під рясами. Тим більше, що переслідувати справді є за що. Можливо, я помиляюся, але поки що думаю саме так.
показать весь комментарий
19.01.2023 20:56 Ответить
Ну, у нас не одна церква управляється з расеі.
Ще є різні гілки старовєрів і тому подібних.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:00 Ответить
Вони не є масовими і їх легко позбутися.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:10 Ответить
Зате, навіть не скривають свою приналежність.
Якійсь там секті пропонували перереєструватися під Румунський центр, відмовляються категорично.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:33 Ответить
Ну то закриють і їх також.
показать весь комментарий
20.01.2023 00:40 Ответить
Не ліпіть із катів "мученнікав за ікру праваславную",ці совдепівську методи лише нашкодять .
показать весь комментарий
19.01.2023 21:09 Ответить
Шел первый год войны.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:15 Ответить
Вообще то 9 год войны.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:22 Ответить
Богоугодное дело сделают депутаты, Богоугодное дело изгнание из украинских святынь и Украины московских служителей Сатаны.
показать весь комментарий
19.01.2023 21:21 Ответить
давно пора!
показать весь комментарий
19.01.2023 21:25 Ответить
Заборонити гундяевський сатанат - с Богом. АМИНЬ !!!
показать весь комментарий
19.01.2023 21:58 Ответить
Еще вчера необходимо было запретить сруцкимирную гэбэшную секту УПЦ МП и их имущество конфисковать! Еще вчера!!! Кто тянет с этим - Украине враг и поступать с такими соответственно.
показать весь комментарий
19.01.2023 22:10 Ответить
Закон ні про що, УПЦ МП легко виграє всі суди, в тому числі Страсбург.
Чекати добровільного об'єднання з ПЦУ не ва
показать весь комментарий
19.01.2023 23:35 Ответить
ОПИТУВАННЯ ЗРОБІТЬ В ДІЇ!

90 ПРОЦЕНТІВ ЛЮДЕЙ ПРОГОЛОСУЄ ЗА!
показать весь комментарий
20.01.2023 00:00 Ответить
Може, нарешті й дотиснемо. Але це буде ні про що, поки віряни (а там багато й притомних людей) самі не зрозуміють, що це за "церква" й кому вони там моляться. І це вже не завдання ВР чи РНБО, а всього суспільства.

Купив свічку в "УПЦ" - вбив українця.

Це кожен має зрозуміти.
показать весь комментарий
20.01.2023 06:20 Ответить
Опоздали лет на 10.....
Зачем запрещать - снимите льготы, общ система налогообложения и они сами сдохнут.
показать весь комментарий
20.01.2023 09:05 Ответить

штА ?