7734 посетителя онлайн

Очередного сторонника "русского мира" будут судить на Харьковщине

зрадник

Житель Краснограда Харьковской области на своей странице в одной из социальных сетей публиковал посты в поддержку агрессии РФ против Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Харьковскую областную прокуратуру.

"По данным дознания, житель города Краснограда пропагандировал пророссийские настроения на просторах интернета. В частности, на собственной странице в одной из социальных сетей он распространял публикации в поддержку агрессии РФ против Украины.

Дело будет рассматриваться в Красноградском районном суде Харьковской области", - говорится в сообщении.

Дознания проводили дознаватели Красноградского РПП ГУНП в Харьковской области.

Топ комментарии
+7
на гіляку дибіла !!!
показать весь комментарий
21.01.2023 14:50 Ответить
+5
Дураки и мимикрировавшие кацапы иногда несут ущерба больше, чем стадо чмобиков.
показать весь комментарий
21.01.2023 14:56 Ответить
+5
Подобную мразь расстреливать надо,а не судить,а то дают смешные сроки даже наводчикам.
показать весь комментарий
21.01.2023 14:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
на гіляку дибіла !!!
показать весь комментарий
21.01.2023 14:50 Ответить
Дураки и мимикрировавшие кацапы иногда несут ущерба больше, чем стадо чмобиков.
показать весь комментарий
21.01.2023 14:56 Ответить
Подобную мразь расстреливать надо,а не судить,а то дают смешные сроки даже наводчикам.
показать весь комментарий
21.01.2023 14:59 Ответить
та там іх - міліони!! 😡😡
показать весь комментарий
21.01.2023 14:59 Ответить
Ну как обычно, старая ***** 60+,жившая в сэсэсэср и дрочащая на колбасу по 2.20
показать весь комментарий
21.01.2023 15:00 Ответить
"Как абичьна" це частіше буває "маладая пі₴дота", 20-30-40, яка дрочить на камеру і виставляється "ф тіктокє", голосує "па пріколу за пажрать пасрать паржать".
показать весь комментарий
21.01.2023 15:07 Ответить
5-колона ...це НАЙСТРАШНІША зброя рашистів....

шуфричі, бойки, дубінскі, бужанскі, безуглі, татарови, ківалави, арахамії та інші адепти руSSкого міра, на жаль ЩЕ бігають по Києву та всій Україні..
показать весь комментарий
21.01.2023 15:02 Ответить
Самое интересное что всех кого вы назвали -все суки сидят спокойно на своих теплых местах и все не на фронте.
показать весь комментарий
21.01.2023 15:52 Ответить
А коли візьметеся за подібних "шанувальників'' з ОПи, та парламенту?!!!
показать весь комментарий
21.01.2023 15:08 Ответить
відсутність трибуналу під час війни - злочин.
показать весь комментарий
21.01.2023 15:13 Ответить
Телефонує мені сусідка матері і так мовляв, та я зараз в В.Лепетисі, тут водафон бере (ну так, з того берега Дніпра). І давай мені нагружати, як там у них класно. Ну звісно, вони в Лепетиху їздять не просто ж так, брат колаборант і мером призначений, падло одним словом. Ну і та мені далі наряджає; ой, бабушкі пенсію ******* носять, по 10 000. Та така задоволена, бо при Україні пенсія була 2 500. І вугілля привези ще. Ага....
А далі.... В крамницях є усе, але ой ой ой , як дорого. Може вишлиш грошей на картку????? Опта, я припух навіть. Мені то не шкода матері допомогти, але ж... То точно буде не до матері. Муть якась.
Сестра з Херсона так саме була ошарашена.
Я усе до того, що, ****, як бути з такими чмошніками, які апріорі зрадили Україну, але ж завдяки їм і мати виживає якось... ****-дилема. І такого, я думаю, довкола купа просто. Руств таки робить свою справу, особливо слабким на оцінку ситуації.
UPD: але ж бо , як потім мені з тими сусідами спілкуватись, як? Коли у них довкола стоять ГРАД установки, направлені на правобережжя, у нас розвалені в хлам будинки, Нас кожного дня бомбили, ********. А у них усе "добре". Мля...
показать весь комментарий
21.01.2023 15:15 Ответить
Дід Микола
@malitskiy_
·
5 год
Задача.
Дано:
Влада призначила першим заступником очільника "Київгазу" Єгора Устинова, очільника ОПЗЖ в Херсоні, котрий роками просував ідеї "усскава міра".
Знайти:
Чому у цьому призначенні винувата не влада, котра призначила, не нарід, котрий обрав таку владу, а саме Порошенко?
показать весь комментарий
21.01.2023 15:18 Ответить
Скормити цій гниді прапор рашиської ********* і рота скотчем замотати. Нехай переварює
показать весь комментарий
21.01.2023 15:43 Ответить
Та найгірше те. що на таких спирається вся пропаганда рашистська та й сам путя! *там (в Україні) єсть єсьчо кого спасать. там єсть люді. каториє ждут...* Так забирайте їх к **..й мамі! Оголосіть. так звану репарацію. той. хто хоче. хай їдуть . Як це зробили в Ізраїлі. в Німечині. в Греції...
показать весь комментарий
21.01.2023 16:05 Ответить
https://twitter.com/newkc14?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Escreen-name%3Anewkc14%7Ctwcon%5Es1_c11 Kavkaz Center ретвитнул(а)



Andriy Andreev

@Av1net
·

https://twitter.com/Av1net/status/1616484964668956685?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Escreen-name%3Anewkc14%7Ctwcon%5Es1_c12 21 ч

Во Львове начали судить 73-летнего ветерана КГБ, который, был наводчиком рашистов при обстреле Яворовского полигона с иностранными добровольцами - Ґрати Наводчик был любителем русской культуры и возглавлял «Российское общество имени Пушкина».

28

820

Скільки ж такого зкацапленого рашистського лайна в Україні харчується і формується опозажопниками ригоАнальними !!!
Скільки ж через таких агентів рашистів, Українців загинуло від обстрілів окупантів ***** України!!!https://help.twitter.com/en/twitter-for-websites-ads-info-and-privacy?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Escreen-name%3Anewkc14%7Ctwcon%5Es1
показать весь комментарий
21.01.2023 16:49 Ответить