9903 посетителя онлайн

В оккупированном Мариуполе в казарме кадыровцев произошел мощный взрыв, - Андрющенко

вибух

В оккупированном Мариуполе произошел взрыв в казарме оккупантов.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил в телеграме советник мэра Мариуполя Петр Андрющенко.

Он отметил: "Сегодня (24 января - ред) примерно в 18-00 "хлопок" посетил именно казарму оккупантов, которую накануне маркировали члены группы Мариупольского Сопротивления.

Место праздника "хлопка" плотно усеяно военными оккупантами. Все в дыму, куча скорых и мчс. В этой казарме базировалось 200+ оккупантов кавказской внешности, дагестанцев или кадыровцев.

Установить количество потерь врага пока не возможно, но что они есть и немалые - несомненно.

Действительно шикарный день для Мариуполя. Это – только начало. Дальше будет больше. Русня, что с #б#лом?
Справочно – это второй прилет в эту территорию за день. Утром был небольшой "недолет" метров на 150 в сторону Кальмиусского отдела полиции.

Топ комментарии
+56
Никогда настоящий Чеченец не пойдет служить российскому хозяину и лизать его сапоги. Те что пошли-это выродки,предатели своего народа и должны быть уничтоженны
показать весь комментарий
25.01.2023 03:45 Ответить
+42
Дуже сумна новина
показать весь комментарий
25.01.2023 02:29 Ответить
+41
Домой, черножапые, к баранам
показать весь комментарий
25.01.2023 01:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
25.01.2023 01:52 Ответить
Домой, черножапые, к баранам
показать весь комментарий
25.01.2023 01:54 Ответить
гидко читати нацистські коментарі, навіть коли це стосується ворогів.
показать весь комментарий
25.01.2023 03:57 Ответить
"Станіслав", для чого ти косиш під українця? Ти нашу мову довго вчив? "Паляниця" вже виходить?
показать весь комментарий
25.01.2023 04:23 Ответить
Мабудь ви орест арієць? Часом не заблукали?
показать весь комментарий
25.01.2023 05:52 Ответить
Ех, коби ж ти була Білка... Але ж ти Бєлка!

Русскім рекомендовано окрім "паляниця", штудіювати "шибениця", "в'язниця", "цвинтар", "домовина"...
показать весь комментарий
25.01.2023 09:34 Ответить
Як би ти був людина, а то так…припливло щось до нас сюди у 2021 році
показать весь комментарий
26.01.2023 02:04 Ответить
Яке "додому"? На концерт до Кобздоха!
показать весь комментарий
25.01.2023 04:50 Ответить
Підкацапків-віслейобів дістала карма.
показать весь комментарий
25.01.2023 02:04 Ответить
Дуже сумна новина
показать весь комментарий
25.01.2023 02:29 Ответить
Ну, не пронос, так золотуха...
показать весь комментарий
25.01.2023 02:46 Ответить
Овце*обы отправились к Кабзону
показать весь комментарий
25.01.2023 02:59 Ответить
Він, до речі, при СРСР був "народний артіст чечено-інгушской асср".
показать весь комментарий
25.01.2023 04:26 Ответить
Ку-ку!!!

показать весь комментарий
25.01.2023 03:10 Ответить
Добре було б дістати ракетою головну шалаву борделя - Рамзана Кадирова.
показать весь комментарий
25.01.2023 03:18 Ответить
Ракетою з красною головкой.
показать весь комментарий
25.01.2023 03:37 Ответить
Никогда настоящий Чеченец не пойдет служить российскому хозяину и лизать его сапоги. Те что пошли-это выродки,предатели своего народа и должны быть уничтоженны
показать весь комментарий
25.01.2023 03:45 Ответить
Виходить, що немає "особливих", таких супергероїчних етносів. Серед будь-яких етносів лайна вистачає.
показать весь комментарий
25.01.2023 04:12 Ответить
Станіслав Багатоликий. Чувак, не лажайся. Навчись маскуватися.
Ох, вже ці "інтернаціоналісти"...
показать весь комментарий
25.01.2023 04:41 Ответить
Ну-ну, хочу бачити як ти зараз дружиш з русскімі, чи північними корейцями.
показать весь комментарий
25.01.2023 05:35 Ответить
Ну от... З цього і треба було починати.
показать весь комментарий
25.01.2023 05:50 Ответить
А шо ні так? давай конкретно напиши, шо я ні так написав
показать весь комментарий
25.01.2023 08:34 Ответить
А ти багатьох чеченців знаєш? Я дивуюся що серед цього народу виросли такі як Дудаєв та Масхадов і їх прибічники! Бо віками на Північному Кавказі слова "чеченець" та "розбійник" були синонімами! Викрадення людей та работоргівля на території Північного Кавказу - переважно на їх совісті Поцікався з представників якої нації складається особиста охорона короля Саудівської Аравії Не треба їх ідеалізувать - вони такі які є
показать весь комментарий
25.01.2023 09:07 Ответить
Мені сподобався Ваш термін: "До кадирівців завітала Свята Бавовна".
показать весь комментарий
25.01.2023 04:12 Ответить
А мені більше сподобалося, якщо взяти з контексту вказані тут цифри "+200".
Тут вказана приблизна кількість окупантів в будівлі, але "+200" було б доречно і в іншому розумінні.
показать весь комментарий
25.01.2023 06:44 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2023 04:34 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2023 04:40 Ответить
День буде сонячний, радісний і вдалий!
Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
25.01.2023 04:52 Ответить
Жижиг-галнаш по УКРАЇНСЬКИ
показать весь комментарий
25.01.2023 05:28 Ответить
Я предлагаю не называть их тут черножопыми. Всё-таки во-первых не все кавказцы такие: тотальные уроды более-менее только кассабы. Во-вторых, чеченцы (не кадыровцы) воюют за Украину, так что подумайте как они воспримут подобные высказывания.
показать весь комментарий
25.01.2023 06:19 Ответить
Ахмед Закаев и его бойцы сегодня проливают кровь за освобождение Украины, а вместе с тем и за свободу Ичкерии - это чеченцы! Кадыровцы - сволочи и предатели и между ними нет ничего общего.
показать весь комментарий
25.01.2023 09:17 Ответить
Так эти высказывания только и только в адрес лизоблюдов рашистского сапога которые воюют против нас. Якык не поворачивается их называть чеченцами. Так черножопые или овцей*обы....
показать весь комментарий
24.02.2023 18:04 Ответить
От би точніше вказали адресок! Бо ніяк не второпаю, де вони базувалися! ПТУ - 4? Там поблизу була і якась "общага". Технікум? Школа №20? Дитсадок "Білочка"? Але це я орієнтовно, якщо райвідділ на вул.Контрольній,54.
Не пам'ятаю, що там ще, бо я з іншого району, а цей раніше був Іллічівський.
показать весь комментарий
25.01.2023 06:38 Ответить
Є відео де рамзан дон дон разом зі своїми "полководцями " посвящає своїх воїнів. Він і ще 50 чебуреків мажуть чорною фарбою свої зарослі пісюньчіки і водять ними по очку новоприбулих дондонів. Дехто не здержується і не тільки воде. От тоді ті новонавернені виродки стають чорножопими. І чого ти приплів чеченців до чорножопих я хз.
показать весь комментарий
25.01.2023 06:45 Ответить
Просто кількість ганд*нів на квадратний метр набрала критичної масси - ось і рвануло...
показать весь комментарий
25.01.2023 07:30 Ответить
Знову черножо голожопи будуть по усьому місту лежати.
показать весь комментарий
25.01.2023 07:59 Ответить
У когось вібратор в сраці здетонував... А то зовсім не вібратор.... 🤫🤭😂😂
показать весь комментарий
25.01.2023 08:03 Ответить
У вівце**бів масове бажання послухати Кобзона, що не може не радувати.
показать весь комментарий
25.01.2023 08:22 Ответить
Когда не будет обещанных девственниц, а только кабздон.
показать весь комментарий
25.01.2023 08:57 Ответить
Колективный взрыв пуканов.
показать весь комментарий
25.01.2023 09:10 Ответить
СЛАВА ЗСУ! 👍👍👍
показать весь комментарий
25.01.2023 09:50 Ответить
кабздон без запрошення нагрянув.
показать весь комментарий
25.01.2023 09:54 Ответить
"Кобзон нечаянно нагрянет,
Когда его совсем не ждёшь..."