5427 посетителей онлайн
10 450 47

На Угледарском направлении продолжаются жестокие бои, за сутки 58 столкновений, - Череватый

вугледар

Оккупанты действительно пытаются добиться промежуточного успеха на Угледарском направлении, но получают отпор.

Об этом сообщил спикер Восточной группировки Вооруженных сил Украины Сергей Череватый, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

"Много месяцев подряд военные РФ, используя мотострелковые подразделения, морскую пехоту, пытаются достичь там (в Угледаре - ИФ-У) значительного успеха, но получают серьезный отпор от Сил обороны Украины. Имея потери, они отступают. В частности, за эти сутки они осуществили 322 обстрела, 58 боестолкновений. Враг потерял 109 людей убитыми, 188 ранены ", - сказал он.

Также он сообщил, что противник потерял на этом направлении 4 танка, 3 БМП и 3 БПЛА типа "Орлан-10".

Спикер Восточной группировки подчеркнул, что там ведутся жестокие бои и враг действительно пытается достичь на направлении промежуточного успеха, но получает отпор.

"Благодаря усилиям Сил обороны Украины врагу это не удается, он, мягко говоря, преувеличивает в телеграм-каналах свои достижения", - добавил он.

Кроме того, за сутки в районе н.п. Водяное, Невельское, Марьинка противник пытался также проводить штурмовые действия, чтобы системно прорвать украинскую оборону.

"Наша задача - не дать им осуществить прорыв обороны и параллельно истощить максимально врага, обескровить, уменьшить его наступательный потенциал", - пояснил он.

Топ комментарии
+15
Кацапи переважають у кількості як самих орків, так і бронетехніки. Новітня західна бронетехніка може допомогти нівелювати цю перевагу.

Якщо б західні партнери не вірили, що вся ця допомога може допомогти - вони б її не надсилали, оскільки все це надається в подарунок.
показать весь комментарий
27.01.2023 11:45 Ответить
+9
Вибачте,але наскільки ЗСУ є кадровими на сьогодні? Втрати понесені, заміна майже не навчена, проблем багато, комунікація також не супер. В Соледар було усе, не було тільки командування вищого рівня, велися політичні ігри. А це при війні погано і дуже. Повторюсь, на сьогодні сержант на місці, генерал ні
показать весь комментарий
27.01.2023 11:57 Ответить
+9
Тому що у нас менше і живої сили, і бронетехніки?
показать весь комментарий
27.01.2023 11:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чому кацапи опинилися у соледари,якщо у них не мае леопардив?Чим вони наступали?Як що у нас тілько оборонна зброя,то чого ми не змогли оборонитися?Як можно було зайняти південь Украіни без леопардив і абрамсів?Це не сарказм,я хочу знати,чи допоможуть нам зараз леопарди зберигати життя наших воінів.
показать весь комментарий
27.01.2023 11:31 Ответить
Кацапи переважають у кількості як самих орків, так і бронетехніки. Новітня західна бронетехніка може допомогти нівелювати цю перевагу.

Якщо б західні партнери не вірили, що вся ця допомога може допомогти - вони б її не надсилали, оскільки все це надається в подарунок.
показать весь комментарий
27.01.2023 11:45 Ответить
Виходить,якщо кацапів богато,то можно наступати без леопардів,абрамсів і підтримкі авіаціі.Тоди навіщо нам леопаврди?
показать весь комментарий
27.01.2023 11:56 Ответить
Тому що у нас менше і живої сили, і бронетехніки?
показать весь комментарий
27.01.2023 11:58 Ответить
Вибачте,але наскільки ЗСУ є кадровими на сьогодні? Втрати понесені, заміна майже не навчена, проблем багато, комунікація також не супер. В Соледар було усе, не було тільки командування вищого рівня, велися політичні ігри. А це при війні погано і дуже. Повторюсь, на сьогодні сержант на місці, генерал ні
показать весь комментарий
27.01.2023 11:57 Ответить
Якусь кількість військових ЗСУ вже навчили, скільки-то ще навчають і будуть навчати.
Ви питаєте, які у ЗСУ шанси на 1) зупинення наступу кацапів, 2) успішний контрнаступ? Це потрібно питати у Генштабу...
Але як має змінитися політична позиція України в залежності від відповідей на ці питання? Наприклад, чи повинна Україна відмовитись від окупованих територій? Або чи повинна Україна відтермінувати цю війну десь на 10 років відмовою від НАТО і демілітаризацією (кацапи теж не повні ідіоти, вони не дадуть Україні можливість нарощувати військову міць, якщо Україна не переможе)? Або чи повинна Україна стати другою Білоруссю, щоб кацапи більше не нападали? Війна йде за відповідь "ні" щонайменше на друге і третє питання.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:11 Ответить
Вибачте, але про шанси ЗСУ, я знаю краще вас і в аналізі не має потреби. Я написала зовсім інше. Майбутнє це цікаво, але ми живемо і вмираємо сьогодні. Інколи виснаження противника має негативний результат і для захисників. Командування повинне бути Командуванням, Соледар це як приклад
показать весь комментарий
27.01.2023 12:19 Ответить
Думаю, нову бронетенхіку передали якраз щоб не допустити повторення Соледару, а також заради збільшення шансів у ЗСУ на успішний контрнаступ за нових умов (переважаюча кількість ворожих мобілізованих).
показать весь комментарий
27.01.2023 12:22 Ответить
Спочатку був розмінований Чонгар! Ким? Про це хіба що лінивий незнає!
показать весь комментарий
27.01.2023 12:07 Ответить
Дуже актуальне питання саме на часі!На це питання судді ще буде відповідати влада Зеленського-Єрмака!Стільки жертв та розрух Україні принесла та зрада!Не забудемо.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:20 Ответить
и почему не был заминирован антоновский мост, когда уже только из утюга не раздавались предупреждения всех иностранных разведок о начале нападения
показать весь комментарий
27.01.2023 13:25 Ответить
Їх фізично більше ( населення росії ) в декілька разів. Тому ми не можемо собі дозволити весь час битися лоб у лоб. Ми воюємо маневреною обороною, тільки так можна встояти пред переважаючим супротивником. Іноді наші мусять відступати, так, щоб зберегти життя солдат і не потрапити у полон. Звісно додаткова зброя і техніка від наших партнерів, ще більше нівелює різницю в кількості. Зараз в рашистів ще з'явилася перевага в дронах і беспілотниках. Бо в них це штатна одиниця, а в нас на 9-й рік вйни немає такої досі штатної одиниці- оператор аеророзвідки і в нас дрони за власний рахунок( волонтери). В рашистів дрони йдуть централизовано. Про це писав Бутусов у сьогоднішній статті.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:21 Ответить
Дякую Вам,я погано знаю війскову справу,але мені щось все не дуже подобаецца.Я хочу перемогі нашоі і щоб не гінули і воіни і люди.Бо тільки гніди неушкоджени і цій війні.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:25 Ответить
Наші воїни гинуть за незалежність України від волі рашистів, за право вирішувати долю країни незалежно від того, що про це думають кацапи.

Якщо під "гнидами" мається на увазі діюча влада, то в Україні, на відміну від росії, демократичні вибори з політичною багатоманітністю різних партій і кандидатів, тому ЗСУ воює за свою країну, за своїх співвітчизників і за свою свободу, а владу вчора обрали одну, а завтра оберемо іншу.

"Навіщо вам воювати за наркомана" - це кацапський наратив, ЗСУ воює за Україну.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:40 Ответить
У вашої багатоманітності політичних партій один господар у кремлі. Тому переставляння ліжок у борделі уже останніх 25р нічого не вирішує для українського народу, як і для правлячого олігархату
показать весь комментарий
27.01.2023 13:04 Ответить
Це Трамп таке сказав? І у Порошенко теж господар у кремлі?
показать весь комментарий
27.01.2023 13:09 Ответить
Не воює ЗСУ маневровою обороною ще з поч. весни минулого року. Це все позиційна оборонна війна, де тримають позиції по окопах. Проблема ЗСУ, як писав Бутусов, у централізації оперативного управління на фронті на совковий манер, яка розпочалася з весни минулого року. Через цю програшну і злочинну стратегію ЗСУ зазнають суттєвих втрат, також відсутністю достатньої кількості *********** на фронті та підтримки артилерії.
Звісно також і проблема безпілотників, приладів нічного бачення, амуніції, які досі не вирішені на централізованому рівні
показать весь комментарий
27.01.2023 13:00 Ответить
З цією нібито "програшною" стратегією ЗСУ звільнили Харківську область і правобережну частину Херсонської.
Можливо, окремі командири роблять тупі помилки, але загалом Генштаб працює адекватно, інакше західні партнери б вже здійняли галас, що Україна погано воює, а вони навпаки - ще й нову номенклатуру озброєнь дають.
показать весь комментарий
27.01.2023 13:12 Ответить
Я про те, що сам відступ з Соледару можна розцінювати, як елемент маневреної оборони. Ми ж там не залишилися до останнього солдата, а відступили на інші позиції.
показать весь комментарий
27.01.2023 13:14 Ответить
Маневрова оборона полягає не у відступі на нові позиції, а у знищенні ворога маневровими малими групами, як це було в лютому - на поч. березня минулого року.
На разі ЗСУ лише "тримає позиційну оборону", як 8 років на Донбасі, по можливості знищуючи наступальні сили противника на позиції оборони, при цьому зазнаючи немалих втрат.
показать весь комментарий
27.01.2023 13:31 Ответить
Навіщо вони так роблять?
показать весь комментарий
27.01.2023 13:39 Ответить
У них і запитайте
показать весь комментарий
27.01.2023 14:14 Ответить
Південь зайняли за рахунок блицкригу, в нас мало військ було там 24.02, майже не було укріплених позицій, просто рашисти нас зім'яли і швидко зайняли південь.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:23 Ответить
Позиції там були укріплені мінуванням і простріляні артилерією, однак все було розміновано і дві бригади ЗСУ були відведені з півдня за 2 дні до заходу рашистів
показать весь комментарий
27.01.2023 13:06 Ответить
Ви самі собі протиречите) Якщо все було розміновано і бригади виведені. Значить саме так, як я сказав, позиції були не укріплені, військ мало
показать весь комментарий
27.01.2023 13:09 Ответить
За Вугледаром місто Дніпро.
показать весь комментарий
27.01.2023 11:32 Ответить
где днепр?и где тот угледар ?250км,с такими темпами они минимум года три туда будут трупами своими ползти)
показать весь комментарий
27.01.2023 11:50 Ответить
ти переплутав з Павлоградом)
показать весь комментарий
27.01.2023 12:24 Ответить
Пруть -- заліза б нам побільше .
показать весь комментарий
27.01.2023 11:34 Ответить
ВДВ та морпіхи кацапські. Для Шойгу і Герасімова - принципово щось досягти без Пригожина і його зеків.
показать весь комментарий
27.01.2023 11:43 Ответить
Залізо є вже зараз і в необмеженій кількості - в магазинах зброї . У вуличних боях навіть недосвідчені бійці з мисливським карабіном буде не менш корисними ніж Леопарди чи ATACMS, якщо їх буде досталь. Тож хай дипломати щосили дотискають західне залізо, а нам всім - до зброї
показать весь комментарий
27.01.2023 12:36 Ответить
Безуглу і Скибицького не направляте туди тільки ...
показать весь комментарий
27.01.2023 11:40 Ответить
Надеюсь не будет Соледар 2....с уверениями не верить кацапской пропаганде.
показать весь комментарий
27.01.2023 12:39 Ответить
A ti verish propogande kacapiv ?
показать весь комментарий
27.01.2023 12:45 Ответить
Буде чи не буде, головне що для Росії буде Афганістан 2.0, при чому в кожному українському містечку і за кількістю жертв в цому містечку як у всій війні в Афганистані. А вирішить утримувати місто чи задавши значних втрат ворогу відступити, врятувавши життя наших бійців, уникнути можливого отчення наше командування і йому на мій погляд цілком можна довіряти
показать весь комментарий
27.01.2023 13:01 Ответить
Для нас може бути лише Геноцид 2.0, Голодомор 2.0, ГУЛАГ 2.0 і ще багато чого, якщо ми не влаштуємо ворогу цей Афганістан
показать весь комментарий
27.01.2023 13:29 Ответить
Ви ж бачите, що кожне українське містечко просто знищується москальською артою. Далекобійна зброя потрібна була ще позавчора. Афган для рашки ціною мирних міст -це не вихід. За 6 років створили тільки 4 «вільхи», а тепер вимолюємо у партнерів. Сподіваюсь, що щось робиться у цьому плані.
показать весь комментарий
27.01.2023 13:25 Ответить
Як раз начасі це і є єдиним можливим рішенням , бо альтернативи йому нажаль нема і на знищення рашкою мирних міст ми поки що не можимо вплинути, хоча наші артилеристи роблять усей можливе і неможливе, щоб вести контрбатарейну боротьбу. Звичайно, наші дипломати, політики роблять все , щоб отримати далекобійну зброю, яка остаточно знищить ворожі склади ***********, душать санкціям посібників Росії у світі, щоб вони не надали ій додаткові снаряди та ракети, але ніхто крім нас самих зараз не зможе зробити щось краще. Потрібно кожному братися за зброю - ось самий логічний і найкращий вихід у цьому плані
показать весь комментарий
27.01.2023 13:44 Ответить
показать весь комментарий
27.01.2023 13:15 Ответить
Я украиньцям даю 3 гвинтивки Мосина - воюйте на здоровъячко. Все буде Украйина!
показать весь комментарий
27.01.2023 16:31 Ответить