4346 посетителей онлайн

"Мы должны сделать все, чтобы к лету Крым вернулся домой", - Буданов

буданов

Глава Главного управления разведки Министерства обороны Украины Кирилл Буданов считает, что в этом году РФ сосредоточится на оккупации большей территории в Донецкой и Луганской областях.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГУР МО.

Возобновление наступления из Беларуси он называет маловероятным, такой шаг может свидетельствовать только о намерении отвлечь и разделить силы обороны.

По словам Буданова, "мы должны сделать все, чтобы к лету Крым вернулся домой".

На вопрос, считает ли он, что вход украинских войск в оккупированный Крым будет побуждать Путина применить ядерное оружие, начальник ГУР МО Украины отметил: "Это неправда. И Крым нам вернут. Я вам больше скажу: все началось в Крыму в 2014 году, и на этом все закончится".

"Это тактика устрашения. Россия – страна, от которой можно ожидать многого, но не откровенного идиотизма. Извините, но этого не произойдет. Нанесение ядерного удара приведет не просто к военному поражению России, а к распаду России. И они это очень хорошо знают", – добавил он.

Топ комментарии
+30
Арестович #2
показать весь комментарий
31.01.2023 11:21 Ответить
+25
Пи#дабол !
показать весь комментарий
31.01.2023 11:21 Ответить
+24
Як це патякало вже дістало!
Забув вказати, до літа якого року!
показать весь комментарий
31.01.2023 11:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Максимум два три місяці
показать весь комментарий
31.01.2023 11:21 Ответить
цікаво, а у нього вихідні дні хоч бувають, чи все в роботі, все в інтерв'ю.
показать весь комментарий
31.01.2023 13:07 Ответить
Арестович #2
показать весь комментарий
31.01.2023 11:21 Ответить
Пи#дабол !
показать весь комментарий
31.01.2023 11:21 Ответить
Арестобол...
показать весь комментарий
31.01.2023 11:54 Ответить
Як це патякало вже дістало!
Забув вказати, до літа якого року!
показать весь комментарий
31.01.2023 11:22 Ответить
рекомендую послухати тут про цього Джеймса Бонда
https://www.youtube.com/watch?v=JAivmAL7Nj8
показать весь комментарий
31.01.2023 11:25 Ответить
Без шашлычков на майские незачёт.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:22 Ответить
Гогілашвілі нарадив нарадив напевно)))
показать весь комментарий
31.01.2023 11:23 Ответить
Може з харчуванням спочатку розберемось, з Бахмутом, Донбасом вцілому???
показать весь комментарий
31.01.2023 11:23 Ответить
Спочатку Бахмут треба втримати!
показать весь комментарий
31.01.2023 11:24 Ответить
Почалася війна за спадок арестовича. Буде люта бійня за звання найпершого балабола.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:24 Ответить
После таких высеров я совершенно не верю в героические похождения буданова в Крыму! Скорее всего свои подвиги он совершал на Банковой, в компании с гогилашвили и абдристовичем! Это не руководитель ГРУ, а обычный фейк!
показать весь комментарий
31.01.2023 11:25 Ответить
Зачем он все это говорит ???
показать весь комментарий
31.01.2023 11:27 Ответить
Дразнит орків

ще би кримський міст розхирячили замість бла бла
показать весь комментарий
31.01.2023 11:30 Ответить
А що тут балакати? Прогноз Буданова не на роки а на найближчі кілька місяців. От і побачимо піздабол чи ні.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:28 Ответить
Він обіцяв Крим 31.12.2022. Україна вже його повернула. Хіба ніхто не помітив?
показать весь комментарий
31.01.2023 13:07 Ответить
Може він шось знає .
показать весь комментарий
31.01.2023 11:28 Ответить
Не теште себя иллюзиями.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:28 Ответить
Поки не буде максимально запаковано заходом доти не може й бути мови
показать весь комментарий
31.01.2023 11:28 Ответить
Самий балакучий очільник Головного управління розвідки у світі.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:29 Ответить
Він гадає, що балакати - це і є його робота. Верховний теж постійно балакає. Мастера "разговорного жанра"
показать весь комментарий
31.01.2023 11:38 Ответить
Маэмо зробити все щоб до весны зашити будунову рота...
показать весь комментарий
31.01.2023 11:35 Ответить
Коли мені стає вже геть кепсько, тоді можу послухати позитивного розповідача Буданова. Арєстовіча слухати не дозволяє здоровий глузд.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:36 Ответить
в вас поґані звички..
показать весь комментарий
31.01.2023 11:43 Ответить
😊 Визнаю у свої 50+ все ще люблю казки.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:47 Ответить
з ціх клоунів вже навіть горобці не сміються...таке городять,що...
показать весь комментарий
31.01.2023 11:37 Ответить
І скільки ж можна патякать головному розвіднику....
показать весь комментарий
31.01.2023 11:37 Ответить
То роби. Для початку - Моссад, який виріже кацапських свиней, що запускають ракети по мирним містам. Чи це задача для тебе не підйомна?
показать весь комментарий
31.01.2023 11:39 Ответить
Тут якщо б вийти до Криму то це б було просто шокуючим успіхом.А він про Крим до літа розфантазувався,вже реально дістав.Він як Медведєв в рошці вип'є чогось і зразу фантазує.Один всім трубить про всадніків апокаліпсису,а інший про те що він літом буде в Криму..некомпетентні керівники це рівноцінно ворогам,бо вони просто крадуть твоє життя і майбутнє..
показать весь комментарий
31.01.2023 11:40 Ответить
Кінчене, ти ж весною обіцяло. Тепер літом, потім весною, потім зимою.

Хоч би Запоріжську та Херсонську область відбили. І то вже за щастя буде...
показать весь комментарий
31.01.2023 11:43 Ответить
Може я чогось не розумію?Ця людина офіційна особа?Він це говорить,аби просто щось казати,чи його слова мають якусь вагу та зміст?Чи може краще,перед тим як казати такі речі,знімати форму і казати "я громадянин Кирило,у мене є такі думки з цього приводу,а ви як вважаєте?"Бо вже були марення про новий рік в Криму і ще багато чого подібного від офіційних осіб.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:47 Ответить
Регулярные выступления Буданова, Данилова, Резникова,, Найвеличнішого и прочих, наталкивают на мысль, что поставки танков даже истребителей могут улучшить тактическое положение, но не решат вопрос в принципе, потому что люди, которые занимают высшие государственные посты - профаны не способны ни на что, кроме генерации звуковых волн из своих пустых голов. В то время как наш противник изменил тактику, проводит обучение войск и в три смены запустил выпуск военной продукции, наши керманичи выпускают только заявления одно потужнише другого, больше всего озабочены сохранением рейтинга и как набить карманы. Армия должна опираться на крепкий тыл, а с ним у нас - беда.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:48 Ответить
Вони не профани. Вони зрадники.
показать весь комментарий
31.01.2023 17:12 Ответить
Ти спершу визначся, де твій дім, падло.
показать весь комментарий
31.01.2023 11:48 Ответить
з початку здати херсон мелітополь, маріуполь
дати сухопутний коридор в крим щоб потім повертати крим.....
не логічно, якось
може треба було здати Київ, щоб потім повернути???
харків, суми, чернігів, миколаїв???
поясніть хто та для чого здав південь???
люди не розуміють...
ви голова розвідки ГУР МО
чому на посадах зрадники??
люди теж не розуміють
робити вигляд що все контрольовано, не потрібно бо ми не сліпі.....
показать весь комментарий
31.01.2023 12:01 Ответить
До речі, щодо прогнозов Пукданова.
Був такий прогноз "2-3 масованих обстріли". Так от, поздоровляю, з тих пір як це було сказано вже пройшли саме ті навіть не 2, а вже 3 обстріли.
Тож скоро ми дізнаємося чи є Пукданов тріплом та звиздоболом точно.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:02 Ответить
Змушений Вас розчарувати, ще місяць тому повторний напад з білорусі на Київ та Волинь був для нього у пріоритеті. Сьогодні він цей варіант навіть не розглядає як ймовірний. Висновки робіть самі.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:19 Ответить
Шо, опять??
показать весь комментарий
31.01.2023 12:16 Ответить
Регулярні заяви Буданова почали мене лякати. З огляду на інтелектуальний рівень озвучаваних головою ГУР повідомлень, більш ймовірним було б те, що це не Буданов колись завербував Кірєєва, а Кірєєв свого часу завербував Буданова. Тим більше, публічний імідж розвідника Б. створений переважно з російських джерел (нещодавня заява ФСБ, що це нібито Буданов стоїть за підривом кримського моста), дописи Цензора про кримську операцію побудовані виключно на російських джерелах - росія-24 та матеріалах російського суду). За чутками, його призначили на посаду завдяки протекції його друга-росіянина, дружина якого є помічницею Зеленського. Гадаю, він виграв би в конкурсі найбільш відкрито законспірованого очільника військової розвідки в світі, який навіть відкрито жив з громадянином ворогуючої держави. Чи були такі прецеденти в історії? Чи аналогов нєт?
показать весь комментарий
31.01.2023 12:31 Ответить
Так він же казав, що у 2023р. війна закінчиться перемогою України. Чи це подружка Люся-дватижні.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:47 Ответить
У нас ще є головний фінансовий розвідник, якого ніхто не бачить і не чує, чи живий ще він хз.
А ось за щокастого Кірюшу можна бути спокійними. Регулярно нагадує, що все норм.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:49 Ответить
Якийсь обдолбаний птушнік, а розвідник.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:49 Ответить
Зеля лякався, а потім навіть відкинув і думку про визволення Крима
показать весь комментарий
31.01.2023 16:40 Ответить
о, господи! ещё один пи***бол. абдристовоща нам было мало.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:52 Ответить
Боже, що ти мелеш. Бовдур.
показать весь комментарий
31.01.2023 12:56 Ответить
Не-письменник фантаст
показать весь комментарий
31.01.2023 12:58 Ответить
Легіон пиз.аболів поповнюється...
показать весь комментарий
31.01.2023 13:04 Ответить
Вже не знаєш, сміятися, чи плакати? Якщо у ГУР вважають такі виступи Буданова частиною нашої ІПСО, це сумно. Тому що це профанація.А у людей визиває тільки зневіру у будь-яких словах "начальства". Одночасно продукувати новини про залишення населенних пунктів , про то що у "росіяни активізуються, але у них поки що недостатньо техніки" із фантастичними заявами Буданова -божевілля.
показать весь комментарий
31.01.2023 13:05 Ответить
Стало дуже багато Буданова та Данилова. До снігу?
показать весь комментарий
31.01.2023 13:17 Ответить
Іди працюй
показать весь комментарий
31.01.2023 13:29 Ответить
замінив абдрестовича успішно.
показать весь комментарий
31.01.2023 13:33 Ответить
Феєрічний дебіл,ну як,до речі,і вся " зелена " влада.
показать весь комментарий
31.01.2023 14:00 Ответить
KOly vono vzhe zakrye svoyu pel'ku !!!!! abdristivich No.2 !!!
показать весь комментарий
31.01.2023 14:14 Ответить
дає інтерв'ю частіше,чим ми буваємо на свіжому повітрі.йому не вистачає шеста під пахвою,або біля піхви-кровавий95к.
показать весь комментарий
31.01.2023 14:23 Ответить
До лета? А Байден к зиме танки обещал...

"ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому"

показать весь комментарий
31.01.2023 15:59 Ответить
Він натякає, що всі в країні мають стати клоунами як президент.
показать весь комментарий
31.01.2023 16:36 Ответить
хорошо бы. но слишком оптимистично.
показать весь комментарий
01.02.2023 05:20 Ответить
Відволікає увагу від Резнікова.
показать весь комментарий
01.02.2023 08:32 Ответить
Ні.
показать весь комментарий
05.02.2023 02:29 Ответить
ну, з такими 3.14здаболами в МО нам точно нічого доброго не світить

вже був такий собі Гелетей, який Крим звільняв
показать весь комментарий
14.03.2023 12:09 Ответить
Ну как, вернул?
показать весь комментарий
04.07.2024 18:39 Ответить