8883 посетителя онлайн

В Нацполиции начали формировать штурмовые бригады для деоккупации страны, - Клименко

клименко,ігор

Министерство внутренних дел начало формировать штурмовые бригады. Их задачей будет освобождение территорий от российских оккупантов.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление и.о. главы МВД Игоря Клименко в эфире телемарафона

По его словам, решение о создании штурмовых бригад было принято работниками МВД, "у которых достаточно ярости, чтобы уничтожать врага". При этом многие военнослужащие инициировали набор людей в такие подразделения.

"Поэтому было принято решение, что всех, кто желает, кто является патриотом, кто потерял дома или родных из-за войны, объединить в такие бригады. Мы уже начали формировать такие подразделения, которые нацелены на то, чтобы освободить наши территории и стать на международно признанные границы. Это наша ближайшая цель", – заявил Клименко.

Топ комментарии
+29
цирк. 9.00 кофейня біля подільського РОВД - всі ваші штурмвики))))клоуни ви
показать весь комментарий
02.02.2023 23:08 Ответить
+23
https://molbuk.ua/news/30128-v-********-zjavilisja-rosijjskomovni-banderivci.html В Україні з'явилися «російськомовні бандерівці»

В Україні з'явилась нова категорія людей - російськомовні бандерівці. Про це заявив політолог і письменник Володимир Цибулько. Як він пояснив, "це люди, які у побуті користуються російською мовою, але мислять як західно-українці".

"Стався дивний феномен, коли мова - це лише спосіб передачі інформації. За роки незалежності виробилась система коректного білінгвізму, коли люди поділяють ті ж цінності і не зважають на мову спілкування. Мова перестає бути кодифікатором ідентичності. Свого чи чужого визначає не мова, а однакові цінності. Комплекс Батьківщини важливіший, ніж те, хто ти на Батьківщині - українець чи росіянин. Ти просто патріот України", - наголосив Цибулько.

Відповідаючи на запитання, чи є ці люди прихильниками поглядів Степана Бандери, політолог відповів, що вони розуміють і можуть пояснити, чому Бандера діяв так.

Причиною появи російськомовних бандерівців Цибулько вважає антиімперські настрої і радянську несправедливість до українців і їхньої землі.

"Росіяни, які приїжджали сюди, здатні відчувати спосіб мислення українців. Розуміючи несправедливість системи щодо цілої нації, вони стали спочатку співчуваючими. Потім ці люди вбачали в Україні гаранта ліберального і демократичного суспільства. Це робило нових патріотів", - розповів письменник.
Цибулько також зауважив, що "регіонали" зараз бавляться у пострадянську ідентичність, а вона не виробляє ніяких ідей.

"Ця ідентичність тупо паразитує на російському імперському культурному продукті, але він покликаний обслуговувати російську, а не українську державу. Цей світогляд і спосіб ведення політики приречений на поразку", - підкреслив він.

Появу такої категорії людей політолог назвав "дуже позитивним явищем".

http://tsn.ua/********/rozkrito-fenomen-rosiyskomovnih-banderivciv.html

Редактор: https://molbuk.ua/user/Igor/ Igor

24-08-2010, 14:49

0 1 680
показать весь комментарий
02.02.2023 23:01 Ответить
+14
Ментовню всю гнать надо на ноль. А то морды поотедали на пайках и халявную зарплату ,ходят только маты гнут да кофе жрут катаясь на машинках.
показать весь комментарий
02.02.2023 23:48 Ответить

Загрузка...