3950 посетителей онлайн

Рада признала ЧВК "Вагнер" международной преступной организацией

пригожин

Верховная Рада поддержала постановление о признании частной военной компании "Вагнер" международной преступной организацией.

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, передает Цензор.НЕТ.

"Совет Одобрил постановление #8397 о признании частной военной компании "Вагнер" международной преступной организацией. ЗА - 333

Также одобрили Постановление #3735 о признании российских частных военных компаний террористическими организациями. ЗА -336", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+12
ого)як "оперативно"
показать весь комментарий
06.02.2023 15:12
+10
Вагнерівці, яких врятував Зеленський,
катують АЗОВЦІВ, яких зрадив Зеленський.
показать весь комментарий
06.02.2023 15:19
+4
Нарешті втілилися. Давно треба було вже це зробити.
показать весь комментарий
06.02.2023 15:11
Комментировать
Сортировать:
Нарешті втілилися. Давно треба було вже це зробити.
показать весь комментарий
06.02.2023 15:11 Ответить
Надо было признать 3.14дарами.
показать весь комментарий
06.02.2023 15:37 Ответить
То треба було усю Росію визнати терористичною організацією.
показать весь комментарий
06.02.2023 18:48 Ответить
ого, як несподівано...
показать весь комментарий
06.02.2023 15:11 Ответить
ого)як "оперативно"
показать весь комментарий
06.02.2023 15:12 Ответить
Слава Богу!
Отеперка усе буде гаразд!
показать весь комментарий
06.02.2023 15:14 Ответить
ще раз повторюсь:

раSSія це імперія Зла, країна терорист!
показать весь комментарий
06.02.2023 15:15 Ответить
Вагнери, це добре. А росармія, росгвардія, ФСБ, держдура та т.п. не терористичні ОПГ?
показать весь комментарий
06.02.2023 15:17 Ответить
Вагнерівці, яких врятував Зеленський,
катують АЗОВЦІВ, яких зрадив Зеленський.
показать весь комментарий
06.02.2023 15:19 Ответить
Після диванів набитих баксами резнікова вирішили залишити на посаді воювати. Це і у нас з'явилися вагнерівці?
показать весь комментарий
06.02.2023 15:20 Ответить
Заболел резников, инсульт прямой кишки! А больного ублюдка нельзя не уволить не посадить в СИЗО! Одна надежда на летальный исход!
показать весь комментарий
06.02.2023 15:26 Ответить
Гроші в дивані знайшли в Миронюка в 2021 році ще до призначення Рєзнікова міністром оборони. Про це не писав тільки лінивий, а ти досі з цим висером носишся.
показать весь комментарий
06.02.2023 15:32 Ответить
Там нічого не змінилося, в дивані знайшли кілограмояйця. І при зелені так буде завжди
показать весь комментарий
06.02.2023 15:38 Ответить
А при кому не буде?
показать весь комментарий
06.02.2023 15:42 Ответить
Не пройшло і року війни як "Рада визнала ПВК "Вагнер" міжнародною злочинною організацією". Яка оперативність...
показать весь комментарий
06.02.2023 15:23 Ответить
Мля на упреждение сработали ,красавцы ..Следующий шаг ? Бахмут -город герой
показать весь комментарий
06.02.2023 15:24 Ответить
Якщо я правильно зрозумів, в расії тільки "вагнер" терористи., а "русічі"-"хуюсічі" та інші воєнізовані формування, це так- громадський актив...
показать весь комментарий
06.02.2023 15:30 Ответить
Скоро депутати,мабуть, здогадаються, що в країні не перший рік йде війна!
А як бути з тим чуваком, що зірвав операцію по затриманню вагнерівців?
Може його слід визнати пособником терористів?
показать весь комментарий
06.02.2023 15:37 Ответить
свершилось!!и десяти лет не прошло!!(всё что надо знать о власти)
показать весь комментарий
06.02.2023 15:53 Ответить
Ray

@Ray_net_ua

·

https://twitter.com/Ray_net_ua/status/1622576812780929025 1 ч

Терпя огромные потери при начавшемся наступлении, россияне думают применить химическое оружие в Бахмуте. Для этих целей уже распространяют информацию, что якобы ВСУ хочет применить хим оружие. Делают уколы антидотов.
показать весь комментарий
06.02.2023 16:27 Ответить
і як це стосується військових дій проти вагнерівців ?

вони ж не економічною діяльністю займаються в Україні.
показать весь комментарий
06.02.2023 17:11 Ответить
а как же Єрмак?
показать весь комментарий
06.02.2023 17:23 Ответить
А Вагнер признав Раду)))
показать весь комментарий
07.02.2023 07:45 Ответить