4260 посетителей онлайн

Жителям Байконура предлагают $3,5 тыс. за участие в войне против Украины

рф

На Байконуре, который вместе с одноименным космодромом россияне арендуют у Казахстана, власти обещают местным жителям 3,5 тысячи долларов за участие в войне против Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом идет речь в постановлении местной администрации.

Лицам, решившим "добровольно" принять участие в войне против Украины, обещают зачислить на счет в российском банке единовременную выплату в размере 3,5 тыс. долларов (260 тысяч рублей).

Топ комментарии
+19
Казахстан виграє - позбавиться "лішніх людєй" кацапського розливу.
показать весь комментарий
14.02.2023 11:07 Ответить
+15
Ніяких похорон на ці гроші не буде. По-перше, грошей не буде, по-друге, хоронити не буде що. "Самовольно оставіл расположєніє часті, трусліво сдался в плєн". Гроші попиляють куратори.
показать весь комментарий
14.02.2023 11:21 Ответить
+8
Не вигорить
Думаю, зараз на тому Байконурі полковники на лейтенантських посадах сидять, майори картошку чистять та очко драять, тільки б не на бамбас
показать весь комментарий
14.02.2023 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Казахстан виграє - позбавиться "лішніх людєй" кацапського розливу.
показать весь комментарий
14.02.2023 11:07 Ответить
Та й похорони за такі гроші будуть пристойні 😂
показать весь комментарий
14.02.2023 11:18 Ответить
Ніяких похорон на ці гроші не буде. По-перше, грошей не буде, по-друге, хоронити не буде що. "Самовольно оставіл расположєніє часті, трусліво сдался в плєн". Гроші попиляють куратори.
показать весь комментарий
14.02.2023 11:21 Ответить
Ой лі?
Там зараз третина населення-руZZкіє. Вся північ Казахстану-каZZапська плюс ухилянтів як лайна.
показать весь комментарий
14.02.2023 11:31 Ответить
А Україна?
показать весь комментарий
14.02.2023 13:38 Ответить
Ми саме цим і займаємося. Не так інтенсивно як треба було б, але все ж таки процес декацапізації і утилізації вати набирає обертів.
показать весь комментарий
14.02.2023 14:44 Ответить
Я до того, що ви кажете про те, що Казахстан виграє, от тільки це виграш Казахстану за рахунок життів українців.
показать весь комментарий
14.02.2023 15:39 Ответить
якщо прийняти те що кожний отримує те на що заслуговує то ... вмирати легше...
показать весь комментарий
14.02.2023 15:47 Ответить
якщо така є, то мобілізація на війну на Байконурі, по-факту, це реєстрація та утилізація бомжів, алкашів та дебілів..
інженер, науковець вміє прораховувати причини та наслідки
показать весь комментарий
14.02.2023 11:19 Ответить
Местная власть - это кто?
показать весь комментарий
14.02.2023 11:20 Ответить
Принадлежит раше по аренде
показать весь комментарий
14.02.2023 11:42 Ответить
Особам, які вирішили "добровільно" взяти участь у війні проти України, обіцяють зарахувати на рахунок у російському банку одноразову виплату у розмірі 3,5 тис. доларів (260 тисяч рублів). Джерело:
показать весь комментарий
14.02.2023 11:24 Ответить
обіцяють і перераховують-це дві великих різниці.. може для жінки шубу подарують
показать весь комментарий
14.02.2023 13:09 Ответить
У них там шо вообще жопа, шо не можуть себе на х@евую жизнь заработать чесно.
показать весь комментарий
14.02.2023 13:51 Ответить
і пакет!
показать весь комментарий
14.02.2023 11:27 Ответить
Не вигорить
Думаю, зараз на тому Байконурі полковники на лейтенантських посадах сидять, майори картошку чистять та очко драять, тільки б не на бамбас
показать весь комментарий
14.02.2023 11:28 Ответить
В космос захотели попасть альтернативным путем?
показать весь комментарий
14.02.2023 11:32 Ответить
https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html tZE inform
13.02.23
38 тіл в\с 155-ї окремої гв. бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту ЗС РФ (в/ч 30926) доставлено у Владивосток (РФ)
показать весь комментарий
14.02.2023 11:36 Ответить
Байкодром Космодур
показать весь комментарий
14.02.2023 11:37 Ответить
А як же - ідея .?? Кацапи , ви ж боретесь з українським фошизьмом . ! Це ж за всіма канонами - ідейна боротьба . !!
Чи ідейна боротьба тепер ведеться - лише за доляри . ??
То ж виходить - ваші дєди - лохи . !!
показать весь комментарий
14.02.2023 12:24 Ответить
фейк какой то....власти Казахстана поддерживают Украину!
показать весь комментарий
14.02.2023 12:27 Ответить
В севере Казахстана по сути анклав россиян. Тут предвидится его зачистка руками самих россиян - с превращением ходячего биомусора в хумус.
показать весь комментарий
14.02.2023 13:03 Ответить
какой нахер байконур...Тюратам посёлок называется..
показать весь комментарий
14.02.2023 12:43 Ответить
Вот куда вылазят дармовые нефтедоллары.
показать весь комментарий
14.02.2023 14:27 Ответить
Вистачить і на місце на цвинтарі і на пристойну труну і на катафалк.
показать весь комментарий
14.02.2023 15:19 Ответить
Зарплата буде видаватися у великому чорному поліетиленовому пакеті. Для зручності.
показать весь комментарий
14.02.2023 16:12 Ответить
мертвым деньги не нужны