Мешканцям Байконуру пропонують $3,5 тис. за участь у війні проти України

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це йдеться в ухвалі місцевої адміністрації.
Особам, які вирішили "добровільно" взяти участь у війні проти України, обіцяють зарахувати на рахунок у російському банку одноразову виплату у розмірі 3,5 тис. доларів (260 тисяч рублів).
Думаю, зараз на тому Байконурі полковники на лейтенантських посадах сидять, майори картошку чистять та очко драять, тільки б не на бамбас