8312 посетителей онлайн
11 214 30

Кабмин назначил Павлюка первым замминистра обороны

павлюк,олександр

Кабинет Министров Украины на сегодняшнем заседании назначил на должность первого заместителя министра обороны Героя Украины генерал-лейтенанта Александра Павлюка.

Об этом сообщил в телеграм-канале представитель Кабинета Министров в Верховной Раде Тарас Мельничук, информирует Цензор.НЕТ.

Информацию о назначении Павлюка опубликовал также правительственный телеграм-канал Правительство online.

Также отмечается, что во время сегодняшнего заседания Кабмина уволены:

- Руснак Иван Степанович с должности первого заместителя Министра обороны Украины;

- Гайдук Олег Васильевич с должности заместителя Министра обороны Украины по цифровому развитию, цифровым трансформациям и цифровизации;

Топ комментарии
+23
https://newsua.one/news-world/79292-zbignev-rau.html Збіґнєв Рау: Із МЗС Польщі звільнили всіх випускників Московського інституту міжнародних відносин

показать весь комментарий
14.02.2023 16:42 Ответить
+12
Если бы шапито-95, хотело изменить ситуацию, с самого начала войны, нужно было издать указ, что все коррупционные преступления в военное время, будут осуждены по одной статье - высшая мера. Гарантирую, все воры на должностях, исчезли бы полностью. Но шапито-95 это делать не хочет.
показать весь комментарий
14.02.2023 16:59 Ответить
+8
Визнаю , такого я не очікував.

Схоже США дійсно притисли групу яєць по 17 грн
показать весь комментарий
14.02.2023 16:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
https://newsua.one/news-world/79292-zbignev-rau.html Збіґнєв Рау: Із МЗС Польщі звільнили всіх випускників Московського інституту міжнародних відносин

показать весь комментарий
14.02.2023 16:42 Ответить
Руснак? Оце да.... Я думав, що він вічний!
показать весь комментарий
14.02.2023 16:43 Ответить
І ви праві, це ж одна банда, тепер він радник резникова. Зелена сінекура пррацюе як швейцарьский годиник без збою скільки не сси в глаза все одно божа роса
показать весь комментарий
14.02.2023 16:51 Ответить
З травня 2014 року по вересень 2014 року - заступника Міністра оборони України.

З 10 вересня 2014 року - перший заступник Міністра оборони України.

Як він "позеленів" завчасно
показать весь комментарий
14.02.2023 17:02 Ответить
поведінка заступника корелюється з поведінкою начальника і коригується відносно кожного наступного начальника
показать весь комментарий
14.02.2023 18:40 Ответить
Визнаю , такого я не очікував.

Схоже США дійсно притисли групу яєць по 17 грн
показать весь комментарий
14.02.2023 16:45 Ответить
Ні це група крадіїв прикрилась героем генералом. Дарма він свое імья ганбить роботой з вором резниковим
показать весь комментарий
14.02.2023 16:56 Ответить
ну а з іншого боку, якщо порядні будуть уникати держпосад, той же Президент скаже "ось ми, старалися, але бачите, ніхто ж не хоче, а хтось має ж виконувати обов"язки, то ми й мусили поставити своїх, може комусь це не найліпше рішення, але я хоча би цих людей знаю"
показать весь комментарий
14.02.2023 18:21 Ответить
Міноборони є ключовим для забезпечення армії всім необхідним.
Може й Залужному піти у відставку, да касап:!?..
показать весь комментарий
14.02.2023 19:18 Ответить
Ви трохи плутаєте крадіїв з МО , як то резніков і кодло і бойових генералів , як Залужний
показать весь комментарий
14.02.2023 19:35 Ответить
от як, цілий генерал-лейтенант буде ходити під цивільним????
дадуть генералу працювати на ЗСУ чи ні???
керує МО Резніков чи ОП через нього???
генерал зараз отримає доступ до того що ховає резніков,
розкаже він правду про закупки чи ні???
показать весь комментарий
14.02.2023 16:45 Ответить
Так він зам не по закупівлі
показать весь комментарий
14.02.2023 16:53 Ответить
ну все пішлм перемени.. тепер яйця не в кілограмах будуть.. будуть в літрах. що може зробити один проти 620 мародерів разом з резніком
показать весь комментарий
14.02.2023 16:58 Ответить
Если бы шапито-95, хотело изменить ситуацию, с самого начала войны, нужно было издать указ, что все коррупционные преступления в военное время, будут осуждены по одной статье - высшая мера. Гарантирую, все воры на должностях, исчезли бы полностью. Но шапито-95 это делать не хочет.
показать весь комментарий
14.02.2023 16:59 Ответить
Ну, они действуют по принципу: «Не можешь (в данном случае «не хочешь») прекратить безобразие - возглавь его!»
показать весь комментарий
14.02.2023 17:03 Ответить
Вот-вот. Это и есть самое плохое.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:09 Ответить
https://www.mil.gov.ua/ Руснак Іван Степанович Перший заступник Міністра оборони України

З травня 2014 року по вересень 2014 року - заступника Міністра оборони України.

З 10 вересня 2014 року по цей час - перший заступник Міністра оборони України.

Має 7 ранг державного службовця.

Схоже "шапіто-95" почалось дещо раніше ніж ти можеш уявити
показать весь комментарий
14.02.2023 17:04 Ответить
Согласен, оно началось раньше. Нисколько не снимая ответственность с Порошенко, тогда еще не было широкомасштабной войны. А сейчас спрос другой.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:16 Ответить
Сталін так і зробив. Не дуже допомогло.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:04 Ответить
Как мог Сталин это сделать, если тогда воровство и коррупция, тогда были вообще невозможны? Вы просто не смогли бы деньги выделенные на военные расходы, перенаправить себе, не было такого механизма. А сейчас это возможно.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:11 Ответить
> воровство и коррупция, тогда были вообще невозможны
Який чудовий був період! Ні крадіїв, ні гвалтівників, ні вбивць. Повернути б ті часи!
показать весь комментарий
14.02.2023 17:20 Ответить
я читав історію про чувака який під час війни, при Сталіні, зробив фейкову військову частину, що займалась інженерними і будівельними роботами. Отримував фінансування з держбюджету і навіть після перемоги! Це шокує, але цей геній наймав людей, мав техніку. Проколовся на якійсь *****...Розстріляли
показать весь комментарий
14.02.2023 17:35 Ответить
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Павленко, Николай Максимович - Википедия

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
показать весь комментарий
14.02.2023 17:39 Ответить
Воровали и тогда вовсю. Надо лишь захотеть об этом почитать.
показать весь комментарий
15.02.2023 08:19 Ответить
Даже добре запам'ятав його інтерв'ю напередодні вторгнення рашистів. Тоді він був головнокомандуючим нашого угрупування на Донбасі.
Він сказав, що наші воїни в зоні ООС готові голими руками душити ворога - кацапів. Так і сказав, про ступінь ненависті наших воїнів до загарбників.
Потім він в важкі дні був призначений командуючим обороною Києва.
Вольовий, іноді жорсткий і завжди відвертий.
Повірте на слово, Павлюк це бойовий а не паркетний генерал, і дуже чесний та справедливий.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:05 Ответить
https://youtu.be/SMC5PF68htU ...

ЗСУ сбили мавзолейный самальот...злые языки кажуть шо ракеты було 2... Слава ЗСУ та генералу Залужному 🥇🥇🥇✊💪💥🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦🔱❤️🖤🔱
показать весь комментарий
14.02.2023 17:15 Ответить
Уся справа в крадіжках була в замах міністра !
показать весь комментарий
14.02.2023 18:04 Ответить
Дерьмак хотів Буканова. Голденяйц оголосив, Агрохімія підтримав,Безумна вже заготовила "вітання". А тут Гнусавий "постановив" що замом має бути не нижче генерал лейтенанта, а Буканов тільки ген-майор. Тут Сирський розтарався. А СБУ оголосило про підозру Рудському (Генштаб РФ) старому знакомцю Хомчака ( як два білоруських генерала з Дерради оборони білорашки і секретар ОДКБ) ще з часів навчання у ВУ ім ВР РСФСР