5923 посетителя онлайн
8 008 22

Кабмин назначил 5 заместителей министра внутренних дел

клименко,шмигаль

14 февраля решением Кабинета министров были назначены новые заместители министра внутренних дел Игорь Клименко.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Кабмина.

Кабмин назначил:

  • Богдана Драпятого – заместителем министра внутренних дел;
  • Екатерину Павличенко – заместителем министра внутренних дел;
  • Алексея Сергеева – заместителем министра внутренних дел;
  • Василия Тетерю – заместителем министра внутренних дел;
  • Леонида Тимченко – заместителем министра внутренних дел;
  • Инну Ящук – государственным секретарем министерства внутренних дел.
Топ комментарии
+12
Ну да,один кришує нарко трафік,другий проституцію, третій бурштин,четвертий гральний бізнес, п'ятий МРЕО і т.д....а гроши в копілочку)))
показать весь комментарий
14.02.2023 17:22 Ответить
+9
а чого не десять?
показать весь комментарий
14.02.2023 16:57 Ответить
+7
БАХМУТ станом на 15:00 14 лютого

https://youtu.be/VZa4zCf1BjY
показать весь комментарий
14.02.2023 16:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
БАХМУТ станом на 15:00 14 лютого

https://youtu.be/VZa4zCf1BjY
показать весь комментарий
14.02.2023 16:48 Ответить
Дякую за гарні новини. Слава Богу! Слава Україені! Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
14.02.2023 17:23 Ответить
Це що, у нас міністр такий безпомічний що йому потрібно аж п'ять заступників? То для чого він там буде потрібен, якщо за нього п'ять чоловік працюватимуть?!!
показать весь комментарий
14.02.2023 16:54 Ответить
це ще помічники і консультанти не перераховані
показать весь комментарий
14.02.2023 16:57 Ответить
Ні це ж дурні гроші від ЕС, а родичей, друзів та ще й смотрящих від дермака треба працевлаштовувати
показать весь комментарий
14.02.2023 17:01 Ответить
пам*ятаємо молоде дарування рюкзакова панночку девієву - плідно працювала язиком, пардон, язиковим перекладачем
показать весь комментарий
14.02.2023 18:32 Ответить
ну то сходи ти єдиним заступником попрацюй
ти хоч розумієш обсяг напрямків роботи в МВС?
показать весь комментарий
14.02.2023 17:12 Ответить
Ну да,один кришує нарко трафік,другий проституцію, третій бурштин,четвертий гральний бізнес, п'ятий МРЕО і т.д....а гроши в копілочку)))
показать весь комментарий
14.02.2023 17:22 Ответить
наркота. простітуція.азартні ігри. теневай бізнес. криптоферми. фермери. а на дорогах.. а крімінал. сігарети водка. нефтепродукти. таможні.. ринки а конопля.. і скрізь наши копи. я і десятой долі не назвав того де пасуться і жиріють рнаши копи..да 6 мало..треба 60.. і кожному по мерсу по охрані. по геликоптеру.ти синку думаеш що ми не знаемо що робить наше мвс.. те що й завжди но тіки не те чім повинна займатися поліція
показать весь комментарий
14.02.2023 17:24 Ответить
а чого не десять?
показать весь комментарий
14.02.2023 16:57 Ответить
Почему забыли назначить Антонину Геращенко, лизоблюда и лизожопа?
показать весь комментарий
14.02.2023 17:18 Ответить
Я розчарований, немає в списку Юзіка. То хоч би вже призначили "Лисого"! Такі кадри з таким досвідом пропадають без справи, так і на фронт підуть.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:24 Ответить
Юзік піде на Міноборони! лисому теж щось достойне підберуть,та й Колю Котлету теж на відповідальнішу роботу треба вже висувати,може,начальником Генштабу?
показать весь комментарий
14.02.2023 17:30 Ответить
Колю Котлєту потрібно послом десь в якусь країну Океанії, засидівся Колян на Закарпатських фронтах.
показать весь комментарий
14.02.2023 19:39 Ответить
Притула більш "достойний". Так файно з молочним грав міліціонера ДАІ в "Файна юкрайна". А щось рєзніков ігнорує такого цінного кандидата. Забув ще; а супутник свій в МВС прилаштував би за долю невеличку.
показать весь комментарий
14.02.2023 19:24 Ответить
А що буде робити шостий?
показать весь комментарий
14.02.2023 17:25 Ответить
Заносити яйця першому на поворотах.
показать весь комментарий
14.02.2023 17:28 Ответить
и кто поверит, что эти, пришли работать за зарплату? яйца уже по 37 гр будут покупать
показать весь комментарий
14.02.2023 17:38 Ответить
Зарплата ? 6700 як утих хто завали розбирає?
показать весь комментарий
14.02.2023 17:39 Ответить
а сам він?? дрочити буде? чи вертольота зразу подавати?
показать весь комментарий
14.02.2023 18:14 Ответить
Хомяки не знают, что сказать - нет компромата, но надо какую-то херь написать.
показать весь комментарий
14.02.2023 19:16 Ответить
Да, хомяк, так и есть…