9974 посетителя онлайн

Лукашенко вдохнул новую жизнь в информационную операцию Кремля по Приднестровью, - ISW

лукашенко

 Александр Лукашенко, захвативший власть в Беларуси, вдохнул новую жизнь в информационную операцию Кремля, ложно заявив, что открытие приднестровского фронта отвечает интересам Запада.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом говорится в отчете Института изучения войны (ISW).

Лукашенко заявил, что Украина понесет большие потери, если откроет второй фронт для войны, что Запад стремится победить как Россию, так и оккупированное Приднестровье, и приблизить Молдову к НАТО.

"Заявления Лукашенко поддерживают более широкую информационную операцию Кремля, которая изображает Россию находящейся в состоянии войны с Западом, а не с Украиной. Лукашенко приукрасил заявления российского правительства, предупреждающие о ложной украинской провокации вдоль границы", - отмечают аналитики.

Топ комментарии
+17
показать весь комментарий
26.02.2023 08:03 Ответить
+11
А что, тупой свинопас Лука уже и "ПМР-ой" занялся не похмелившись?
Вот сейчас Вейшнории обидно стало. Могут повторить.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:06 Ответить
+8
А картинки, где Лука пониже спустился, случайно нет?
показать весь комментарий
26.02.2023 08:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
26.02.2023 08:03 Ответить
А картинки, где Лука пониже спустился, случайно нет?
показать весь комментарий
26.02.2023 08:08 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2023 08:17 Ответить
А що, комусь ще цікаво, що він там сере ротом?
показать весь комментарий
26.02.2023 08:04 Ответить
бульбафюрер наврядчи знайде на мапі це приднестров*я хіба що коленька допоможе
показать весь комментарий
26.02.2023 08:04 Ответить
Ну,всьо)Кажеса я усєх напугав.Гентат запад тяпєрь узнав,что я уже знаю четирє старани,аткуда украінци далжни напасть на пріднєстровья.Бувайтє всє здарови,сябри.Я полєтєу.Чикчирик))
показать весь комментарий
26.02.2023 08:05 Ответить
А что, тупой свинопас Лука уже и "ПМР-ой" занялся не похмелившись?
Вот сейчас Вейшнории обидно стало. Могут повторить.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:06 Ответить
Наши полководцы подробно разработали план прошедшего сражения
показать весь комментарий
26.02.2023 08:56 Ответить
Без карты нападения ни х.я не понятно.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:19 Ответить
А це ж Зелін кумир.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:22 Ответить
Не вдихнув, а видихнув, і не ротом.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:23 Ответить
Як тут не погодишся з цем Тарганом, бо відкриття придністровського фронту не тільки відповідає інтересам Заходу, а це взагалі подарунок долі, який не можна не прийняти. Скільки зусиль та жертв, звичайно, треба докладати, щоб загнати ворога у оточення, чи навіть у напівоточення - а тут на тобі - ворог не те що в оточенні, а у повному котлі і без жодного пострілу вже на блюдєчкє с голубой кайомочкой вже з самого початку. Тож це рашистське м'ясце це прям наш десерт - і як ним не поласувати? Треба гатити і гатити по цим придністрвоським базам як у Чорнобаївці, насолоджуючись безкарністю. І навіть більше - провокувати, бо якщо ворог вирішить відповісти, то він зробить нам ще більший подарунок - до придністров'я, оточеним на тисячі кілометрів зі всіх сторін ворожими країнами, він зможе доставляти підкріплення десантників лише літаками, а вони - це чудова мішень навіть для стінгерів і одним пострілом можна одразу закобзонити десантуру повними літаками і чим більше підкріплення - тим більше буде концерт у кобзона. Тож у Придністов'ї можна вігтати просто величезну занозу до дупи Ху#ла
показать весь комментарий
26.02.2023 08:32 Ответить
Для Олександра Григоровича Україна, хай вже так, виділить окрему гілку на тому дереві, на якому буде висіти путін.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:39 Ответить
Та то він не вдихнув, то він перднув
показать весь комментарий
26.02.2023 09:48 Ответить
Почуяли два щурі, що Приднвістровї вже скоро буде мідний таз, навіть без втручання України. Просто перестати пропускати їх громадян і терористичні війська через Україну.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:05 Ответить
Непогану ж ідею московити підкинули і *********** там на півроку інтенсивних боїв і назад оглядатись постійно не треба буде і молдавани видохнуть спокійно...
показать весь комментарий
26.02.2023 11:33 Ответить
***********.
показать весь комментарий
26.02.2023 13:06 Ответить
Зауваження до редакторів: фраза "" звучить якось неоковирно. Все ж таки мабуть краще: самопроголошений президент Білорусі Аляксандр Лукашенка.
показать весь комментарий
26.02.2023 15:52 Ответить