9619 посетителей онлайн
8 257 65

Минобороны работает над тем, чтобы ускорить прохождение ВВК, - Маляр

ляшко,маляр

Министерство обороны совместно с МОЗ, Минцифры и Минветеранов работают над тем, чтобы максимально ускорить процесс прохождения военно-врачебной комиссии.

Об этом написала в фейсбуке заместитель министра обороны Анна Маляр, сообщает Цензор.НЕТ.

"Работаем все вместе над тем, чтобы максимально ускорить процесс прохождения военно-врачебной комиссии. Для решения этого вопроса нужны усилия нескольких министерств, которые уже объединились и нарабатывают изменения", - указала она.

По словам Маляр, над этим вопросом работает экспертная группа представителей Минобороны, Министерства здравоохранения, Министерства цифровой трансформации и Министерства по делам ветеранов.

"Уже есть дорожная карта, которой, собственно, и двигаемся. Основная цель изменений - автоматизация и диджитализация всех процессов", - подчеркнула Маляр.

Топ комментарии
+26
Підари зелені та зовсім її відмініть . Нахера вона зовсім. Зловили на вулиці , запакували в автобус і під Бахмут. Зброю скажіть здобудьте в бою.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:54 Ответить
+15
Просто цікаво, яку таку цінність для держави несе ця балаболка - маляр, аби отримувати від держави по 300+тис грн?
показать весь комментарий
26.02.2023 08:56 Ответить
+13
эта ************ не смогла обеспечить военных зимней формой одежды, но продолжает давить на уши... позор... биляд (это не мат - биляд по-арабски - страна) худой...
показать весь комментарий
26.02.2023 08:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Підари зелені та зовсім її відмініть . Нахера вона зовсім. Зловили на вулиці , запакували в автобус і під Бахмут. Зброю скажіть здобудьте в бою.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:54 Ответить
Ти навіть огидніше за орка.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:12 Ответить
Сарказм не для всіх.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:13 Ответить
Та ні,то життєва позиція така - плазувати і лизати.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:16 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=tNvpIoCIeJ8
показать весь комментарий
26.02.2023 09:28 Ответить
Спустись на землю .Это должно так быть,а реальность совсем иная
показать весь комментарий
26.02.2023 09:13 Ответить
вот реальность очереди в военкомат желающих больше чем может принять даже https://www.youtube.com/watch?v=tNvpIoCIeJ8
показать весь комментарий
26.02.2023 09:26 Ответить
Може ти у Донецьку чи Луганську - там точно ніхто не піде, хто ж хоче за опущену підарососію здохнути!?!?! Були черги і у відділи комплектування і черги на запис в ТРо і Чер и на запис в Дфтг, і по отримання зброї, принаймі в Києві та області.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:47 Ответить
Это же в каких розовых очках нужно жить...
показать весь комментарий
26.02.2023 09:57 Ответить
Зелені тварі, народ весь скоро просто ненавидіти вас буде! А потім вам буде больно, і можливо небезпечно для життя.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:54 Ответить
Народ з огидою дивиться на все що пов'язано з кварталом та його презекоМандою ще до початку виборчої компанії клоуна, а зненавидіти з 2019 коли не ди скинули маски
показать весь комментарий
26.02.2023 09:51 Ответить
Просто цікаво, яку таку цінність для держави несе ця балаболка - маляр, аби отримувати від держави по 300+тис грн?
показать весь комментарий
26.02.2023 08:56 Ответить
Ніякої цінності, просто колись щось вдало зробила. Або рідня. І все.
показать весь комментарий
26.02.2023 08:59 Ответить
Там чоловік не простий
показать весь комментарий
26.02.2023 09:56 Ответить
Значить я правий.
показать весь комментарий
26.02.2023 13:36 Ответить
її (та й таких як вона) головна цінність - мозолястий рот, чутлива до напрямку та сили вітру срака і відсутність людськИх принципів
показать весь комментарий
26.02.2023 09:02 Ответить
маляр це жриця з шоу битва екстрасексів на телеканалі медвечука, колега по зйомках оксанки марченко.
всі вони з телевізора..вміють зробити переконливий фейс.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:14 Ответить
Фото краще тисячі слів.

показать весь комментарий
26.02.2023 10:34 Ответить
эта ************ не смогла обеспечить военных зимней формой одежды, но продолжает давить на уши... позор... биляд (это не мат - биляд по-арабски - страна) худой...
показать весь комментарий
26.02.2023 08:59 Ответить
Вгамуйся, через два дні зима взагалі закінчується.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:00 Ответить
Це я до того, що вона саме так і мислить. А народ за ідіотів тримає. Вчиться, лохи.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:01 Ответить
куда быстрее?
как срочников ловить могут за пол дня оформить без вещей без документов тебя отправляют в военную часть на службу. ( повезет если родители успеют вещи передать )


показать весь комментарий
26.02.2023 09:04 Ответить
В якому сенсі пришвидшити? Лікарі взагалі не проводитимуть огляд а просто напишуть "Годєн"? Ця дурепа взагалі розуміє,що меле? Риторичне питання 🤦
показать весь комментарий
26.02.2023 09:06 Ответить
Они его и сейчас не проводят,зашел-годе-вышел,пара мин максимум
показать весь комментарий
26.02.2023 09:08 Ответить
Ну так что эта идиотка хочет ещё ускорить? Прибытие бабла в карман?
показать весь комментарий
26.02.2023 09:11 Ответить
Я думаю они специально делают такие вбросы,что бы начался кипишь внутри страны,премиальные убрали солдатам,тупые законы принимают.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:18 Ответить
А законність і повнота оглядів неначасі? Понагрібали підстаркуватих чоловіків з букетом хвороб, а в частинах їх і не списати і застосувати хер зна як.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:06 Ответить
Другими словами отменить.Я ВЛК проходил в августе,никто нихуя не смотрел,везде здоров и давление 120/80 при том,что я гипертоник и 3 грыжи в пояснице и ногу тягаю,отдает на ногу боль.Направления на обследование не дали.Принес уродам с ВЛК справки по болячкам,нехотя написали обмежено прыдатный.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:06 Ответить
Если к врачам заходить с видом вы мне все должны, как происходит постоянно, особенно с очень "умными" за последние годы, то да. Как пришел, так и вышел. А если по-человечески, то они к тебе и так же.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:24 Ответить
Вид врачи определяют,а пара соток баксов улучшают вид?
показать весь комментарий
26.02.2023 09:29 Ответить
Тут и определять нечего. Быдло оно и в Африке быдло. Как страну не меняй, а таких только как горбатого...
показать весь комментарий
26.02.2023 09:34 Ответить
Чушь, не врите. Отношение скотское даже к инвалидам женщинам( я не про влк а в общем и целом), врачам плевать в Украине на людей
показать весь комментарий
26.02.2023 10:27 Ответить
а того дохтура не провинно їбати хто з яким "видом" прийшов,воно на роботі,а якщо йому підару щось не довподоби,то нуль завжди чекає кваліфікованих медиків,а те що ти висрав то совкове раболєпіє,коли чиновник цар і бог , а ти гімно безродне.
показать весь комментарий
26.02.2023 13:36 Ответить
О

Рік війна йде ,а вони працюють
показать весь комментарий
26.02.2023 09:10 Ответить
Коли попадаєш в Це, то одразу розумієш, ми в НАТО. Як вони там кажуть, дє-факто.

все зроблено, щоб людина відчула, як вона насправді потрібна вітчизні та батькам-командирам.

Не потрібен - ібись як хочешь сам. Вже не цікавий.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:11 Ответить
Короче що вони роблять .Хто на перекомісію МСЕК приходить був на 2 групі інвалідності , вони знімають 2 групу і встановлюють 3 групу ...А з 3 групою можна і на Бахмут...Бачив відео як на блокпості менти з вояками витягували чувака з машини пакували в бус до вояк .Цікаво що лоби з воєнкомату вдвічі більші за того чоловіка . Не бояться що партизанщина може виникнути від таких дій поліції і військоматів ..
показать весь комментарий
26.02.2023 09:11 Ответить
З автобусів знімають хлопчиків в трусиках і прямо а нацгвардію
показать весь комментарий
26.02.2023 09:16 Ответить
З тим якісь проблеми ?
Сидять сліпі і глухі лікарі, яким видають заключення всім без вийнятку - придатний.
Зір з'являється коли доларом підмажеш.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:12 Ответить
На жаль ви праві! Навколо призову купа народу заробляє. Огидно і бридко...
показать весь комментарий
26.02.2023 09:31 Ответить
Цікава річ коли йдеш по місту на зустріч йдуть одні жінки і іноді храмий чоловік з ціпком .А глянеш на дорогу одні Лексуси ,Крузаки ,Камрі,Туареги ,Ауді їдуть ...Щось тут не так ,але що саме не зрозуміло .
показать весь комментарий
26.02.2023 09:19 Ответить
поки що машини не зупиняють. Люди або на таксі їздять, щоб не попадатися, або на власних авто ,в кого є.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:26 Ответить
якийсь абсурд
в Києві створена група людей які зроблять людей здоровими
як кажуть лікарі, статті по яким ти був непридатним, відмінили
тепер ти придатний
от і вся комісія...
всі хто на тендерах міськради, блатні і дітки можновладців не йдуть на службу
їх тцк не визиває
от вам ще раз, комісія
показать весь комментарий
26.02.2023 09:20 Ответить
........і жодного депутата та друзів президента на тих комісіях......тільки напів хворі та пенсіонери50+ ......за те артисти ...актори...друзі та родичи ...та хто близький до влади і не при посаді всі ЗА КОРДОНОМ І ЇМ НЕПОТРІБНА ВІЙСЬКОВА КОМІСІЯ....
показать весь комментарий
26.02.2023 09:25 Ответить
Що хотіла сказати ця жінка з незрозумілими обов'язками? Що значить "пришвидшити"? Раз-два - і вперьод? Чи просто штапм будуть ставити- придатний?
показать весь комментарий
26.02.2023 09:29 Ответить
За все треба розплачуватись, ось і підійшла пора розплатитись за "весна прийде саджати будемо".Саджають зєлєбобіків в автобуси,аж гай шумить. А за жодного закупленого снаряда за три роки ніхто не згадує,і за "нада проста пєрєстать стрєлять" також ніхто не згадує, зєлєбобіки все компенсують своїм життям
показать весь комментарий
26.02.2023 09:37 Ответить
нажаль всіх саджають в автобуси, і ті хто не голосував за зелених теж розплачуються своїм життям.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:24 Ответить
Там де щось повідомляю маляр, навіть не читаю новину.
показать весь комментарий
26.02.2023 09:54 Ответить
Вилкул - боевой генерал, Бойко герой, Шуфрич фоткает безнаказанно блок-посты, Татаров ворует квартиры в ЗСУ, а Резников - яйца, ахметов, коломойский , пинчук - все у руля, А всей экономикой рулит гетьманцев который имеет бизнес зарегистрирован в офшоре и который был советником какогото свинособачего шпиона а сам шпион не простой - на шпиона американцы наложили санкции за создания агентурной сети!!!! а вам гниды ВЛК мешает???
показать весь комментарий
26.02.2023 10:12 Ответить
Ще більше пришвидчити? Зовсім навіть на порог ВЛК не треба буде заходить? Фраза "зняли з поїзда в нацгвардію" перестає бути мемом...До речі ця ціфрова трансформація взагалі- це дуже велике зло, непомітне, але велике. Величайший зеленоїд вчиться цифровій диктатурі у своїх друзів -китайців.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:23 Ответить
Маляр каже про комісію для покалічених ветеранів, які гають рештки здоровя у чергах.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:26 Ответить
ну дак як вона піар-менеджерка чи хто
із зарплатою 245 тис грн
то хай вчиться грамотно свої ідеї висловлювати
а не щоб люди домислювали
хоча професіоналізм - це не про зекоманду
там це зразу відвод
показать весь комментарий
26.02.2023 11:45 Ответить
Проходив ВЛК в міській лікарні то офігів від "автоматизації та діджиталізації". Спочатку потрібно записатись в реєстратурі до сімейного лікаря потім за його направленням до інших лікарів і зновуж таки через запис вже в іншій не сімейній реєстратурі. Кожин аналіз та процидуру за призначенням всіх лікарів яких проходиш знову ж таки за направленням сімейного лікаря відповідно до нього знову запис і запис за його направленням до кабінету де аналіз чи процедура в іншій реєстратурі. В дурку можна попасти проходячи цю комісію.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:29 Ответить
Грошові виплати військовим прибрали, посилення уголовної відповідальності військових ввели, ВЛК "пришвидчили." Так точно переможем!...Я бачив, ще бажають посилити уголовну відповідальність військових. Це остаточно вже допоможе перемогти. Підготовка, спорядження, якісне керування військами і відповідальність за безглузді накази командирів, спиняти воровство у МО вже не треба... Тільки "цифрова трансформація" здолає путіна.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:34 Ответить
Це вона так старається, щоб єрмак з татаровим не стояли в чергах у військоматах, бо на фронт невстигнуть поїхати, щоб УБД їм оформили в ТУРБОРЕЖИМІ!!!!
Тилові кнури вгодовані…
Слава Захисникам України!!
Пильнуймо привладних дуполизів!!
показать весь комментарий
26.02.2023 10:46 Ответить
Гарують, аж упріли.
показать весь комментарий
26.02.2023 10:47 Ответить
Спочатку звільніть курей, тих, що затримали, за те, що несли яйця по 17 грн, і не треба робити з себе людей, ваша акторська гра подобається тільки вам
показать весь комментарий
26.02.2023 10:56 Ответить
а курей які нагнітали паніку і ширили дезу яка призвела до загибелі багато наших військових в перший день війни? Коли ми дивились і раділи очередній знищеній ДРГ в Києві... або як гопота віджала "танк".... дуже весело тоді було, всім окрім загиблих воїнів, НАШИХ воїнів!!!
показать весь комментарий
26.02.2023 12:47 Ответить
коміся із закритими очима одразу всім буде ставити придатний
показать весь комментарий
26.02.2023 11:06 Ответить
чому вона не на нарах або хочаб не відсторонена щей досі?
показать весь комментарий
26.02.2023 12:44 Ответить
А що її пришвидшувати там ітак по десять чоловік зараз в кабінет заводять і лікар з місця бачить одразу що всі здорові...

От тупаки їм аж цілих 3 міністерства потрібні, а воєнкоми вже давно все пришвидшили)))
показать весь комментарий
26.02.2023 13:01 Ответить
Зробив МРТ, пройшов ВЛК за два тижні.
Отримав висновок що здоровий.
У частині отримав направлення в госпіталь на лікування...
Якого хера потрібно було оте ВЛК???
Якщо ВЛК дало висновок про гарний стан здоров'я, то що мені було робити у лікарні...???
Совкове відношення до рядового та сержантського составу!!!
показать весь комментарий
26.02.2023 19:34 Ответить