8812 посетителей онлайн

Германия передала Украине мостоукладчики Biber и грузовики Zetros

мостоукладчик

Украина получила от Германии шесть мостоукладчиков BIBER, грузовики Zetros, маскировочные сетки и аптечки.

Об этом сообщается на сайте германского правительства, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.ua.

В список помощи вошли 6 мостоукладчиков BIBER, 8 грузовиков Zetros, 20 000 аптечек и 10 зимних маскировочных сеток. Кроме этого, была анонсирована передача 300 000 боеприпасов для ВСУ Gepard.

Biber – это инженерно-боевая машина, которая несет и разворачивает мост на переправе через реки, противотанковые рвы и другие препятствия. Всего для армии Германии построено 105 таких машин. Также эта техника эксплуатируется Австралией, Канадой, Нидерландами и Италией.

Biber базируется на шасси танка Leopard 1. Вместо башни он оснащен системой возведения моста. Мост укладывается горизонтально. Основное преимущество такой конструкции – незаметность для противника.

Мост имеет алюминиевую конструкцию и состоит из двух секций по 11 метров. Общая длина – 22 метра и может охватить препятствие длиной 20 метров. Он укладывается в течение трех минут, в режиме транспортировки секции переносятся друг над другом.

Топ комментарии
+18
Ви не зрозуміли - ці мостоукладники наводять мости замість зруйнованих ворогом при відступі, тобто дозволяють продовжувати наступ попри зруйновані переправи!

Це не про мости для цивільних, це про переправи для військових дій!
показать весь комментарий
26.02.2023 15:36 Ответить
+7
Ну - це надзвичайно потужна допомога - в кінці лютого надати 10 зимових маскувальних сіток!

Хоча дякую, звичайно, тим більше мостоукладники реально потужна допомога, особливо перед наступом, та й ********** ой як потрібні ще позавчора!
показать весь комментарий
26.02.2023 14:52 Ответить
+7
Ну а завдяки ************* німецькій техніці, яка використовується в Україні, ви маєте електрику і ви можете тут писати.
А саме ************ німецькі РЛС TRML-4D у комплексі із ЗРК IRIS-T SLM
То звідки ви зі свого стільця знаєте, що зараз потрібне українським військовим? Я хотіла б знати.
показать весь комментарий
26.02.2023 16:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
26.02.2023 16:07 Ответить
Тобто Ви конкретно, і німці загалом, абсолютно впевнені, що 10 зимових сіток наприкінці лютого - це дійсно те, що ну просто конче необхідно Українській армії, і просто дивно, як без них нам вдається сидіти зі світлом?
показать весь комментарий
26.02.2023 16:15 Ответить
У чому німці можуть бути впевнені, так це в тому, що камуфляж має бути надзвичайно важливим на передовій. Чому 10 маскувальних сіток? Думаю, для гепарда, тому що ********** до гепарда теж постачаються. У свою чергу Gepard також може перехоплювати ракети та безпілотники.
показать весь комментарий
26.02.2023 17:09 Ответить
Все правільно... якщо на календар не дивитись!

Єдине, що приходить в голову - рішення було прийняте ще у грудні, але через загальновідому німецьку бюрократію і неспішну грунтовність до практичної реалізації пройшло три місяці, коли вже і сніг скоро зійде.

А літні сітки нададуть аж у листопаді!
показать весь комментарий
26.02.2023 17:24 Ответить
Так Only писав про "своєчасність" постачання зимових (!) маскувальних сіток на початок весни, не важливо до гепарда чи ще чогось.
показать весь комментарий
26.02.2023 19:44 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2023 16:38 Ответить
Не набридло плювати у колодязь?
показать весь комментарий
26.02.2023 21:10 Ответить
А ви теж, як і німці, вважаєте що зимові сіткі для ЗСУ потрібні саме в кінці лютого?
показать весь комментарий
26.02.2023 23:03 Ответить
Це тільки по грудень 2022. Давайте будемо вдячними.
https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/krieg-in-der-ukraine/lieferungen-ukraine-2054514

https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/krieg-in-der-ukraine/lieferungen-ukraine-2054514
показать весь комментарий
26.02.2023 23:15 Ответить
Якщо Ви уважно прочитаєте своє ж посилання, то прочитаєте, що "Жирним шрифтом віділені зміни у списку поставленого за останній тиждень", і ці маскувальні сітки якраз виділені!

Тож не треба вводити в оману читачів!
показать весь комментарий
26.02.2023 23:39 Ответить
Тобто надане озброєння на 2 мільярди тебе не хвилює, а хвилюють декілька зимових сіток?
Цього дійсно досить, щоби розводити улюблену пісню українців про зраду- зрадну?
показать весь комментарий
27.02.2023 00:13 Ответить
Перед тим, як робити якісь заяви, Ви би ліпше уважно прочитали мій перший коментар... повністю, а не вибірково!

Ну і повчитись поваги Вам би не завадило!
показать весь комментарий
27.02.2023 00:30 Ответить
трохи незрозуміло: навіщо текст було подвоєно?
показать весь комментарий
26.02.2023 14:58 Ответить
Мы ребята не гордые, и на том спасибо. Но это похоже на ******. Типа ты, рагуль, асфальт ложил, теперь мосты строй
показать весь комментарий
26.02.2023 14:59 Ответить
Ви не зрозуміли - ці мостоукладники наводять мости замість зруйнованих ворогом при відступі, тобто дозволяють продовжувати наступ попри зруйновані переправи!

Це не про мости для цивільних, це про переправи для військових дій!
показать весь комментарий
26.02.2023 15:36 Ответить
Просто піпець!
показать весь комментарий
26.02.2023 15:52 Ответить
в отличии от Британии и США, Германия нам вообще ничего не должна.... совсем.... но надоть ее ругац
показать весь комментарий
26.02.2023 15:10 Ответить
Точно!

Вона лише за газ Потоками повинна була платити!

А перед тим повинна була ще й всю Європу підсадити на це - таке завдання було у верхівки Німеччини!
показать весь комментарий
26.02.2023 15:39 Ответить
Немного должна , Меркель в 2007 году блокировала вступление Украины и Грузии в НАТО, после чего Россия сразу напала на Грузию.
показать весь комментарий
26.02.2023 15:40 Ответить
путин хочет развалить московию !
показать весь комментарий
26.02.2023 15:13 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2023 15:20 Ответить
Щиро дякуємо за допомогу, Германіє.
показать весь комментарий
26.02.2023 16:01 Ответить
В Киеве,на Борщаговке понтонная в.ч располагалась.Но наши умники(>20лет)как высотки построили.А где обладнання самому Кучме известно.
показать весь комментарий
26.02.2023 16:29 Ответить