9885 посетителей онлайн

На сегодняшний день об окружении Бахмута речь не идет, - Данилов

бахмут

Сейчас об окружении Бахмута речь не идет

Об этом заявил секретарь СНБО Алексей Данилов, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"На сегодняшний день об окружении Бахмута речь не идет. Понимаем, что ситуация непростая и поэтому принимаются коллективные решения, что делать на том или ином направлении, как усиливать это направление. И такие вопросы на Ставке постоянно обсуждаются. Сегодня по меньшей мере полтора часа было обсуждение всех нюансов", - сказал Данилов.

Топ комментарии
+12
які всі ці випещені уйобки - просто нікчемне гівно порівняно з тим простим солдатом, що вмер зі словами "Слава Україні!!
показать весь комментарий
06.03.2023 20:54 Ответить
+12
А досягнення Боневтіка на його фоні то взагалі ...
показать весь комментарий
06.03.2023 20:56 Ответить
+10
Давайте сьогодні про Бахмут тільки з повагою, надією і без пустих слів. В Пам'ять загиблим воїнам, в Пам'ять Яні і безіменному на сьогодні Герою . Бахмут це Україна
показать весь комментарий
06.03.2023 20:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А на післязавтра ?
показать весь комментарий
06.03.2023 20:48 Ответить
Данілов, покажи труси , бо раптом вони чорного кольору
показать весь комментарий
06.03.2023 20:51 Ответить
Загубили час на що? Ви майте повагу до ЗСУ. До Залужного.
показать весь комментарий
06.03.2023 20:56 Ответить
При всем уважении, ты москальский балабол, который не в курсе структуры субординации ВСУ.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:02 Ответить
А итог действительно известен - руснявая армия потеряла в боях за Северодонецк и Лисичанск столько кадровых вояк, что теперь уже под большим вопросом встала способность армии ВС РФ захватить Бахмут, не говоря уже о мифической цели "выйти на границы Донецкой и Луганской областей".
показать весь комментарий
06.03.2023 21:06 Ответить
Всю Украину держат украинцы по политическим мотивам. Политика сопротивления русскому фашизму.
показать весь комментарий
06.03.2023 20:57 Ответить
Кацапня штурмує Бахмут теж - виключно по політичним мотивам ..!! Тому , тут - йде битва політичних мотивів .
показать весь комментарий
06.03.2023 21:00 Ответить
Ну це - дивлячись з вашої " колокольні " .. ! Все ж впевнений що - нашому Генштабу видніше - що і як там відбувається .
показать весь комментарий
06.03.2023 21:10 Ответить
То есть, это Боневтик принял решение освободить Херсон, Балаклею, Изюм, Лиман? Вот это у нас генералиссимус, оказывается, а мы тут его чморим....
показать весь комментарий
06.03.2023 21:20 Ответить
Ты забыл на вопрос ответить.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:25 Ответить
Разумеется, только формально - по операциям, которые были бы самоубийственными, ему бы не разрабатывал никто план, а когда плана операции нет - верховный главнокомандующий может хоть обрешаться, а самоубийственной операции не будет.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:32 Ответить
И стратегического наступления ВСУ, к твоему сведению, еще не было. Только тактические наступательные операции.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:35 Ответить
Та ніт , якраз Генштаб їх і приймає . , Якби рішення приймав не Генштаб , кацапські танки вже б давно стояли на польському кордоні .

Слухайте , шановний , можливо ви мене ще тут не знаєте , але знайте - нав'язати мені думку - про зраду , там де її нема , абсолютно безнадійна справа . . То ж - не тужтесь .
показать весь комментарий
06.03.2023 21:23 Ответить
Ты не мнение выражаешь, ты вбрасываешь неподтверждаемую ничем чушь, которая перекликается с москальской методичкой.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:28 Ответить
Пішли в новину,про розтріл вами українського військового,щось там напишеш.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:34 Ответить
Скільки в тебе було ніків за 10 років?
показать весь комментарий
06.03.2023 21:39 Ответить
Погано зрозумів.Українською.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:43 Ответить
Не давно- це не українська,важко розуміти тебе.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:45 Ответить
Ні,не зрозуміло.Ти коцап?
показать весь комментарий
06.03.2023 21:54 Ответить
Різко перестав розуміту українську?Тобі соромно за вбитих вами українців?
показать весь комментарий
06.03.2023 21:59 Ответить
Так тобі соромно за вбитих вами українців?
показать весь комментарий
06.03.2023 22:01 Ответить
Ти не литовець і ти це знаєш,звичайний брехливий кацап,котрий змінив на цьому сайти 100 ників,котрий вже має залежність.
показать весь комментарий
06.03.2023 22:05 Ответить
Для москаля не аргумент, для украинца - повод присмотреться к потенциальному москалику-балаболу.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:36 Ответить
Мнением это было бы, если бы ты начинал свои вбросы с фразы "мне мерещится, что".
показать весь комментарий
06.03.2023 21:29 Ответить
Якраз тут той момент , де саме - руководству віднєє , ніж мені з Полтави , чи вам з Вільнюса . Бо лише воно володіє всією повнотою інформації на фронті . !!
показать весь комментарий
06.03.2023 21:32 Ответить
А причем тут ВСУ и Генштаб к периоду довоенного времени? Ты походу уже всю методичку ретроспективно пошел перебирать.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:37 Ответить
Ты походу мелешь что попало, не разбираясь в теме. До введения военного положения и после введения военного положения у ГШ ВСУ разные полномочия на принятия решений.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:48 Ответить
Например, ГШ ВСУ не может принимать решения о заминировании или разминировании каких-либо территорий пока не будет введено военное положение. Поэтому и создавался штаб ООС.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:53 Ответить
Выбирание состава ГШ ВСУ не означает выбор марионеток, которые будут прикрытием для операций, спланированных единолично Верховным Главнокомандующим.

Выбор состава ГШ ВСУ означает выбор людей, которым делегируется принятие решений по планированию и исполнению военных операций.
показать весь комментарий
06.03.2023 22:04 Ответить
Ты ничего не анализируешь, ты пытаешься вбрасывать чухню, а когда тебя на этом подловили - начал съезжать, что мол это неважно)
показать весь комментарий
06.03.2023 22:10 Ответить
Не бреши, твой вброс был про то, что "решения принимает не Залужный". Я тебя повозил в твоем собственном вбросе лицом.
показать весь комментарий
06.03.2023 22:14 Ответить
Напевно так . Але тепер мова вже про керівництво країни , а не Генштабу ЗСУ . Бо рішення про розмінування Чонгару , було суто політичним , і вирішувалось вищим керівництвом держави в той період коли воєнного стану в країні ще не було .. ЗСУ лише виконали наказ .
показать весь комментарий
06.03.2023 21:43 Ответить
Я довіряю лише тому хто викликає довіру . На сьогодні це - керівництво ЗСУ .
показать весь комментарий
06.03.2023 21:50 Ответить
Где у русни позиции становятся выгодными - там ВСУ отходят. К примеру, с севера Бахмута. Там, где сохраняется пропорция 1 убитый украинец к пяти - семи дохлым руснявым штурмовикам - там ВСУ не отходят. Всё просто.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:10 Ответить
Йому Діма Медведєв пообіцяв. (Обоє в РНБО, правда різних країн, але титули одинакові). Путін точно такого не міг обіцяти. Ранг не той. Не розмовляв він з Даніловим. А от Дімон міг...
показать весь комментарий
06.03.2023 20:53 Ответить
Давайте сьогодні про Бахмут тільки з повагою, надією і без пустих слів. В Пам'ять загиблим воїнам, в Пам'ять Яні і безіменному на сьогодні Герою . Бахмут це Україна
показать весь комментарий
06.03.2023 20:54 Ответить
І не інакше!
показать весь комментарий
06.03.2023 21:48 Ответить
які всі ці випещені уйобки - просто нікчемне гівно порівняно з тим простим солдатом, що вмер зі словами "Слава Україні!!
показать весь комментарий
06.03.2023 20:54 Ответить
А досягнення Боневтіка на його фоні то взагалі ...
показать весь комментарий
06.03.2023 20:56 Ответить
Думаю, наші пересиділи у Бахмуті. А зараз, коли потеплішало і земля перетворилася на багно, важку техніку звідти окрім як по трасі не виведеш. А траси обидві або перерізані, або контролюються вогнем противника.Ось і прийняли рішення не відходити, щоб це все не дісталося кацапам...
показать весь комментарий
06.03.2023 20:56 Ответить
Нема такого терміну на війні "пересиділи". Це була важка праця українських захисників.
показать весь комментарий
06.03.2023 20:59 Ответить
Вряд ли там какая-то тяжелая техника осталась. Арту там держать нельзя было, танки в уличных боях не жильцы. Разве что минометы в городе да джипоброники.
А так дороги перерезаны намертво - мосты уничтожены через канал Днепр-Донбасс.
Я не знаю, сообщали что мосты не восстановимы. Может будут понтоны наводить, но это под огнем выглядит сумашествием.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:40 Ответить
Було ось це:

http://autoconsulting.ua/article.php?sid=52506

Не думаю, що все вивезли. Та й не все ж тримають безпосредньо у місті. Є ще передмістя та територія за ним.
показать весь комментарий
06.03.2023 22:08 Ответить
Ну это брошюрка... Само собой - джентльменский набор.
Главне, чтобы в Бахмут можно было доставлять боеприпасы и еду пехоте не только квадрокоптерами и почтовыми голубями.
Сдается мне, что те силы, которые готовили придется пустить в бой под Бахмутом. То ли для улучшения обстановки, то ли для контрнаступления.
В общем, похоже, все знает только секретарша Буданова!
показать весь комментарий
06.03.2023 22:30 Ответить
Бронетехніка там досі застосовується: відео з БТР-ами, БМП, САУ та танками викладали регулярно. Реактивна та ствольна артилерія теж працює, судячи з кадрів з безпілотників. Звісно, що тримати це все у місті ніхто не стане. Тому роззосереджують на потрібних ділянках і застосовують по мірі необхідності. Без важкої тезніки місто обороняти було б ДУЖЕ важко. Тому кидати це все було б повним безглуздям та злочином.
показать весь комментарий
06.03.2023 22:46 Ответить
Данілові вірити себе не поважати!
показать весь комментарий
06.03.2023 20:57 Ответить
Хто це?
показать весь комментарий
06.03.2023 20:58 Ответить
Данилов!!Что ты там звездишь? Посмотри на курту ИЛИ ты в ней баран??
показать весь комментарий
06.03.2023 20:59 Ответить
Ну по факту никакого окружения нет и без взятия русаками Часового Яра окружение Бахмута технически невозможно.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:12 Ответить
Ни один грузовик или трактор в Бахмут не проедет. Так понятно?
показать весь комментарий
06.03.2023 21:41 Ответить
Они туда уже несколько месяцев и не ездят. В Бахмуте в основном пехота, а броня и артиллерия из Часов Яра крошит москаля выездными рейдами.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:45 Ответить
Кожного дня всі дивимося на мапу DeepState і вона майже не змінюється вже кілька днів.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:13 Ответить
Тут еще важно понимать, что над и под Бахмутом красные зоны, это зоны действия штурмовых групп. Когда их перемелют, там не будет никаких укрепов для кацапов, чтобы хоть как-то сдерживать освобождение этих территорий украинской армией. То есть, если доперемалывать штурмовиков, то куча территорий вокруг Бахмута освободятся сами собой, там никто не идет за штурмовиками следом, чтоб строить укрепы и удерживать захваченные вокруг Бахмута сёла.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:18 Ответить
Та й про ударні угруповання на кордоні не йшлося у 2021-2022. Так, дітки гралися на кордоні у войнушку.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:10 Ответить
Ми не змінились за віки - віками ми хочемо бачити мертвих москалів, а з Бахмуту ми бачимо гори трупів на фотках пригожина
показать весь комментарий
06.03.2023 21:34 Ответить
Украинцы изменятся только когда последнего москаля кончат. Сразу станут добрее и спокойнее.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:39 Ответить
Рішення у конкретному випадку приймає військове керівництво. Залужний і Сирський сказали, що
Бахмут треба тримати. Можливо, вони мають на увазі іще якийсь час, виходячи зі стратегічних розрахунків командування.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:31 Ответить
Це все залежить від наявністі забудови і ступіні її розвалення кацапською артилерію. Забудова допомагає крошити кацапа із співвідношенням 1 к 5-7. На півночі Бахмуту кацапи вже розвалили всі багатоповерхівки, тому звідти відступаємо.
показать весь комментарий
06.03.2023 21:42 Ответить
Язиком працювати і Олеся Ілащук зможе. А не хоче пан Данилов проїхати до Бахмуту спочатку трасою Слов'янськ-Бахмут, а потім трасою Костянтинівка-Бахмут?! Щось мені підказує що такого бажання йому і встрашному сні не прийде..