3770 посетителей онлайн

Россия исчерпывает подготовленные запасы вооружения, - Данилов

данілов

Секретарь СНБО Алексей Данилов подчеркнул, что Россия на войне исчерпывает накопленные годами подготовленные запасы вооружения.

Об этом он написал в твиттере, передает Цензор.НЕТ.

"Россия исчерпывает подготовленные запасы вооружения. Ракеты, военная техника накапливалась десятилетиями. Расчеты предусматривали блицкриг, а не блицутилизацию. Коррупционная экономика не в состоянии обеспечить фронт, внешняя помощь для террористической России - вопрос первоочередного веса", - рассказал премьер.

Топ комментарии
+31
знову "на два-три тижні"?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:16 Ответить
+19
ьлять, вже рік як вичерпує. І ще мабудь на пару років вистачить.. нафіга годувати людей цими помиями? Розкажи краще шо ти особисто, як один з топменеджерів ООО Україна, зробив для перемоги.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:22 Ответить
+15
Блін, ті зелені нострадамуси вже задовбали...
показать весь комментарий
11.03.2023 16:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
знову "на два-три тижні"?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:16 Ответить
Это не далеко от правды. По сравнению с первыми месяцами войны, ракетных обстрелов стало на порядок меньше. Зимой им не хватило ракет для разрекламированного блэкаута. Не говоря уже о мостах и военных складах.
У РФ явно нет больших запасов ракет и большие проблемы с производством новых.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:50 Ответить
та ясно ж що ще два три тижні і рашці п-да, торік ще абдрістовіч казав.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:52 Ответить
Жги еще! Тока сбегай до Даниловса, спроси когда именно наступят те последние"две -три" ракетные атаки отсчитывая от декабря 22-го когда Даниловс вешал эту лапшу на неокрепшие мозги?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:56 Ответить
До тебя не доходит разница между выражениями "ракеты полностью закончатся через 3 недели" и "запас ракет на 3 недели".
Если бы у РФ были большие запасы ракет или крупносерийное производство, нам бы давно снесли инфраструктуру.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:58 Ответить
А какая мне "разница", чьих ты троль будешь? Ермака-Подоляка с Даниловым или медведчкка? С точки зрения вреда для Украины все одинаково.
показать весь комментарий
11.03.2023 18:07 Ответить
Росія може продовжувати війну в Україні з такою ж "інтенсивністю" ще 2 роки. Про це заявив сьогодні керівник військової розвідки Литви Елегіюс Паулавічюс, передає https://news.sky.com/story/ukraine-war-latest-russian-planners-face-dilemma-putins-defence-minister-sensitive-over-wagner-boss-comparison-12541713 Sky News .
показать весь комментарий
11.03.2023 18:02 Ответить
Данілов виліз.У путіна, мабуть, знову ракети скінчились.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:21 Ответить
Вже 100500-й раз, як закінчуються. Я б звернув увагу не на слова цього ветеринара, а на чорну сорочку.
Восени він казав, що росія не нападе, але сигналом, що вона нападе була чорна сорочка.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:25 Ответить
сказочник тот еще
показать весь комментарий
11.03.2023 16:21 Ответить
ьлять, вже рік як вичерпує. І ще мабудь на пару років вистачить.. нафіга годувати людей цими помиями? Розкажи краще шо ти особисто, як один з топменеджерів ООО Україна, зробив для перемоги.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:22 Ответить
"нафіга годувати людей цими помиями? " - для того, щоб зеленим тварям добре кралося.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:37 Ответить
цікаво, він сам бачив, що вичерпується, чи йому абдристович нешептав?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:22 Ответить
та "росцiя" буде ще 2..3 роки їх "вичерпувати"... потiм новых аналоговнетов наклепає. сидiти i головою ракети та сняряди вiдбивати - то для нас не варiант.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:22 Ответить
То для нас не варіант. А для отаких данілових, шмигалів, резнікових саме ТО! Бо скільки за 2-3 роки ще можна на одних тільки яйцях заробить...
показать весь комментарий
11.03.2023 16:33 Ответить
Не тільки на яйцях. На газових тарифах, на відсутності виплат вимушено переміщеним особам. Де моніторинг фінансової допомоги Заходу?
показать весь комментарий
11.03.2023 20:04 Ответить
Блін, ті зелені нострадамуси вже задовбали...
показать весь комментарий
11.03.2023 16:23 Ответить
Це добре -- а чого ж вони лізуть -- по інерціі .
показать весь комментарий
11.03.2023 16:25 Ответить
Не треба так оптимістично, потрібно реалістичніше підходити до цього питання. Не забувайте ще про : Китай, Іран, Північну Корею та ін.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:30 Ответить
а ти падло що вичерпуєш?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:33 Ответить
Сказочник,как и вся зелень.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:33 Ответить
Заткнув би свою брехливу пельку!
показать весь комментарий
11.03.2023 16:34 Ответить
Експєрд хєров, дякувати 73%дегенератам.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:35 Ответить
Вітірінар, подивись, що залишилось від міст і містечок, і тоді розповідай казки.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:35 Ответить
Коли ми забудемо про цій жахливо брехливий естрадно-цярковий режим?!🙈
показать весь комментарий
11.03.2023 16:36 Ответить
Ніколи, вони просто так не підуть.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:38 Ответить
Цю байку зелена пліснява згодовує "плєбсу" вже пів року. Чекають коли вгадають?

Коли вже у вас вичерпається брехня і локшина на вуха громадян?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:36 Ответить
Чого б ці запаси просто не розбомбити фпв дронами та диверсантами? Ці ж дрони на 5-10 км літають. Пару чоловік з різних напрямків і можна навіть в Москві зруйнувати будівлі на яких стоїть ппо...
показать весь комментарий
11.03.2023 16:42 Ответить
Рф не продала патронний завод а вивезла домбаса
Настраивать на худшее --лучшее само прийдет
показать весь комментарий
11.03.2023 16:45 Ответить
прочитав всі слова, не зрозумів думку.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:51 Ответить
Знову ''вангує''! Краще б щось жував.
показать весь комментарий
11.03.2023 16:51 Ответить
коли балакає свинойоб - це вершина істини...
показать весь комментарий
11.03.2023 16:51 Ответить
Як хочеться, щоб цей данілов стулив пельку, якесь базікало, ще й відповідальний за безпеку в країні, якої немає. Працював би мовчки, а то не змогли запобігти війні, або хоч підготуватись як слід , а тепер думає, що"остроумный", а для початку треба бути просто"умным".
показать весь комментарий
11.03.2023 16:52 Ответить
Так це і є його тяжка праця - теліпати язиком,коли дадуть вказівку.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:04 Ответить
Нападу росії не буде! Хто це казав?
показать весь комментарий
11.03.2023 16:54 Ответить
А где наши снаряды??? Не буду говорить на каком направлении, но орки нас целый день поливают артиллерией. А нам мля 20 снарядов на день дают , которые экономят на случай наступления колонны.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:01 Ответить
Po raznomu vot nasi valontiori piset sto kacapi primerno na 20 raz mense obstrelivajet,gde oni jest.I ocen netocno streliajet foto vylozili gde iz 3 gradov tolko 1 vzorvalsia.Na Donbase ,oni piset sto vse skladi kacapov sto byli vokrug uze unictozyli
показать весь комментарий
11.03.2023 17:13 Ответить
На моём участке они все под ноль снесли. И продолжают 24/7, особенно танками. А ответам по танкам нет, так как нет снарядов. Реально бесит !!!
показать весь комментарий
11.03.2023 17:31 Ответить
Po tankam nado bit javelinami ili TOW,mozno i dronami kamikadze.Nasi byli gde 79 brigada,tak tam 20 raz bolse streliajet po kacapam,cem oni otvet.Nasi tak govoriat,eto po ixnim ocenkam kak oni ponimajet.
показать весь комментарий
11.03.2023 18:02 Ответить
Що вірити кацапам, а що Данілову немає різниці - брехня! Досить говорити заспокійливі новини, кажіть про реальні історії, не дуріть нарід, це вам не вибори, це наше життя.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:26 Ответить
Це Данілову тато Єрмака сказав.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:43 Ответить
Ага. Вичерпує. І клепає нові.
Данілич, сходи купи Мівіни.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:47 Ответить
За словами буданова, ракет у кацапів залишилось на мінус два-три рази.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-63871459
показать весь комментарий
11.03.2023 17:50 Ответить
поки 3,14дерація має фінанси , для них не є великою проблемою знайти "джерела із зброєю,ракетами,безпілотниками.в обхід санкцій.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:50 Ответить
Шо опять?
показать весь комментарий
11.03.2023 17:54 Ответить
Це він просто так, як лікар "бидла" (било це з польської тварини) робить прогнози. Там є ще такий канал - фабрика новин, просто фабрикують новини. Не транслюють новини а виробляють. Там є один із щетиною - як тільки десь лапті поїдуть уперед, зразу ж світиться, як майська роза. А коли отримають по пердаку, кислий ходить пару днів.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:55 Ответить
Данілову дійсно абсолютно нічого робити. Зарплату хорошу дали, а коло обов'язків не обговорили. Ось він як бабця на базарі сидить із ранку до вечора своєю мовою ляпає.
показать весь комментарий
11.03.2023 17:58 Ответить
Коли ви там на верхах "вичерпаєте" свої прогнози!
показать весь комментарий
11.03.2023 17:59 Ответить
Росія може продовжувати війну в Україні з такою ж "інтенсивністю" ще 2 роки. Про це заявив сьогодні керівник військової розвідки Литви Елегіюс Паулавічюс, передає https://news.sky.com/story/ukraine-war-latest-russian-planners-face-dilemma-putins-defence-minister-sensitive-over-wagner-boss-comparison-12541713 Sky News .
показать весь комментарий
11.03.2023 18:04 Ответить
Це добре, але ПаРашу треба добити до виборів в США, бо там хз що прийде на зміну Байдену.
показать весь комментарий
11.03.2023 18:38 Ответить
коли вже ця ЗЕ-шелупонь нарешті відповідатиме за свої слова та вчинки??? чи в нас вже як у кацапів - можна роками сцяти піплу в очі, розповідаючи, що це "божа роса"???
показать весь комментарий
11.03.2023 18:07 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2023 18:22 Ответить
зе-швали, нужно где то найти 35 млн грвн, на ток-шоу шлюшки кравец, с которой он устраивал клоунаду в "квартале ворья-95". вот потому военным и отменили дополнительные выплаты. кравец важнее.
показать весь комментарий
11.03.2023 18:57 Ответить
Херсон у третій раз приносять у жертву.
показать весь комментарий
11.03.2023 20:13 Ответить
"Корупційна економіка не в стані забезпечити фронт ..." Джерело:

Удобненько так Данилов "забыл", что в РФ диктатура вообще-то. А при диктатуре работают уже другие правила: Вождь сказал, что завод должен работать в 3 смены и производить ___ танков. Не справился - в ГУЛАГ. Нет запчастей - в ГУЛАГ. При такой схеме про "откаты" забывают мгновенно.

Да и на счет "зовнішня допомога для терористичної росії" как-то не оптимистично Данилов сказал ...
показать весь комментарий
11.03.2023 18:56 Ответить
на жаль тебе не читають
(про закінчкння) путін і кодла
показать весь комментарий
11.03.2023 20:52 Ответить
*****, ми це чули ще рік тому від Люсі Арестовича
показать весь комментарий
11.03.2023 21:18 Ответить
За...сь влаштувався. Сидить, пальцем в носі колупає, патякає. Схоже з Абрєстовичем за одною партою сидів. Абсолютно фрігідна структура. Мав можливість продемонструвати потрібність РНБО до вторгнення і просрав.
показать весь комментарий
11.03.2023 22:14 Ответить
Данилову заняться нечем, кроме как прогнозы давать? Где Баканов? Кто сдал Херсонщину и Запорожье? Кто отвёл войска от Гостомеля и позволил русне дойти до Киева? Кинули мудрому нариду 2-ух старых пердунов в виде козлов отпущения и можно пиариться дальше. В ОТСТАВКУ!!!!
показать весь комментарий
11.03.2023 23:03 Ответить