8763 посетителя онлайн
14 126 233

Повторной "минской зрады" не будет, - Данилов

данілов

Российские власти планируют склонить украинские власти к перемирию и подписанию так называемого соглашения "Минск-3".

Об этом заявил секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Алексей Данилов, передает Цензор.НЕТ.

"План Кремля: "Минск-3". Склонить к перемирию, остановить помощь, вызвать кризис, политическую турбулентность, добиться раскола. Из сторонников компромисса сформировать "вторую Украину", за которой стоит Медведчук, ФСБ, СВР, ГРУ. Понимаем, анализируем, повторной "минской зрады" не будет", - написал Данилов в твиттере.

Топ комментарии
+148
Після Оманської зради та розмінування Чонгару від ішака гіршу зраду важко уявити
показать весь комментарий
07.03.2023 17:46 Ответить
+139
мінськ дав змогу виграти час і підготуватися а що було в омані то ще буде про що спитати із зелених колаборантів
показать весь комментарий
07.03.2023 17:46 Ответить
+98
ЗЄшобло вчепилося за матнтру про «Мінську зраду» наче за рятівну соломинку.
показать весь комментарий
07.03.2023 17:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
та ясне діло що більше не буде мінської "зради" з штангенциркульними доповненнями, подивимось що ця клоунада на чолі з уклоністом який би вмер у чонгарі якби його не розмінувала верещучка, напідписує в Анкарі.
А йой я ж забув додати, то порох та турчин винні у війні, бо мали здати Україну ще тоді, щоб не довелось потім членограя в Оманах лякати
показать весь комментарий
07.03.2023 19:13 Ответить
Мінськ-3 можливий тільки при умові виводу рашистських військ на кордони 1991 року.В крайньому випадку-на кордон до 24. 02.22 року
показать весь комментарий
07.03.2023 19:13 Ответить
Як же зеленим гнидам муляє той мінськ, під час якого країна реально розвивалась не зважаючи на війну, поки вони не прийшли дивитись в очи *****...
показать весь комментарий
07.03.2023 19:25 Ответить
Якби не Мінські угоди, Данілов зараз ставив би клізми собакам, а ЗЄ смоктав кацапські прутні на Роісє.
показать весь комментарий
07.03.2023 19:26 Ответить
парик та червоній ніс заробив чесно
показать весь комментарий
07.03.2023 19:35 Ответить
Даєш Оман-2!
показать весь комментарий
07.03.2023 19:40 Ответить
Зелені у*обки вже реально дістали з мінскими "зрадами", відразу видно, що оманські домовленості неочікувано зірвалися, тому зараз корчать з себе великих "патріотів".
показать весь комментарий
07.03.2023 19:41 Ответить
Вони їх продовжать !
показать весь комментарий
07.03.2023 19:51 Ответить
Данилов...ты Украину не подготовил к нападению врага...что ты- гнида рот открываешь. Ты ответишь за Чонгар и Мариуполь...
показать весь комментарий
07.03.2023 19:43 Ответить
Сумно від дебільних коментарів, спаяних груповухою безвідповідальності за здачу півдня і швидкого просування під Київ на початку вторгнення! Про шашлики, "редиска", мовчить! Зоотехнік - шляхетний фах, працюй! Нащо поліз у безпеку, де ти ні бе ні м е!
показать весь комментарий
07.03.2023 19:51 Ответить
Данілич, скуштуй мівіни.
показать весь комментарий
07.03.2023 19:52 Ответить
дАнілов, ти довбойоб!!!!!!!
показать весь комментарий
07.03.2023 19:53 Ответить
.

Данилов, ти м@...ак, бо порiвняти результати - якою була Україна пiсля "мiнської зради"

та що з нею сталося пiсля простА пєрєстать стрєлять та заглдяання Зе-чма в шакаладний глаз

пуйла просто неможливо.
показать весь комментарий
07.03.2023 19:59 Ответить
Звичайно, зі стовреною з нуля армією, з економікою що зростала, з дипломатичною підтримкою, натівським озброєнням і т д , можна і ************. Вай нот.. дебіл ти тупорилий, данілов..
показать весь комментарий
07.03.2023 20:02 Ответить
https://youtu.be/VqpEjICSVX4 ...

Пять Облэнерго Украины проданные ещё при Кучме рабZeянскому не олегарху из ДурьДумы Бабакову, это зРада или чисто бизнес,кстати эти Облэнерго ему принадлежит до сих пор...
показать весь комментарий
07.03.2023 20:06 Ответить
Хорошо пользоваться Новой Армией созданной Порошенко летом 2014 года..., которая теперь насмерть стоит у Авдеевки Бахмута Соледара Угледара и далее везде...,и пользоваться Славой этих истинных Патриотов Украины...,
Слава ЗСУ та генералам Залужному Марченко Наеву Кривоносу ...
💪✊🔱❤️🖤🔱🇺🇦🇺🇦🇺🇦
показать весь комментарий
07.03.2023 20:12 Ответить
А почему не копнуть глубже , Харьковську зраду или Будапештскую
показать весь комментарий
07.03.2023 20:17 Ответить
Поясніть Данілову , що завдяки тим угодам відвернули вторгнення кацапів . І потім ху.ло до 2019 року сиділо тихо , як ркда миша . Та Данілов , думаю , і сам це знає .
показать весь комментарий
07.03.2023 20:29 Ответить
підагох брехунець…
за оманські та парижські зради що скажеш???
показать весь комментарий
07.03.2023 20:35 Ответить
Вас , заплісньовілих ще прибрати , і точно , тоді ,ніякої зради вже не буде .
показать весь комментарий
07.03.2023 20:39 Ответить
Владі завжди "на часі " розгойдувать суспільсьво тупими заявами, та з допомогою брехні та маніпуляцій відбілювать себе і обпльовувать всих тих у кому бачать загрозу свого існування (ну на приклад Богдана яку "недавно розробили",( у18р на параді) а вже сьогодні почали вироблять) а ось тепер цей викид .Ну на кого це все?,Зовсім поголовно вважають всих за дурнів?
показать весь комментарий
07.03.2023 20:48 Ответить
показать весь комментарий
07.03.2023 20:52 Ответить
Витруiти вас зелена плiснява,тодi i зрада закiнчиться. Мразi продажнi,лицемiрнi,жадiбнi,брехливi.
показать весь комментарий
07.03.2023 21:07 Ответить
Ви і є представниками "другой Украины", пане Данілов. За спинами воїнів, пліч-о-пліч з мародерами ОП можна що хочеш і кого хочеш обплювати.
показать весь комментарий
07.03.2023 21:16 Ответить
А що ж цей п#дар не захищав тоді свою область?
Гниди зеленського свою нікчемність і оманські зради вішають на інших!
показать весь комментарий
07.03.2023 21:29 Ответить
Я б спеціально для цього "розумника" влаштував комп. симуляцію "повного" контакту ЗСУ зразка 2014 року з армією московії у тому ж 2014 році (звісно ж, баз мінських угод). Людям з нормальною логігою і аналізом і без симуляцій зрозуміло, що сталося б найгірше. Але Данілов усе розуміє і знає, а говорить те, що їм треба. Для чого? Бо така політика партії, такі інструкції від Дєрьмака і Ко - очорнити проукраїнські сили і тотально узурпувати владу (зробивши з нас, як мінімум, Білорусь 2.0).
показать весь комментарий
07.03.2023 21:33 Ответить
О! У нас не тільки завгоспи генії-стратеги, а й ветеринари!
показать весь комментарий
07.03.2023 21:45 Ответить
Цензор, перестань публікувати дебільні ´´висери´´ цього тупого чиновника. Біда України в тому, що він і такі як він ´´професіонали´´ дорвалися до влади. Сподіваюся українці порозумнішали і на прийдешніх виборах не повторять помилки 2019. С
показать весь комментарий
07.03.2023 22:20 Ответить
показать весь комментарий
07.03.2023 22:23 Ответить
Шановний Данилов ви щось плутаєте. В Оман Порошенко не їздив. Туда їздив Єрмак , він Зеленського возив.
Мінськ не Мінськ, але при Порошенко Чонгар був заміновано, а при Єрмаку розміновано . При Порошенко почали будувати армію та схилили ****@того фюрерка до спокою, а при Єрмаку бюджет на військо пустили на логістичні рішення для наступу Московії. Чим ви займались з 14 по 19 рік що ви не бельмеса в історії Уа 2014-2022? Я за кордоном то навіть знаю.
показать весь комментарий
07.03.2023 23:00 Ответить
Цей зоотехнік знає якою дісталася Україні армія й що зараз зробив світ для України не може порівняти